RE: Odbrojavanje - prosinac 2016. (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Nadamo se zajedno



Poruka


Hajdi -> RE: Odbrojavanje - prosinac 2016. (7.12.2016 17:22:34)

Cure, još sam samo htjela dodati jedan savjet za podizanje željeza, a to je čaj od koprive. Ja ga pijem kad se sjetim, jedno vrijeme sam ga svaku večer kuhala.
Pozdrav [sm=smiley31.gif]




tintin -> RE: Odbrojavanje - prosinac 2016. (8.12.2016 12:04:01)

Jutro cure drage,
di ste nestale, kako ste, Hajdi i Leilani sutra je vaš dan, kako se osječate?
Ja jutros vadila tsh, kad bude gotov nalaz javim vam stanje, kod mene još nema pms bolova, nikakvih drugih simptoma.
Javite se malo, nekako nam raja pusta [sm=smiley13.gif]




perlica55 -> RE: Odbrojavanje - prosinac 2016. (8.12.2016 12:20:31)

Hej cure, evo mene malo...
Tintin draga vibre za uredan TSH [sm=bravo.gif] [sm=bravo.gif] [sm=bravo.gif]
Čekamo s tobom nalaze [sm=smiley1.gif]
Hajdi, željezo i hemoglobin su ti uredni, ne znam što će ti terapija [sm=zmeden.gif]
Leilani, fino za + kilice kada ti trebaju [sm=bravo.gif]
Belina, ja obožavam uređivati kuću pred Božić, i često to tadiom čim stigne prosinac,
vjerujem da je s djecom još zabavnije [sm=smiley1.gif]
Naše opcije za odmor su razne, od sinoć ekipa odlučila (nas 3 para) žele na skijanje,
Italija il Francuska [sm=smiley29.gif]
Nisam ljubitelj skijanja, ne volim hladnoću, sada trudna ne idem na bazen, welnes i sl.,
tak da najbolje da ostanem doma [sm=hudicek1.gif]
Pinky, gdje si??? Kad ideš na go?? Kakva je situacija s TM??
Pusa svima [sm=smiley1.gif]




LourdessPadme -> RE: Odbrojavanje - prosinac 2016. (8.12.2016 12:41:42)

Evo da se javim nasim dragin trudilicama,kako sam napisala jucer na proljetnim culi smo malo srceko i sad smo opusteni napokon.
Navijam na najjace da su svi ti pms simptomi zapravo trudnicki . Ljubim vas sve [sm=zz_inlove.gif]




tintin -> RE: Odbrojavanje - prosinac 2016. (8.12.2016 13:19:27)

Lourdess [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] za srceko, sad lipo uživaj u trudnoci, želim ti bezbrižnih 9 mjeseci, [sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif]
Perlice draga da mislim da bi i ja na tvom mjestu odustala od putovanja na skijanje, lipo uživaj u toplini svoga doma, mazi trbuščić i saljem ti veliki [sm=smiley31.gif]




PinkyFunkyBirdy -> RE: Odbrojavanje - prosinac 2016. (8.12.2016 13:46:45)

Trudilice:

[image]http://i65.photobucket.com/albums/h203/Sexxieracerchik4/Miscellaneous/SMILIES/babydustfairy.gif[/image] Hajdi - 09.12.
[image]http://i65.photobucket.com/albums/h203/Sexxieracerchik4/Miscellaneous/SMILIES/babydustfairy.gif[/image] Leilani - 09.12.
[image]http://i65.photobucket.com/albums/h203/Sexxieracerchik4/Miscellaneous/SMILIES/babydustfairy.gif[/image] tintin - 16.12.
[image]http://i65.photobucket.com/albums/h203/Sexxieracerchik4/Miscellaneous/SMILIES/babydustfairy.gif[/image] mali andeo - 17.12.
[image]http://i65.photobucket.com/albums/h203/Sexxieracerchik4/Miscellaneous/SMILIES/babydustfairy.gif[/image] belina - 19.12.
[image]http://i65.photobucket.com/albums/h203/Sexxieracerchik4/Miscellaneous/SMILIES/babydustfairy.gif[/image] PinkyFunkyBirdy - 31.12. ?




Leilani -> RE: Odbrojavanje - prosinac 2016. (8.12.2016 14:15:27)

tintin [sm=bravo.gif] za tsh da bude dobar [sm=smiley1.gif]

perlice super zvuce ta putovanja i skijanje, ali imas pravo, u tvom stanju ni ja ne bih isla.

lourdess škicnula sam te na proljetnicama, bravo za GV i srčeko. Bas sam sretna zbog tebe.

Mene bas maloprije poceo boliti trbuh, sad samo cekam da stigne... Ludo mi je hladno i leđa me bole [sm=smiley13.gif] a radim do navecer pa se ne mogu omotati dekicom, ali imam tablete ako bas pocne boliti jako. I bas sam ful bezvoljna.





PinkyFunkyBirdy -> RE: Odbrojavanje - prosinac 2016. (8.12.2016 14:21:42)

Tu sam ja negjde, ali mi je gužva na poslu pa se ujutro prijavim na RR i krenem pisati post i onda uleti posao pa dok napišem rečenicu dvije prođe cijeli dan. [sm=smiley36.gif]

Lourdess da napišem i ovdje: bravo za tvoju mrvicu! [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

Tintin, držim fige za dobar TSH nalaz! [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

Perlice, ja isto nisam baš za skijanje. [sm=zmeden.gif] Vjerujem da ćeš se na kraju naći neko super rješenja a da uživaš. [sm=smiley1.gif]
Ja ću na GO između Božića i Nove godine. Odnos s MM je trenutno ok. Voljela bi da tako i ostane, ali nikad ne znaš. [sm=zmeden.gif]

Hajdi, ja na poslu svaki dan popijem čaj u kojem ima i koprive. Doduše ja svašta stavim u vrećicu pa to lagano pijem (koprivu, sladić, vrkutu, zdravac, kadulju i kamilicu). Točnije pijem pola livade. [sm=smiley36.gif] Ko mlada sam bila anemična, ali kako sam kasnije rijetko dobivala mengu onda se i željezo popravilo i dan danas je ok iako sam uvijek blijeda kao da sam još uvijek anemična.

Leilani, nadam se da to ne ne znači da dolazi [sm=hudicek1.gif]. Držim fige da ipak bude plusek! [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

Belina, evo mom M je malo bolje. Odmah mi je lakše kad ga vidim bolje raspoloženog i da lijepo papa. [sm=smiley1.gif] Samo što je to tek prva od tih petica tako da nas čeka još sličnih situacija s preostala 3 zuba. [sm=zmeden.gif]

Mene iskreno zanima tko je ta Petite koja nas već mjesecima čita, a uopće se ne javlja. [sm=zmeden.gif] Ajde koko zucni tko si i zašto nas špijuniraš? [sm=smiley36.gif]




LourdessPadme -> RE: Odbrojavanje - prosinac 2016. (8.12.2016 17:37:59)

pinky kako si ti skuzila da nas netko skica hahaah ja umirem od smijeha [sm=smiley36.gif][sm=jezicek.gif]

leilani dok god se ne zacrveni mi bodrimo [sm=bravo.gif]

perlice mi smo novu trebali docekat na snjegu s jos 3 para al no no,lourdess ce gledat doma sam u kuci ako treba i cuvat mrvu,tako da ti preporucam ko i sebi [sm=smiley1.gif]





Hajdi -> RE: Odbrojavanje - prosinac 2016. (8.12.2016 18:34:04)

Pinky i ja sam skužila tu Petite i to još davno, slažem se nek se oglasi kad nas već prati [sm=smiley36.gif]

Perlice ma nema govora o terapiji za željezo, al nije naodmet malo pripaziti s prehranom.

Perlice, Lourdess sigurno je bolje da ste doma na toplome nego na skijanju [sm=smiley36.gif]

Lourdess [sm=bravo.gif] za malo srce [sm=smiley27.gif]

Tintin nadam se da će tsh biti dobar [sm=smiley1.gif]

Leilani da barem nije [sm=hudicek1.gif] [sm=smiley13.gif]

Kod mene nema nekih velikih simptoma, vidjet ćemo još sutra što će biti.




Leilani -> RE: Odbrojavanje - prosinac 2016. (9.12.2016 7:56:00)

Jutric!

Snijezic nam je pao jutros, bas je lijepo [sm=smiley1.gif]

pinky bas mi je drago da je tvoj M živnuo [sm=smiley1.gif]

Kod mene nema jos nista crveno, trbuh me sinoc prestao boliti. Sad postajem napeta ko struna... a jos uz to mi MM putuje danas, vraca se u ned ,pa sam onak bas bezveze
hajdi, kako je kod tebe??

Tko je ta petite? Ja nisam nis primjetila jer uopce ne kuzim kad netko škica...[sm=smiley36.gif] gdje se to vidi?









Hajdi -> RE: Odbrojavanje - prosinac 2016. (9.12.2016 8:25:24)

Jutro,

Leilani snijeg pada kod vas? Ovdje je to rijetko.. a tako daje lijep ugođaj za ove dane.. jedino što kasnije ide u bljuzgu u gradu, ali dobro lijepo ga je vidjeti dok se ne otopi.
Može se vidjeti tko je na temi gore na vrhu stranice, piše Korisnici na ovoj temi:...
Ni kod mene nema još crvenog pa još čekamo...

Pinky i meni je drago da je malac bolje, odmah je i tebi lakše naravno [sm=smiley1.gif]




tintin -> RE: Odbrojavanje - prosinac 2016. (9.12.2016 8:40:25)

Leilani blago ti se, ja obozavam snijeg, ali šta kaže Hajdi rijetko ode u dalmaciji pada, taj prvi kad krene padat najlipše je dok se ne počne stvarati u bljuzgu, ali ja ga svejedno volim.
Hajdi i Leilani navijam [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] da vas zaobiđe menga, joj cure drage baš bi me razveselile da ugledate plusić, sretno do neba.




Hajdi -> RE: Odbrojavanje - prosinac 2016. (9.12.2016 12:40:35)

Samo da javim, stigla moja [sm=hudicek1.gif]
Drugima više sreće!
Pozdrav [sm=smiley1.gif]




daxy -> RE: Odbrojavanje - prosinac 2016. (9.12.2016 12:43:01)

Pozdrav,trudilice moje. [sm=smiley1.gif]

tintin drago mi je da uživaš s malenom.
Ja jedva čekam takav Božić. [sm=smiley1.gif]

pinky sigurna sam da ćeš uskoro ponovo gledat svog pupu kako raste. [sm=smiley1.gif]
I drago mi je da je M bolje! [sm=bravo.gif]

hajdi draga,ma željezo ti je super. [sm=smiley1.gif]
Nek 'crvena' okasni godinu i pol! [sm=bravo.gif]
Imaš u planu test? [sm=bravo.gif][sm=rozacrtici.gif]

leilani ma super za kilice! [sm=bravo.gif]
A držim ti fige da ako odlučiš radot test sad poslije prestanka PMS simptoma! [sm=rozacrtici.gif][sm=bravo.gif]

belina i ja im se nekad obratim u muškom rodu,nekad u ženskom.
Svi imaju svoja predviđanja. Ja imam nekakv osjećaj da je jedna od beba curica. Ne znam zbog čega.
Moja mama isto ima nekakav osjećaj da će bit barem jedna curica.
Drugi uglavom predviđaju jedno/jedno.
A ja jedva čekam saznat. [sm=smiley36.gif]

lourdess i ja ti se pridružujem u 'ostajanju doma za praznike'.
Ne ide mi se nigdje daleko na duže vrijeme,pogotovo na temperaturne minuse.
Jedino sam htjela vidit advent u Zagrebu i MM je nešto razmatrao tu mogućnost,al je pošteno zahladilo,pa smo odustali.
A doček Nove će bit u krevetu. [sm=smiley36.gif]
perlice nek znaš da nisi sama. [sm=smiley36.gif]

Primjetila sam i ja Petite.
Al bojim se da smo ju uplašile sad. [sm=smiley36.gif]
Ne boj se, draga, ne grizemo mi. [sm=smiley1.gif]




daxy -> RE: Odbrojavanje - prosinac 2016. (9.12.2016 12:44:45)

hajdi eto na. Baš mi je žao. [sm=smiley13.gif]
Nek bude zadnja prije [sm=rozacrtici.gif]. [sm=bravo.gif]




tintin -> RE: Odbrojavanje - prosinac 2016. (9.12.2016 12:44:49)

Hajdi draga jako mi je žao [sm=smiley13.gif]




Hajdi -> RE: Odbrojavanje - prosinac 2016. (9.12.2016 12:49:01)

Nekako dobro podnosim dolazak crvene, znam da ću se potruditi da ne dođe pa se nadam da će tako i biti [sm=smiley1.gif]




Hajdi -> RE: Odbrojavanje - prosinac 2016. (9.12.2016 12:50:02)

Hvala vam cure [sm=smiley31.gif]




PinkyFunkyBirdy -> RE: Odbrojavanje - prosinac 2016. (9.12.2016 13:00:18)

[sm=smiley36.gif] Vidite tko je na temi gore na stranici iznad postova. Piše vam "Korisnici na ovoj temi:". Ma skužila sam ju već davno, ali sve si mislim da će se javiti no ništa od nje. [sm=zmeden.gif]

Lourdess, ma sve za male mrvice. [sm=smiley1.gif] Ja kad gledam svog već velikog dečka jednostavno si ne mogu zamisliti život bez njega. To je posebna vrsta ljubavi ... vidjet ćeš kad primiš svoju mrvicu u ruke. [sm=zz_wub.gif]

Leilani kakva je situacija? Ja navijam i dalje! [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

Hajdi, naviijam i za tebe! [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] Sad čitam da si i ti napisala da se gore vide korisnici. [sm=smiley1.gif] I tek sad vidim da ti je stigla [sm=hudicek1.gif]. Grrrrrrrr. Žao mi je. [sm=smiley31.gif]

Tintin, kako si nam ti? Nalaz još nije stigao? [sm=zmeden.gif]

Kod mene ništa posebno. Još čekam na O. Veselim se vikednu najviše jer nemamo nikakvih obaveza pa se nadam da ću se odmoriti. [sm=smiley1.gif]

Draga daxy, mazi bušu i uživaj! [sm=smiley1.gif] [sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif]




tintin -> RE: Odbrojavanje - prosinac 2016. (9.12.2016 13:19:22)

Pinky dobro sam sve u svemu, jedino što sam bolesna, grlo rastura, a nalaz će mi biti gotov u utorak, tako su bar rekli, jedva čekam viditi stanje, ma polako, bitno da se mičem mim po mic, jedino me mm nervira jer uopće ne priča o mogućnosti odlaska u petrovu, kad mu spomenem on mući, uf ti muški sve im je teško, tako da neznam na čemu sam, jednom je prilikom rekao da on nema šta o tome pričati nego kad odemo idemo i to je to, šta on stvarno misli da je to preko noći, uf, sad sam se malo izjadala. Ljubi malenog i odmori se za vikend, zaslužila si [sm=smiley1.gif]




LourdessPadme -> RE: Odbrojavanje - prosinac 2016. (9.12.2016 13:32:02)

hajdi draga zao mi je zbog glupe [sm=hudicek1.gif]

tintin Znas da na kraju uvijek bude po nasem [sm=jezicek.gif] samo polako treba i njima vremena [sm=smiley31.gif]

leilani vibramo [sm=bravo.gif]




tintin -> RE: Odbrojavanje - prosinac 2016. (9.12.2016 13:51:39)

Lourdess je istina je, na kraju bude sve po našem, ali eto šta kažeš samo triba biti strpljiv, a meni je mana šta sam srtrašno nestrpljiva, ma bit će to sve super s vremena na vrijeme [sm=smiley1.gif] saljem ti [sm=smiley31.gif]




Leilani -> RE: Odbrojavanje - prosinac 2016. (9.12.2016 14:26:36)

A hajdi ma necu...bas mi je zao. Ali mi je drago vidjeti da dobro podnosis.

tintin joj ti muški... točno te razumijem, nema tu puno rasprave, ali uvijek na kraju bude kako mi odlucimo, mislim vezano uz mpo. [sm=smiley1.gif]

pinky nadam se da ce kod tebe uskoro O pa da se bacite na posao.

Ja samo cekam, mislim da ce to veceras ili sutra ujutro jer sam bas nervozna i napeta i jos sam se prije puta posvađala sa MM... letila sam na posao i stigla u zadnju minutu i u autu si odvrnula Olivera na najjace i glasno pjevala moj lipi anđele. Mrzim kad se posvađamo i onda ono nesto ostane u zraku...grrrr. Tak da znam kad se opustim veceras da ce doci. Trbuh me doduše ne boli, svi drugi simptomi pms- a isti i prisutni, a najvise napuhnutost. I tocno znam da cu biti tuzna kad dođe iako se naravno sad tako ne osjecam. Nadam se da se kuzi kaj sam htjela reci.

Puse svima!




PinkyFunkyBirdy -> RE: Odbrojavanje - prosinac 2016. (9.12.2016 16:13:27)

Draga Leilani, ne želim biti party pooper, ali baš sam išla gledati po postovima jer mi se činilo da si pisala da te nešto kasnije pikao jajnik i vidim da si pisala da te neočkivano pikao jajnik 29.11. i da si imala iscjedak tako da po tome bi tvoj datum bio 13.12. ako je tada stvarno bila ovulacija. [sm=zmeden.gif] Pokriveno je tako da je to super. [sm=smiley20.gif]
Svejedno navijam i dalje bez obzira koji je pravi datum! [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

Curke, ugodan vam vikend i uživajte! [sm=smiley1.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>