Pomozite  (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Razgovori u očekivanju (djeteta) >> Imena



Poruka


Panonka -> Pomozite  (8.2.2014 17:48:14)

Ako bude [sm=modricrtici.gif] znamo koje ime cemo dati, ali za [sm=rozacrtici.gif] nikako da se odlucimo.... Zivimo u njemackoj, tako da neka imena automatski moramo prekrizit, jer bi ih njemci strasno ruzno izgovarali[sm=smiley13.gif], nprm
Bernardica / Bernarda

Ne svidjaju mi se bas ova moderna i cesta imena.

U uzem izboru su trenutno:

Tihana
Vita
Jasna

Sta mislite? Koje vam se svidja i zasto?




chipa -> RE: Pomozite  (8.2.2014 18:19:03)

Od ova tri najljepse mi zvuci Vita [sm=smiley36.gif]

Nadam se da cete se uspjet odlucit [sm=smiley1.gif]

Sretno [sm=bravo.gif]




perlica55 -> RE: Pomozite  (8.2.2014 19:50:03)

I moj glas ide za Vitu..
Ak ikad dobijemo [sm=duda.gif] sigurno
će biti Vito/Vita [sm=smiley1.gif]




anaxx -> RE: Najljepša imena za djecu (17.2.2014 17:08:38)

čitam svoje postove od prije (nekoliko godina:) i gledam kako nam se neka imena mjenjaju s vremenom, a neka pak ostaju favoriti godinama...
obzirom da ovaj puta po prvi put znamo što nosim razmišljamo samo o imenima za curu... i vidim da je Lucija još od Gregorovog izbora bila među favoritima, ostala i kad se trebao Teodor roditi, a i sada je tu :)
ipak mislim da ni sada neće "pobijediti" nekako nam je sad skoro pred kraj Katja iznenada "sjela" svima kao br. 1 i mislim da je izbor završen... dakle kao što i u potpisu piše... svi čekamo Katju [sm=smiley1.gif] .... a možda ipak na kraju dođe Lucija [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




Tink -> RE: Najljepša imena za djecu (20.2.2014 9:03:25)

[sm=smiley19.gif] mi i dalje nemamo ime, nikako i nikako se složit...ne želim opet popustit [sm=smiley13.gif] luda sam...




Ulala -> RE: Najljepša imena za djecu (21.2.2014 8:39:39)

Curkee...Evo da se i ja javim ovdje ali samo sa prijdlogom i da cujem kako vama zvuci...Jos uvijek neznamo sto cemo dobiti(NEK JE ZIVO I ZDRAVO)u Pon.na pregledu cemo valjda saznati ako opet nebude pupcana oko nogu [sm=smiley36.gif] Za slucaj da bude curica nazvali bi ju NIA LEONIE, jendostavno mi je predivno ime i nezelim s eodreci niti jednog.Nia oznacava sjaj i svjetlo koje ce donjeti u nas zivot, a Leonie znaci Lav a bit ce lav posto je termin u 8mj. [sm=smiley1.gif] Što kažete? Za decka jos nismo izabravi za sada su nam Ivano i Gabriel...




Romanall -> RE: Najljepša imena za djecu (11.3.2014 23:31:27)

Rita i Nera te Niko i Vid




ilijanaa -> RE: Najljepša imena za djecu (24.3.2014 14:04:13)

meni se sviđa Josip...




Bast -> RE: Najljepša imena za djecu (16.4.2014 12:35:19)

Došo prij nepunih mjesec dana naš mali dečko... Frajer čupavi... Mama zaključila da je roker... Pa mu dala ime Lenny... [sm=duda.gif]




Mama Lina -> RE: Najljepša imena za djecu (20.5.2016 15:37:44)

Meni su lijepa ova muška imena: Toma, Igor, Noah, Maro (s kratkim "a", ne dugim)....imena za curicu..hm..ima ih heheh volim kratka npr. Lena, Eni, Ani, Mei, Ema, Ena itd. a od dugih ženskih imena najljepša su mi Antona i Maruška [sm=smiley27.gif]




gorici -> RE: Najljepša imena za djecu (6.11.2018 11:37:06)

princeza ELENA - ELEgantno ime sa prekrasnim značenjem..nježno i lijepo ime za našu djevojčicu [sm=rozacrtici.gif]




vinkob21 -> RE: Najljepša imena za djecu (13.11.2018 12:36:55)

Elena se i nama jako sviđa - prekrasno ime!!!!!! [sm=rozacrtici.gif][sm=smiley1.gif][sm=nosecka.gif]




gorici -> RE: Najljepša imena za djecu (30.11.2018 11:02:06)

ali od svih tih imena mom dragom se svida jedino Elena...SLAŽEM SE :-)))[sm=smiley36.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  14 15 16 17 [18]