RE: Odbrojavanje - prosinac 2016. (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Nadamo se zajedno



Poruka


tintin -> RE: Odbrojavanje - prosinac 2016. (29.11.2016 12:02:11)

Daxy draga kako si nam, kad ti je pregled, hvala na trudničkoj prašini, samo ti nas zasipaj [sm=smiley31.gif]




PinkyFunkyBirdy -> RE: Odbrojavanje - prosinac 2016. (29.11.2016 12:15:09)

Trudilice:

[image]http://i65.photobucket.com/albums/h203/Sexxieracerchik4/Miscellaneous/SMILIES/babydustfairy.gif[/image] Hajdi - 09.12.
[image]http://i65.photobucket.com/albums/h203/Sexxieracerchik4/Miscellaneous/SMILIES/babydustfairy.gif[/image] Leilani - 09.12.
[image]http://i65.photobucket.com/albums/h203/Sexxieracerchik4/Miscellaneous/SMILIES/babydustfairy.gif[/image] tintin - 16.12.
[image]http://i65.photobucket.com/albums/h203/Sexxieracerchik4/Miscellaneous/SMILIES/babydustfairy.gif[/image] mali andeo - 17.12.
[image]http://i65.photobucket.com/albums/h203/Sexxieracerchik4/Miscellaneous/SMILIES/babydustfairy.gif[/image] belina - 19.12.
[image]http://i65.photobucket.com/albums/h203/Sexxieracerchik4/Miscellaneous/SMILIES/babydustfairy.gif[/image] PinkyFunkyBirdy - 31.12. ?




Snjeguljica_83 -> RE: Odbrojavanje - prosinac 2016. (29.11.2016 14:37:28)

Lourdess [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

Evo tortica za vas, drage trudilice.[sm=torta.gif]
Moja malenkost slavi danas -ti rođendan...[sm=jezicek.gif]

Sretno u prosincu, neka bude [sm=rozacrtici.gif][sm=modricrtici.gif][sm=duda.gif] pod borovima!!![sm=smiley1.gif][sm=smiley1.gif][sm=smiley1.gif][sm=smiley1.gif]




Leilani -> RE: Odbrojavanje - prosinac 2016. (29.11.2016 15:04:22)

snjeguljice sretan ti rođendan [sm=bravo.gif] i sve najbolje [sm=smiley1.gif]




belina -> RE: Odbrojavanje - prosinac 2016. (29.11.2016 15:10:27)

Aaaawww Perlice bas me raznježilo to šta će bit mala cura!!! Drago mi je zbog tebe!




PinkyFunkyBirdy -> RE: Odbrojavanje - prosinac 2016. (29.11.2016 15:23:58)

Ola curke! [sm=smiley1.gif]
Danas je vani zima, a ja lijepo sjedim uz prozor da me Sunce grije i radim. [img]http://degiorgi.math.hr/forum/images/smiles/sun.gif[/img]

Snjeguljice, ja sam već čestitala na drugoj temi, ali evo i tu: Sretan rođendan! [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] Kako tvoj mali slatkiš i velika princezica? [sm=smiley1.gif]

Tintin, navijam za super nalaz! [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

Leilani, želim vam lijep provod u gradu. [sm=smiley1.gif]

Mali andeo, bravo za mjerenje BT i za akciju! [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

Perlice, bravo za curkicu! [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] Mazi bušu i uživaj! [sm=smiley1.gif]

Hajdi, i tebi lijep provod u Zg. Mi smo isto planirali malo obići da vidimo kako je sve ukrašeno, ali još nismo odlučili kad točno. [sm=zmeden.gif]
LH trakice ne mislim mijenjati već ću umakati u urin koji nije previše koncentrirani i čekati kad druga crtica bude pošteno tamnija od kontrolne. [sm=smiley1.gif]

Lourdess, kakvi su sad dojmovi kad ste prespavali? [sm=smiley1.gif]

Belina, hvala na ponudi ... drži ga u niskom startu. [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif] Ma, jučer sam navjestila MM da se nešto počinje dešavati pa mi je rekao: pa kud sad ... ne mogu ništa osim ležati. Pa sam mu odgovorila da je i to dovoljno. [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]
Draga želim vam lijep provod u Beču. [sm=smiley1.gif]

Draga daxy dal maziš bušicu? [sm=smiley1.gif]

Lidac, hipo i anandi ... grlim puno! [sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif]

Kod mene još nema nekih naznaka, ali pratim situaciju. [sm=smiley1.gif]




LourdessPadme -> RE: Odbrojavanje - prosinac 2016. (29.11.2016 18:07:41)

snjeguljice sretan ti rockas [sm=bravo.gif]🎂🎂🎂

pinky stalno vrtim film scene s ultrazvuka kad mi gin okrece monitor i govori : vidis trudna si,vidis u maternici je a na ekranu mala tocka crna i mislim si to je to,koji izljev emocija u meni nemogu opisati. Imamo malu slicicu s uvz i sad stalno buljimo u nju.

Netko me pitao za simptome. Iskreno nemam ih bas,osim pocetnih bolova i grceva,ovaj put je bija kao klasican pms pogorsan.Nervoza,razdrazljivost,plakanje na svaku sitnicu reklamu krivi ton upucen,piskenje svako malo i napuhanost al to sam prepisala utricima.
Stvarno nista od onih poznatih trudnickih,nikakvih mucnina jos nema.
Da nije bilo testa ja bih bila uvjerena da menga stize i da je jedino utrici koce.




Hajdi -> RE: Odbrojavanje - prosinac 2016. (29.11.2016 22:02:41)

Hvala draga Snjeguljice i želim ti sretan rođendan [img]http://www.pic4ever.com/images/confetti.gif[/img]

Daxy, Lourdess samo vi bacajte prašinu s posebnim moćima, može može [img]http://www.pic4ever.com/images/jump.gif[/img]

Lourdess evo i ti si slično kao daxy i perlica samo po grčevima i bolovima u maternici mogla nešto naslutiti... znači dok nema dvije crtice ni ne pomišljaj.. to je moj stav, sve je manje više isto dok čekamo zadnja dva tjedna.
Joj mogu zamisliti koja je sreća bila vidjeti točkicu na pravom mjestu... neka vas samo nastavi tako veseliti [sm=smiley36.gif]

Leilani i ja vjerujem da je bila O unatoč trakicama... sigurno utječe to što si više pila i piškila. I meni se tako nije pokazala druga tamna crta dok nisam pripazila da jedno 2h ne pijem i ne idem na wc. I trebalo bi test raditi u večernjim satima, tad je veća koncentracija lh hormona.
Nadam se da si uživala na klizanju večeras, kako bih rado i ja [sm=smiley1.gif]

Tintin nadam se da će tvoj tsh biti kako treba drugi tjedan [sm=smiley1.gif]
Vjerujem da će i moj za nekih mjesec dana najviše dva pasti koliko treba.

Mali anđeo samo tako, u akciju... želim od srca da bude uspješno [sm=smiley36.gif]
Držim fige da tvoja mala cura ne bude morala pod anesteziju.

Pinky baš se veslim malo otići do Zg, sviđa mi se kako je uređeno i cijela atmosfera u vrijeme adventa. Navijam da pogodite tvoju O, i da mužić bude bolje, a može on i malo prileći ne smeta [sm=jezicek.gif]




daxy -> RE: Odbrojavanje - prosinac 2016. (30.11.2016 9:36:11)

Jutro. [sm=smiley1.gif]

belina guram nekako. [sm=smiley36.gif]
Napravila sam neki generalni popis stvari šta mi treba,pa sad nešto nabavljamo.
Potrošni materijal mi je zadnji na popisu. [sm=smiley1.gif]
Super za Beč. Uživaj. [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

Lourdess ma ja sam presretna zbog tebe. [sm=bravo.gif]
Izgleda nestvarno poslije toliko vremena.
Samo da ovaj val pozitivnih testova i beta zahvati i ostale trudilice. [sm=bravo.gif]

mali andeo baš mi je žao zbog L. [sm=smiley13.gif]
Mišić mali. Držte se. Proći će i to.
Sretna seksona! [sm=bravo.gif]

Leilani razumijem tvoju frustraciju zbog LH trakica. [sm=hudicek1.gif]
Ja sam ih koristila i nekoliko ciklusa za redom nisam dobivala pozitivnu. Ludila sam.
Na kraju sam otkrila da mi nisu bile dovoljno osjetljive. Meni su trebale one najosjetljivije.
I dok sam to skužila već sam izgubila volju. [sm=smiley36.gif]
Piškila sam ih po 3-4 u danu.

tintin sretno s TSH. [sm=bravo.gif]
Nek padne koliko treba i ostane takav!
Ja sam super. [sm=smiley1.gif] Dobro se osjećam, trbuh raste pomalo...
Pregled imam 5.12. Tad ću bit 12+1. [sm=smiley1.gif]

snjeguljice torta je bila ukusna. Hvala. [sm=smiley36.gif]
Sve najbolje i ovdje! [sm=bravo.gif]

pinky draga,mazim bušu svaki dan. [sm=smiley1.gif]
Teško je vjerovati da je to stvarno.
Sretno s LH trakicama! [sm=bravo.gif]
I da nam se brzo pridružiš na drugom PDFu.

Hajdi LH peek ponekad bude teško uhvatit.
Ja sam jednom prilikom oko 19:00 sati imala negativnu LH,a u 23:00 pozitivnu.
Sutra ujutro oko 11:00 opet negativnu. Na kraju sam i odustala od trakica.
Iako znaju bit korisne ne valja se samo na njih osloniti.
Bitno je akcijati! [sm=smiley36.gif][sm=bravo.gif]


Jao,cure ja vam zavidim. I ja bih voljela do Zg da vidim kako je. Na TVu izgleda predivno.
Meni ostaje riva i one kućice. Nekako mi nije neki Božićni ugođaj uz more. Kopno i snijeg bih voljela vidit.
Indirektno vezano za to imam savjet: Nemojte nikad da vam registracija auta pada u prosinac. [sm=smiley36.gif]






Leilani -> RE: Odbrojavanje - prosinac 2016. (30.11.2016 10:21:17)

Jutro drage!

Haha pinky sad sam se nasmijala, dovoljno je i da ležiš. [sm=smiley36.gif] isti scenarij smo imali sinoc. Ja njemu kazem ne moras ti nista, samo lezi, ja cu sve jer mi se bas jako keksa [sm=bravo.gif] a njemu super.

Uglavnom, jucer me pikao jajnik i bilo je iscjetka, bio mi je 17 DC i reko ajmo mi i veceras u akciju, a nisam piskila trakicu ni dan prije ni jucer, jer sam bila uvjerena da nije bilo ovul. Pa sam se razveselila. [sm=smiley1.gif] Tako da moguce da je jucer bila.

Grad je prelijepo okicen, bas je carobno, ali je bilo hladno za poludit, ali jos se na trgu radi tak da nije sve gotovo. hajdi nismo bili na klizanju, nego u kazalistu [sm=smiley1.gif] MM nikako ne voli klizati na zalost.

lourdess sva sam se raznjezila na to kako gledate stalno vasu tockicu. [sm=smiley1.gif]

Odo ja malo na nase trudnice da vidim, nisam uopce u toku.




anandi -> RE: Odbrojavanje - prosinac 2016. (30.11.2016 12:35:59)

Caooooo curke, kako ste mi? Jeste se bas raspisale [sm=smiley36.gif] pokusat cu da pohvata pa da stagod napisem

Leilani hahaha bas si me nasmijala, kazes ti ces sve a da on lezi [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] i ja sam sinoc obletala oko svog, al dzaba on nista, zado se u neku papirologiju da zavrsi obzirom da je kraj mjeseca. Veceras mi nece pobjec [sm=smiley36.gif]
Mogu mislit kako vam je okiceno, kod nas nista[sm=smiley13.gif]

daxy bebelo [sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]

Pisete o lh trakicama, ja sam ih uvijek prije koristila u popodnevnim satima oko 17h i prije toga 2-3 sata nisam isla u wc. Sad kad sam isla na fet i cekali smo ovulaciju dr mi je rekla da je najbolje koristiti dva puta dnevno, i tako sam ih i koristila, pisnem u jutro u 7 pa navecer u 7 i potrefili smo je.

Loudress ja nisam imala ni tih grceva na pocetku, samo mi je test i beta bili dokaz [sm=smiley36.gif] tek oko 10-te sedmice su krenule uuuuzasne glavobolje i tu i tamo malo mucnine. Sad evo 15+3 nemam nikakvih vise simptoma osim pupe koji raste

snjeguljice sretan rodkas u zakasnjenje [sm=darilo.gif][sm=pikapoka2.gif]

Hajdi lijep provod u Zg zelim

Leilani ako si pila puno vode pa piskila lh moguce da je to imalo uticaja, al neka ste vi bili vrijedni [sm=bravo.gif]

mali andeo sretno u akciji [sm=bravo.gif]

perlice [sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]

belina kazes pocinju plodni dani, eto znas sta ti je ciniti..uhvati mm i ne pustaj[sm=bravo.gif] Uzivajte u Becu

Vjerujem i da sam neku preskocila, al ne zamjerite znate da vas vucem za nosice i posišam bebi prasinom




Snjeguljica_83 -> RE: Odbrojavanje - prosinac 2016. (30.11.2016 14:35:36)

Hvala načestitkama![sm=smiley1.gif]

Pinky
, dobro su klinci. Vodene kozice su iza nas... Sad su zdravi. Mali mi pije krv na slamku[sm=jezicek.gif] jer se zadnjih noći budi svakih sat vremena...[sm=smiley5.gif]A dobro, barem ne plače. To bi me tek dotuklo... Ovako očito traži sisu da se uspava. Lijepo se gospodin naučio. Nisam ga ja tome učila! Sam je povezao to dvoje.[sm=jezicek.gif][sm=smiley36.gif]




Hajdi -> RE: Odbrojavanje - prosinac 2016. (30.11.2016 22:05:05)

Leilani joj mene, da klizalište [sm=jezicek.gif], ja čitam kako meni drago [sm=smiley36.gif].. nadam se da je bilo lijepo u kazalištu.
I moj dragi ne bi nikako na klizaljke, a ja ih volim. A što se tiče ovog 'samo ti lezi'... jako mi je poznato [sm=jezicek.gif] što ćeš umor učini svoje.

Daxy i vi ćete jednom malo do Zg, s blizancima čim malo porastu [sm=smiley36.gif]. Do tad bit će dobra i riva [sm=smiley1.gif]

Anandi žao mi je da kod vas još nije okičeno, vjerujem da će biti pred Novu godinu. Znači kod tebe još manje simptoma trudnoće u samom početku. Meni je npr. neshvatljivo da bi sad teoretski mogla biti trudna i ništa ne osjećati... taj dio me uvijek kopka... ako doživim trudnoću, a nadam se da hoću... hoću li išta osjetiti prije očekivane. Voljela bih svjedočiti iz vlastitog iskustva [sm=smiley1.gif]

Što se tiče lh trakica sve ste rekle, ponekad je teško uhvatiti peak, ali korisno kad se uhvati.. vrijedi pokušati.

Draga daxy i anandi drago mi je da prijavljujete da se dobro osjećate i da trbuščići rastu... bravo [sm=bravo.gif]

Snjeguljice nadam se da je malac počeo malo više spavati noću [sm=smiley1.gif]





nymeria -> RE: Odbrojavanje - prosinac 2016. (30.11.2016 22:39:40)

Drage trudilice i akcijalice sretno vam u ovom radosnom mjesecu...

Ja sam prosle godine za bozic aa svojima pricala ko da sam vec trudna i da cemo stvarno imat bebija za iduci bozic...

Tjedan nakon nove smo ganjali ovulaciju i cijelo sam vrijeme razmisljala da sam stvarno trudna.. simptoma nikakvih.. samo menstrualni grcici... ali bila sam i dalje uvjerena da je to to... kad sam vadila betu isla sam sa vizijom u glavi da saznam kolka je brojka jer sam znala da ce bit brojka ponosna..

Eto to zelim i svakoj od vas




Leilani -> RE: Odbrojavanje - prosinac 2016. (1.12.2016 8:29:08)

Jutric [sm=smiley1.gif]

Ja se jutros probudim, a čelo masno ko pisanica i pristici potkožni počeli, eto meni simptoma pms-a. [sm=smiley13.gif] A i stalno razmisljam o palacinkama, to mi je jos jedan znak. Ovaj mjesec fakat ocito nije bilo ovulacije, jedino ne znam kaj je bilo ono pikanje prekjucer. Ma zbunjena sam.
I tak...hajdi totalno te kuzim.

nymeria kako ste ti i tvoj malecki?

anandi drago mi je da si nam ovdje [sm=smiley1.gif]

Puse svima!




daxy -> RE: Odbrojavanje - prosinac 2016. (1.12.2016 11:18:24)

Jutro trudilice. [sm=smiley1.gif]

hajdi a i ostale curke,sjetit ćete se mene i drugih trudnica kad ugledate [sm=rozacrtici.gif].
Virujte mi nikakvih novih simptoma nije bilo. Evo najsvježija trudnica lourdess vam govori isto.
Sve vam bude isto ka i svaki put kad [sm=hudicek1.gif] dolazi i na kraju jedino ona izostane
i to vam je i tjedan dva nakon [sm=rozacrtici.gif] jedini znak [sm=nosecka.gif].

leilanikao što sam napisala gore. [sm=smiley1.gif]
Dok ne vidiš test sve je moguće.

nymeria fenomenalna priča! Puna optimizma. [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

Još sam nešto htjela pisat,al sam postala zaboravna. [sm=smiley36.gif]
Držte mi se i nema odustajanja dok se [sm=hudicek1.gif] ne zacrveni. [sm=bravo.gif]




Hajdi -> RE: Odbrojavanje - prosinac 2016. (1.12.2016 12:25:28)

Nymeria pa ti si doslovno mislima dozvala trudnoću, sviđa mi se tvoja priča [sm=smiley1.gif]
U pravu si treba imati takve misli, a ne ništa ni ovaj put, dok još čekamo.
Ti se zapravo nisi ni iznenadila kad si saznala [sm=smiley36.gif]

Leilani sad znamo što nam je misliti... a ja i ti svaki put eto pms-a [sm=smiley36.gif]

Daxy iz tvojih usta... jedva čekam da vas se sjetim u tom svjetlu [sm=smiley1.gif]




PinkyFunkyBirdy -> RE: Odbrojavanje - prosinac 2016. (1.12.2016 15:51:39)

Drage moje, ne javljam se baš jer nekako nisam raspoložena pa da ne kvarim raspoloženje. [sm=zmeden.gif] Nema nešto određeno već valjda je kombinacija svega pomalo: MM je jako prehlađen, M ide danas na vađenje konaca i u zadnje vrijeme je jako zahtjevan, vani je zima, ja sam pospana, čeka me veš i čišćenje na stanu, od O za sad ništa jer su se simptomi povukli ... i tako. [sm=zmeden.gif]

Drage moje nemojte prije vremena misliti da ništa od svega kad početak trudnoće i tjedni do M uglavnom imaju potpuno iste simptome jer u oba slučaja progesteron djeluje na masnu kožu, prišteve, glad, promjene raspoloženja, napuhnutost,.... Tek kad prođe datum M onda kod trudnoće progesteron još raste, a u protivnom pada pa se i simptomi razlikuju. Samo hrabro drage moje! [sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif]

Idem završiti posao i po mog slatkiša da riješimo tu bradicu pa se javim sutra ako mi posao dopusti. [sm=smiley1.gif]




Snjeguljica_83 -> RE: Odbrojavanje - prosinac 2016. (1.12.2016 17:12:09)

Perlice, zar cura?[sm=smiley1.gif] Divnooooo!![sm=bravo.gif][sm=smiley1.gif]




Leilani -> RE: Odbrojavanje - prosinac 2016. (1.12.2016 17:20:15)

E hajdi draga moja, da nas bar obje iznenadi [sm=rozacrtici.gif], ja mislim da ne bi vjerovala da je to istina [sm=smiley36.gif]

pinky lijepo si to napisala, jer ja odmah cim vidim masnu kožu kazem si da nema šanse.
Ljubi svog miša malenog i nek cim bolje podnese vađenje končića, sunce malo. A tebi draga zelim da izdrzis i da nam uskoro budes super volje. Velika pusa!

Mene opet pomalo pika jajnik, piskila sam trakicu, negativna je sto mi je i logicno obzirom na DC a i kao malo da osjetim bubreg, mozda sam se nahladila prek noći [sm=smiley13.gif] jer mi se majica digne i onda su mi gola leđa. I bas sam napuhnuta, a MM kaze, izgledas ko da si trudna. A pristici uzas, ono skinem sminku nakon posla danas i imam kaj za vidjeti, bas bezveze.





perlica55 -> RE: Odbrojavanje - prosinac 2016. (1.12.2016 17:21:33)

Hej cure, evo i mene malo k vama...
Leilani, nadam se da ti [sm=hudicek1.gif] neće stići bez obzira na simptome [sm=bravo.gif]
Kaj planirate dalje, ak stigne???
Belina gdje si ženo?? Kak je u Splitu??
Pinky, nek M bude hrabar dečko na skidanju šavova [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
Mali andeo, kak si draga???
Snjeguljice draga sretan ti rođendan s zakašnjenjem, vjerujem da je najljepši do sada [sm=bravo.gif]
Da, vjerojatno je curica, budemo idući put 100% potvrdili [sm=smiley1.gif]
Hajdi ima li još nuspojava Eutiroxa???
Tintin kak je S? Sluša li mamu?
Pusa svima, trudilicama sretno od srca [sm=smiley1.gif]




tintin -> RE: Odbrojavanje - prosinac 2016. (1.12.2016 23:00:38)

Pozdrav cure drage,
Da i ja mogu potvrditi da sam imala simptome kao da cu dobiti mengu a ono paf bila trudna, tako da je to sve isto. Ali svejedno i dan danas cim osjetim simptome [sm=hudicek1.gif] budem tuzna, bez obzira na sve., valjda je to podsvjesno.
Ja se nadam Leilani da si ipak ulovila ovul.
Pinky [sm=smiley31.gif]
Perlice S je super, joj sad je skroz radoznala, sve je zanima, i sve oce raditi po kuci s menom, prava cura. Svaki dan zahvaljujem sta je imam, zivot mi ispunjava, i nemogu ga zamislit bez nje, vidit ces, to je nesto predivno.
Trudilice moje drage, zelim vam da sto prije ugledate plusic, i da nam lista bude prazna, i da se družimo na trudnickoj temi.
[sm=smiley27.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley27.gif]




anandi -> RE: Odbrojavanje - prosinac 2016. (2.12.2016 11:44:27)

Jutro, evo da i ovdje pristavim kaficu [sm=kava.gif] pa nek ceka kad svratite
Hajdi tesko da ce se ovdje ijsta okititi, kao sto sam vec pisala samo stave pahuljice na ulicnu rasvjetu i to je to....nacelnik nema novaca za to [sm=smiley13.gif] a da ne pricam o doceku NG i nekoj svirci a pogotovo o vatrometu...ma uzas. Tak da se ovdje nazalost ne osjeti praznicni duh vec nekih 10-tak godina.Zato cu ja sebi danas u stanu jelku okitit [sm=bravo.gif]

Leilani pa vezala sam se za ovu temu i za vas...s vama sam i docekala [sm=nosecka.gif] pa ne mogu tek tako otici s nje. Vi ste meni bile podrska a sad je red da ja budem vasa [sm=smiley1.gif] Pises o masnoj kozi, istog sam ti bila misljenjaa sad kad sam 15+4 lice mi je ko u pubertetlije [sm=smiley36.gif]

Pinky kako mali, jestel povadili konce?

Jos jednom sretno u sretnom mjesecu i prasim vas




mrvica123 -> RE: Odbrojavanje - prosinac 2016. (2.12.2016 14:08:19)

Zanima me vaše mišljenje što se tiče prvih simptoma trudnoće... Dakle, prošli mjesec (11.mj), kada sam trebala dobiti mjesečnicu, sam imala 3 dana obilni smećkasti iscjedak pa tek onda je nastupila prava obilna menstruacija koja je trajala samo 3 dana (inače su mi mentruacije trajanja od 5 dana i sasvim normalne, ali ova je predugo trajala i preobilna je pri kraju bila). Dan nakon menstruacije je dečko ejakulirao u mene, te nakon toga znači tjedan dana kasnije smo nastavili spolni odnos bez ejakulacije i u plodnim danima, znači svršio je samo u danima neposredno nakon menstruacije.. 11-12 dana od toga kada je svršio u mene, a kada je po kalendaru ujedno i ovulacija, javio mi se opet smeđi iscjedak, zajedno sa smeđim točkicama, te dan nakon mi je bio obilniji i vodeniji smeđi iscjedak te se pojavila lagana sluzava krv zajedno s njim i danas,3.dan smećkastog iscjetka skoro pa i nema, već je samo lagana kao prozirna sluzava krv i imam laagane kao grčeve kao pred menstruaciju, ali skroz lagane... ne znam da li je to znak implatacijskog krvarenja, mislite da sam trudna ili nešto drugo pomagajtee?user posted image i zajedno s tim, nez dal mi se osjet mirirsa pojačao, ali stalno se šminkam već koliko godina, i odjednom nanosim maskaru na trpeavice i počne mi nešto jaako smrdit nmgu opisat takav miris kao po alkoholu što ja znam i ono počnem s e cudit sto mi smrdi i ono shvatim maskara... nikad mi do sada nije ništa smrdilo u vezi nje... i počinjem bit sve umornija i umornija, stalno mi se spava... stvarno ne zna što mi se događa, ali mi je sve prečudno,ili si umšljam? pomagajte curke user posted image




Hajdi -> RE: Odbrojavanje - prosinac 2016. (2.12.2016 18:00:47)

Pinky jesu li malenom skinuli konce s brade, kako to sad izgleda?

Leilani joj da nam se barem potrefilo ovaj mjesec zajedno [sm=rozacrtici.gif].. pms = moguća trudnoća, pa onda pričekajmo [sm=smiley1.gif]

Perlice dobro je s eutiroxom, nemam više simptoma.. pa mi je lakše [sm=smiley1.gif]

Tintin ti, Leilani i ja svaki pms proglasimo neuspjehom, e baš neću više [sm=smiley1.gif]

Anandi ti si u manjem mjestu, pa zato.. al nema veze, ti ćeš sebi napraviti ugođaj kakav se tebi sviđa, to je najvažnije [sm=smiley1.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>