RE: Odbrojavanje - lipanj 2018 (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Nadamo se zajedno



Poruka


Snjeguljica_83 -> RE: Odbrojavanje - lipanj 2018 (26.6.2018 6:29:46)


IZVORNA PORUKA: hipo

Meni glupača došla, uranila.


[sm=smiley19.gif]
Žao mi je....
[sm=smiley13.gif]
A kučka kad urani, posebno me ljuti!




Snjeguljica_83 -> RE: Odbrojavanje - lipanj 2018 (26.6.2018 12:38:00)

Trudilice:

[image]http://i65.photobucket.com/albums/h203/Sexxieracerchik4/Miscellaneous/SMILIES/babydustfairy.gif[/image] Mini Bav - 30.6.









Snjeguljica_83 -> RE: Odbrojavanje - lipanj 2018 (26.6.2018 12:41:25)

Mini Bav, kako si?[sm=smiley1.gif]

Mene grči, sinoć i evo sad.

Gledam datum od kad sam član na RR. Za par dana će biti 5 godina![sm=smiley8.gif]

Slavim 8. godišnjicu braka pa izvolte[sm=torta.gif][sm=kava.gif][sm=bravo.gif]




hipo -> RE: Odbrojavanje - lipanj 2018 (26.6.2018 13:27:05)

sretna godišnjica braka i ringorajska godišnjica [sm=bravo.gif]

Žao mi je što te grči, al nadam se da se beba gnjezdi.




Lagertha -> RE: Odbrojavanje - lipanj 2018 (26.6.2018 14:34:23)

Snjeguljice, sretne ti obje godišnjice! Bilo bi red da ti za poklon dođe jedan plusić. [sm=smiley1.gif]

Evo ja se vratila sa odmora, idući tjedan krećem raditi. Na odmoru i danas u parkiću pričala sa mamama koje imaju malu razliku između djece: 15-16 mjeseci.
Uf... tješim se da ak sad ostanem trudna da će razlika biti ipak 22 mjeseca [sm=smiley36.gif]




Mini Bav -> RE: Odbrojavanje - lipanj 2018 (26.6.2018 15:40:20)

Hej Hipo, žao mi je zbog [sm=hudicek1.gif].

Ja sam napuhnuto, boli me trbuh dosta. Al inace - dobro, niš spešl.
Odbrojavam do 30.6.,i vađenja hormona.

Lagertha ponekad je bolje ne planirati. [sm=smiley1.gif]
Mi smo krenuli kad je cura imala 2 godine, do onda smo pazili, kao bit će razlika 3 godine. Curka mi sar ima 3 i pol, iznenadili me neuspjesi. Ako Bog da 2. više nikad neću planirati niti se ograničavati.




Josipaa1409 -> RE: Odbrojavanje - lipanj 2018 (26.6.2018 16:27:13)

hej pozdrav ženice. :)

Ja nisam pisala ništa oko pola godine, ali sam vas pratila. :)
Želim Vam svima puno sreće u narednom ciklusu.

Meni je svaki mjesec dolazila kad je trebala, pa nisam ništa pisala.

Al evo prije nekih tjedan dana sam pojela pola teglice maslina, koje inače ne volim, pa me to malo iznenadilo, probudilo sumnju.
Imala sam u to vrijeme neke mučnine, cice su me bolile (još me bole), i stalno mi se spaava [sm=smiley36.gif]
Isto nisam htjela ništa pisati, rekoh pričekat ću.

Al evo [sm=hudicek1.gif] kasni mala 3 dana, još ću pričekati par dana, pa ćemo vidjeti. Imam neke lagane grčeve i boli me jajnik, ali ništa specijalno. Inače se raspadanja od boli kad dođe [sm=hudicek1.gif] ili kad treba doći.
Ne želim se previše nadati, jer se uvijek razočaran [sm=smiley13.gif]
Ovo bi nam bilo prvo, pa molim Boga da je to to. :)

Snjeguljice, sretne godišnjice [sm=smiley1.gif] želim ti puno sreće :D
Baš sam se raspisala. [sm=jezicek.gif]




Lagertha -> RE: Odbrojavanje - lipanj 2018 (26.6.2018 16:28:01)

Hipo, i meni je žao...
A dobro, znam i dosta cura koje su planirale pa im je i uspjelo.
Neki ljudi baš i žele male razlike... nisam ustvari na to ciljala, već na to da je stvarno teško s dvoje tako male djece.
Vjerujem da ćeš i ti dočekati svoju drugu bebu... žao mi je što još nije došla.
Ah... ja prvo uopće moram muža nagovoriti na drugo jer ovako bumo ostali na jednom. Šanse da sam trudna nakon 1 odnosa 5 dana ciklusa (čak i sa ciklusom od 23-24 dana) su zaista mizerne. [sm=smiley19.gif]





Snjeguljica_83 -> RE: Odbrojavanje - lipanj 2018 (27.6.2018 6:33:28)

Hvala, cure.[sm=smiley1.gif]

Lagertha, onda lijepo otvoreno razgovarajte ti i TM. Nadam se da će želja biti obostrana![sm=smiley1.gif][sm=bravo.gif]

Mini Bav, i mi smo krenuli na drugo kad je kćer imala niti dvije godine. Imala je 1,9 g. Htjeli smo isto cca tri godine razlike. I onda smo sina dobili kad je kćer napunila 5 godina. 😔
Nadam se da će kod vas mala mrva doći uskoro!!![sm=smiley1.gif]

Što reći... Planirati, ne planirati... Ja bih rekla, dok mi planiramo, život ide, ali čovjek snuje, Bog odlučuje. Meni je ovo pomoglo izdržati sve.

Josipa, sretno!!![sm=bravo.gif] Kad je dan D?[sm=zmeden.gif]
Piši nam češće. U društvu je lakše i ljepše, čak i ako nemaš ne znam što za napisati.




belina -> RE: Odbrojavanje - lipanj 2018 (27.6.2018 12:00:53)

Snjeguljo cestitam i ovdje! Kod mene ce sad brzo 9.
Josipa zelim ti da je to to🤞
Hipo zao mi je bas bas
Lagertha mi smi planirali tj cekali posao ovo ono na kraju kad smo htjeli drugo zivot je rekao ne ne, nece po vasem haha. Razlika je 8 godina. A htjrli smo najvise 4 god razlike




Snjeguljica_83 -> RE: Odbrojavanje - lipanj 2018 (27.6.2018 14:54:21)

Ima jedna rečenica koju sam negdje pročitala: Čekaj me i ja ću sigurno proći. Život[sm=smiley1.gif]




Josipaa1409 -> RE: Odbrojavanje - lipanj 2018 (27.6.2018 19:43:07)

Trebala je [sm=hudicek1.gif] doći 23.
Nadam se da i neće.
Evo od sada ću češće pisati.
Danas cjeli dan imam grčeve kao da ću dobiti, non stop trčkaram na pišanje pa usput zavirim, al ništa.
Jedino e o malo prije kad sam išla, malo je na papiru bilo onako roze boje ali pomješane s nekom sluzi.. ali jako jako malo..
Poslje toga ništa, nadam se da to nije početak [sm=hudicek1.gif]
Rekla sam, do vikenda ću pričekati, pa ako ne dođe onda ću kupiti test.




Lagertha -> RE: Odbrojavanje - lipanj 2018 (27.6.2018 20:56:27)

Hvala cure na savjetima... al mm (mislim da sam to vec i napisala) je rekao da trenutno ne zeli drugo. Tako da mi ostaje samo nada da ce se ovako slucajno desit [sm=smiley19.gif] I ja sam malo skepticna oko tako male razlike kao sto je 12-24 mjeseci, ali sad bi vec bilo 22. On je velik, poceo je hodati, lakse komuniciramo i vjerujem da ce za 9 mjeseci biti jos napredniji i da ce vec svasta znati i vise ce kuziti. Ne zelim vrsiti na muza pritisak, predivan je otac i muz. Postujem njegove zelje i odabir. Velika je stvar imati dijete i on to shvaca ozbiljno i smatra da nema snage ni vremena za jos jedno. [sm=smiley19.gif] No da se “dogodi”, znam da bi to prihvatio... a ja zelim jos jedno pa i jos dvoje no eto, na zalost imam osjecaj da se to nece desiti u ovom zivotu.




belina -> RE: Odbrojavanje - lipanj 2018 (28.6.2018 9:14:03)

Lagertha tako je i moj govorio u pocetku. On je stvarno bio posvecen djetetu i shvacao je kolika je ta odgovornost. Velika je razlika s jednim i s dvoje, a vjerujem da je izuzetno tesko kad je mala razlika medu djecom. Zato mi (izmedu ostalog) nismo ni htjeli premalu razliku. I htjeli smo se posvetit prvoj u svakom pogledu. Sve ima svoje prednosti naravno i mane. Tvoj muz ce mozda promijenit misljenje kroz godinu dvije kad maleni naraste i ne bude zahtjevao ovoliko paznje. A ja ti zeli da ti se “slucajno” dogodi jer vidim da i ti to prizeljkujes. Probaj ciljat odnose kad ti je O pa bi se trebalo dogodit hehehe. Koje smo mi prevarantice!

Snjeguljice daaa, nevezano samo za djecu, zivot jednostavno prebrzo curi




Lagertha -> RE: Odbrojavanje - lipanj 2018 (28.6.2018 9:31:55)

Uf, uz sve obaveze baš i nema puno akcije kod nas... ali kad se desi, onda je [sm=smiley35.gif] [sm=sloncek.gif] [sm=zz_dance.gif][sm=zz_wub.gif]
Meni je tako i draže nego da se osjećaj razvodni... ali kad se treba napraviti dijete onda je ipak bolje svaki drugi dan pa makar bilo i loše [sm=smiley36.gif]

Al eto, znam da postoji ipak neka iako mala mala šansa da ostanem trudna ovaj mjesec pa se nadam i nije to ona neka grozničava nada i napetost, već eto...




Mini Bav -> RE: Odbrojavanje - lipanj 2018 (28.6.2018 20:00:49)

Stigla i moja [sm=hudicek1.gif], uranila [sm=smiley1.gif]

Znači, u pon idem na vađenje hormona i muž na spermiogram. Uh, uzbuđenje na n-tu [sm=smiley36.gif] nadam se nekoj dobroj priči, ili bar potencijalno dobroj!

Lagertha, pa žao mi je što se ti i muž ne slažete oko 2.djeteta, ali na silu ništa, baš to što kažeš- svi smo različiti, daj mu vremena.

Josipa, kakvo je stanje?




Snjeguljica_83 -> RE: Odbrojavanje - lipanj 2018 (29.6.2018 8:51:40)

Jutro![sm=smiley1.gif]

Mini Bav,
žao mi je. I tvoja uranila. Ma što se to događa!?[sm=smiley7.gif]
Sretno na pretragama. Nadam se da će biti uredni nalazi, a ako bude neki problem,
barem ćete znati na čemu ste i krenuti u njegovo rješavanje. [sm=smiley1.gif]

Dajte datume za srpanj.
Evo ja ću se odmah staviti na novu temu jer se dan D bliži.[sm=jezicek.gif] Neću ni stići biti na listi.[sm=jezicek.gif]




hipo -> RE: Odbrojavanje - lipanj 2018 (29.6.2018 11:59:50)

mini bav žao mi je radi [sm=hudicek1.gif] želim vam sreću s pretragama!!!




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]