RE: Odbrojavanje - svibanj 2017. (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Nadamo se zajedno



Poruka


PinkyFunkyBirdy -> RE: Odbrojavanje - svibanj 2017. (19.5.2017 16:22:29)

Drage moje, navijam da mi sve do jedne budete ponosne trudnice i dobrodošlica novoj curi! [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

Ja sam vam u strašnoj gužvi na poslu zadnjih dana pa se ne stižem javljati, ali znajte da ste mi u mislima i da držim figice da bude puuuuuno plusića! [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Leilani -> RE: Odbrojavanje - svibanj 2017. (19.5.2017 17:42:58)

bebolino [sm=bravo.gif] za [sm=rozacrtici.gif] i vjerujem da si u miksu osjecaja zbog posla i trudnoce. Ali bude se sve poslozilo. Javi nam se svakako. Sto se tice generalke, meni je isto ciscenje obavezni simptom pms-a, svaki ali svaki put moram cistiti i sve me smeta. Evo bas jutros pobrisala kuhinjske ormarice.

mini bav joooj da ti je bar okrugli trbuscic od trudnoce, a ne od glupe kandide, fuj, fuj!!!

papučice majica ceka za pranje, a bilo bi bas lijepo da ju mogu uskoro obuci s pravim razlogom [sm=smiley1.gif]

Meni izbio prišt posred čela, dva iznad usnice, s tim da mislim da ce se jedan pretvoriti u herpes [sm=zmeden.gif], pa zar opet?! Ja sam fakat ko mimoza, svaki veci stres me herpes strefi. Šic! Uglavnom, danas mi je bas lijepi dan, maloprije sam dosla od frizera i super me osisala, ono uvijek kazem samo vrhove, ja bi zadrzala dužinu [sm=smiley36.gif] veceras idem s MM malo do grada na večeru da se opustimo, ovaj tjedan nas je iscrpio i iscijedio svaki atom snage.

belina zaboravila sam kaj si pisala, pa ti saljem pusu [sm=smiley36.gif] naravno i ostalima.
A kako nam je perlica? Jel ima datum za carski? Stvarno nisam u toku i uopce ne pratim nase okruglice na proljetnicama, sram me bilo...




Mini Bav -> RE: Odbrojavanje - svibanj 2017. (19.5.2017 20:46:27)

Trudilice:

[image]http://i65.photobucket.com/albums/h203/Sexxieracerchik4/Miscellaneous/SMILIES/babydustfairy.gif[/image] Leilani - 23.05.
[image]http://i65.photobucket.com/albums/h203/Sexxieracerchik4/Miscellaneous/SMILIES/babydustfairy.gif[/image] Mini Bav - 24.05.




bebolino2 -> RE: Odbrojavanje - svibanj 2017. (19.5.2017 21:40:35)

Stavi i mene na spisak...25.5. 😄 iako se to kod mene nikad ne zna.




Mini Bav -> RE: Odbrojavanje - svibanj 2017. (19.5.2017 22:03:09)

Trudilice:

[image]http://i65.photobucket.com/albums/h203/Sexxieracerchik4/Miscellaneous/SMILIES/babydustfairy.gif[/image] Leilani - 23.05.
[image]http://i65.photobucket.com/albums/h203/Sexxieracerchik4/Miscellaneous/SMILIES/babydustfairy.gif[/image] Mini Bav - 24.05.
[image]http://i65.photobucket.com/albums/h203/Sexxieracerchik4/Miscellaneous/SMILIES/babydustfairy.gif[/image] Bebolino2- 25.05.

Etogac [sm=smiley1.gif]




nymeria -> RE: Odbrojavanje - svibanj 2017. (19.5.2017 22:28:11)

Drage moje sve od reda dabogda uskoro iskusile slatke trudnicke muke pa onda i neprospavane noci...
Svakoj to zelim od srca...

Leilani
da bar vec sljedeci mjesec s ponosom obuces trudnicku majcu

Bebolino
Bas me zalosti tvoja prica, ove prekinute trudnoce...
Nadam se da je sad prava stvar u pitanju

Papucice kraljice!
Imas snage se borit i bit jaka. Podsvjest ti je vrlo ziva i nek je intuitivna i da ti se uskoro ostvari tvoj najveci san

Tintin
Nek tsh bude normalan da sto prije letis u postupak..

Mini bav, tisina cure i vas potpuno razumijem i nadam se da se brzo selite na trudnicke teme..

Ne zamjerite ak sam kog preskocila.. cijeli mi tjedan aktivan i proletio.. i manje smo i spavali a puno bili vani... i vikend nas aktivni ocekuje..
Kod nas.. pa malac uskoro bude 8 mj i predivan je.. puno se igramo, papamo, izvodi gluposti i nikad nije dosadno..
za mene bit majka je nesto neopisivo i zelim vam svima sto prije da to dozivite..

Eto lijepi pozz




papučica -> RE: Odbrojavanje - svibanj 2017. (19.5.2017 23:27:11)

Hvala nymeria na pozdravu i lijepim željama

Uživaj sa svojim malenim kako brzo vrijeme prođe dok se okreneš vrijeme leti a oni više nisu bebice.





bebolino2 -> RE: Odbrojavanje - svibanj 2017. (20.5.2017 6:52:01)

Jutroooo. Ja ugledah plus 😄Ne mogu da vjerujem. Stomak me boli kao da cu svakog trena procuriti, tako da se ne smijem jos previse radovati.




nymeria -> RE: Odbrojavanje - svibanj 2017. (20.5.2017 7:05:18)

Bebolino pa cestitam.. a to grcenje kao da ces procurit je normalno... to se maternica vec baca u funkciju...
Eto vidis kako si ti i bez testa skoro pa znala...




bebolino2 -> RE: Odbrojavanje - svibanj 2017. (20.5.2017 7:24:51)

Da draga moja, predosjecaj je jak bio al zbog moje trudnicke proslosti, nadvladao je strah. Test je 4 il 5 dana prije ocekivane uradjen pa cemo vidjet sta ce bit do pon aBd, tad cu zvati dr.




belina -> RE: Odbrojavanje - svibanj 2017. (20.5.2017 7:40:26)

Ooooo Bebolinoooo pa zeno cestitaaam!!!!!!!![sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] zelim da je to ono pravo i da ti trudnoca bude skolska i mirna i dosadna do kraja!

Leilani ma nisam nista posebno pisala hehe nadam se da si se opustila s tm na vecerici. Ne mogu docekat da vise ugledas [sm=rozacrtici.gif] i da dvije curke udu u tvoj zivot!

Tintin draga tsh tek u ponedjeljak ili?

Papucice njeznice nasa... kako si?

Nymeria kako vrijeme leti... sad je najljepse vrijeme za bit vani s malisem, dani su duzi a nije jako vruce!
Kad ces ponovno na odbrojavanje hehe?




tintin -> RE: Odbrojavanje - svibanj 2017. (20.5.2017 8:05:00)

Bebolino cestitam od srca.
Belina izmolila sam da bude u ponediljak, u nasoj bolnici to duze traje, pa se nadam da ce uvazit molbu za ponediljak, javim.
Sto je s Perlicom jel iko zna, bice se vec mazi sa svojom curicom, draga javi nam se, mislimo na tebe.




nymeria -> RE: Odbrojavanje - svibanj 2017. (20.5.2017 8:09:13)

Belina draga nevjerujem da cu ja tak skoro na odbrojavanje..
Treba sad nac posao i u to se ufurat.. ako bog da da bude nes sigurnije mozda se i bacimo na sekicu...




papučica -> RE: Odbrojavanje - svibanj 2017. (20.5.2017 8:32:45)

Ma diiiivno bebolino2, čestitam od srca. Eto poželila sam ti da što prije odeš na trudničke teme i to je to. Ma svaka čast.
Sve neka bude kao po knjigama, uredno, [sm=smiley1.gif]

Draga belina, dobro sam .Šta da ti kažem u momentu me uhvati svakojako razmišljanje ali ne dam se, šta god bude. Ako Bog bude htio i sudbina biće, naravno i ja se trudim [sm=smiley1.gif]. Valjda se u životu sve dešava sa razlogom.
Uživaj draga u svom stomačiću i sa svojom curicom [sm=bravo.gif]




bebolino2 -> RE: Odbrojavanje - svibanj 2017. (20.5.2017 9:35:55)

Hvala vam svima. Javim se kad dodjem sebi 😄




Hajdi -> RE: Odbrojavanje - svibanj 2017. (20.5.2017 11:01:00)

Tintin žao mi je da ti se nisam prije javila, ali da, različite su referentne vrijednosti u različitim laboratorijima, ali ako ti je tsh preko 4 u jednom, ne vjerujem da će biti do 2 ni u drugom labu. Svakako izvadi ponovo krv u istom laboratoriju gdje si prije vadila. Ja uvijek vadim na nuklearnoj i toga se držim da bi znala gdje sam. Želim ti da tsh što prije padne i da ideš na postupak [sm=smiley1.gif], i to uspješan [sm=smiley36.gif]

Bebolino čestitam na plusiću, sad možeš k nam na trudničku temu [sm=smiley36.gif]

Ostale cure, leilani, papučice, mini bav, tišina i ako sam koju propustila, želim vam puno uspjeha, ne odustajte [sm=smiley31.gif][sm=bravo.gif][sm=smiley27.gif]




Mini Bav -> RE: Odbrojavanje - svibanj 2017. (20.5.2017 12:14:34)

Hajdi zar se odustaje?? [sm=smiley1.gif]
bebolino cestitam!!! [sm=smiley1.gif] uzivaj! [sm=nosecka.gif]




Hajdi -> RE: Odbrojavanje - svibanj 2017. (20.5.2017 14:36:28)

Mini Bav naravno da ne [sm=smiley36.gif] ali nekad se malo umorimo od pokušavanja pa da ne bi slučajno koja na to promislila [sm=jezicek.gif]




Mini Bav -> RE: Odbrojavanje - svibanj 2017. (20.5.2017 16:43:21)

Ma ja mislim da nista od mene.. dobila sam prist [sm=smiley36.gif] on uvijek dode prije [sm=hudicek1.gif], manje sam napuhnuta, osjecam ko da me cice manje bole, trbuh me i dalje bolucka.. doci ce sad kroz koji dan sigurno.




tintin -> RE: Odbrojavanje - svibanj 2017. (20.5.2017 19:45:16)

Hajdi draga hvala ti, izvadila sam u istom isla ponovo, sutra bi triba biti nalaz, javim ako bude, kako si ti? Veliki zagrljaj




tintin -> RE: Odbrojavanje - svibanj 2017. (20.5.2017 19:50:33)

Perlice draga cestitam od srca, jako sam sritna zbog tebe, uzivaj u svojoj bebici, veliki zagrljaj vam saljemo ja I S.




Mini Bav -> RE: Odbrojavanje - svibanj 2017. (20.5.2017 21:44:40)


Trudilice:

[image]http://i65.photobucket.com/albums/h203/Sexxieracerchik4/Miscellaneous/SMILIES/babydustfairy.gif[/image] Leilani - 23.05.
[image]http://i65.photobucket.com/albums/h203/Sexxieracerchik4/Miscellaneous/SMILIES/babydustfairy.gif[/image] Mini Bav - 24.05.
[image]http://i65.photobucket.com/albums/h203/Sexxieracerchik4/Miscellaneous/SMILIES/babydustfairy.gif[/image] Bebolino2- 25.05. [sm=nosecka.gif]





Leilani -> RE: Odbrojavanje - svibanj 2017. (21.5.2017 15:26:47)

perlica draga moja, čestitke od srca na tvojoj princezi. Konačno je došao i taj najljepši dan. Malenoj želim sretno i zdravo djetinjstvo, uživajte, mazite i pazite, a tebi brz oporavak. Puse najvece!!

bebolino cestitke na plusicu. Zelim ti urednu i skolsku trudnocu. [sm=smiley1.gif]

belina bilo nam je bas lijepo u gradu, opusteno [sm=smiley1.gif] vikend proletio, a sad u novi radni tjedan.

tintin drzim fige za nalaze.

mini bav nadam se da ti ipak nece doci... ja isto u prištevima i to ovo gdje najvise boli i zivcira, iznad usana, jutros izbio jos jedan, cicke bole jako i svi ostali simptomi pms., masna koža, apetit, nervoza. Bezveze sam skroz.




Leilani -> RE: Odbrojavanje - svibanj 2017. (21.5.2017 19:19:35)

Moja [sm=hudicek1.gif] stiže...




tišina -> RE: Odbrojavanje - svibanj 2017. (22.5.2017 9:00:19)

jutro cure!!!
nije me bilo nekoliko dana pa vidim toliko lijepih vijestii!

perlice, želim ti što brži oporavak i puno odmora a malenoj puno sreće, zdravlja i veselja![sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
bebolino, čestitam od srca! želim ti lijepu trudnoću, zdravu bebu i lagani porod![sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
belina, [sm=bravo.gif] čestitam na curki!!! drago mi je da su i nalazi dobri, sad samo laganini do kraja!![sm=smiley1.gif] Eto, još samo tjedan dana do novog pregleda [sm=smiley1.gif]
papučice, zanimljive snove imaš, snažne, simbolične. nadam se da su pokazatelj dobrog!!! [sm=smiley1.gif]
tintin, sretno s nalazom!!!
mini bav i leilani, nadam se da griješite i da [sm=hudicek1.gif]
mali anđeo, grlim tebe i curku! drago mi je da čujem da dišeš punim plućima!!! uzivajte sada na najjače! ;) hvala na pitanju, ja sam na stopedeset strana, MM i ja smo super (nisu još ključni dani pa nema presinga, samo uživancije u akcijanju :D ) hahaha.
nymeria, hvala ti na lijepim željama, šaljem veliku pusu!!! samo ti uživaj sa svojim malenim čudom, preslatki su tako maleni, zaigrani i veseli, sve znaju i kuže i motaju te oko malog prsta a čovjek se izgubi u njihovim okicama [sm=smiley1.gif]
mini bav i leilani, nadam se da griješite i da [sm=hudicek1.gif] neće stići...
hajdi i pinky, trudnice naše drage i naša logistička potporo, zasipajte nas i dalje prašinom, ne može odmoći. [sm=smiley36.gif] [sm=smiley1.gif]

kod nas bezbrizni dani uzivancije bez opterećivanja. nadam se da ćemo tako nastaviti i za koji dan! [sm=smiley1.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>