RE: Odbrojavanje - listopad 2016. (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Nadamo se zajedno



Poruka


mali andeo -> RE: Odbrojavanje - listopad 2016. (5.10.2016 10:53:01)

jutro spavalice ,pa di ste [img]http://www.pic4ever.com/images/balloony.gif[/img] ??

kako ste ?

anandi znači u ponedjeljak je stvarno fešta na raji...super[img]http://www.pic4ever.com/images/2uge4p4.gif[/img]

tintin ajde navijamo da se prime prirodno !

pinky
kako je jutros maleni ?

novopečene trudnice ,kako ste nam ,mučnine ?

daxy ima li kakvih simptoma??

joj cure još tjedan dana ...
jučer tako ležim s MM on na tabletu i veli ,je si li razmišljala koji nam je auto sljedeći ?
veli moramo gledati da ima tri isofixa...
a taman nam je vrijeme da mjenjamo auto..jer imamo tako ,da kad auto dođe do 5 godina idemo opet na novi...
i sad u 2mj je 5 godina ovaj star i moramo gledati novi..
ma jedva čekam da se potvrdi,jer imamo izgovor za ikeu[img]http://www.pic4ever.com/images/19.gif[/img]
L treba krevet za svoju sobu i još neke sitnice ...a to nam je onda izgovor,jer ovako otiđemo potrošimo lovu na sve ono što nam je nepotrebno...[img]http://www.pic4ever.com/images/chase.gif[/img]
joj cure ja sam vam daleko u nebesima [img]http://www.pic4ever.com/images/chase.gif[/img][img]http://www.pic4ever.com/images/chase.gif[/img]




mali andeo -> RE: Odbrojavanje - listopad 2016. (5.10.2016 10:56:07)

daxy ma pustilo me ...primilo me onako na tren... !!
baš sam to komentirala kada sam bila u prvom postupku bila sam sva poletna...
jedva sam čekala izlaz iz kuće pa makar i do dućana...
a sada majke mi zavukla bi se u krevet i ni makac...
stalno umorna i iscrpljena kao da kopam cijeli dan...




tintin -> RE: Odbrojavanje - listopad 2016. (5.10.2016 11:48:10)

Daxy neznam još, kad mi ih počne davati javim ti [sm=smiley1.gif]




perlica55 -> RE: Odbrojavanje - listopad 2016. (5.10.2016 12:26:59)

Gužva na poslu za pop******
Mali andeo, ne boj se PMS simptoma, obe trudnoće bile
su samo i isključivo PMS simptomi [sm=smiley1.gif]
Sretnooo [sm=smiley31.gif]




PinkyFunkyBirdy -> RE: Odbrojavanje - listopad 2016. (5.10.2016 12:46:56)

Trudilice:

[image]http://i65.photobucket.com/albums/h203/Sexxieracerchik4/Miscellaneous/SMILIES/babydustfairy.gif[/image] daxy - 10.10.
[image]http://i65.photobucket.com/albums/h203/Sexxieracerchik4/Miscellaneous/SMILIES/babydustfairy.gif[/image] tinast - 11.10.
[image]http://i65.photobucket.com/albums/h203/Sexxieracerchik4/Miscellaneous/SMILIES/babydustfairy.gif[/image] mali andeo - 12.10.
[image]http://i65.photobucket.com/albums/h203/Sexxieracerchik4/Miscellaneous/SMILIES/babydustfairy.gif[/image] Hajdi - 13.10.
[image]http://i65.photobucket.com/albums/h203/Sexxieracerchik4/Miscellaneous/SMILIES/babydustfairy.gif[/image] tintin - 14.10.
[image]http://i65.photobucket.com/albums/h203/Sexxieracerchik4/Miscellaneous/SMILIES/babydustfairy.gif[/image] belina - 17.10.
[image]http://i65.photobucket.com/albums/h203/Sexxieracerchik4/Miscellaneous/SMILIES/babydustfairy.gif[/image] rosie - 18.10.
[image]http://i65.photobucket.com/albums/h203/Sexxieracerchik4/Miscellaneous/SMILIES/babydustfairy.gif[/image] Leilani - 22.10.




tinast -> RE: Odbrojavanje - listopad 2016. (5.10.2016 12:52:09)

bok cure! ja sam jučer osjetila probadanje, kasnije samo pritisak na istom mjestu. sanjala svoju gin gdje pitam za nalaze i za svako moje pitanje odgovara kako su u redu. zovem ordinaciju, kaze sestra kako je iduća tri dana na bolovanu a da ovaj brzi papa test bude gotov za 10 dana i da prvo dođu u nje i da ce mi javit na mob. odem do higijenskog, tamo na nalazu za hpv pise da je uzorak neadekvatan i da se rezultati ne mogu intepretirati te da treba ponovit pretragu. jutros sanjam zgradu rodilišta sva u rozo, sa srcima kao na radenska tri srca. Sajam da je dan sunčan, ja onako velika jedva zlazim iz auta. moja gin u rodilistu a tu i druge [sm=nosecka.gif] i na osnovu nekih pitanja odlučuje kome će dati inekciju protiv bolova. dugo nisam imala ovakve snove, nadam se da nesto znaće. bazalana je do 36,8 u nadi da ce tako i ostati do daljnjega. isto tako zadnja tri dana spavam i preko dana, jeli nesto gledam ili radim na kompu, počme me hvatati san te odspavam 2-3 sata. sinoć nisam dugo mogla biti na kompu, savlada me umor još i ranije tako da sam zaspala ko beba. ovoga prije nije bilo kod mene. grudi osjetim samo tokom dana i nesto malo na večer i to je sve za sada. Ostale cure, kako ste?




PinkyFunkyBirdy -> RE: Odbrojavanje - listopad 2016. (5.10.2016 16:29:05)

Helou curke! [sm=smiley1.gif] Meni je neka strka pa se ne javljam.
Probat ću ukratko pa brišem s posla. [sm=smiley1.gif]

Tinast, držim fige da ti snovi navještaju [sm=modricrtici.gif]! [sm=bravo.gif]

Perlice, samo smireno. [sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif]

Tintin malo mi je čudno da ti daje tablete bez da ste išli na tu pretragu (opet sam zaboravila kako se zove). [sm=zmeden.gif] No, držim fige da pomogne pa da izbjegnete postupak! [sm=smiley1.gif]

Mali andeo baš je lijepo vidjeti toliku pozitivu! Samo tako dalje! [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

Draga daxy i ja sam pospana, a nije zbog hormona već zbog nespavanja. [sm=smiley36.gif] M se budi nekoliko puta tijekom noći i baš me iscrpi. Jutros je bio sav neki bezvoljan i čak mi je djelovao malo topliji, ali nisam mjerila tempicu. Vidjet ću kako će mi biti sad kad dođem po njega. [sm=zmeden.gif]
Kod nas na stanu su danas bili zadnji radovi oko namještaja tako da sad još samo raspremanje i pospremanje i može početi uživancija. [sm=smiley1.gif]

Hajdi nema na čemu. [sm=smiley1.gif] Jako mi je drago da si odmah skužila jer ja obično jako loše objašnjavam.

Belina, onda držim fige da u utorak pregled bude dobar i da ste već od sljedećeg mjeseca u postupku! [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

Curke idem po mog malog slatkiša. Čujemo se sutra. [sm=smiley1.gif]




belina -> RE: Odbrojavanje - listopad 2016. (5.10.2016 22:23:22)

večer cure, evo ja pijem čaj i tamanim napolitanke- kraševe najbolje! U nas zapuhala bura, biće je 10-ak stupnjeva, a real feel 4. hahaha ka u sred zime! Hajdi, daxy sta se vama čini? Ja još radim malo izvan grada tako da ujutro kad idem na posao promrznem.
perlice ti samo polako! Zna li itko na poslu da si trudna? Ako bude sve dobro planiraš radit dalje?
mali anđeo ma neka si u oblacima, imaš zašto i bit. Meni muž često kaže da siđem s oblaka ili izađem iz ljubavnih filmova ili knjiga koje čitam[sm=smiley36.gif] Ti si nam ženo ionako trudna!!!
daxy kakvo je stanje u tebe? Još 5...Ko će dočekat? Jesi odlučila išta; testić- ne testić?
tinast kod tebe puno simptoma! Nadam se da su i dobitni. A to šta sanjaš- vidi se da te ovo sve oko trudnoće opterećuje i u svakodnevnom životu pa se projicira u snovima. Želim ti da ti se ubrzo ostvare tvoji najljepši snovi!
pinky šta je na kraju s M? Jel zafibrao ili ga je ipak prošlo. I moja E je valjda prehlađena ili nešto, jer joj je ispod oka izišao kao nekakav ječmenac koji raste i kao da se puni gnjojem. Ima vrh. Ima li tko iskustva? Kupila sam joj kapi u ljekarni ali vidjet ću sutra kako će biti.
papučice jel prošla [sm=hudicek1.gif]? A moja princeza malo voli školu malo ne voli. Znaš šta, tempo je već u prvom razredu dosta ubrzan i sad treba radit svaki dan, a gospojici to baš nije najdraži način provođenja vremena [sm=smiley36.gif] al mama je neumoljiva haha
hajdi ženo u kojoj si fazi? Jesi se malo razveselila?
leilani di si nema te?anandi jel popustila mučnina, jesi danas bolje?
tintin, rosie kiss!




Hajdi -> RE: Odbrojavanje - listopad 2016. (6.10.2016 0:16:04)

Belina hvala sto pitaš istina je da me drži još to neko neodređeno raspoloženje, ali proći će.
Nisam ljuta, niti pretjerano tužna, više nekako sjetna. Možda bi to najbolje opisala rečenica: 'Jao pa ja još uvijek nisam trudna.' Onako uopćeno gledajući, ne realno situaciju kakva jest.
Valjda promjena godišnjeg doba utječe na moje raspoloženje.
O hladnoći da ne govorim, smrzla sam se danas na buri.

Vidim pršti sve od simptoma na raji, nadam se da su to oni pravi [sm=smiley36.gif]
Ja ih nemam, osjećam se sasvim uobičajeno, lagano pms-ovski. Ali to ne povezujem s [sm=nosecka.gif]. Znam da ipak moze biti, ali nije da se ima čime nagovijestiti.
I dalje navijam za dobitni ponedjeljak sretne četvorke [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
[sm=smiley27.gif][sm=smiley27.gif]
Pa ćemo mi preostale trudilice/nadalice za vama nadam se jako brzo.




Leilani -> RE: Odbrojavanje - listopad 2016. (6.10.2016 8:28:21)

Ojla kokice!

Jedva cekam ponedjeljak i ocekujem samo dobre vijesti od sve cetiri kokice!! Dvije malene mrvice sa UZV i dvije velike bete [sm=bravo.gif] Ima da sve pršti od cestitki.

belina bas si me razveselila sa super vijestima da mozes u postupak. Ajde skupi nalaze [sm=smiley1.gif] kad su vec cure krenule kolektivno neka nas bude vise pa da skupa odbrojavamo.

hajdi normalno dođu takve misli s vremena na vrijeme. Kuzim sto hoces reci i znam da cim krenes u postupak (sto se nadam da ni neces) bit ces opet poletna.

pinky nikako da te pitam, kakvo je stanje sad kad ste se smjestili između tebe i TM?

tinast nadam se da su ti snovi najbolji moguci znak i da ces nas razveseliti [sm=rozacrtici.gif] Ja sam bas neku noc sanjala da sam rodila i onako nisam mogla vjerovati da se to konacno dogodilo, naravno ujutro kad sam se probudila sam bas bila tuzna...

Sinoc krenula akcija na 10DC, sutra krecem s trakicama.




hipo -> RE: Odbrojavanje - listopad 2016. (6.10.2016 10:34:37)

Jutro!
Visim tu ko da ja odbrojavam![sm=jezicek.gif]
Bravo za akcijanje!

pinky, bas bi mi bilo draago da se sretnemo kod dr. V! Kako M?

Perlice je l'mucnina? Spava li ti se?
Stalno mislim na cekalice! Saljem puno dobrih vibracija! Zaljepite se mrvice i cvrsto drzite za mamice!
Spermici u akciji, navalite!




daxy -> RE: Odbrojavanje - listopad 2016. (6.10.2016 11:30:09)

Jutro,drage moje. [sm=smiley1.gif]
Slabo ste mi na RR ovih par dana... [sm=smiley13.gif]

mali andeo mene je par puta presjeklo u donjem dijelu trbuha,odmah sam se tebe sjetila.
Nadam se da nam je to dobar znak.
Držim se. Iako mi proleti kroz glavu: jao,šta ako ne uspije? [sm=smiley13.gif]
Osjećat ću se ko idiot s ovim maženjem pupe i ponavljanjem: Držte mi se!
Maziš li ti trbuh?

tintin molim te obvezno javi koje su to tablete. [sm=smiley1.gif]

perlice jel popustila gužva?

tinast jao ludih snova. I ja ponekad sanjam svašta.
Nadam se da su snovi i ovi tvoji simptomi znak da je [sm=rozacrtici.gif] na vidiku!

pinky nek je to sad gotovo! Još samo da ae smjestite!
Kako nećeš bit umorna, imaš obveza za trije ljudi! Posao,dijete i još kućanski poslovi,a da ne spominjem to preseljenje! Kako stigneš išta? [sm=zmeden.gif]
Divim ti se! [sm=smiley1.gif]

belina od svih vremenskih neprilika najmrža mi bura. [sm=hudicek1.gif]
Osjećam se dehidrirano. Koža suha i ispucala. Usne mi popucaju,ma koliko ja mazala melem. Ruke isto suhe.
Sve kreme svijeta ne pomažu. Najgore mi kad sunce lipo sja,a bura puše na mahove. Skuhaš se i smrzneš. Stvarno ne volim.
Daj mi radije južinu i kišu! [sm=smiley36.gif]
Ja sam sinoć isto tamanila napolitanke. [sm=jezicek.gif] Imamo isti ukus za slatko.
Ako budem radila test onda ću ga radit u nedilju. [sm=smiley1.gif]

hajdi ma listopad će biti za masovni egzodus trudilica na podforum 'Trudnoća'. [sm=bravo.gif]

leilani sretna akcija! [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

Netko je davno imao fora izraz za dane od akcije,sad se na žalost ne mogu sjetit.
Možda nekom padne na pamet od starijih cura.

hipo ti si tu da ne izgubiš naviku? [sm=smiley36.gif]
Neka tebe tu! Navijam da se brzo pridružiš na listi! [sm=bravo.gif]


A sad malo o mom autu! [sm=jezicek.gif]
Jel se i bi brinete kad kihnete da ne 'ozljedite' mrvice? [sm=zmeden.gif]
Nisam normalna. Protezanje mi je postalo mrsko. Neki tan sam se protegnola kad sam se probudila i presjekolo me u donjem djelu trbuha! Od tad izbjegavam...
Osjećam zadnja 2 dana nekakav pritisak ,nisu grčevi al nije mi ni ugodno,posebno jer podsjeća na [sm=hudicek1.gif].
Jutros sam počela šmrckat i kihat,nos curi. Izgleda da sam pokupila nekakvu prehladicu. [sm=smiley13.gif]
Jučer popodne zakunjala po ure na kauču što mi nije u opisu karaktera. [sm=smiley36.gif]

Sanjala sam neku noć pozitivnu betu. Ako se ne varam bila je 80. [sm=smiley1.gif]
MM je uvjeren da sam trudna. Nadam se s njim. [sm=smiley1.gif]




mali andeo -> RE: Odbrojavanje - listopad 2016. (6.10.2016 12:07:01)

pozdrav curke [img]http://www.pic4ever.com/images/balloons.gif[/img]

ja sam se tek sada probudila...ma grozna sam[sm=smiley36.gif]
nikad u životu nisam toliko spavala ,a kaj je nabolje i dalje sam umorna
ništa pijem kavu ,nadam se da će me podići[img]http://www.pic4ever.com/images/coffeebath.gif[/img]

daxy ja ti mazim bušu svaki dan i razgovaram sa njima i molim ih da se lijepo prime ,nekad si mislim da sam luda...
kolko sam sigurna da će uspijeti i drukčije ne smijemo razmišljati..bojim se ,samo to ne pokazivam..
meni jedino sad su se sise počele lijepo puniti..
to je ono kada imaš malene pa ti je gušt vidjeti da nešto naraste [sm=jezicek.gif]

perlice di si nam ti ? gužva ?

pinky jel M bolje ? kako si ti ?

hipo lijepo te je vidjeti ovdje ..samo ostani i pridruži nam se [sm=smiley1.gif]

tinast možda snovi i nešto znače ...navijam [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

leilani
neka akcija urodi plodom ,ne silazi s muža dolje[img]http://www.pic4ever.com/images/2gwb921.gif[/img][img]http://www.pic4ever.com/images/2gwb921.gif[/img][sm=jezicek.gif]




Snjeguljica_83 -> RE: Odbrojavanje - listopad 2016. (6.10.2016 12:19:07)

A joj koliko simptoma na RR!![sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=smiley1.gif][sm=bravo.gif][sm=smiley1.gif]




perlica55 -> RE: Odbrojavanje - listopad 2016. (6.10.2016 12:28:51)

Hej cure, stala sam popiti kavu i zapaliti,
na poslu ludnica, a ne volim tipkati kad nemam vremena..
Hipo, pusu šaljem, dobro sam, mučno mi je svaki dan, valjda se navikavam [sm=smiley11.gif]
Daxy i mali andeo, drage moje trudnice, jedva čekam da nam javite visoke bete il [sm=modricrtici.gif] [sm=rozacrtici.gif]
Samo hrabro, mazite i dalje buše i uživajte [sm=bravo.gif]
Pinky, MM i meni je svejdno, samo nek je živo i zdravo [sm=smiley1.gif]
Piši nam kak je u novom stanu [sm=smiley1.gif]
Tintin, dal ste TM i ti radili postkoitalni test ili ginica tek tako sumnja???
Sretno draga ljubi S [sm=smiley1.gif]
Tna fini snovi, nek se ostvare uskoro [sm=smiley1.gif]
Anandi, gdje si nestala?? Kaj ima novog???
Nisam niš vise upamtila, pusa svima [sm=smiley31.gif]




anandi -> RE: Odbrojavanje - listopad 2016. (6.10.2016 13:55:28)

Dancek zene, nadam se da primate jos jednu clanicu za druzenje [sm=zz_wavespin.gif]

Svracala sam vec nekoliko puta ali nesto se nisam mogla prijavit a da sam i mogla iskreno nesto me strah brzo preci na ove trudnicke teme [sm=smiley36.gif]
Prosli mjesec sam pisala na temi Cekamo II crtice da sam se upoznala s mrvicom u 5s4d a sad cekam drugi uz da cujem i vidim srceko a to ce da bude u ponedjeljak i tad cu da budem punih 8 sedmica. Danas sam 7+3. Sto se tice simptoma pa onako, muka mi je svaki dan a tu i tamo povratim. Izgubila sam apetit, primjetila sam da mi pase samo suho, tost,kifla i sl. Na kasiku nista. Grudi me malo bole, doduse kad ih dotaknem i da, primjetila sam da mi se malo guli kozica oko bradavica i one...ne bole me a i ne svrbe [sm=zmeden.gif]

Eto zene ja se nadam da cemo fino caskati i da cu se ovdje zadrzati bar 8 mjeseci i da mi se nece ponoviti spontani iz januara cim sam presla na trudnicke teme. Ljubim vas i drzite mi fige u ponedjeljka[sm=bravo.gif]




anandi -> RE: Odbrojavanje - listopad 2016. (6.10.2016 13:59:04)

Hahahahahahahah ode meni post namjenjen drugom forumu [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] zena se aktivirala na sve forume

perlice jucer je dan bio uzaas, cijeli dan muka a navecer povracanje...ni danas nisam nesto bolje.

daxy&mali andeo drzim fige [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

tinast valjda snovi budu neki znak [sm=bravo.gif]

Odoh skuhat sebi kafu dami se malo razbistri u glavi, ocigledno sam malo skrenula stranputicom [sm=smiley36.gif]




Leilani -> RE: Odbrojavanje - listopad 2016. (6.10.2016 16:48:14)

mali andeo i daxy tako ste mi slatke obje, ma ja sam uvjerena da ste trudne, puno tu ima simptomica [sm=bravo.gif] A smajlici su mi super [sm=smiley36.gif]

anandi ja citam post, pa gledam ime, vidim tvoje ime anandi i ne kuzim, a onda procitam iduci post i sve skuzim [sm=smiley36.gif] Ma neka tebe posvuda trudnice naša, samo ti budi gdjegod ti paše [sm=smiley1.gif]





mali andeo -> RE: Odbrojavanje - listopad 2016. (6.10.2016 18:29:52)

stavila sam na feceu jednu nagradnu igru do sri ,
u nadi s pozitivnom betom...
nekoga ću nagraditi [sm=smiley1.gif]
možete zaigrati ako želite
https://www.facebook.com/Elani.nakit/photos/a.1048086325304664.1073741828.1048058671974096/1102912823155347/?type=3&theater




tintin -> RE: Odbrojavanje - listopad 2016. (6.10.2016 21:58:38)

Pinky, Perlice nismo radili taj test, ali dr kaze da probamo s tom nekom terapijom, Daxy javim kojom, pa cemo viditi.
A nije mi jasno ako je do toga pa kako sam onda odma zatrudnila uz potpomognutu oplodnju?




tintin -> RE: Odbrojavanje - listopad 2016. (6.10.2016 22:05:20)

Danas izvadjen jedan dio hormona, nalaz za 10 dana, spermiogram narucen za utorak.
Osjecam se ka da sam u reprizi, u biti ka da sam se vratila u proslost, ali naravno sad imam S moju princezu I puno mi je lakse.
Perlice ja sam isto strasno povracala na pocetku, I bilo mi stalno muka, al proce brzo, ljubimo te ja i S.
Ostale moje drage curke sve vam poljubac saljem




Viola6 -> RE: Odbrojavanje - listopad 2016. (7.10.2016 7:49:36)

Draga perlice cestitam ti od ❤❤❤❤❤❤❤ na [sm=duda.gif] neka bude sve kako treba. Znam da su mucnine grozne na pocetku ali isplati se ama bas sve za nase male mrvice..
Cekalice pratim vas i navijam na najjace da budu sve velike bete i pozitivni testici..
Ostale curke samo hrabro ne posustati prije ili kasnije ugledato cete [sm=rozacrtici.gif]
Pratim vas i navijam za svaku i stare i nove trudilice[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




daxy -> RE: Odbrojavanje - listopad 2016. (7.10.2016 11:09:04)

Jutro.
Vani prava jesen. [sm=bravo.gif]

mali andeo onda nisam luda! Ima nas još! [sm=bravo.gif]
Super mi je tvoja pozitiva.
Moram priznati da je i mene pomalo strah.
Al ne dam se! [sm=smiley1.gif]
Meni su sise buknile još prije aspiracije,tako da su mi nepouzdan pokazatelj.

perlice jedva čekam tvoj UZV! [sm=bravo.gif]

anandi trudnice zbunjena naša! [sm=smiley36.gif]
Pospi nas kantom trudnićke prašine. [sm=smiley36.gif]

leilani navijam da nam se i ti pridružiš! [sm=bravo.gif]

tintin moja gin smatra da je taj PC test zastarjela pretraga. Ako i postoji ta vrsta inkompatibilnosti ona se zaobilazi inseminacijim (ili IVF).
Koliko se sjećam takva vrsta prepreke je u sluzi koja se luči iz cerviksa,a koja ima izrazito nepovoljan učinak na spermije i onemogućava ih da dođu do maternice.
Oni koji se probiju su u jako lošem stanju i jako malobrojni. Zbog toga izostaje oplodnja.
Zato se ta pretraga radi iz brisa cerviksa poslije odnosa,obvezno u plodnim danima.
U principu se radi s-gram iz sluzi i ako je on izrazito lošiji (spermiji budu slijepljeni u grupe ili po 2-3,jako slabo pokretni i sl...) od 'klasičnog' s-grama smatra se da su partneri inkompatibilni.
Nakon toga se preporučuje inseminacija kako bi se ta prepreka zaobišla. [sm=smiley1.gif]

viola hvala na podršci. [sm=smiley1.gif]





tinast -> RE: Odbrojavanje - listopad 2016. (7.10.2016 12:23:05)

Bok cure! Mene je uhvatila neka bezvoljnost, nemam volje ni zelje ni za cim. Počeli lagani grčevi a i bazalna je u padu tako da se bojim da nista od [sm=rozacrtici.gif] ovaj mjesec [sm=smiley13.gif] jutros opet neki ludi san, sanjam ginekologa koji govori ako parovi koji su tek dobili dijete ne zele još jedno odmah nakon poroda da tad vode ljubav svaki četvrti dan. A bože moj sna..... ja ću pričekati da [sm=hudicek1.gif] prođe pa ću se ponovo naručiti u gin jer mi uzorak za hpv nije bia adekvatan. probat cu se naručiti što ranije da se mozemo dati u akcije. Ostale čekalice, kakvo je stanje kod vas? Belina, daxy? Perlie jesi li bolje, anandi? Puse svima [sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif]




tintin -> RE: Odbrojavanje - listopad 2016. (7.10.2016 13:11:52)

Daxy draga hvala ti na objašnjenju, sad mi je jasno da je u slučaju tog problema moguće zatrudniti uz pomoć ivf, bas me to bunilo.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>