RE: Odbrojavanje - studeni 2016. (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Nadamo se zajedno



Poruka


PinkyFunkyBirdy -> RE: Odbrojavanje - studeni 2016. (4.11.2016 9:25:32)

Trudilice:

[image]http://i65.photobucket.com/albums/h203/Sexxieracerchik4/Miscellaneous/SMILIES/babydustfairy.gif[/image] PinkyFunkyBirdy - 08.11.
[image]http://i65.photobucket.com/albums/h203/Sexxieracerchik4/Miscellaneous/SMILIES/babydustfairy.gif[/image] Hajdi - 09.11.
[image]http://i65.photobucket.com/albums/h203/Sexxieracerchik4/Miscellaneous/SMILIES/babydustfairy.gif[/image] Leilani - 14.11.
[image]http://i65.photobucket.com/albums/h203/Sexxieracerchik4/Miscellaneous/SMILIES/babydustfairy.gif[/image] mali andeo - 15.11.
[image]http://i65.photobucket.com/albums/h203/Sexxieracerchik4/Miscellaneous/SMILIES/babydustfairy.gif[/image] tintin - 18.11.
[image]http://i65.photobucket.com/albums/h203/Sexxieracerchik4/Miscellaneous/SMILIES/babydustfairy.gif[/image] belina - 19.11.




Leilani -> RE: Odbrojavanje - studeni 2016. (4.11.2016 10:03:59)

hajdi nadam se da ces uspjeti srediti tsh i onda mirno u postupak. Necu cuti za nikakav pms, jasno? [sm=smiley36.gif]

anandi draga sretno s vađenjem, nadam se da ces sve uspjeti. Nama su sve uputnice printane pa nema problema s citanjem.

lourdess ma bravo draga za 11. Sad neka se lijepo oplode i nek bude i za smrzlice [sm=bravo.gif]
[sm=bravo.gif]

pinky a joj, bas te sredilo, zao mi je [sm=smiley13.gif] zelim ti da cim prije ozdravis i da te ne napadnu gadure.

Kod nas se akcijanje nastavlja iako je O prosla, ali imam i dalje ludu zelju a dragi ispunjava [sm=smiley36.gif] nim sigurna da li smo uhvatili O jer su mi trakice cudne. 14 DC slabija, pa 15 DC jaca, a 16 DC skroz slaba. A nikako nije bila ista crtica ko i kontrolna. Pokrili smo 11, 14, 15 dc. Jer dragog nije bilo. Valjda smo pokrili.

Puse svima, ja i dalje u guzvi.




LourdessPadme -> RE: Odbrojavanje - studeni 2016. (4.11.2016 11:26:47)

Drage moje,ja san u blagom soku. Zvala sam lab i kaze mi biologica da imamo malo neobicnu situaciju. 9 js je bilo nezrelo iako su folikuli izgledali normalne velicine. 1 js je propala a 1 se oplodila. Najvjerovatnije cemo u Ned ici na transfer te jedne.




PinkyFunkyBirdy -> RE: Odbrojavanje - studeni 2016. (4.11.2016 11:37:32)

Lourdess, baš mi je žao da je toliko js propalo. [sm=smiley13.gif] [sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif]
No, držim fige i navijam na najjače da ova jedna bude ONA PRAVA! [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




daxy -> RE: Odbrojavanje - studeni 2016. (4.11.2016 12:11:31)

Pozdrav drage moje. [sm=smiley1.gif]

Lourdess baš mi je žao. [sm=smiley13.gif][sm=smiley13.gif]
Očito je bila kriva procjena,štoperica dana prerano. Baš mi je krivo. [sm=smiley13.gif]
Ako smijem pitat jel ti isti dr. radio sve f-metrije ili? [sm=zmeden.gif]

Ajde nek ta jedna ali vrijedna bude dobitna i da nam za 15ak dana javiš finu betu! [sm=bravo.gif]

anandi zubi se bez problema mogu popravljati u trudnoći.
Ako imaš šta za popravit slobodno otiđi.

perlice kako si? Nadam se da te zaobišla viroza...

belina jesi razmišljala o krunici umjesto da krpaš zub? to je malo trajnije riješenje...

tintin draga,vidim da je to nekakva virozna zubobolja. [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]
MM je prije tjedan dana bio kod zubara. Neki dan mi se brat žalio da ga boli,a jučer sam pričala s curom koja je bila sa mnom u postupku i nju isto tako boli. [sm=smiley36.gif] Moguće da ovo vrijeme utječe pa smo svi osjetljiviji.
Nek tebi to bude najava [sm=nosecka.gif].

pinky draga,baš mi je žao da te ipak uhvatilo. [sm=smiley13.gif]
Nisam ni ja nikad popravljala zube pod anastezijom.
Moja prva zubarica nije nikad ni nudila,a meni je to postalo normalno.
Dobro podnosim bol,a lakše mi je bilo popravit zub bez anastezije nego imat onaj tupi osjećaj satima poslije...

Leilani neka se akcija nastavi! [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
Pročitala sam da spermiji u vrijeme implantacije pospješuju receptivnost endometrija za embrij!
Samo akcijaj! [sm=bravo.gif]


Ja i moji zubi: Dok sam došla do zubarice zub me već odavno nije bolio.
A mene bolilo između 2 zuba,nekako teško za odredit.
Ni na jednom nema karijesa,a ni jedan ne reagira na udarce. Ni hladan zrak mi nije smetao.
Stavila mi je nekakvu tekućinu na zub i ako je pod upalom trebao bi reagirat bolno.
Međutim šipak mene ni jedan ne boli. Ne reagiraju uopće. [sm=zmeden.gif]
Normalno nije mi htjela bušit zube bezveze i pošalje me doma. Ako bude opet bolio da se vratim.
Inače bi me poslala na rendgen,al kako sam trudna ne smijem.
Sad mi preostaje nadat se da me neće bolit,a ako bude morala bi mi bušit zub napamet,a to ne želimo ni ona ni ja. [sm=smiley1.gif]
Da kucnem od drvo ne boli me za sad. [sm=smiley1.gif]





perlica55 -> RE: Odbrojavanje - studeni 2016. (4.11.2016 12:25:06)

Leilani, navijam za [sm=modricrtici.gif] [sm=bravo.gif]
Pinky i kod tebe [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
Ja bila u ljekarnu, ne daju mi niš za grlo [sm=hudicek1.gif]
Budem si meda i limuna papala popodne..
Lourdes bome su ti s****** postupak uranjenom aspiracijom,
da mi je znati kog su vraga gledali ranije... Niš draga moja,
kaj je tu je, držimo fige da taj borac uspije [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




tintin -> RE: Odbrojavanje - studeni 2016. (4.11.2016 13:01:40)

Lourdess bas mi je zao za js ali drzimo fige za tu jednu da bude uspješna.




LourdessPadme -> RE: Odbrojavanje - studeni 2016. (4.11.2016 13:28:11)

Ja sam tek sad povezala sve. Ona je mene slala vadit E2 i stalno je govorila kako je prenizak i da joj ne pase velicina folikula s nalazom. Znaci njoj je nalaz govorio da jos nisu zrele te stanice bez obzira na njihovu velicinu,al je ona ipak odlucila ih vadit jer su se njoj cinile zrele. Nadam se da ce bar ta jedna biti kako treba ,sva sam u banani




daxy -> RE: Odbrojavanje - studeni 2016. (4.11.2016 13:53:34)

lourdess kako nećeš bit u banani?
Ja sam razočarana tvojom situacijom,a da sam u tvojoj koži vjerojatno bih bila bijesna ko pas.
Strašno! I baš mi je žao da je tako ispalo. [sm=smiley13.gif][sm=smiley13.gif]

Drž mi se! Svi navijamo za taj jedan embrij! [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
Puno odmaraj da se jajnici i maternica što prije oporave za transfer.
Kupi ananas i to šopaj,nek se endometrij još malo udeblja.

Šaljem ti [sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]




perlica55 -> RE: Odbrojavanje - studeni 2016. (4.11.2016 14:30:19)

Lourdes draga, znam da ti nije lako, al hajmo se nadati da će taj jedan
malac imati visoku betu [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
Estradiol sam po sebi nije pokazatelj zrelosti js, bitna je i veličina folikula.
IVF postupci nisu matematika, ne pada mi na pamet kuditi liječnike, jer
da je tvoja gin štoperice stavila dan kasnije, danas bi možda imala 9 js,
al možda niti jednu.
Samo hrabro, uvijek sam svima tu govorila pa tak i tebi nije bitna kvantiteta neg
kvaliteta i u prvom postupku bitno je da uopće dođe do ETa.
Šaljem pusu 😘




PinkyFunkyBirdy -> RE: Odbrojavanje - studeni 2016. (4.11.2016 15:39:54)

Drage moje, idem ubrzo s posla pa da vam zaželim ugodan vikend i našoj Lourdess uspješan transfer jedne, ali vrijedne mrvice! [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Hajdi -> RE: Odbrojavanje - studeni 2016. (4.11.2016 15:53:12)

Lourdess baš mi je žao da je ostala samo 1 js. Držimo fige da bude uspješna, to je sad najvažnije [sm=smiley1.gif]

Tintin nadam se da će tvoj tsh brže padati od mog. Koliko mcg dnevno uzimaš?
Što se tiče utjecaja na začeće mišljenja dr su podijeljena. Uglavnom MPO gin. zagovaraju tsh do 2 jer postoje neka istraživanja u kojima se pokazalo da nivo tsh ima utjecaj na začeće. Ipak dosta žena uspije zatrudnjeti i s višim tsh.
Svakako je bolje da je niži, to može samo pomoći.

Leilani, pinky navijam za vaše prirodne [sm=nosecka.gif]
Leilani nadam se i ja da ste pokrili O, znam kako je, tako se i ja svaki put pitam jesmo ili nismo pokrili...

Pinky jel bolje grlobolja?

Daxy valjda se neće vratiti zubobolja, jesi sigurna da ti nije možda upala zubnog mesa?

Pozdrav [sm=smiley31.gif]






anandi -> RE: Odbrojavanje - studeni 2016. (4.11.2016 16:18:36)

Evo me i nisam dobro prosla s ovim nasim dr[sm=smiley13.gif] odradila sam samo antitijela i negativna su, a d-dimer mi nisu htjeli i sad mi jedino preostaje da ih odradim privatno i iskesiram 100KM [sm=smiley13.gif] ma divno,da izvinete jos mi preostaje da skinem gace i da se naguzim pa nek idu po redu [sm=smiley19.gif][sm=smiley36.gif]

lourdess ne znam sta bih ti rekla, sto kaze perlica treba doci do transfera ali steta je da propadnu tolike jc i da se ranije punktiraju. Jesil ti uz estradiol pratila i s lh trakicama? Nista, navijamo da ta jedna bude dobitna [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

perlice nadam se da ce grlo brzo prestati

daxy mislila sam da zube ne mogu popravljat u prvom tromjesecju zbog anestezije...Budem pitala sad 17-og dr kad budem isla na pregled, imam dva koja su na cekanju za popravak...sreca jos uvijek ne bole.




Leilani -> RE: Odbrojavanje - studeni 2016. (4.11.2016 17:01:42)

O moja lourdess bas mi je zao da se to dogodilo [sm=smiley13.gif] Ali svakako se nadam i zelim da se ova jedna izbori i da postane divna bebica. Zelim ti svu srecu svijeta. Ljubim!

daxy nisam imala pojma to za endometrij i spermice, wooohooo [sm=bravo.gif] Nadam se da te vise nece boliti zub ili sto te vec boli. Da, mozda je zubno meso u pitanju?

anandi o bem mu misa, ipak nisi uspjela izvaditi sve. Nadam se da vise nece biti takvih uputnica. A ne mozes traziti doktora da ti napise ponovo?

Hvala cure na lijepim zeljicama za [sm=modricrtici.gif].







belina -> RE: Odbrojavanje - studeni 2016. (4.11.2016 18:17:29)

Ooo Lourdess zao mi je zaista zbog ostalih js. Teško je sad reci ko je i zašto kriv. Nadam se da će ta 1 biti dobitna, i da ćeš sve ovo zaboraviti. Navijamo!
Daxy ja pretpostavljam da je zubno meso ipak u pitanju. Obavezno konac za zube spasava!!!
Leilani zeno daj boze sa ovo akcijanje urodi plodom. Toliko ljubavi-mora nešto biti.
Hajdi držim fige da si već u sljedećem ciklusu u postupku!!
Anandi pa ne mogu vjerovat kakva je situacija kod vas???
Sretno svim trudilicama!!!




hipo -> RE: Odbrojavanje - studeni 2016. (4.11.2016 19:27:21)

Lourdess draga, zao mi je sto je sve tako ispalo.
Zelim ti da ova jesna oplodjena bude borac i da tranafer bude uspjesan pa da nam prijavis plus!

Drage moje, moja hipica ima danas godinu dana,a cini mi se da sam do jucer tu odbrojavala i odbrojavala....






perlica55 -> RE: Odbrojavanje - studeni 2016. (4.11.2016 19:36:10)

Sretan rođendan malenoj hipici, ljubi ju punooo
[sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif]




Hajdi -> RE: Odbrojavanje - studeni 2016. (4.11.2016 21:00:10)

Tintin još sam zaboravila reći da je prije postupka potrebno sniziti tsh zato što on uglavnom raste pod utjecajem stimulacije.
Pinky dobro se skroz osjećam uz jaču terapiju, ništa mi ne smeta za sada.
Tintin i tebi kao i sebi želim iznenađenje već u ovom odbrojavanja... da nas barem iznenadi [sm=smiley36.gif]

Hipo sretan rođendan maloj hipici [img]http://www.pic4ever.com/images/confetti.gif[/img]

Anandi baš mi je žao da nisi uspjela napraviti sve pretrage [sm=smiley13.gif] Baš bezveze da moraš iz svog džepa napraviti ono što ti je potrebno.




tintin -> RE: Odbrojavanje - studeni 2016. (4.11.2016 22:32:16)

Hajdi pijem jednu na dan od 25, nadam se da ce i tebi i meni na sljedecoj kontroli biti manji, hvala ti na lipim zeljama, ja ti od srca zelim da sto prije ugledas [sm=rozacrtici.gif]




Hajdi -> RE: Odbrojavanje - studeni 2016. (5.11.2016 10:11:35)

Jutro [sm=kava.gif]

Draga perlice pročitala sam na trudničkoj temi da si u velikom strahu [sm=smiley13.gif]
To je sve normalno zbog tvog iskustva... želim ti što više snage da se odupreš strahu, najbolje uz pomoć što više smijeha [sm=jezicek.gif] [sm=jezicek.gif] ne daj se!

Lourdess posebno navijam za tvog malog borca da donese veliku sreću [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] [sm=smiley36.gif]

Tintin vjerujem da će to biti dovoljno da za 6 tjedana tsh padne na oko 2 barem [sm=bravo.gif]

Svima veliki pozdrav [sm=smiley31.gif]




LourdessPadme -> RE: Odbrojavanje - studeni 2016. (5.11.2016 10:39:37)

Jutro cure
Sretan rodjendan maloj hipici ,kao da smo jucer odbrojavale cekajuci je ♥️[sm=bravo.gif]

Vama drage moje zelin zahvaliti na potpori,malo sam sva pod dojmom ovog svega.
zvala sam jutros lab,sve se razvija kako treba s ovim jednim,i sutra u 8 je et.
Drzite mi palceve i jos jednom vam hvala na rjecima potpore stvarno ste divne ♥️♥️




belina -> RE: Odbrojavanje - studeni 2016. (5.11.2016 15:15:37)

Jeeee lourdesss super vijesti draga!!! Navijamo da sutra u 8 bude sve savršeno, bas kako treba i da se sve lijepo namjesti i primi. Svu sreću svijeta ti sutra želim! Javi se kad stigneš da znamo da je prošlo sve ok.




belina -> RE: Odbrojavanje - studeni 2016. (5.11.2016 15:16:40)

Hipi sretan rođendan tvojoj maloj velikoj curici!




hipo -> RE: Odbrojavanje - studeni 2016. (5.11.2016 16:35:12)

Hipica zahvaljuje na cestitkama!

Lourdess, super vijest! Sajem puno dobrih i implantirajucih vibracija!

Drzite nam fige sutra! Krecemo u jaslice!




PinkyFunkyBirdy -> RE: Odbrojavanje - studeni 2016. (5.11.2016 17:26:32)

Lourdess navijamo za malu mrvicu borca da se jako čvrsto primi za mamicu! [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

Sa malim zakašnjenjem sretan rođendan maloj Hipici!!! [sm=zz_bounce.gif][sm=bravo.gif][sm=zz_bounce.gif][sm=torta.gif][sm=darilo.gif][sm=metulj.gif]
Neka joj bude lijepo u vrtiću i nadam se će se brzo priviknuti! [sm=smiley1.gif]

Ja sam vam drage moje završila na antibioticima. [sm=smiley13.gif] Kad me jučer doktorica čula kako sam promukla i koliko me boli grlo odmah mi je dala antibiotike. Pijem ih je ne vjerujem da će biti plusić, a ako slučajno bude onda ću ju kontaktirati što dalje. [sm=zmeden.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>