RE: Odbrojavanje - listopad 2016. (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Nadamo se zajedno



Poruka


anandi -> RE: Odbrojavanje - listopad 2016. (7.10.2016 13:26:29)

Helloo
daxy ma ja sam ti izgleda pola budale [sm=smiley36.gif] sva sam nepovezana[sm=smiley36.gif] Naravno posipam i tebe i ostale sa punuuno bebeca prasine [sm=bravo.gif] Ahh ne mogu da vjerujem da ja to pisem, uvijek sam ja bila ta koja je trazila posipanje hehehehe

tinast pa ti snovi su sou [sm=smiley36.gif] I kod mene je bio pad bazalne i zato pisnem test pa odem po tetu betu cisto da ukinem terapiju i sokiram se. I danas dan mi nije temp visa od 36,8 Izgleda je ba ssve individualno

Ja jutros isla vadila nalaze ks i urina pa cekam da mi posalju mailom. Ne da mi se ponovo izlaziti na ovu zimu. Jutros sam se pravo zahebala, zenu bilo sramota obuci zimsku jaknu i obucem rolku i sako i evo sad cvokocem [sm=zz_cold.gif]
Nesto sam i gladna, i muka mi...ma fuj sam. Izgleda je do ovog vremena




eternity -> RE: Odbrojavanje - listopad 2016. (7.10.2016 15:33:20)

drage moje sretno u listopadu i da na kraju mjeseca lista bude puna [sm=nosecka.gif][sm=nosecka.gif][sm=nosecka.gif]
posebno fige držim daxy i mali anđeo [sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]
perlice ako nisi upratila na rujanskom odbrojavanju iskrene čestitke na [sm=nosecka.gif], želim ti što mirniju trudnoću i veselu [sm=duda.gif]
mi smo opet imali [sm=rozacrtici.gif], 3 uzastopne duplirajuće bete i onda opet [sm=smiley19.gif], pratim vas i čitam ali jednostavno trenutno nisam neko dobro društvu.
sretno još jednom[sm=smiley31.gif]




perlica55 -> RE: Odbrojavanje - listopad 2016. (7.10.2016 15:43:59)

Eternity mila jako mi je žao [sm=smiley19.gif]
Grlim te, nemam riječi da te utješim..
Anadi i meni muka grozna, jedva čekam papati i na spavanac..
Daxy još malo, želim ti debele [sm=rozacrtici.gif]
Mali andeo, gdje si danas na raport??? Pusa..
Tintin ja ne povraćam, al mi je stalno želudac u grlu..
Tinast obvezno ponovi nalaz, al ako menga stigne, pazi da sasvim stane
prije novog testiranja na HPV..
Čekam 16 ko ozebli sunce
Sutra idemo na vikendicu pa ako me nema, ne brinite, slab je signal [sm=smiley1.gif]




Hajdi -> RE: Odbrojavanje - listopad 2016. (7.10.2016 18:08:27)

Dan cure [img]http://degiorgi.math.hr/forum/images/smiles/yuhu.gif[/img] kod mene ovih dana gužva na poslu, i kasnije pa se ne stignem javiti, ali pratim vas.
Eternity jako mi je žao [sm=smiley13.gif] želim ti što prije uspjeh, i to odmah u dvoje [img]http://www.pic4ever.com/images/Laie_23.gif[/img]

Tinast nemoj se žalostiti, dosta si sad u mislima o [sm=nosecka.gif] pa dođe i takav bezvoljni trenutak. Samo pomalo, doći će [sm=duda.gif]

Perlice, anandi i na mučnine se da naviknuti, nema druge [sm=smiley1.gif].

Jedva čekam vaša mala [img]http://www.animated-gifs.eu/category_emoticons/ps-smilies-bubbles/0002.gif[/img] Perlić uživaj na vikendici [sm=smiley36.gif]

Daxy, mali anđeo samo ostanite pozitivne, ja vam se pridružujem jer bebe su tu na dohvat ruke [sm=bravo.gif]

Tintin navijam da hormoni i s-gram budu uredni [sm=bravo.gif]

Pinky kako je M, jel prošla prehlada? Belina jel maloj E prošao ječmenac na oku?

Ja sam skroz dobro, nema bezvoljnosti, vikend je tu [img]http://www.pic4ever.com/images/clap.gif[/img].
Simptoma ima, sinoć me zarezalo u jajniku, oštra bol, danas mi se vrti u glavi, tko zna od čega [sm=zmeden.gif]

Bit će veselja u ponedjeljak [sm=smiley36.gif]




tinast -> RE: Odbrojavanje - listopad 2016. (8.10.2016 0:25:27)

Perlice, mislila sam ja nalaz ponovit još ovaj tjedan ali i kako doktorica ne radi jer je na bolovanju onda ništa od toga bar za sada. Nego da vas pitam, stalno zaboravim na to: kod kupnje i korištenja folne kiseline, jeli bitno kada je tokom ciklusa počmem uzimati? Mogu li je uzimati za vrijeme [sm=hudicek1.gif] ili nakon? i sad jedno pitanje, možda pomalo glupasto od mene, ali stvarno nemam koga pitat osim vas: da li na mpo mogu i parovi koji nisu vjenčani? neki dan u onom od jednog mojih ludih snova sanjam raju i čitam članak o mpo i pise da je to samo za parove dubljeg depa. i znam da sam nakon toga bila sva pokisla u snu.

Hajdi, mozda i jesam malo opterecena mislima o [sm=nosecka.gif] a tu je i mm koji pita kada cu znati za [sm=rozacrtici.gif] a onda kad mu kazem da je negativan i da neće nista biti od [sm=duda.gif] bude cili pokisal i nije mi samim time nista lakse.

Anandi meni je bazalna pala sa 36,8 na 36,5 što me jutros šokiralo. Danima je bila visoko tako da se ovome nisam nadala. Možda je i pala zbog toga što mi je bilo malo zima iako sam stavila nesto deblju posteljinu, ugl., vidit cu sutra kakva će biti temperatura a ako nastavi s padom onda [sm=hudicek1.gif] dolazi podmuklo kao i prošli put.




Snjeguljica_83 -> RE: Odbrojavanje - listopad 2016. (8.10.2016 8:24:48)

Eternity, draga, jako mi je žao...[sm=smiley19.gif] Ne znam sto drugo napisati. [sm=smiley13.gif] Mogu samo nagađati kako se osjecas...Grlim te!




perlica55 -> RE: Odbrojavanje - listopad 2016. (8.10.2016 8:54:11)

Jutro cure, tipkam al ne znam hoće li proći poruka...
Drage moje čekalice bete testića jeste uzbuđene? Daxy jel onda testić
ujutro? Sretno od srca objema [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
Tinast možeš krenuti s folnom bilo kad i uzimaš ju cijeli mjesec.
U MPO mogu i parovi koji žive u izvanbračnoj zajednici, samo trebaju izjavu
ovjeriti kod javnog bilježnika [sm=smiley1.gif]
Hajdi sretno i tebi, fini simptomi [sm=bravo.gif] hajde nas iznenadi [sm=smiley1.gif]
Netko me pitao do kad planiram raditi, u ovoj trudnoći ne planiram niš, idem
doslovno dan po dan.
Tek sam ustala, a opet mi mučno [sm=smiley13.gif] mislim da sam se i prehladila [sm=hudicek1.gif]




anandi -> RE: Odbrojavanje - listopad 2016. (8.10.2016 14:40:05)

Dancek iz suncane Tuzle [sm=smiley1.gif]
Evo sad sam usla u stan, skitala sam od 11h...lijepo vrijeme i dobro se osjecam pa reko da iskoristim. Cim sam dobro mislim da mi je mrvica stala s razvojem pu pu [sm=smiley36.gif]
Isla sam pokupit nalaze sto sam radila jucer, pa mi ova u labosu kaze nisu bas najbolji [sm=smiley13.gif] Imam neku upalu, krvna slika je ok ali su mi trombociti na donjoj granici...Vjerujem da ce onda dr smanjiti dozu clexana [sm=zmeden.gif]
Jedva cekam pon. sad su me zvali i iz ordinacije da potvrde dolazak

cekalice bete jos maloo i ima da pljuste trocifrene bete [sm=bravo.gif]

tinast drzim fige da sutra skoci bazalna [sm=bravo.gif] a ako ne onda nek menga sto prije dode i prode pa u nove pobjede [sm=bravo.gif]




Hajdi -> RE: Odbrojavanje - listopad 2016. (8.10.2016 15:45:50)

Anandi nadam se da nije ništa strašno, osim male upalice koja će brzo poći. Vjerujem da će biti sve dobro u ponedjeljak na uz [sm=smiley1.gif]

Perlice samo tako, to mi se čini najopuštenije, dan po dan. I ja sam se prehladila nešto sitno, bezveze šmrcam [sm=smiley13.gif]

Tinast samo polako, kaži tvom m da se strpi zajedno s tobom. Nekad jednostavno ne ide iz prve čak i kad je sve ok s obje strane.
Meni se ne da mjerit bazalnu, dok sam mjerila znala sam imati visoku temp sve do noći pred m pa sam zaključila kako to nema smisla.
Neke trudnice su također imale padove bazalne, pa onda mi se i po tome čini besmisleno.

Daxy ako je testić ujutro navijam za dvije crtice [sm=bravo.gif]
Mali anđeo također navijam i za tvoj tesić ili betu uskoro [sm=smiley36.gif]




mali andeo -> RE: Odbrojavanje - listopad 2016. (8.10.2016 20:30:00)

Hej, cure...
Kako ste?
Daxy piskis sutra?
Ja sam danas isla po test.. Bojim se..
Jučer sam imala bolove ko da cu svaki čas procuriti..
Danas ok...
Mislila sam sutra piskiti... 13 dan nakon transfera..
Kaj mislite...
Mislim samo da se uvjerim.. Iako, ne znam..




daxy -> RE: Odbrojavanje - listopad 2016. (8.10.2016 20:47:12)

Večer, curke.

tinast žao mi je što si potonula u raspoloženju. [sm=smiley13.gif]

anandi neka si proskitala dok je lipo vrime. [sm=smiley1.gif]

eternity jako jako mi je žao. [sm=smiley19.gif][sm=smiley19.gif]
Javi se kad hod osjetiš potrebu. Tu smo za tebe.

hajdi samo tako pozitivno naprijed! [sm=bravo.gif]

perlice nadam se da će ti proletit ovaj period mučnina. [sm=smiley13.gif]
Drž mi se.

mali andeo gdje si mi? [sm=zmeden.gif]
Kako mi se ti držiš?

Ja sam, drage moje, blaga katastrofa. [sm=smiley13.gif]
Jutros se probudila. Najprije proljev. Izašla iz wca,nesvjestica. Počeli grčevi (oni moji šta me strpaju na hitnu) s tim da su me i jajnici zabolili.
Pala na koljena,zovem MM, skočio jadan iz kreveta. Ja blida ko krpa,oblio me znoj. Dovea me na kauč,donia kantu za povraćanje.
Jadan sve zna po redu šta triba. [sm=smiley13.gif]
Obukao se odmah da me može vozit čim prestanem povraćat.
Povratim tako ono malo sluzi iz želuca, donio MM ibrufen,ja popila pola.
I sad nakon 10ak minuti od buđenja sve se polako povuklo.
Povraćanje stalo, grč popustio, vratila mi se boja u lice.... [sm=zmeden.gif]
Nikad se to nije tako odvilo. Nikad!
Uvik bi me takvi grčevi smjestili na hitnu po injekcije.
Ja ne znam od čega i kako je to sve tako naglo popustilo. [sm=zmeden.gif]
Još par puta tijekom dana me zabolilo sve skupa s jajnicima.

Ne moram vam ni govorit da su mi sve nade potonule i da se uopće ne nadam pozitivnoj beti.
Jako sam tužna,cijeli dan odsutna u mislima i mislim se do kad ću ja morat ovako.
Ne mogu više!
Dosta šta me boli psihički, al fizički me isto toliko ubija!
Takvi grčevi mi postaju sve učestaliji. I prošli ciklus sam ih imala,a ove godine sigurno 5-6 puta sam bila na hitnoj.

Ne mogu više ni tipkat,suze mi mute vid.
Javim se sutra.




mali andeo -> RE: Odbrojavanje - listopad 2016. (8.10.2016 20:50:24)

Daxy mila, drz se draga... Nadamo se najboljem!
Grlim te puno!!




perlica55 -> RE: Odbrojavanje - listopad 2016. (8.10.2016 21:16:27)

Daxy, jako mi je žao kaj ti je bilo tolko loše [sm=smiley13.gif]
I drago da ti je sada puno bolje... Držim fige da sutra ili prekosutra budu suze od sreće [sm=bravo.gif]
Mali andeo, sretno ujutro, nek bude [sm=rozacrtici.gif] 13dpt mora pokazati ak je došlo
do trudnoće...
Ma držim vam fige objema i iskreno se nadam da će biti oba testa [sm=modricrtici.gif][sm=rozacrtici.gif]
Samo hrabro, znam kolko je teško iščekivanje [sm=bravo.gif]




hipo -> RE: Odbrojavanje - listopad 2016. (8.10.2016 21:35:27)

Daxy, zao mi je radi bolova i hitne i svega sto ti se dogadja. Ja jos navijam. Ne gubim nadu za tvoje mrvice[sm=duda.gif][sm=duda.gif]

Mali andeo, sretno s testicem!




tinast -> RE: Odbrojavanje - listopad 2016. (8.10.2016 21:41:20)

daxy zao mi je sto ti je tako loše, drz' se draga

nisam ni ja nista bolje, zakačila se sa mm, isplakala dušu od jutros. on se s nekim stvarima miri s lakoćom a ja se s istm tim stvarima ne mogu lako pomirit, ne mogu i ne zelim. i dok me svi smiruju i govore kako trebam pustit da se sve dogodi i da se opustim isto toliko bi htjela sve ovo ubrzat a ne mogu( ne samo [sm=duda.gif] ) ako će dragom i drugima bit lakse, prihvaćam sve krivice na sebe. a onda nesmin ni plakat iako mi je kroz plač lakse izbacit sve ono sto me muči, sve te grčeve, boli i sve sta me tišti. izgleda da cu za plakanje morat nac neko drugo misto u ovom gradu a ne u stanu ili sobi. ako me ne bude idućih par dana, da znate zasto me nema.




Snjeguljica_83 -> RE: Odbrojavanje - listopad 2016. (8.10.2016 21:50:19)

Daxy mila moja, jako mi je teško bilo pročitati tvoj post... [sm=smiley13.gif]Ma joj... Žao mi je zbog tolike boli. Znam da si potonula, ali ja se nadam do kraja!

Mali anđeo, sretno sutra![sm=bravo.gif]

Bas prije godinu dana ugledala sam plusic, čini mi se 6.10., tako da sam ove dane posebno emotivna i sva u mislima oko tog... Haha, već godinu dana ne radim![sm=jezicek.gif]




Hajdi -> RE: Odbrojavanje - listopad 2016. (8.10.2016 22:21:09)

Daxy baš mi je žao da si se tako namučila [sm=smiley13.gif], ali srećom brzo je popustilo. Nemoj da ti lađe tonu, svaki organizam različito reagira na trudnoću pa zašto tvoj ne bi baš ovako. Vidiš da je neobično da je brzo prošlo. Još malo se strpi [sm=smiley1.gif], vjerujem da će biti [sm=modricrtici.gif]

Mali anđeo ne boj se bit će sutra pozitivan testić [sm=rozacrtici.gif] Iščekujem s tobom, razveseli nas sutra [sm=smiley36.gif]

Tinast nadam se da ćeš se pomiriti s tvojim dragim. Mi žene funkcioniramo drugačije od muškaraca.

Mene je dobro uhvatila prehlada, smrcam i kišem za poludit, i imam osjećaj da gorim u licu, ali nemam temperaturu.
Ponekad me i dalje zareže u trbuhu oko jajnika, možda povezano s ovom prehladom.




daxy -> RE: Odbrojavanje - listopad 2016. (9.10.2016 8:21:16)

Jutro.

MM me nagovorio da napravim test.
Ja još ne vjerujem al imamo [sm=rozacrtici.gif]!
Da ponovim,da se ne zbunim: Imamo [sm=rozacrtici.gif]! [sm=bravo.gif]

Kad samo pomislim koliko sam plakala sinoć.
Hvala vam svima na riječima utjehe.

Strah me i još ne virujem da se ovo događa.
Bojim se onih grčeva.




mali andeo -> RE: Odbrojavanje - listopad 2016. (9.10.2016 8:27:13)

Daxyyy[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
Neka bude sve u redu !cestitam ti od srca !
Sad dok ovo pisem drhtim ko siba !
Napravila jutros isto test..
I imamo [sm=rozacrtici.gif] jest da je neki mrsavi i jedva vidljivi...
Mislim da sam ipak trebala pricekati koji dan...
Ali eto nakon tolikk godina !Ne vjerujem...
Javim se kad dodem k sebi...




daxy -> RE: Odbrojavanje - listopad 2016. (9.10.2016 8:31:47)

mali andeo supeeer! [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
Ma bitno da je [sm=rozacrtici.gif] tu! Kakav god!
Čestitam! Nek sve bude u redu! [sm=bravo.gif]
I tebi i meni!
Vidi kako nas je iznenadilo! [sm=smiley36.gif]




perlica55 -> RE: Odbrojavanje - listopad 2016. (9.10.2016 8:33:39)

Bravooooo cureeee, predivne vijesti [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
Jupiiiii [sm=pikapoka1.gif][sm=smiley32.gif][sm=sloncek.gif][sm=zz_dance.gif]
Pusa objema, nek budu sutra fine bete [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




mali andeo -> RE: Odbrojavanje - listopad 2016. (9.10.2016 8:34:19)

Jos cemo zajedno u rodilistu vristati...
Ti na jugu ,a ja na sjeveru[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]
Smijem se ko tinjederica koja se zaljubi od uha do uha..
Ma bit ce sve u redu !




Hajdi -> RE: Odbrojavanje - listopad 2016. (9.10.2016 8:36:07)

Daxy, mali anđeo cure čestitam vam od srca [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif].
Nek sve bude školski do kraja [sm=smiley1.gif] [sm=smiley36.gif]




Tajci66 -> RE: Odbrojavanje - listopad 2016. (9.10.2016 8:37:32)

Draga Daxy i Mali andeo od sveg srca vam cestitam [sm=smiley1.gif]. Zelim vam urednu i skolsku trudnocu i savrsen porod. Uljepsale ste mi dan [sm=smiley1.gif]




perlica55 -> RE: Odbrojavanje - listopad 2016. (9.10.2016 8:46:28)

Joj internet...
Daj pišite dal ste same radile testić il VM???? Tako sam sretna,
znala sam [sm=smiley1.gif]
Ja samo piskaram od uzbuđenja, hajde recite iskreno jel najdulja minuta
u životu??? [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>