RE: Odbrojavanje - veljača 2017. (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Nadamo se zajedno



Poruka


belina -> RE: Odbrojavanje - veljača 2017. (22.2.2017 20:06:35)

Vecer cure,
Pinky kako je prosao pregled? Znas da smo nestrpljive!
Tisina pa vi pauzirajte ciklus, a ako se bas odluci uhvatit ovaj mjesec-mislim da nece nista bit!
Leilani weeee[sm=bravo.gif] nema gljiva hvala bogu! A lubrikant-ne znam bas, ali znam da su cure ode daaavno pisale o nekom lubrikantu koji ne steti kad se radi na bebi. Mislim da su narucivale od nekud. Javit ce se valjda pinky, daxy, perlica... bravo za f-metriju! Mozda sta i uspijete zakuhat!
Papucice draga zao mi je zbog tvog raspolozenja, volila bih da ti se ostvari zelja vise od icega!😘😘😘
Hajdi di si trudnice nasa? Jesi se preselila na trudnicku temu?





belina -> RE: Odbrojavanje - veljača 2017. (22.2.2017 20:08:16)

Tisina malo sam se nespretno izrazila: htjela sam reci da nislim i ako ovaj mjesec ostanes trudna da se nebi nista lose dogodilo!




Hajdi -> RE: Odbrojavanje - veljača 2017. (22.2.2017 22:23:44)

Papučice žao mi [sm=smiley13.gif] je zbog [sm=hudicek1.gif]. Neka te trudnička vila posjeti što prije želim ti od srca!

Mini Bav nadam se da si ipak trudna, znat ćeš uskoro [sm=bravo.gif]

Pinky jedva čekamo izvješće s prvog pregleda [sm=smiley36.gif]

Mali anđeo pridružit ću se i na trudničkoj temi da malo više razmjenimo iskustva [sm=smiley1.gif]. Žao mi je zbog migrena, nadam se da će proći [sm=smiley13.gif]

Belina evo me tu sam, u petak 7tt [sm=smiley1.gif]. Kad je tvoja prva f-metrija?

Tišina dobro da si obavila rtg pa onda nakon malog pauziranja u akciju [sm=smiley36.gif]

Leilani super da nema gljiva [sm=smiley36.gif]. Za lubrikante možda najbolje da pitaš u lijekarni ili tvog gin. [sm=zmeden.gif]
Neka vam fm donese sreću idući mjesec [sm=smiley1.gif]

Ja sam i dalje dobro, bez mučnina i to me veseli, trbuh se nazire pogotovo kad pojedem [sm=smiley36.gif]




tišina -> RE: Odbrojavanje - veljača 2017. (23.2.2017 0:09:24)

Belina, shvatila sam na prvu na sto mislis[sm=smiley1.gif], vjerojatni si u pravu, ali mene kontrol-frika bi izludivalo sto je i kako je i je li se sto lose dogodilo a da sam to mogla spriječiti. Vidim da ste vi krenuli u postupak, nadam se da cete lako uspjeti u tome bez ikakvih komplikacija i da ces nas vrlo brzo razveseliti plusicem [sm=smiley1.gif]

Hajdi, kako vrijeme leti, vec si u 7tt, super! Nadsm se ds ce se tako lagano i nastaviti ;) a neka se trbuscic vidi, pa to je bas lijepo!!

Cure, ima li na ovom forumu neka tema o svekrvamaaaaa... [sm=hudicek1.gif]




belina -> RE: Odbrojavanje - veljača 2017. (23.2.2017 6:30:13)

Hahahaah jutro cure, smijem se-tisina me nasmijala svojim pitanjem ima li tema o svekrvama!!![sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]
Ja ne znam, a neka admin (daxy) kaze smije li se o tome pisat na odbrojavanju?!
Hajdi vec 7t??? Moja f-metrija u subotu! Danas si dajem i orgalutan ne smijem zaboraviti!




Danira -> RE: Odbrojavanje - veljača 2017. (23.2.2017 8:17:57)

Pinky cekamo izvjestaj[sm=jezicek.gif]




Hajdi -> RE: Odbrojavanje - veljača 2017. (23.2.2017 8:59:21)

Belina bit će mi sutra 7 tt [sm=smiley1.gif], ovo je onaj izračun od prvog dana zadnje menstruacije.
Naravno da nećeš zaboraviti terapiju [sm=smiley1.gif]

Pinky kad ćeš nas razveseliti [sm=smiley1.gif]?




PinkyFunkyBirdy -> RE: Odbrojavanje - veljača 2017. (23.2.2017 9:31:31)

Evo da na brzinu javim da imamo srčeko!!! [sm=zz_bounce.gif][sm=zz_dance.gif][sm=zz_bounce.gif][sm=zz_dance.gif][sm=zz_bounce.gif][sm=zz_dance.gif][sm=zz_bounce.gif]
Vejiki smo 5,5mm i prema UZV je jučer bilo 6+2 tt, a termin bi prema sadašnjem stanju trebao biti na rođendan od M. [sm=smiley36.gif]
Naravno da sam plakala kad mi je pokazao kako kucka malo srčeko i još kad je pustio taj slatki zvuk! Ajoooooj nadam se da ćete sve do jedne ubrzo uživati u tom preslatkom zvuku! [sm=zz_wub.gif]




lidac0605 -> RE: Odbrojavanje - veljača 2017. (23.2.2017 9:34:51)

Piiiinkkkkyyyyyy [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=love.gif][sm=love.gif][sm=smiley27.gif] čestitam draga od srca...nek i dalje sve bude ok [sm=smiley1.gif]

Svaka čast na dobrom tajmingu za roćkase [sm=smiley36.gif][sm=smiley20.gif][sm=smiley16.gif]




Danira -> RE: Odbrojavanje - veljača 2017. (23.2.2017 9:37:42)

Pinky cestitam![sm=bravo.gif]




Mini Bav -> RE: Odbrojavanje - veljača 2017. (23.2.2017 9:38:08)

Juhuuuu čestitam Pinkyyy!!! [sm=smiley27.gif]




tintin -> RE: Odbrojavanje - veljača 2017. (23.2.2017 9:47:49)

Pinky draga cestitam od srca, kako predivno, sad lipo uzivaj u trudnoci, veliki zagrljaj [sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif]




Hajdi -> RE: Odbrojavanje - veljača 2017. (23.2.2017 10:07:22)

Pinky čestitam na junačkom srcu [sm=zz_dance.gif][sm=smiley27.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif] [sm=bravo.gif]
Neka samo tako lijepo nastavi dalje [sm=smiley36.gif] [sm=pikapoka1.gif][sm=ribica.gif]




perlica55 -> RE: Odbrojavanje - veljača 2017. (23.2.2017 10:29:49)

Pinky super za malo srce [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
Sretno dalje uživaj u trudnoći i mazi
bušicu [sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif]




hipo -> RE: Odbrojavanje - veljača 2017. (23.2.2017 10:39:37)

Super pinky jako mi je drago!!!! Meni su se btat i sestra rodili na isti dan, cetiri godine razlike :-)




enaaa -> RE: Odbrojavanje - veljača 2017. (23.2.2017 10:49:40)

Pinky čestitam[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
Da bude školska [sm=nosecka.gif]
Ja evo cekam nalaz krvi i da mi jave sta dalje[sm=smiley1.gif]
Vjerujem da ce biti transfer ubrzo, javim vam najkasnije veceras, jer idem pravo na posao




LourdessPadme -> RE: Odbrojavanje - veljača 2017. (23.2.2017 13:09:50)

pinky [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] [sm=duda.gif]




syringa -> RE: Odbrojavanje - veljača 2017. (23.2.2017 13:56:28)

Pinkice [sm=bravo.gif][sm=smiley1.gif][sm=bravo.gif][sm=smiley1.gif][sm=bravo.gif][sm=smiley1.gif][sm=duda.gif]




belina -> RE: Odbrojavanje - veljača 2017. (23.2.2017 13:59:55)

Pinky [sm=bravo.gif] za srce!!!! Sad se opusti i uzivaj koliko mozes! Nadam se da im rodendani nece bit na isti dan [sm=smiley36.gif] imam prijatelje brata i sestru kojima je rodendan na isti dAn -mrzili su sta moraju uvijek zajedno slavit hahahaha!! To je uvijek bila komedija!
A imam priju kojoj su djeca skoro mjesec dana rodendanske razlike i slavi im zajedno!!!
Ja uvela i drugu pikalicu-nikakvih posebnih osjecaja nemam, nekad me malo zicne u jajniku ali nista neuobicajeno. Je li to moguce? Moram li imat nekih izrazenih simptoma ili osjecaja?




Mini Bav -> RE: Odbrojavanje - veljača 2017. (23.2.2017 15:18:32)

Curke, imam jedno pitanje.. nisam nikada vadila betu. Pa ako odem, gdje da odem?
Državno-koliko čekam?
Privatno- koliko čekam i koliko košta? Gdje? Ja sam u Zagrebu. Paše mi istočni dio i centar.




Hajdi -> RE: Odbrojavanje - veljača 2017. (23.2.2017 17:37:57)

Belina mislim da je to sve ok, ne reagiramo svi isto na stimulaciju. Ja sam jajnike osjećala najviše u prvih par dana bockanja. Bolje da nemaš prejaku reakciju, hiperstimulacija je zeznuta i zna biti neugodna. Meni je bio lagano uvećan trbuh te mi se već onda češće piškilo, ali ne brini ako nemaš nekih naglašenih reakcija. Najvažnije je što će pokazati f-metrija, ako bude potrebno pojačat će ti lijekove.

Mini Bav ne znam ti za Zg, ali u St se nalazi bete dobiju isti dan i u bolnici i privatno. Sretno ako ćeš vaditi betu [sm=bravo.gif]




Mini Bav -> RE: Odbrojavanje - veljača 2017. (23.2.2017 18:09:59)

Hajdi hvala!
Al skužila sam da sutra nikako ne mogu ići, a ako čekam pon i još ne dobim tu će mi već kasniti 8 dana pa će test valjda pokazati nešto, ako ne dobim M do onda.. [sm=smiley36.gif]
strpljen-spašen [sm=bravo.gif]




enaaa -> RE: Odbrojavanje - veljača 2017. (24.2.2017 0:00:03)

Veče
Samo da javim kao što sam i obećala, transfer odgođen, čekamo naredni ciklus...
Navodno progesteron mi nije ok[sm=zmeden.gif]
Ne pitah je li visok ili nizak[sm=zmeden.gif]
Prestala sam sa novom terapijom, nastavljen samo estrofen 3x1, folacin i aspirin...




Snjeguljica_83 -> RE: Odbrojavanje - veljača 2017. (24.2.2017 7:24:04)


IZVORNA PORUKA: PinkyFunkyBirdy

Evo da na brzinu javim da imamo srčeko!!! [sm=zz_bounce.gif][sm=zz_dance.gif][sm=zz_bounce.gif][sm=zz_dance.gif][sm=zz_bounce.gif][sm=zz_dance.gif][sm=zz_bounce.gif]
Vejiki smo 5,5mm i prema UZV je jučer bilo 6+2 tt, a termin bi prema sadašnjem stanju trebao biti na rođendan od M. [sm=smiley36.gif]
Naravno da sam plakala kad mi je pokazao kako kucka malo srčeko i još kad je pustio taj slatki zvuk! Ajoooooj nadam se da ćete sve do jedne ubrzo uživati u tom preslatkom zvuku! [sm=zz_wub.gif]



Cestitam!!!! Neka do kraja bude sretno! A TM skidam kapu, kako si je to lijepo nastimao.... [sm=jezicek.gif]
Sigurno sad sav cvjeta, haha![sm=jezicek.gif]




Mini Bav -> RE: Odbrojavanje - veljača 2017. (24.2.2017 8:09:43)

Jutro curke! [sm=kava.gif]

Samo da vam javim da me dočekala vještica jutros, tako da se prebacujemo na ožujak za moguću [sm=nosecka.gif].
Malo sam razočarana, ali nije svijet propao, malo sam se bolje upoznala i to je super. Izgleda da je ipak ono bila O, bar sam ustanovila taj dio. [sm=bravo.gif]
da, definitivno nije fer da mi se baš kad počnemo radit na bebi pomakne cijeli ciklus, al jbg - netko je tako htio da bude. [sm=smiley1.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sljedeća stranica >   >>