RE: Odbrojavanje - lipanj 2018 (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Nadamo se zajedno



Poruka


Snjeguljica_83 -> RE: Odbrojavanje - lipanj 2018 (19.6.2018 6:29:44)

Leilani, nisam ti odgovorila. N
a poslu mi je kao da nisam ni otišla. Meni godišnji ne pokvari posao. [sm=jezicek.gif]
Teže mi je otići s posla na godišnji. Teže se isključim.😁

Andy, klinci su super sad, OBOJE!
Malac sutra puni dvije godineeeee!💪
Danas ćemo praviti tortu!
A sutra će slavljenik puhati svjećice sto puta!![sm=smiley36.gif]




Snjeguljica_83 -> RE: Odbrojavanje - lipanj 2018 (19.6.2018 9:01:59)


Trudilice:




[image]http://i65.photobucket.com/albums/h203/Sexxieracerchik4/Miscellaneous/SMILIES/babydustfairy.gif[/image] Andy1 - 20.6.

[image]http://i65.photobucket.com/albums/h203/Sexxieracerchik4/Miscellaneous/SMILIES/babydustfairy.gif[/image] Hipo- 27.6.

[image]http://i65.photobucket.com/albums/h203/Sexxieracerchik4/Miscellaneous/SMILIES/babydustfairy.gif[/image] Mini Bav - 30.6.








Snjeguljica_83 -> RE: Odbrojavanje - lipanj 2018 (19.6.2018 9:02:29)

Andy, neka onda dan D donese sreću![sm=smiley1.gif][sm=bravo.gif]




tintin -> RE: Odbrojavanje - lipanj 2018 (19.6.2018 10:17:34)

Cure drage nisam vas zaboravila, ali nisam bila u stanju uopce pratiti forum, zao mi je zbog m nadam se od srca da cete sve skupa uskoro ugledati plusic.
Inace malo sam se nesto pod navodnike razbolila, pod navodnike jer jos uvik neznam sta mi je, ukratko, vrtoglavice, slabost, trnu ruke, lice, noge I tako, zica po glavi....
Tako da nista od mog odlaska u split ove godine, moram se malo odmoriti I doci sebi, sama sebe sam zapostavila, moram se obnovit I naravno otkrit razlog moga stanja, eto toliko od mene.
Sve vas skupa grlim




Snjeguljica_83 -> RE: Odbrojavanje - lipanj 2018 (19.6.2018 12:00:27)

Tintin, draga, žao mi je zbog stanja koje te snašlo. Uzmi vrijeme za sebe, obnovi se i kreni dalje kad budeš potpuno spremna![sm=smiley1.gif]




belina -> RE: Odbrojavanje - lipanj 2018 (19.6.2018 17:30:46)

Uuu Tintin hebemu misa, sad je tvoje zdravlje na prvom mjestu!!! Mora mama bit dobro da bi bila i bebica! Je li moze biti ista od hormona koje si primala?
U svakom slucaju zelim ti srecu i zeno javljaj sve nema veze sta ne odbrojavas! Ako sta trebas tu sam!

Snjeguljice veliki decko mamin vec!!! Nek mu je sretan rockas😘
Andi draga i tebi zelim svu srecu bit ce i kod tebe bebica brzo ne brini!




Leilani -> RE: Odbrojavanje - lipanj 2018 (19.6.2018 17:33:27)

andy [sm=bravo.gif] da ste uspjeli!!! Drzim fige!

mini bav bas mi je drago za nalaze!

snjeguljo maleckom sretan rockas, znam kako je kad se sto puta pusu svjecice, iskustvo od necaka [sm=smiley36.gif]

tintin draga, ne zvuci ovo bas dobro, nadam se da je samo od umora i iscrpljenosti, odmori se i nek ti bude cim prije bolje. Ljubim!

A sad malo dobrih vijesti i od mene, stigao nam nalaz od spermia. Nikad bolji; ukupan broj 161 mil, pokretnih 83 %, aktivno pokretnih 79 % . E, sad cemo valjda opustenije [sm=smiley36.gif]




tintin -> RE: Odbrojavanje - lipanj 2018 (19.6.2018 21:28:24)

Snjeguljice draga [sm=smiley31.gif]
Belina [sm=smiley31.gif] a neznam sve je moguce, I da su me hormoni smuckali, zadnji postupak mi je bas bio tezak, hvala puno.
Leilani [sm=smiley31.gif] vauv draga super, bas mi je drago, kolika je vrijednost progresivno pokretnih?




hipo -> RE: Odbrojavanje - lipanj 2018 (19.6.2018 22:38:45)

Tintin draga zelim ti da sto prije dodjes sebi i rjesis sve sto te muci.

Leilani pa plivaca ima za izvoz! Zestoka konkurencija!

Snjeguljo, nel malenome bude sretan rodjendan!




Snjeguljica_83 -> RE: Odbrojavanje - lipanj 2018 (20.6.2018 6:31:31)

Jutro![sm=smiley1.gif]

Hvala na čestitkama! Torta je gotova. Uspjela sam je smućkati. Ne idu mi kolači, a još manje torte... Ali ipak moram vježbati, da usavršim. [sm=smiley36.gif]

Leilani, fantastičan nalaz!!! Znam da jei meni bilo laknulo kad smo dobili nalaz mm i ispostavio se uredan, s većim guštom smo pokrivali.[sm=jezicek.gif] Nije mala stvar! Tako da, vjerujem da će ti ovo djelovati kao tableta za smirenje, barem je meni tako bilo.[sm=smiley1.gif]




Lagertha -> RE: Odbrojavanje - lipanj 2018 (20.6.2018 14:27:30)

Hej cure, evo mene opet... nadam se da bi se mozda mogla desiti t jer smo imali nez odnos zadnji dan m, a meni su ciklusi bili od trudnoce 23-25 dana. Hah, iako nekako prizeljkujem malo promjene i uspjeha na poslu ipak bi radije jos jednu malu bebicu. Znam da nema puno sanse, al moram se nekome povjeriti [sm=smiley36.gif]
M treba doci tek u srpnju... 6.7.




hipo -> RE: Odbrojavanje - lipanj 2018 (20.6.2018 16:25:18)

Lagertha navijam!
Ja jos tjedan dana odbrojavam.




Lagertha -> RE: Odbrojavanje - lipanj 2018 (20.6.2018 17:12:35)

Hvala hipo! Znaci za tjedan dana radis test ako ne dodje? Navijam i ja za tebe [sm=bravo.gif]




hipo -> RE: Odbrojavanje - lipanj 2018 (21.6.2018 14:54:49)

Hvala!

Snjeguljo kako je prošao rođendan?
Mobitel mi je sam ponudio da naposem Snjeguljo kad sam počela pisati tvoje ime[sm=jezicek.gif]




Mini Bav -> RE: Odbrojavanje - lipanj 2018 (22.6.2018 0:28:05)

Svi nalazi briseva su dobri, također i papa. [sm=smiley1.gif]
Ja sam u drugoj fazi ciklusa, bilo ja akcijanja, al ja više nemam pojma kad imam O i imam li ju pa se ne opterećujem sa gađanjem sredine po aplikaciji.

Jos 10ak dana i idem na VV na vađenje krvi i muž radi spermiogram. 🎉

tintin ponekad treba stat, odmorit, razbistrit glavu, uzmi vremena i budi pozitivna, negativna, budi kakva želiš biti!

Cure, sve, u kojoj ste fazi?

Andy ne javljas, kakvo je stanje?

Largetha sretno!

hipo čekamo dobre vijesti!

Nadam se da ste sve uživale u današnjoj utakmici protiv Argentine!🇭🇷




Snjeguljica_83 -> RE: Odbrojavanje - lipanj 2018 (22.6.2018 7:11:58)


IZVORNA PORUKA: hipo

Hvala!

Snjeguljo kako je prošao rođendan?
Mobitel mi je sam ponudio da naposem Snjeguljo kad sam počela pisati tvoje ime[sm=jezicek.gif]


Imaš neki smarf fon.[sm=jezicek.gif]
Roćkas je prošao super! Malac je uživao, naučio pokazivati dvije godine, ali kaže da ima tri, odnosno ti.😁

Mini Bav, odlično, polako se sve kotrlja kod tebe. Uskoro će [sm=duda.gif] Samo ustrajno daljw![sm=smiley1.gif]

Utakmicu smo gledali svih nas četvero, MM je vikao kad su pslabsva tri gola, da me sramota bila.😂 Izletila sam na balkon, a tamo još više vike i petarda!
Bila sam uvjerena da ćemo izgubiti, što ja znam, to je Argentina.
[sm=zz_unsure.gif]




andy1 -> RE: Odbrojavanje - lipanj 2018 (22.6.2018 8:43:21)

Tintin, žao mi je što te tako snašlo sa zdravljem, nadam se da ćeš uskoro biti bolje.
Mini Bav, svu sreću ti želim na VV :)
Snjeguljice, malome dvogodišnjaku sretan rođendan sa zakašnjenjem :)
Ne znam što da kažem, osim da [sm=hudicek1.gif] još nema...
Nemam testova kući, bojim se ići kupiti.
Danas odbrojavam 31. dan. Inače su mi ciklusi 24-28 dana, ali se jednom godišnje u ljetnim mjesecima zna otegnuti na 30/31.
Inače, ako me boli , boli me kad dobijem. Sad me boli već 4 dana, tj kuha mi u trbuhu/jajnicima... 2 puta nakon brisanja vidila maaaaalo maaaalo roskastog, kad god me počne boljeti mislim da je došla, pa se izbediram. Ako ne dođe danas, mooožda sutra odem po test.
Uglavnom, bojim se kupiti test i pišnuti, da mi se ne dogodi da pišnem pa procurim nakon 3 minute. Pijem Elevit just in case.




Lagertha -> RE: Odbrojavanje - lipanj 2018 (22.6.2018 13:17:05)

Andy suuuuper!!! Moglo bi to bit to [sm=bravo.gif]
Meni se bas to desilo, izvadim test i popiskim se u casicu i kak sam se brisala eto ti menge. [sm=smiley36.gif]
Nemrem reci ni da sam bila tuzna... nekak sam zadovoljna sa zivotom i rado bih jos koju malu pikulicu, ali mi je i ova jedna skroz ok... ne mogu ne bit sretna i zadovoljna. Kako bude - bit će...




andy1 -> RE: Odbrojavanje - lipanj 2018 (22.6.2018 22:11:56)

Evo samo da vas obavijestim, stigla [sm=hudicek1.gif] danas oko podne. U tom trenutku mi je doslo plakati, ali ajde, nekako sam se othrvala. Nisam danas bas ni tuzna zbog toga, jer sam imala osjecaj da bi ovo mogao biti taj jedan ciklus u godini koji traje 30 dana.
Vise me kao neka sjeta pere, mozda cak i bezvoljnost, ali to cu pripisati vremenu :)
E i da prijavim da sam u svojoj glavi sve moguce scenarije u zadnja 2 dana odvrtila : onaj di nisam trudna, dugi ciklus, plusevi te situacije, bla bla, i onaj di sam trudna, pa kako, pa kako stan izorganizirati :) , ma svasta [sm=smiley36.gif]




Snjeguljica_83 -> RE: Odbrojavanje - lipanj 2018 (23.6.2018 7:41:45)

Andy, žao mi je....😔
Glava je čudan mehanizam.😒 K tome, mi smo žene; naš mozak nema mira, to je užas jedan koliko filmova, scenarija, drama, uspijemo odvrtiti.... A želja za djetetom dodatno radi pritisak.😟




Lagertha -> RE: Odbrojavanje - lipanj 2018 (23.6.2018 12:57:02)

Ah Andy, steta! Bude mozda iduci mjesec!




hipo -> RE: Odbrojavanje - lipanj 2018 (23.6.2018 14:24:27)

Andy zao mi je radi vještice.

Mali bav, nek su nalazi uredni.

Snjeguljo, moja kaze d ima četiri. Svi u parku imaju 4 pa hoće i ona[sm=smiley36.gif]

Meni toplomjer ostao doma, otisli na vikend.




Snjeguljica_83 -> RE: Odbrojavanje - lipanj 2018 (24.6.2018 7:07:40)

Hipo, i toplomjeru treba vikend, neka.[sm=smiley1.gif]




hipo -> RE: Odbrojavanje - lipanj 2018 (24.6.2018 14:01:41)


IZVORNA PORUKA: Snjeguljica_83

Hipo, i toplomjeru treba vikend, neka.[sm=smiley1.gif]


[sm=jezicek.gif][sm=smiley36.gif]
Mudro zboriš




hipo -> RE: Odbrojavanje - lipanj 2018 (25.6.2018 11:36:50)

Meni glupača došla, uranila.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>