RE: Koliko ste se udebljale za vrijeme trudnoće i koliko ste kila izgubile nakon poroda ? (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Razgovori u očekivanju (djeteta)



Poruka


aries -> RE: Koliko ste se udebljale za vrijeme trudnoće i koliko ste kila izgubile nakon poroda ? (7.1.2013 14:20:49)

Ja sam 28.tjedan, plus 12 dosad ..I ja mislim da cu doci do 20, heh...Iako pazim, sve se prima.Prosli tjedan na pregledu u 27.tj. curica oko 850 gr...




bocika -> RE: Koliko ste se udebljale za vrijeme trudnoće i koliko ste kila izgubile nakon poroda ? (7.1.2013 14:21:04)

u trudnoci dobila 20 kg i 3 mjeseca poslije imam jos 2 viska - nije lose ja sam zadovoljna




zvijezd@ -> RE: Koliko ste se udebljale za vrijeme trudnoće i koliko ste kila izgubile nakon poroda ? (7.1.2013 14:27:16)

papalina moja sta da ti kazem ja sam puna vode to je cudo bas me zanima sta ce m dr rec sutra na pregledu pa ti javim, ma mene kili ne zamaraju naavno da necu pretjerat radi sebe i bebe ali dr stalno nesto sere i onda kad je zadnji put vidila prste moje ka cevape kaze mi eh da mozda je i voda treba pazit na tlak a moj tlak nizak, ma da izvines sere mi se vise od toga, nakon svega sta sam prosla da bi dosla do bebe necu se uopce nervirat oko njenog ronzanja... a jedem stvarno zdravo ali po njenome ne bi smila kruh, mliko, jogurte nikakve namaze, nista mljecno i sve neslano haha pa da se ubijem, jedem neslano sve a niski tlak me ljulja a od cega ce moje dite napredovat od vode mozda?? strasno... kad pojedem kocku cokolade on skace do sisa od srice od sad jedem sve turbo umjereno a ona neka broji i da dodjem do 25 kg vise nije me briga jer sve sve sa mnom i bebom ok a kili ce otic... i mama mi je u obe trudnoce bila puna vode to je ocito genetski...




cuba -> RE: Koliko ste se udebljale za vrijeme trudnoće i koliko ste kila izgubile nakon poroda ? (8.1.2013 16:49:43)

U prvoj trudnoći sam se udebljala 21kg. Iz bolnice sam izašla 15kg lakša, sama voda je bila u meni, jako sam natekla u zadnjem mjesecu trudnoće.
Još tih 6kg sam skinula bez ikakve dijete kroz sljedećih 6mj, čak sam i još 2kg extra skinula. Dojenje i svakodnevne šetnje sa bebicom čuda čine[image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley1.gif[/image]

Sada sam ponovno trudna, 26 tjedan trudnoće i 6kg sam u plusu. Zadovoljna sam, samo da tako lagano nastavim i ovo zadnje tromjesečje[image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




honeybunny -> RE: Koliko ste se udebljale za vrijeme trudnoće i koliko ste kila izgubile nakon poroda ? (10.1.2013 15:20:18)

Ja sam na kraju sve skupa dobila 10, sada je prošlo 10 dana od poroda i jos se nisam izvagala eheh




lana14 -> RE: Koliko ste se udebljale za vrijeme trudnoće i koliko ste kila izgubile nakon poroda ? (11.1.2013 11:19:02)

U trudnoći san skupila 18 kg, u porodu mi je otišlo 12. Ostatak se istopio kroz par miseci što me iznenadilo jer mi se apetit još više poveća dok san dojila nego dok san bila trudna, a kili su otišli [sm=bravo.gif]




Zvonki -> RE: Koliko ste se udebljale za vrijeme trudnoće i koliko ste kila izgubile nakon poroda ? (11.1.2013 13:06:39)

U prvoj zatrudnila sa 49 kg rodila sa 82 [image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley36.gif[/image]  Nakon nekoliko mjeseci na kilaži od 58-60 kg
U drugoj zatrudnila sa 58 kg dobila nekih 27 kg. Nakon nekoliko mjeseci na kilaži 58-60 kg
U trećoj trudnoći zatrudnila sa 58, bobila nekih 17 kg. Nakon nekoliko mjeseci na kilaži 58-60 kg.

Recimo da sam se dosta debljala u trudnoćama ali brzo bi se vratila u normalu. Istina, pomoglo mi je vježbanje. Što doma uz cd što trčanje. I geni moguće [image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




honeybunny -> RE: Koliko ste se udebljale za vrijeme trudnoće i koliko ste kila izgubile nakon poroda ? (11.1.2013 17:26:42)

11 dana nakon poroda sjetila se ja stati na vagu.. bili smo na +10 a sada na -1 hihihi...




cecilija -> RE: Koliko ste se udebljale za vrijeme trudnoće i koliko ste kila izgubile nakon poroda ? (11.1.2013 21:03:53)

..nakon prvog poroda sam izgubila 16kg od dobivenih 11kg. dakle,bila sam u minusu..
sada kad sam rodila prije 5 mj. imam 3-4kg viska koje nikako ne idu dolje...[sm=smiley13.gif]
jos se nadam..[sm=smiley2.gif]




BUMBI -> RE: Koliko ste se udebljale za vrijeme trudnoće i koliko ste kila izgubile nakon poroda ? (18.1.2013 11:22:14)

Ostala trudna s 68 kg,a išla roditi s 80 kg.Poslije poroda izgubila 10 kg[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]...baš sam se iznenadila.Vidjet ćemo kako će dalje ići,trebala bi osim tih 2 skinuti i još koju kilicu,ali za to ima vremena[sm=smiley36.gif]




cuba -> RE: Koliko ste se udebljale za vrijeme trudnoće i koliko ste kila izgubile nakon poroda ? (18.1.2013 11:30:44)

Wow draga, bravo, čestitam na tako brzo izgubljenim kilicama[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
Ma lako ćeš još tih par što je ostalo, uz dojenje i svoja dva frajera to će otići do kraja mjeseca[sm=smiley36.gif]
PS (Novi tikerići)[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Tiana Weber -> RE: Koliko ste se udebljale za vrijeme trudnoće i koliko ste kila izgubile nakon poroda ? (10.3.2013 19:12:11)

5 kilica i ni grama više [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Dacana -> RE: Koliko ste se udebljale za vrijeme trudnoće i koliko ste kila izgubile nakon poroda ? (10.3.2013 19:50:05)

prije trudnoce imala sam 60kg,na kraju trudnoce sve ukupno dobila sam 30kg,skoro pa 40kg..
znaci na kraju trudnoce imala sam skoro 100kg [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]...
kad sam rodila izgubila sam 30kg,a do sad sam se udebljala 10kg [sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif]...
i sad se evo mucim sa kilama,nisam toliko puna jer sam dost visoka al opet se vidi trbuscic...
polako pa cu i tih 10kg skinut,jer 70kg je idealna kilaza za mene...




lanac3101 -> RE: Koliko ste se udebljale za vrijeme trudnoće i koliko ste kila izgubile nakon poroda ? (11.3.2013 1:31:11)

U prvoj trudnoci dobila 5,5 kg, nakon 6 tjedana otislo 17 kg, sada u drugoj trudnoci dobila 3 kilice, iducu nedjelju mi je termin pa cemo vidjeti.




mišica 666 -> RE: Koliko ste se udebljale za vrijeme trudnoće i koliko ste kila izgubile nakon poroda ? (11.3.2013 7:55:04)

ja imam pitanje za cure koje su se udebljale preko 30-40 kg. šta ste jele da ste se tolko udebljale. ja niti ne mogu zamislit kolko bi trebala jest i šta za tolku kilažu dobit. ne osuđujem i ne provociram samo me zanima [sm=smiley1.gif]




Afrodita83 -> RE: Koliko ste se udebljale za vrijeme trudnoće i koliko ste kila izgubile nakon poroda ? (11.3.2013 9:54:54)

U 31. tjednu 11 kg u plusu [sm=smiley19.gif] Ginić ljut, a i ja nisam presretna....[sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif]. Sad sam u depresiji i jedem ćokoladu s rižom [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




seraphyme -> RE: Koliko ste se udebljale za vrijeme trudnoće i koliko ste kila izgubile nakon poroda ? (11.3.2013 11:19:13)

u ovoj dobila 16, izgubila 17




baby_boy -> RE: Koliko ste se udebljale za vrijeme trudnoće i koliko ste kila izgubile nakon poroda ? (11.3.2013 11:21:58)

Dobila 20, izgubila 18 ali tek nakon 2 godine




Tanjica Tanja -> RE: Koliko ste se udebljale za vrijeme trudnoće i koliko ste kila izgubile nakon poroda ? (11.3.2013 11:36:02)

Udebljala se 22 kg, pri porodu izgubila oko 5,5, kg[image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley13.gif[/image], a sveukupno do sada izgubila oko 25 kg[image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




niky88 -> RE: Koliko ste se udebljale za vrijeme trudnoće i koliko ste kila izgubile nakon poroda ? (11.3.2013 11:39:36)

u prvoj dobila 25kg..skinula 5kg..ostala opet trudna..dobila 6kg..i dan danas vodim rat s kilama... došle su uredno gore..ali ne znaju sići dolje...[sm=smiley13.gif]




malicka -> RE: Koliko ste se udebljale za vrijeme trudnoće i koliko ste kila izgubile nakon poroda ? (11.3.2013 11:46:03)

U prvoj trudnoći dobila sam 14 kila (sa 65 na 79) i nakon poroda mi je ostalo nekih 9 kila. Tih 9 kila izgubila sam u sljedećih 9 mjeseci, tako da sam se 9 mjeseci nakon poroda vratila na staru kilažu i zatim još i izgubila 2 kile.
Sad sam u 8. mjesec trudnoće (33. tjedan) i do sad sam dobila 8 kila.




Afrodita83 -> RE: Koliko ste se udebljale za vrijeme trudnoće i koliko ste kila izgubile nakon poroda ? (11.3.2013 11:53:20)

Malicka ti bi nam se onda mogla pridružit na Proljetnim bebicama ako već nisi [sm=zmeden.gif]




malicka -> RE: Koliko ste se udebljale za vrijeme trudnoće i koliko ste kila izgubile nakon poroda ? (11.3.2013 12:17:42)

Mislim da sam se već prije 2-3 mjeseca prijavila sa terminom na proljetne bebice u 2013. ali me nema na popisu.




malicka -> RE: Koliko ste se udebljale za vrijeme trudnoće i koliko ste kila izgubile nakon poroda ? (11.3.2013 12:23:26)

Afrodita83, baš ti hvala na pozivu. Evo pridružila sam vam se na proljetne bebice. [sm=smiley1.gif]




Dacana -> RE: Koliko ste se udebljale za vrijeme trudnoće i koliko ste kila izgubile nakon poroda ? (11.3.2013 14:04:55)

mišica 666 kod mene je tako bilo da sam prije trudnoce bila jako mrsava i malo se udebljat mi nije bilo mrsko,al eto nisam mogla dok nisam ostala trudna...neznam kako je kod drugih zena bilo,al kod mene je tako...
nisam se u trudnoci pretrpavala hranom,umjereno sam jela i to je to...kile su samo dolazile...
mozda to i genetski,jer je i moja mama toliko dobila i kad je mene nosila i brata...
al poslije poroda eto kazem da je 20-30kg otislo...




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>