RE: Odbrojavanje - veljača 2017. (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Nadamo se zajedno



Poruka


Hajdi -> RE: Odbrojavanje - veljača 2017. (24.2.2017 9:14:07)

Jutro [sm=kava.gif][sm=kava.gif]

Mini Bav žao mi je zbog [sm=hudicek1.gif] eto sad znaš da morate pokrivati malo više dana. Možda da probaš s lh trakicama?

Enaa baš mi nije jasno zašto je niski progesteron problem kad ovako i onako bi dobila Utrogestane, ali dr. sigurno zna što je najbolje.
Meni ga nisu niti gledali u postupku. Neka onda sljedeći ciklus bude dobitan [sm=smiley1.gif]

Mene jučer šokiralo kad sam otvorila kutiju Estrofema i vidjela da je prazna [sm=smiley13.gif]. Jučer sam nabavila nove utriće i Decortin kojih imam još za koji dan, a za Estrofem sam bila sigurna da imam cijelu kutiju, kad ono prazna. Baš sam budala da sam ostavila praznu kutiju, ne znam ni ja zašto, valjda da ne fulam mg kad naručujem kod sestre. Uglavnom, sinoć sam morala preskočiti, a jutros sam ga odmah rano nabavila i nastavila s terapijom.
Nadam se da će sve biti ok, mislim da mi on služi primarno za debljinu endometrija.




Mini Bav -> RE: Odbrojavanje - veljača 2017. (24.2.2017 9:52:26)

Hajdi gdje ih mogu kupiti, koliko otprilike koštaju i na koji način funkcioniraju? Stvarno nisam upoznata sa time..




daxy -> RE: Odbrojavanje - veljača 2017. (24.2.2017 10:12:02)

Pozdrav,trudilice moje. [sm=smiley1.gif]

enaaa čekamo idealne uvjete skupa s tobom i navijamo za tebe! [sm=bravo.gif]

Mini Bav žao mi je zbog [sm=hudicek1.gif]. [sm=smiley13.gif]

mali andeo kako si sada? Bolje?

Leilani lubrikante isključivo na bazi vode. Jesu skupi al to ti je jedina prihvatljiva opcija kad pokušavaš zatrudnit.

papučice držim fige da borba urodi plodom! Uz toliku želju mora! [sm=smiley1.gif]

Hajdi već se vidi pupo? [sm=smiley36.gif]

belina, tišina na odbrojavanju pišite što vam srce želi! [sm=smiley36.gif]
A ne temu svekrve imam i ja puuuno toga za napisati. [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]

Šećer na kraju! Pinky draga čestitke na malom junačkom srcu! [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
Presretna sam zbog tebe! [sm=bravo.gif][sm=smiley1.gif]
Sad u ožujku skupa prosipamo prašinu? [sm=jezicek.gif]




nymeria -> RE: Odbrojavanje - veljača 2017. (24.2.2017 10:34:01)

Pinky draga bravo za srceko.. bas sam vesela radi tebe..
Akcijalice i cekalice sretno vam da docekate svoje pluseke..
Trudnicice uzivajte u busama i lupkalicama..
Mini bav sto se bete tice u zg se vadi po bolnicama domovi zdravlja to ne rade i treba ti upuznica od gina (a neki ti nece dat osim ako nisu bas ok).. privatno mozes napravit u ovim laboratorijima.. mislim da je 120-150 kn.. eto ako ce ti trebat za ubuduce.
Lh trakice ti najbolje na netu kupit.. u ljekarni su preskupe..




nymeria -> RE: Odbrojavanje - veljača 2017. (24.2.2017 10:35:43)

Sto se tice temi svekrvi moja je juce bila dadilja dok sam ja cistila.. a onda dok sam se bavila vecernjim ritualima sa malcem je opeglala njegove dve masine.. ma moja je sveki zakon..




Hajdi -> RE: Odbrojavanje - veljača 2017. (24.2.2017 10:44:33)

Daxy vidi se malo pupa, makar se može još uvijek kamuflirati, a kad pojedem vidi se još više [sm=smiley1.gif]
Sigurno uživaš u lupkanju svojih curica, ja jedva čekam moj sljedeći pregled [sm=smiley1.gif]
Pošalji mi molim te putanju za trudničku prašinu da i ja malo prašim naše trudilice.

Mini Bav najbolje pretraži malo po njuškalu, ja sam također tamo nabavljala, ali nemam više kontakt. Tamo ćeš vidjeti i cijene, jako je povoljno u odnosu na ljekarnu, tamo ti ne bih preporučila da kupuješ.




hipo -> RE: Odbrojavanje - veljača 2017. (24.2.2017 13:40:15)

Gdje nam je pinky? Je li M bolje?

Meni dosla gdja vjestica, ko i orosla jako obilna, al ni b od bolova. To mi je tako cudno. Kad se sjetim groznog umiranja prije...




tintin -> RE: Odbrojavanje - veljača 2017. (24.2.2017 14:39:55)

Enaa navijamo za sljedeci ciklus da bude transfer, da ni meni nije jasno to za progesteron, ali kao sto kaže Hajdi valjda dr znaju najbolje.
Mini bav zao mi je zbog [sm=hudicek1.gif] zelim ti od srca da sljedeći ciklus ugledaš plusić.
Pinky kako si, kako M?
Hajdi zašto još uvijek piješ decortin, baš me zanima, jer ja kad sam sad bila na ciljanim isto sam ga pila ali mi je dr rekla da ako zatrudnim da prestanem piti, možda sam ja nešto krivo skužila?




tintin -> RE: Odbrojavanje - veljača 2017. (24.2.2017 14:40:51)

Hipo [sm=smiley13.gif] zbog vještice




Hajdi -> RE: Odbrojavanje - veljača 2017. (24.2.2017 14:45:48)

Tintin nisi ništa krivo shvatila, nego doktori imaju različiti pristup, a i mislim da je razlika i i tome jesi li bila u ivf ili ne. Decortin se pije kako bi smanjio reakciju našeg imuniteta kako ne bi odbacio plod prepoznavši ga kao strano tijelo.




Hajdi -> RE: Odbrojavanje - veljača 2017. (24.2.2017 15:23:06)

Hipo ne znam jel bilo šanse da [sm=hudicek1.gif] ne dođe, ako ste pokušavali i meni je žao da je došla, neka barem nije boljelo.. to je veliko olakšanje [sm=smiley1.gif]




tintin -> RE: Odbrojavanje - veljača 2017. (24.2.2017 17:17:59)

Hajdi hvala ti na objasnjenju, jel mi virujes da nisam imala pojma cemu taj decortin sluzi, meni je dr sve objasnila, ali nisam je dobro slusala, hug.




hipo -> RE: Odbrojavanje - veljača 2017. (24.2.2017 17:18:59)

Cure nije bed sto je dosla, jos ne pokusavamo.
Al dogovorili smo se za ime ako bude musko [sm=smiley36.gif]




Snjeguljica_83 -> RE: Odbrojavanje - veljača 2017. (24.2.2017 17:52:55)


IZVORNA PORUKA:
Al dogovorili smo se za ime ako bude musko [sm=smiley36.gif]


Jedan problem manje.[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]


Kad krecete u ozbiljnu akciju?




hipo -> RE: Odbrojavanje - veljača 2017. (24.2.2017 22:12:42)

Snjeuljice, mislim da prije jeseni nista.




daxy -> RE: Odbrojavanje - veljača 2017. (25.2.2017 8:46:34)



Trudilice:

[image]http://i65.photobucket.com/albums/h203/Sexxieracerchik4/Miscellaneous/SMILIES/babydustfairy.gif[/image] PinkyFunkyBirdy - 05.02. - ponosna [sm=nosecka.gif]
[image]http://i65.photobucket.com/albums/h203/Sexxieracerchik4/Miscellaneous/SMILIES/babydustfairy.gif[/image] Hajdi - 06.02. - ponosna [sm=nosecka.gif]






daxy -> RE: Odbrojavanje - veljača 2017. (25.2.2017 9:03:45)

Jutro,trudilice moje.
Evo lista nam je predivna,doduše bila bi ljepša da je malko duža. [sm=smiley1.gif]

enaa draga,progesteron ti je vjerojatno previsok i zbog toga su odgodili transfer.
Nizak progesteron ne smeta u prvom djelu ciklusa,al visok može ometati ovulaciju.
Progesteron spada u skupinu androgena skupa s testosteronom i ako su oni povišeni upućuju na PCOS (što je slučaj kod mene).
Po meni je odgoda dobra odluka. Gotovo je nemoguće imitirati uvjete luteinske (postovulacijske) faze ciklusa.
Kad se ovulacija dogodi stvara se žuto tijelo koje podržava potencijalnu trudnoću,a to je jako bitno za implantaciju a kasnije i trudnoću.
Zbog toga se ET i FET uvijek rade 3. dan ili 5. dan poslije ovulacije (spontane ili inducirane).

Hajdi zalijepit ću ti linkove za prašinu u sljedećoj objavi.
Stvarno uživam u lupkanju curica. I lakše zaspem uz njihovo komešanje u trbuhu. [sm=smiley1.gif]

hipo i ja bih isto bezbolnu [sm=hudicek1.gif] nakon poroda. [sm=smiley36.gif]

nymeria zavidim na takvoj svekrvi. [sm=smiley36.gif]

Svima ostalima koje nisam spomenula [sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]




belina -> RE: Odbrojavanje - veljača 2017. (25.2.2017 12:59:27)

Cureee imam 6 folikula od 10-14mm, i jos par manjih-endo 9,5. Bio mi je dr.B. I prezadovoljan je. Uzv u ponediljak iza posla! I to sam isposlovala!




perlica55 -> RE: Odbrojavanje - veljača 2017. (25.2.2017 13:00:57)

Dan cure [sm=smiley1.gif] lista je predivna...
Leilani jedno vrijeme smo koristili Preseed sperm frendly lubrikant, taj
je jedini koji sam uspjela pronaći na netu..
Belina kak je bilo na f-metriji??? Čekamo izvještaj [sm=bravo.gif]
Mini žao mi je zbog [sm=hudicek1.gif] sretno u novom ciklusu [sm=bravo.gif]
Hipo super da uskoro idete po pojačanje [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] brzo bu jesen...
Pusa hipici, nadam se da je ozdravila [sm=smiley1.gif]
Ena žao mi je kaj je propao FET, vjeruj dr znaju oni zašto.
Sretno idući ciklus...
U Pragu i Citu isto postoji priprema za FET uz Estrofem + Utrogestan, al tada
ne gledaju kada će O, neg samo debljinu endometrija, pa transfer ide
3/5 dana nakon, 'zamišljene' O. Zato ne znam što bi s tvojim progesteronom..
Ma bude bolje idući ciklus..
Daxy, uživaj u gibanju curica, predivan osjećaj [sm=zz_inlove.gif]

Mi smo dobro, trbuh mi je jako porastao, al još uvijek sam dobro pokretna [sm=jezicek.gif]
Sretno vam svima drage trudilice




perlica55 -> RE: Odbrojavanje - veljača 2017. (25.2.2017 13:18:04)

Belina, dobra reakcija [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] samo nek nastave
rasti srazmjerno... [sm=smiley1.gif]




Hajdi -> RE: Odbrojavanje - veljača 2017. (25.2.2017 13:48:16)

Belina baš mi je drago da imaš dobru reakciju [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] samo neka tako lijepo nastave rasti pa da dođemo do dobitnog [sm=smiley36.gif]




belina -> RE: Odbrojavanje - veljača 2017. (25.2.2017 15:09:18)

Cure kad su vama radili punkciju? Tj.koliki su folikuli bili kad ste dobili stopericu?




Hajdi -> RE: Odbrojavanje - veljača 2017. (25.2.2017 16:01:29)

Belina morala sam se podsjetiti sa stranice ivf gdje sam pisala detalje. Uglavnom, 9dc je bila zadnja f-metrija folikuli 14-17 mm, štoperica na 10dc, punkcija na 12dc. Tvoj endo je odličan 9,5 mm, moj je bio 7,5 mm na 9dc. Koji ti je danas, 8dc? Mogla bi ti dobiti štopericu u ponedjeljak, a punkcija bi mogla biti u srijedu.




tišina -> RE: Odbrojavanje - veljača 2017. (26.2.2017 12:00:16)

hvala daxy...

jutro cure, oprostite ako upadam bez veze i konca... pokušala sam se reg.na forum.hr ali mi nije još prošao nick...

ne mogu više biti u ovom braku..... uništit će me totalno... 6 mjeseci smo vjenčani..
živimo daleko od njegovih i mojih, ovdje oboje radimo, nisu neke plaće visoke ali nije ni loše.. planirali smo kupiti neku kuću, smjestit se počet zivjet normalno... sve je palo u vodu nakon što je on to svojim roditeljima priopćio... nastao je kaos... ja sam najveći neprijatelj, on je od mene izmanipuliran i izigran, nije muško i ja ga vućem.. oni žele da se tamo vratimo, da će nam tamo kupiti kuću. ja tamo ne mogu naći posao, niti on ga tamo nema...

svaki moj korak protumače loše i negativno, što god da učinim nije dobro (npr. ne dođem kod njih s njim - znači da ih ne volim; dođem kod njih-pravim se dobra i manipuliram ga, samo da bi kupili kući daleko od njih..)..

najviše me od svega boli to što sam sama zahvalila bogu da nisam sad trudna jer bi i to protumačili da je samo zbog toga da ga ostavim ovdje.. jadno dijete bi nosilo križ žrtve svog oca...






perlica55 -> RE: Odbrojavanje - veljača 2017. (26.2.2017 12:20:12)

Tišina, ako imaš podršku muža kaj te briga što vele roditelji.

Sjedi i pričaj otvoreno s mužem. Ne znam što ti drugo reći, jer nemam
iskustva budući sam takve važne odluke dogovorili prije braka.. Sretno [sm=smiley1.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sljedeća stranica >   >>