RE: Odbrojavanje - svibanj 2017. (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Nadamo se zajedno



Poruka


tintin -> RE: Odbrojavanje - svibanj 2017. (22.5.2017 9:08:48)

TSH 3,28, bome se nije puno spustija, zadnji put je bija 3,29, nešto sporo pada al eto nadam se da će kroz ljeto pasti, javim vam sutra dogovor konačni kad se vrati iz ST.
Leilani draga žao mi je što kreće [sm=hudicek1.gif] drž se draga, samo hrabro naprid, znam da je teško, ali vjeruj mi bit će, eto jedino šta nam je sudbina tako odredila da se moramo boriti, grlim jako.




Leilani -> RE: Odbrojavanje - svibanj 2017. (22.5.2017 10:01:03)

tisina bas lijepo da akcijate opusteno, samo tako i nastavite [sm=bravo.gif]

tintin hvala ti draga na lijepim rijecima... a bas mi zao da se nije puno spustio. Sad imas ljeto pred sobom, nadam se da ce pasti pa da mozete mirno u postupak. Do tad se probaj opustiti koliko mozes, jer i stres cini svoje. Cekam te sutra i nadam se dobrim vijestima i nekim pametnim savjetom od doktora.

Moja [sm=hudicek1.gif] stigla, trbuh boli, a ja tuzna [sm=smiley13.gif]... sutra ce biti bolje [sm=smiley1.gif]




Mini Bav -> RE: Odbrojavanje - svibanj 2017. (22.5.2017 10:48:39)

Leilani žao mi je..stvarno se nadam da ces sto prije ugledati +.

tintin drzim fige da se kroz par mj sve namjesti da mozes lagano, bez brige u postupak.. [sm=smiley1.gif]

Ja dan imam osjecaj ko da ce me nesto iznenaditi, dan nemam taj osjecaj.. bole me kriza i trbuh vec par dana, ne znam sto to nagovjesta jer ja nemam bolove menstruacijske samo tupu bol laganu kad krene.. ali zbog tih cisti, tko zna.. cekam dan ocekivane.




Mini Bav -> RE: Odbrojavanje - svibanj 2017. (22.5.2017 11:30:29)

Trudilice:

[image]http://i65.photobucket.com/albums/h203/Sexxieracerchik4/Miscellaneous/SMILIES/babydustfairy.gif[/image] Mini Bav - 24.05.
[image]http://i65.photobucket.com/albums/h203/Sexxieracerchik4/Miscellaneous/SMILIES/babydustfairy.gif[/image] Bebolino2- 25.05. [sm=nosecka.gif]





bebolino2 -> RE: Odbrojavanje - svibanj 2017. (22.5.2017 11:48:44)

E drage moje, nadam se da je dobar dan svima. Zao mi je zbog [sm=hudicek1.gif] da iduci mjesec aBd izostanu. Ja sam od jutros za telefonom, napokon nadjoh doktoricu. Zakazala termin za sutra al obzirom da imam jos nekih obaveza, dok sam ja to sve uklopila, sita se isplakala. Grudi me uzasno bole a juce i glava. Uglavnom, sutra je prvi pregled pa cemo vidjeti. Obzirom da meni treba prije svega dobar psiholog, strah me kakva ce dr biti.
Ja sam prije mjesec i po iz Slo doselila u Njemacku, pa sve Jovo na novo :D Uglavnom, moram pripremiti sve papire i nalaze od prethodnih trudnoca, pa da sutra prvo referat iznesem dokotorici. Pokajat ce se sto me uzela za pacijenta hahahahaah




Mini Bav -> RE: Odbrojavanje - svibanj 2017. (22.5.2017 17:08:28)

bebolino uspjeli ste začeti bebu, ne treba ti psiholog, uživaj u trudnoći, pozitivno i hrabro dan po dan.. [sm=smiley1.gif]

Cure ja sam danas bila malo nestrpljiva i napravila test i to sa popodnevnom mokraćom onak bezveze usred dana i požalila jer mi se stvorila nekakva crtica koju doslovno moram sa posebnim aparatima pod posebnim kutem upada svjetlost gledati da vidim da je tu [sm=smiley36.gif] stvorila se unutar 10min ali je stvarno slabašna bila jedva jedvice vidljiva i uz to je test clearblue sa plavim crtama i nista ja to previše ne vjerujem.. čak se plašim da ju nisam izmislila [sm=smiley36.gif][sm=smiley29.gif] uglavnom naravno čekam menstruaciju, uopće ne kužim zakaj sam napravila test ovako rano.. [sm=zz_banghead.gif] danas bi mi trebao biti 11 dpo (ako je O bila kad je trebala biti)..




Mini Bav -> RE: Odbrojavanje - svibanj 2017. (22.5.2017 17:15:24)

Pinky upravo sam naletila na jednu od tvojih borbi sa prvom bebicom kad si vidjela neke slabe crtice na testovima al je beta bila mala i na kraju si procurila.. nadala sam se nekom pozitivnom kraju te priče [sm=smiley36.gif] koliko znam matematiku ubrzo nakon toga si trudna ostala [sm=smiley1.gif]




mali andeo -> RE: Odbrojavanje - svibanj 2017. (22.5.2017 18:50:00)

drage moje ...

Leilani draga žao mi je [sm=smiley19.gif][sm=smiley13.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif]
drž se...glavu gore i brzo u nove pobjede ..

Mini Bav glej draga možda je rano ,o bila kasnije [sm=zmeden.gif] pa nije jako ...
ali crtica je ipak tu[sm=smiley1.gif] vidi moj Clear Blue u albumima...
tada je bio +!!(ali moj ishod nije bio dobar) ali tebi želim od srca da je taj + ,baš taj pravi !!

Bebolina dobro došla i čestitke na trudnoći !!




papučica -> RE: Odbrojavanje - svibanj 2017. (22.5.2017 22:11:34)

Kao prvo da ČESTITAM našoj Perlici da bude živa i zdrava sa svojom curicom

Leilani draga znam kako se osjećaš, šta da ti kažem. Izdrži par dana i ponovo akcija, nema druge, samo naprijed [sm=smiley1.gif]

Tisina baš lijepo što se tako opušteno osjećaš, uživaj. Neka opušteno dođu [sm=rozacrtici.gif][sm=bravo.gif]




LourdessPadme -> RE: Odbrojavanje - svibanj 2017. (23.5.2017 8:31:52)

Jutro curke

mini bav jesi jutros ponovila testic??




Leilani -> RE: Odbrojavanje - svibanj 2017. (23.5.2017 14:22:23)

Hvala vam cure na rijecima utjehe. Danas sam bolje [sm=smiley1.gif] osim sto me boli trbuh i bas sam umorna, a jos i ovo vrijeme cudno.

mini bav nemoj nas drzati u neizvjesnosti, kad ces ponoviti? Nadam se da ce ta crtica preci u pravu vidljivu crtu. [sm=bravo.gif]




tintin -> RE: Odbrojavanje - svibanj 2017. (23.5.2017 14:33:44)

Leilani [sm=smiley31.gif]
Cure opet u Split iza 15.08. I onda krecem u postupak, sad sam dobila kontracepciju, tako da necu biti na listi odbrojavanja jer nema smisla, vracam se na listu kad krenem u postupak, al naravno bit cu tu s vama, sve mi je ok I amh I oni drugi hormoni, dobila neke antibiotske vaginalete jer mi je bakterija na papa testu pa da I to rjesimo, povecana terapija za tsh na jednu ipo tabletu, mm spermiogram u ST uredan, eto drage moje sad cu uzivat u litu I nakon toga krecem u borbu za jos jedno zlato, grlim vas sve I bit cu tu uz vas, hvala svima na podrsci.




tišina -> RE: Odbrojavanje - svibanj 2017. (23.5.2017 15:27:46)

Mini bav, zeno draga sutra ujutro cekamo pravu crtu da mozemo propisno cestitati!!! [sm=bravo.gif]

Papucice, hvala ti na lijepim rijecima ali evo me uhvati manija zbrajanja, oduzimanja i kalkuliranja kada bi opet trebalii...

Tintin, samo hrabro i mirno dalje. Te sitne bakterije cete rijesiti i fino imate vremena sve dovesti u red do 15.8., brzo ce to proci. Lagana uzivancija u ljetu i onda po vase maleno ;)





Mini Bav -> RE: Odbrojavanje - svibanj 2017. (23.5.2017 15:58:24)

Hej ženske, neee nisam radila. [sm=smiley36.gif] sutra bi trebala dobiti, pa ću sutra ujutro napraviti.. jel ima u mulleru za kupiti kakav test? on mi jedini radi kad idem doma nakon posla pošto sam popodne danas..




Mini Bav -> RE: Odbrojavanje - svibanj 2017. (23.5.2017 16:52:36)

mali andeo ne mogu uopće otvoriti tvoje slikice iz albuma a ovako mi je premala da bi išta vidjela :)




mali andeo -> RE: Odbrojavanje - svibanj 2017. (24.5.2017 9:11:46)

iiiiiiiiiiiiii MINI Bav ????????




Mini Bav -> RE: Odbrojavanje - svibanj 2017. (24.5.2017 10:20:02)

Ništa [sm=smiley13.gif][sm=smiley13.gif][sm=smiley13.gif][sm=smiley19.gif]




mali andeo -> RE: Odbrojavanje - svibanj 2017. (24.5.2017 10:58:51)

draga žao mi je [sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif]




LourdessPadme -> RE: Odbrojavanje - svibanj 2017. (24.5.2017 11:12:20)

Joj mini bav negativan testic il je vjestica dosla? Ja cjelo jutro cekam dobre vjesti,bem mu sve




Mini Bav -> RE: Odbrojavanje - svibanj 2017. (24.5.2017 11:31:26)

Ma - ko kuca!




tintin -> RE: Odbrojavanje - svibanj 2017. (24.5.2017 12:28:09)

Mini bav draga jako mi je žao [sm=smiley31.gif]




Mini Bav -> RE: Odbrojavanje - svibanj 2017. (24.5.2017 13:13:46)

Ma cure, bas sam se nadala, imam te grcice vec tjedan dana, i bol u krizima.. izgleda da mi ciste ne daju mira. Kad dobim se narucujem negdje privatno, idem po drugo misljenje..




Leilani -> RE: Odbrojavanje - svibanj 2017. (25.5.2017 9:01:16)

Tintin tako je draga, samo pozitivno. Opusteno ljeto pa ce sve biti lakse. Super za spermio, i ne zaboravi probiotik uz antibiotik.

tisinaa gle, ne mozes se odmaknuti od kalkuliranja kad je to ipak podsvjesno u nama...ma samo neka uspije [sm=bravo.gif]

mini bav a kako mi je zao zbog minusa [sm=smiley13.gif] drzi se draga...

Mene opet neka prehlada copila i bas sam nikakva,umorna i iscrpljena od ovog ludog vremena. Jedva cekam sutra, radim krace pa idem ranije doma i ako mi bude bolje opet do grada s MM na vecericu.

Ljubim vas!




tintin -> RE: Odbrojavanje - svibanj 2017. (25.5.2017 10:24:25)

Leilani draga hvala ti na podsjetnik za probiotik ja skroz zaboravila.
Ajme koliko tableta imam osječaj da ću nešto zaboravit, drage moje ja nikad nisam uzimala kontracepciju jeli možda znate dali se ona mora početi uzimati prvi dan menstruacije ili mogu odma, skroz zaboravih pitati doktora?




Mini Bav -> RE: Odbrojavanje - svibanj 2017. (25.5.2017 12:17:17)

mali andeo, Leilani, Lourdess, tintin hvala vam na suosjecanju :)

Vještica još nije stigla pa ne mogu propisno zaključati mjesec.. [sm=smiley1.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sljedeća stranica >   >>