RE: Odbrojavanje - studeni 2016. (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Nadamo se zajedno



Poruka


Hajdi -> RE: Odbrojavanje - studeni 2016. (31.10.2016 20:19:11)

Perlice bravo za uz, neka samo tako nastavi biti živahna bebica [sm=bravo.gif] [sm=smiley36.gif]
Zašto moraš ponoviti krvnu grupu i rh faktor? [sm=zmeden.gif]

Anandi kad si ti na pregledu?

Ja još uvijek nisam uhvatila moju dr. endokr., u srijedu ću nadam se uspjeti [sm=zz_unsure.gif]. Baš sam izabrala neku jako zauzetu.




perlica55 -> RE: Odbrojavanje - studeni 2016. (31.10.2016 20:19:37)

Hvala cure, želim vam svima redom ovakvu sreću [sm=smiley1.gif]
Lidac mila, ljubi klince, posebno maleckog ...
Lourdes ma nema govora o hiperu, nemoj se brinuti... Budu te jajnici
pikali nekoliko dana, malo ćeš biti napuhana, al odmori, uzmi si dosta
tekućine i samo pazi da redovito piškiš..
Samo hrabro dalje, nek bude 8 lijepih jajnih stanica i tolko embrija [sm=bravo.gif]
Hajdi kg se ponavlja zbog testiranja na zarazne bolesti, svaku trudnoću, operaciju i sl.
Sretno s hvatanjem dr, nadam se da ju u srijedu budeš vidjela samo zbog terapije [sm=bravo.gif]




anandi -> RE: Odbrojavanje - studeni 2016. (31.10.2016 23:07:14)

Dobro vece
Evo i mene, tak sad uhvati mm laptop a mob mi je krs jedva da uletim i procitam, da se prijavim nema sanse.

I kod mene je danas bilo zivo i atletski tako da se jedva se uslikalo[sm=smiley1.gif] Opet sam napravila snimak da i mm vidi. Naredna kontrola je 17.11. i tad cemo obavit onaj ekspertni i dabl test a do tada treba da provjerim rh-antitijela i d-dimer.

Perlice eto meni nisu rekli da opet provjerim kg[sm=zmeden.gif] Drago mi je da sve super napreduje.

Lourdess super da sve fino napreduje [sm=bravo.gif] Drzim fige jako, a sto se tice hipera ne brini kao sto kaze perlica samo dosta tekucin i cim potjera odmah u wc.

Hajdi znam kako je tesko uganjat ove dr, Neka je sa srecom[sm=bravo.gif]

belina pa neki su lijekovi ovdje jeftiniji, mada ja znam dosta populacije sto ide u Srbiju.Nadam se da neces malu previse prestrasit pricama [sm=smiley1.gif]

Pinky nadam se da je stomak malo bolje.

daxy ja za glavobolju koristim neku algu na bazi mente i tako je jaka i ujeda i hladi da mi sva glava utrne. A danas mi dr kaze da se pripremim za glavobolje jos bar 3-4 sedmice[sm=smiley13.gif]

Leilani sretno sa sexonom, da urodi plodom [sm=bravo.gif]




PinkyFunkyBirdy -> RE: Odbrojavanje - studeni 2016. (1.11.2016 16:47:32)

Cure, bravo za preglede koji su pokazali zdrave i vesele bebice i fine folikulice! [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
S moba pisem pa mi je malo nezgodno, ali htjela sam vam reci da mislim na vas.
Sutra me nema na poslu pa se pišemo u četvrtak.




tintin -> RE: Odbrojavanje - studeni 2016. (1.11.2016 22:22:44)

I ja se pridruzujem [sm=bravo.gif] za preglede, drago mi je da vam je sve super, Perlice [sm=smiley31.gif]




papučica -> RE: Odbrojavanje - studeni 2016. (1.11.2016 23:33:52)

Pozdrav trudnice i trudilice[sm=smiley1.gif]

Sve vas redom čitam i baš se super osjećam kad je veselo na Raji.
Raduje me svaka noć kad legnem u krevet i onda redom čitam šta ima kod svake od vas.
Malo mi je teško popratiti sve pa da svakoj po na osob pišem.
Danima se nisam javljala jer imam puno posla ali za dva dana idem na godišnji i radujem se ,da se odmorim od svega.
Kod mene nema ništa posebnog. Vještica mi je kasnila tri dana . Nisam se previše nadala jer me ništa nije asociralo na trudnoću .
Nisam htjela da pišem jer ne bih da kvarim sa svojim raspoloženjem sve ovdje lijepo što se dešava.
Neznam šta se desilo da kasni jer su mi ciklusi u dan tačni. Jedino kad je kasnilo je su trudnoće . Sad je nešto , valjda tako se htjelo. Uradila sam odmah test ali je bio negativan.
Neznam šta da kažem i jesam i nisam serazočarala, valjda što mi ništa nije ukazivalo na trudnoću.
Dobila sam prije tri dana i evo lagano prestaje. tRakice su pokazale O, plodna sluz je bila , jajnik me bolio , ali...
Sad sam odlučila da više neću paziti na plodne i neplodne dane, ići ću u aciju i kad mislim da nema šane pa ako šta bude , bude

Znam da imam vašu podršku, anandi hvala ti što pitaš za mene

Sretno svima u namjerama, postupcima, pregledima

Trudnice uživaj te u svojim trudnoćama , to je nešto što se ne može opisati... Znam da i strah postoji ali neka je vaša želja i sreća jača od svega [sm=smiley1.gif]




Leilani -> RE: Odbrojavanje - studeni 2016. (2.11.2016 6:52:24)

Dobro jutro drage!

[sm=bravo.gif] za anandi i perlicu za vesele i zivahne bebice. [sm=smiley1.gif]

lourdess super za folikulice, veselim se s tobom i neka sve sutra prođe dobro. Super za anesteziju. [sm=smiley1.gif] Ljubim!

pinky nadam se da su ti tegobe trajale samo taj dan i da si dobro.

papucice zao mi je mila zbog [sm=hudicek1.gif]. A i dobro mi je poznat osjecaj nade, ali sa puno vecom sumnjom koja prevladava. Samo kod mene nikad ni ne stigne zakasniti. Samo se opusti na godišnjem i zelim ti onda da cim prije ugledas plusic.

I sad sam jos zaboravila sto sam htjela napisati...
Ljubim vas!




Hajdi -> RE: Odbrojavanje - studeni 2016. (2.11.2016 13:29:48)

Anandi bravo i za tvoju živahnu bebicu [sm=bravo.gif] [sm=smiley36.gif]

Papučice žao mi je zbog [sm=hudicek1.gif], znam da ne odustaješ, mi smo uz tebe [sm=smiley1.gif]
Nadam se da će se potrefiti uspješna kombinacija pogođene O plus kvalitetna js i spermij u bliskom susretu [sm=smiley1.gif]

Lourdess tebi je sutra aspiracija? Držim fige za puno dobrih js [sm=smiley36.gif]

Leilani traje li još sexona? [sm=jezicek.gif]

Cure, ja ću vam od sad biti na turbo pogonu jer sam dobila novu terapiju jedan dan 25 mcg, drugi dan 50 mcg [sm=jezicek.gif] i kontrola za 2,5 tjedna, a ako bude simptoma hiper-a onda i ranije.

Pozdrav svima [sm=smiley1.gif]




daxy -> RE: Odbrojavanje - studeni 2016. (2.11.2016 15:38:41)



[image]http://www.bedaiwy.net/MaySerag/WebQuests/top_files/image002.gif[/image]

Trudilice:

[image]http://i65.photobucket.com/albums/h203/Sexxieracerchik4/Miscellaneous/SMILIES/babydustfairy.gif[/image] PinkyFunkyBirdy - 08.11.
[image]http://i65.photobucket.com/albums/h203/Sexxieracerchik4/Miscellaneous/SMILIES/babydustfairy.gif[/image] Hajdi - 09.11.
[image]http://i65.photobucket.com/albums/h203/Sexxieracerchik4/Miscellaneous/SMILIES/babydustfairy.gif[/image] Leilani - 14.11.
[image]http://i65.photobucket.com/albums/h203/Sexxieracerchik4/Miscellaneous/SMILIES/babydustfairy.gif[/image] mali andeo - 15.11.
[image]http://i65.photobucket.com/albums/h203/Sexxieracerchik4/Miscellaneous/SMILIES/babydustfairy.gif[/image] tintin - 18.11.
[image]http://i65.photobucket.com/albums/h203/Sexxieracerchik4/Miscellaneous/SMILIES/babydustfairy.gif[/image] belina - 19.11.

Navijačice:
Ruža, njanja, tiha, sanjalica, FJ, Mariachi, anne, tonkica, mikihg, Tsmee, ninolina, čokolada, troubled, koka, mirna, Dora04, božica, Candy, tikica_69, Ellenora, piggy, zvrk, tinka, maslacak, Wukovarka, Iva Piva, Thea, CATE, dami, selina, Marta j, ejmama, curice, tonkica, lelo, Ira_ , sina, anaxx, derulja, rahela, CICKA, dami, ninaa, sena, zaba, mamika, mlada mama, nikoleta, dominik, nenica, pupica, mariola, ima nas još, m600, novamama, pepeljuga, dominik, pula25, pufna*, mjesec, kiara2709, natalijax, Viky, minchi, Zvonki, miha, martina87, mamamery, Noblica, lavica81, mali_macic, buduca mamica, lilivana, maja, Nancy, MaTana, uciteljica, boba125, gljiva, maja, katy mama, BUMBI, lee, BruMa, osobno, anuska08, crvenkapica, bomboncic02, boba125, Domy, JUdy, anuska08, adryosijek, cuba, vlatkam, leptir5, Lee, anonno17, AntonijaV, gogule, lidac0605, graško, pakić, breskvica22, gianna, točkica28, fever, pincirotvajler, mariola, sarah_zg, amarnat, nessy, PinkyFunkyBirdy, winkica, anamarijapupek, malena 35, Lotte, maminangel, dada2101, Andydea, zvončica1, Tania, angel@, Bucika001, danijela8, Afrodita83, mamino zlateko, tintin, ikaaa, lili22, bebac24, ruzmarin222, tinast, nutella2009, Perlica55, Hipo, noemaa, Snjeguljica_83, jupiter, faustina, Kazimira, nymeria, Danira, anandi, daxy


[image]http://degiorgi.math.hr/forum/images/smiles/cheerleader.gif[/image][image]http://degiorgi.math.hr/forum/images/smiles/question.gif[/image][image]http://degiorgi.math.hr/forum/images/smiles/jumping.gif[/image][image]http://degiorgi.math.hr/forum/images/smiles/question.gif[/image][image]http://degiorgi.math.hr/forum/images/smiles/cheerleader.gif[/image]




daxy -> RE: Odbrojavanje - studeni 2016. (2.11.2016 15:54:12)

Dan. [sm=smiley1.gif]

Ja po nekoj navici prvo na ovaj forum... [sm=smiley36.gif]

pinky draga,kako si mi sada? [sm=zmeden.gif]

Hajdi pijem Mg svaki dan,a i inače pazim da pijem dovoljno tekućine. [sm=smiley1.gif]
I ja se toplo nadam da se neće ponavljati.

perlice super za živahnu bebicu! [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
Koliko si ti sada trudna? [sm=zmeden.gif]

lourdess super! Sretno na aspiraciji! [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
Jedva čekam da nam se javiš! [sm=bravo.gif]

anandi super i za tvoj UZV! [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
Baš nas je krenulo!

papučice draga,nek ti je sa srećom! [sm=bravo.gif]


Pozdrav svima.... [sm=smiley1.gif]




PinkyFunkyBirdy -> RE: Odbrojavanje - studeni 2016. (3.11.2016 10:13:34)

Jutro svima! Evo i kavice: [sm=kava.gif][sm=kava.gif][sm=kava.gif]
Evo me opet na poslu. Mene je probava mučila dva dana, pa se to smirilo da bi me od jučer počelo grlo boliti. [sm=smiley13.gif] Pošto mi nikako ne odgovara da se sad razbolim jučer sam sve živo popila što bi moglo pomoći: čaj od kadulje s medom, mlijeko sa šečerom, Propolis pastile, Propolis spray, Lupocet Flu forte, jutros Septonešto ... i danas mi je bolje. [sm=smiley1.gif]
No, M mi ima već nekoliko dana ogromne krajnike i jako teško noću diše - hrče kao neki starček [sm=smiley36.gif] pa sam mu povećala dozu čaja i kao da je malo lakše, ali se nadam da će ostati zdrav jer tijekom dana je veseo, lijepo jede, ne kašlje ni ne šmrca. [sm=zmeden.gif] Dajem mu i Immunoglukan.

Draga moja trudnice daxy, kako mi se osjećaš? Mučnine? Vidim da piješ Mg. On je super u trudnoći jer pomaže kod puno tegoba. [sm=smiley1.gif] Sigurno uživaš mazeći bušu. [sm=zz_wub.gif]
I, da, hvala za listu! [sm=smiley1.gif]

Hajdi, meni bi dobro došao turbo pogon. [sm=smiley36.gif] Držim fige da veća doza izregulira hormone! [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
Dal si uspjela uloviti dr. endokr.? [sm=zmeden.gif]

Leilani, kako si nam? Kako stojiš s gljivarstvom? [sm=zmeden.gif] Dal si uspjela LH trakicama uloviti O?

Papučice, da nije možda bila biokemijska kod tebe? Koji dan si radila testić? Drži mi se! [sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif]

Tintin milena, u kojoj si fazi? Dal piješ terapiju za štitnjaču (joj ne sjećam se više dal si to možda već i napisala)? Kako se osjećaš?

Anandi, da još jednom kažem da mi je baš drago da je pregled prošao dobro. [sm=smiley1.gif] Brzo će 17. da opet vidiš svoju bebicu. [sm=smiley1.gif]

Lourdess, mislimo na tebe i navijamo! Obavezno javi kako je bilo! [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

Draga Perlice, dal si malo odahnula sad kad si vidjela svoju bebicu i da je sve super? Što je s tvojom terapijom? Dal ćeš smanjivati dozu? Što još piješ od onog cijelog popisa koji si prije pisala? [sm=smiley1.gif]

Belina, dal ste se nauživali lijepog vremena, jer evo kišurine? [sm=zmeden.gif] Baš mi je zima danas.

Mali andeo [sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif]




Hajdi -> RE: Odbrojavanje - studeni 2016. (3.11.2016 11:54:49)

Dan cure [sm=kava.gif]

Paše kavica na kišni dan [sm=smiley1.gif]. Moram primjetiti otkad nam je perlica postala trudnica da nam je forum malo zamro. Očito nismo jednako revne trudilice forumašice [sm=jezicek.gif].

Pinky naravno da sam došla do dr. endokrinol. ne bih se baš toliko igrala doktora [sm=smiley1.gif].
Sad moraš grlo paziti, baš te hoće neke sitne tegobice, bitno da se ne zakomplicira.
Kakav je tvoj pms, simptomi?

Perlice, daxy kako ste trudnice naše [sm=smiley36.gif]?

Leilani kako se ti osjećaš?

Belina što ima kod tebe, jel bio kakav izlet u utorak?

Ja se osjećam baš tipično za pms, samo neka što prije prođe jer mi nije omiljen [sm=smiley36.gif]
Malo me i ovo prolongiranje terapije bediralo, ali znam da nema smisla. Doći će i to u red uskoro.

Pozdrav... [sm=smiley36.gif]




daxy -> RE: Odbrojavanje - studeni 2016. (3.11.2016 11:56:00)

Jutro. [sm=smiley1.gif]

pinky super si se našopala svega i svačega. [sm=smiley36.gif]
Bitno da te nije uhvatilo. [sm=smiley1.gif]

Ja sam OK. Idem danas zubaru jer me zub opet bolio sinoć, pa da vidim šta je. [sm=zmeden.gif]
Kod mene nikako da se smiri,sama sebi sam dosadila s tim raznim bolovima, neugodno mi se više i požalit. Evo ne znam...


hajdi ma kakav PMS? To te [sm=duda.gif] malko zeza. [sm=smiley1.gif]




LourdessPadme -> RE: Odbrojavanje - studeni 2016. (3.11.2016 12:26:36)

Evo me curke,11 js mi je izvadjeno kaze biologica da su malo manje.
Sad cekamo i zovemo da vidimo sta ce bit od tog svega.
Mozda mi budu transfer radili tek nakon 5 dana,vidit cemo sve. Drzte fige




Hajdi -> RE: Odbrojavanje - studeni 2016. (3.11.2016 12:38:55)

Lourdess čak 11 js [sm=bravo.gif] navijam da bude što više oplođenih [sm=bravo.gif] [sm=bravo.gif] [sm=smiley36.gif]

Daxy kamo sreće da je [sm=duda.gif].
Nije da nemam nikakvu nadu, ali ona je stvarno malena.
Najveće nade polažem u postupak, ipak su tu godine kod mene...
Nadam se da ćeš srediti brzo i zub pa da te puste bolovi.




anandi -> RE: Odbrojavanje - studeni 2016. (3.11.2016 12:43:29)

Dancek zene, kako ste mi?
Hvala vam drage moje, da sve do jedne osjetite i docekate ovu srecu [sm=smiley31.gif]
Lourdess [sm=bravo.gif] za br jc, bas mi se svida. Ja vjerujem da ce tu biti i za eskima. Takoder mislim da ce cekati 5 dana do blastociste. Srecno [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

daxy bas mi je zao sto te boli zub [sm=smiley13.gif] Pa sta mislis da ces raditi, mozel se popravljat/vadit u trudnoci?

hajdi pase kafica a i cajko, bas je lose vrijeme a otud i tebi osjecaj pms-a[sm=smiley36.gif]

perlice kako si mi ti, nestala si?

Pinky pa zar sad grlo [sm=smiley13.gif] hebemu misa, nikako covjek da je rahat.

Papucice zao mi je zbog [sm=hudicek1.gif] da te iduca zaobide narednih [sm=9nebesa.gif]




perlica55 -> RE: Odbrojavanje - studeni 2016. (3.11.2016 14:07:01)

Evo me cure, nema meni do odbrojavanja [sm=smiley1.gif]
Papučice jako mi je žao zbog - [sm=smiley13.gif]
Hajdi samo hrabro, bolje prije postupka dovesti štitnjaču u red,
mjesec gore/dolje..
Daxy, nadam se da će ti srediti zub danas, prije postupka sam ih
sve uredila, tak da nemam problema..
Pinky terapija ista do 12 tt, onda ukidanje Aspirina i Utrogestana,
ostalo do kraja trudnoće. I mene malo boli grlo, nadam se da neću
zakurit...
Pusa svima..




belina -> RE: Odbrojavanje - studeni 2016. (3.11.2016 14:21:40)

Dan cure
Lourdes [sm=bravo.gif] za 11js, wau pa mora bit nešto dobro iz svega toga! Sad navijamo za tulum u labosa hehe
Daxy pa kud bas sad zub kad ne smiješ anesteziju. I ja moram u zubara jer mi je pukao komadić zuba kojeg sam sama sebi pukla na porodu hahaha! I uvijek ga Krpan nikako ga Napravit kako Bog zapovida Hahahahahaha!!!
Hajdi draga sve Dane smo bili vani, prebrzo je prošao produženi vikend. Danas jesen stigla i na naša vrata. Draga sredi ti taj tsh pa će odmah i bebica doc. Već sljedeći ciklus bi mogla u postupak ili je rano?
Perlice trudnicice kako se osjećaš?
Papučice pozdrav! Zao mi je zbog [sm=hudicek1.gif] Dabogda ne došla sljedećih 9mj.
Mali anđeo gdje siii??
Pinky o pa ako nije M prehlađen onda si ti. To tako ide samo u krug.




perlica55 -> RE: Odbrojavanje - studeni 2016. (3.11.2016 15:27:08)

aaaa zaboravila sam poskočiti za Lourdes, ma [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] curo,
prava si kokica [sm=jezicek.gif] Navijam od srca za prekrasne embrije,
javljaj nam novosti [sm=smiley1.gif]
Vjerojatno te budu boljeli jajnici, odmaraj fino, pij puno vode i pazi da
piškiš redovito.. Biti ćeš i napuhana, al to je sve normalno [sm=smiley1.gif]




Hajdi -> RE: Odbrojavanje - studeni 2016. (3.11.2016 16:19:20)

Belina vjerujem da bi sljedeći ciklus tsh mogao biti dobar i da bi mogla u postupak [sm=smiley1.gif]




tintin -> RE: Odbrojavanje - studeni 2016. (4.11.2016 7:58:47)

Jutro cure drage, kako ste mi?
Pinky da sad pijem tablete za tsh jer mi je 3,22 pa ga moram sniziti., rekla je 6 tjedana pa ćemo viditi sta dalje, valjda će se sniziti, nikad nisam imala problema s tim i sad čuć, a biće to kad ideš stariji onda poćne sve zafrkavat [sm=smiley36.gif]
Kod mene ništa posebno, akcija traje, pa ćemo viditi, ma da se ja baš ne nadam ali eto, uvik postoji tračak nade [sm=smiley1.gif]
Lourdess bravo za js super brojka, držim fige za dalje.
Perlice, Daxy i Ananadi trudnice naše kako ste mi, Perlice jesu prošle mučnine, Daxy očito smo svi po zubarima i ja sam jučer bila, sjećam se tako je i meni bilo na početku trudnoce znam da sam par puta bila u zubara ali naravno bez anestezije.
Belina I leilani kako ste mi vas dvi, u kojoj ste fazi, malo sam bila u guzvi pa zadnje dane nisam sve pohvatala., šaljem vam zagrljaj.
Mali andjeo šaljem zagrljaj.
Neznam jesam li koga zaboravila, ali mislim na sve, veliki zagrljaj.




tintin -> RE: Odbrojavanje - studeni 2016. (4.11.2016 8:00:37)

A joj grozna sam kako sam mogla zaboravit Hajdi, ali dobro cim sam objavila poruku odma sam te se sjetila, znaći draga i ti mučić muku s tsh, nadam se da ćeš ga sto prije sniziti da možeš u postupak, ja nisam skužila svoju dr dali on smeta za začeće ovako prirodno dok pokušavamo




tintin -> RE: Odbrojavanje - studeni 2016. (4.11.2016 8:01:54)

Papučice [sm=smiley31.gif]




anandi -> RE: Odbrojavanje - studeni 2016. (4.11.2016 8:42:24)

Jutro ja pijem [sm=kava.gif] pa bujrum

tintin vjerujem da ce za 6 sedmica tsh pasti, bar je kod mene bio pao u tom periodu.
Drzite mi fige, cim popijem idem na ukc da dam krv za rh-antitijela i d-dimer. Porodicni dr mi je tako ruzno na uputnici napisala za d-dimer da postoji velika sansa da mi nece prihvariti i da ce odraditi samo anitijela[sm=smiley13.gif] vidjet cemo, odoh se spremat [sm=smiley31.gif]




PinkyFunkyBirdy -> RE: Odbrojavanje - studeni 2016. (4.11.2016 9:24:36)

Dobro jutro drage moje. [sm=smiley1.gif]

Lourdess, prekrasno!!! 11 js!!! Super! Sad navijamo da bude puno eskimića i da se lijepo duplaju! [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

Anandi sretno s pretragama i nadam se da ćeš sve uspjet riješiti. [sm=smiley1.gif]

Tintin, milena, ma bude se to brzo izreguliralo. [sm=smiley1.gif] Ja mislim da ako ti padne i prije da možeš i prirodno zatrudniti (jer visok TSH otežava zatrudnjivanje).

Hajdi, kako se osjećaš pod jačom dozom? [sm=zmeden.gif]

Belina, pa kako si to rađala kad si uspjela okrhnuti zub? [sm=smiley36.gif] Dal je TM stradao? [sm=smiley36.gif]

Perlice, kako grlo? Moje nije dobro. [sm=smiley13.gif] Dal si se javila na Proljetne bebe? [sm=smiley1.gif] Uh, baš mi je žao da moraš toliko toga piti, ali za naša mala zlata se to sve izdura, zar ne? [sm=smiley1.gif]

Daxy, ipak me ulovilo. [sm=smiley13.gif] Kako je tvoj zub? Dal si uspjela popraviti? Vidim da pišete za anesteziju, no ja ju gotovo nikad ne uzimam. Od malena to se nije ni nudilo pa kako sam rasla sam navikla da mi popravljaju zube bez anestezije. [sm=zmeden.gif] Ionako mi je gori zvuk tih bušilica od same boli. [sm=smiley36.gif] A i ne volim inekcije tako da je logično da ne umrtvljujem zubno meso. [sm=smiley1.gif]

Meni je jučer bilo ok, no navečer su došli neki frendovi i puno sam pričala te sam s vremenom zvučala sve više i više promuklo da bi se noćas digla zbog M, a ono grlo boli za popiz***. [sm=smiley13.gif] Morala sam popiti tabletu protiv bolova. Vjerujem da imam i neku laganu tempicu i baš bi mi danas odgovaralo da sam ostala u krevetu. [sm=smiley13.gif] Gledam kalendar i vidim da je već za 4 dana moj datum. [sm=zmeden.gif] Ništa posebno mi ne govori da bi bio pozitivan test - sise bole, napuhnuta sam, prištava, promjenjivog raspoloženja, kremasti iscjedak (to je sve kao i inače). Sad mi se jedino čini da bi me mogle gljivice napasti, ali pošto sam bolesna vjerojatno je to zbog pada imuniteta. [sm=zmeden.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>