RE: Odbrojavanje listopad 2015. (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Nadamo se zajedno



Poruka


faustina -> RE: Odbrojavanje listopad 2015. (9.10.2015 8:20:10)

Jutro[sm=kava.gif]evo mi dosla [sm=hudicek1.gif],nadam se da ce cure sa popisa imati vise
srice i da ce biti puno plusica,lipi pozzzzz




Snjeguljica_83 -> RE: Odbrojavanje listopad 2015. (9.10.2015 8:28:47)

Jutro![sm=kava.gif][sm=kava.gif]

Dan je prekrasan! Sunčan, vedar, bistar, lagano burovit! Baš kako volim![sm=smiley1.gif]

Hvala svima na čestitkama. [sm=smiley1.gif] Prepuštam sve u Božje ruke, dan po dan... Sve je u Njegovim rukama... Nadam se da će ovaj put biti sve u redu.[sm=smiley27.gif]

Leilani reakcija muža!?[sm=jezicek.gif] Svaki mjesec smo se zajedno nadali, iz dana u dan, tu nije bilo nikakvog skrivanja. Tako da nije bilo faktora iznenađenja; nisam smišljala kako ga iznenaditi. Doduše, pustila sam ga da spava, test sam napravila sama u miru i tišini, a onda sam test pustila pored slavine, tako da kad se probudi odmah vidi. No, čuo je da sam budna i pitao me rezultat.[sm=jezicek.gif] Nakon toga su uslijedila dva pitanja: i što sad; hoćemo mi to moći?[sm=jezicek.gif]
No, pod njegovu reakciju ti mogu opisati i zabrinutost hoće li ovaj put biti sve u redu. To nas oboje najviše muči... Ali idemo dan po dan....[sm=zz_running.gif]

faustina žao mi je zbog M. [sm=smiley13.gif] Neka idući ciklus bude dobitni!

Noema da, upala sam na zadnji vlak za proljetnice... Nadam se da ću tamo doći i ostati...[sm=smiley1.gif]




PinkyFunkyBirdy -> RE: Odbrojavanje listopad 2015. (9.10.2015 13:15:16)

Ajmeeeee, pa Snjeguljica nam je trudnica!!!! [sm=zz_bounce.gif][sm=bravo.gif][sm=zz_bounce.gif][sm=bravo.gif][sm=zz_bounce.gif][sm=bravo.gif][sm=zz_bounce.gif][sm=bravo.gif][sm=zz_bounce.gif] Draga moja, iskrene čestitke i neka sve bude baš savršeno ovaj put! [sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif]

Draga daxy, vidim da si se malo udaljila s RR. [sm=zmeden.gif] Mislim često na tebe i držim fige da ti se ostvari ono najljepše što si priželjkuješ: [sm=rozacrtici.gif] pa [sm=duda.gif]. [sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif]

Pozdravljam i sve ostale trudilice i navijam da sve postanete ponosne okruglice čim prije. [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




PinkyFunkyBirdy -> RE: Odbrojavanje listopad 2015. (9.10.2015 13:22:26)

Trudilice:

[image]http://i65.photobucket.com/albums/h203/Sexxieracerchik4/Miscellaneous/SMILIES/babydustfairy.gif[/image] Snjeguljica_83 - 05.10. - ponosna [sm=nosecka.gif]
[image]http://i65.photobucket.com/albums/h203/Sexxieracerchik4/Miscellaneous/SMILIES/babydustfairy.gif[/image] nymeria - 10.10.
[image]http://i65.photobucket.com/albums/h203/Sexxieracerchik4/Miscellaneous/SMILIES/babydustfairy.gif[/image] Leilani - 21.10.
[image]http://i65.photobucket.com/albums/h203/Sexxieracerchik4/Miscellaneous/SMILIES/babydustfairy.gif[/image] daxy - 30.10.
[image]http://i65.photobucket.com/albums/h203/Sexxieracerchik4/Miscellaneous/SMILIES/babydustfairy.gif[/image] mali andeo - 31.10.




PinkyFunkyBirdy -> RE: Odbrojavanje listopad 2015. (9.10.2015 13:28:37)

Naši grafovi:


buba m - graf [sm=pikapoka2.gif]
daxy - graf [sm=pikapoka2.gif]
folletto - graf [sm=pikapoka2.gif]
irchy85 - graf [sm=pikapoka2.gif]
Jupiter - graf [sm=pikapoka2.gif]
mali andeo - graf [sm=pikapoka2.gif]

Dobitni grafovi:

hipo - graf [sm=pikapoka2.gif]
lidac0605 - graf [sm=pikapoka2.gif]
noema - graf [sm=pikapoka2.gif]
perlica55 - graf [sm=pikapoka2.gif]
Snjeguljica_83 - graf [sm=pikapoka2.gif]




Leilani -> RE: Odbrojavanje listopad 2015. (9.10.2015 13:29:11)

Zao mi je faustina, navijamo za sljedeci mjesec [sm=bravo.gif]

snjeguljice kako si to lijepo rekla, sve je u Njegovim rukama.[sm=smiley1.gif] slazem se s tobom. Ma ostat ces ti u tom vlaku za proljetnice [sm=nosecka.gif] Jedva cekam izvjestaj sa prvog UZV-a.





Snjeguljica_83 -> RE: Odbrojavanje listopad 2015. (9.10.2015 13:56:34)

Pinkyić hvala ti![sm=smiley1.gif] Tvoj maleni još malo pa slavi 1. roćkas.[sm=jezicek.gif]
Ah.... prvi i vrlo važan.[sm=smiley2.gif]

Leilani [sm=smiley1.gif] baš si srce![sm=smiley1.gif]





dragana32 -> RE: Odbrojavanje listopad 2015. (9.10.2015 15:35:26)

dan...ja nikako da stignem do foruma,na poslu mi je totalna gužva i jednostavno nema vremena a kad dođem kući ne mogu više gledati u kompjuter,izbjegavam ga.evo sad nakon ne znam koliko vremena uhvatila malo minuta za forum.
Bili smo u Petrovoj na razgovoru,rekao je da izvadim hormone 2-5 dana i 21 i 24 dan i mm spermiogram i onda sa tim nalazima njemu pa ćemo vidjeti kakva će odluka biti.
Nalaze prvih hormona sam dobila i po onome što vidim mislim da su dobri,mm je danas išao.
To su ukratko novosti.
Čestitke svim trudnicama,nadam se da ću vas uspjeti poloviti i da ću napokon imati malo vremena




mali andeo -> RE: Odbrojavanje listopad 2015. (9.10.2015 21:06:27)

snjeguljice ,ajme nemogu vjerovati !!!!!
čestitam ti od srca ,neka ti trudnoća bude mirna i bez komplikacija...
čuvaj svoju točkicu sada [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
uljepšala si mi većer [sm=zz_skip.gif][sm=zz_skip.gif][sm=zz_dance.gif][sm=zz_bounce.gif][sm=zz_wavespin.gif]
daj mi reci kaj veli E?
vjerujem da je sretna i ona...

eto mic po mic i sve one stare okorjele trudilice polako se preseljavaju na odbrojavnje ,ali ono najljepše i drago mi je radi toga ...eto tu sam 2godine i 5 mjeseci i mislim da smo ostale od STARIH još Daxy i ja...
ako je tako Daxy mila tebi dajem prednost ,a vjerujem da ćemo i nas dvije uskoro biti ponosne [sm=nosecka.gif]

snjeguljice još jednom drago mi je radi vas [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Snjeguljica_83 -> RE: Odbrojavanje listopad 2015. (10.10.2015 7:30:31)

Jutro!

Mali andeo, hvala ti...[sm=smiley31.gif] Želim Daxy i tebi uskoro [sm=duda.gif] To jednostavno mora biti tako![sm=smiley1.gif]
Ema je slučajno vidjela test u kupatilu, nije mi bila namjera priopćiti joj vijest prije pregleda. No, već kad je vidjela, nisam mogla slagati. [sm=smiley36.gif]Zna da, ako su dvije crtice, da ima bebe. Pita me koliko je tamo crtica. I kad sam joj rekla dvije, bila je u nevjerici. Nije mogla ubaciti tu info u svoju glavu, ali malo pomalo jeste i onda je razgovarala o svemu: kako ćemo nazvati bebu, moram paziti kako podižem stvari, moram vježbati, koje igračke dati bebi, što će ona ako beba noću bude plakala..... To je bila sve njena inicijativa. Ja čekam pregled.[sm=zz_unsure.gif]

Ima distancu jer zna da će tu biti dijeljanja i tako... Nije baš presretna, ipak ima 4,5 godine i puno već zna i ne možeš je muljati. To je prava mala političarka i s njom samo riječi pale. Jaka je na riječima i morat ću puno razgovarati s njom. No, kako smo uspjeli s prilagodbom u vrtić, upravo zahvaljujući razgovoru, budemo i ovo uspjele.[sm=smiley2.gif]Prednost je kad je klinac ima samo godinu star pa dođe prinova, ovako svaka daljnja razlika u godinama otežava stvar.[sm=jezicek.gif]


Samo da ovaj put bude sve u redu[sm=smiley27.gif]

Cure, imam zakazan termin u utorak kod svoj gin. za sterilitet. Moram joj se javiti, tako je rekla. Ona će obaviti prvi UZV, kad za to bude vrijeme, a potom dolazim kod svoje soc. gin.
Počela sam sa Folacinom, a imam i dufiće pa ću si njima malo čuvati [sm=duda.gif]




hipo -> RE: Odbrojavanje listopad 2015. (10.10.2015 12:56:56)

mali andeo kako napreduju pretrage, u kojoj ste fazi sada, bila si prije ljeta pominjala mpo?
U svakom slučaju sretno! Nek upali što prije!!!

snjeguljice sretno na pregledu! Budeš ti to s Emom već ispregovarala. Pametnica mala, zvuči mi kao jako inteligentna curica. Bit će super starija seka!





Kazimira -> RE: Odbrojavanje listopad 2015. (10.10.2015 15:38:05)

Snjeguljice čestitam od srca.....želim ti sve najbolje [sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]




LourdessPadme -> RE: Odbrojavanje listopad 2015. (10.10.2015 16:03:07)

Pozdrav curke moje
snjeguljice cestitam ti od srca i drzim palceve da sve bude kako treba [sm=bravo.gif]
Mi strikamo jos 3mjeseca,na pola smo puta i drzimo se dobro,ovih dana cu kreniti na sve moguce kontrole da sprjecimo moguce probleme i da se mirne glave upustimo u novo odbrojavanje,cudno je nakon sveg vremena paziti da ne ostanemo trudni,dosta san pozitina i nadam se vec u 1 ili 2 mjesecu prijaviti + ,grlim vas sve [sm=smiley1.gif]




nymeria -> RE: Odbrojavanje listopad 2015. (11.10.2015 10:43:24)

Jutro djevojke... meni jos nije vjestica dosla... juce sam opet naoravila test i bio je negativan... e sad cu opet pricekat par dana.. vjerojatno do srijeede ako ne dodje da ponovim test...
Tad ce taman bit dva tjedna od ginicke kako mi je rekla da vidi da je prosla O..




Leilani -> RE: Odbrojavanje listopad 2015. (11.10.2015 12:40:09)

[sm=duda.gif]Dobro jutro [sm=smiley2.gif]

Onda mali anđeo I daxy vama prvima želim čim prije [sm=duda.gif].

nymeria a koji ti je danas DC?

Meni evo krenulo čekanje 10 dana, ali stigli su mi seka, šogi I nećak iz inozemstva, pa se družimo stalno. Tako da se uopće ne stignem promatrati I osluškivati tijelo što je dobro.
Jedino što me opet cice bole, uopće ne mogu na trbuhu spavati, a eto tak su me I prošli mjesec pa šipak.
Tako da sad uopće to neću shvatiti kao mogući symptom, ali još je I rano. I stavljam vaginalete jer me opet svrbucka [sm=zz_banghead.gif]...pijem vitamine I čajeve.

Ostalim curkama puno puno vibrica!!! [sm=sloncek.gif]




nymeria -> RE: Odbrojavanje listopad 2015. (11.10.2015 13:15:34)

Leilani.. 69i mi je dan ciklusa tak da sam skroz zbrckana... i nis mi ne znaci koji je dan ciklusa




noemaa -> RE: Odbrojavanje listopad 2015. (11.10.2015 22:48:50)

Nymeria,odi kod gin.istraziti to malo. Pa predugo nemas[sm=hudicek1.gif], a test negativan.[sm=zmeden.gif] ubrzaj si otkrivenje i rjesavanje problema. Zelim ti srecu!

Lourdess, od srca ti zelim ogroman i ovaj put pravi plus nakon bozica.[sm=bravo.gif]

Daxyc, mali andeo [sm=smiley31.gif][sm=smiley27.gif] mislim na vas, drzite se i bude bebac vec zakucao i na vase trbuscice[sm=smiley31.gif]

Leilani, samo opusteno, zelim i tebi[sm=rozacrtici.gif]





mali andeo -> RE: Odbrojavanje listopad 2015. (12.10.2015 7:44:15)

dobro jutro [sm=kava.gif][sm=kava.gif]

ufff,koji tmuran ponedjeljak....ja bi sunce ,ljeto [sm=smiley13.gif] nikako mi me odgovara ovo vrijeme....

snjeguljice malena je mala pametnica imam osjećaj ko da pričaš o mojoj...
a kroz razgovor se sve rješava i budeš vidjela kako bude ponosna starija seka...

lourdees tebi i tvom MM želim da nova 2016. započne u najljepšem stilu sa jednim pravim [sm=rozacrtici.gif]

hipo mi smo se pripremali za MPO,ali eto trenutno ne stignem,jer opet dosta sam kod doktora sa svojom mrvicom..i
onda još i to neznam tj.znam kako bi to na poslu gledali...
a i nekako sam izgubila trenutno volju ...
sad čekam konačan datum operacije za malenu ,a onda ćemo i mi doći na red...
jer me čeka još HSG.
hormoni ,brisevi ,spermiogram to je sve uredno ...




nymeria -> RE: Odbrojavanje listopad 2015. (12.10.2015 9:24:56)

Eto kako mene ljuti kad mene niko ne slusa... pocevsi od ljudi s kojima u stvarnom zivotu...

Bila sam 30.9 kod ginicke i radila i papu i briseve... dobila uputnice i za hormonski status a koji ne mogu obavit dok ne dodje vjestica.. takoder i sgram... i sad cekamo da vidimo kad cu dobit...

Znam da je vec proslo puno vremena s obzirom da pijem i cajeve i evine kapi ocito imam neki problem.




Snjeguljica_83 -> RE: Odbrojavanje listopad 2015. (12.10.2015 9:30:35)

Jutro![sm=kava.gif]

Mali andeo nadam se da će tvoja malena biti ok![sm=smiley1.gif] Imamo prave male pametnice...[sm=jezicek.gif] Takve su ženske. Brbljave od malena...[sm=jezicek.gif][sm=smiley36.gif][sm=jezicek.gif]

Nymeria a joj... Neka M. dođe, da te ne gnjavi više![sm=zz_furious.gif]




mutilica -> RE: Odbrojavanje listopad 2015. (12.10.2015 9:31:05)

Jutro trudilice! Zelim vam svima [sm=modricrtici.gif] i da se prebacite svi na odbrojavanje do [sm=duda.gif]

Nymeria jesam dobro razumjela da ti kasni nekih 40 dana?? [sm=zmeden.gif] pise gore da bi ti trebala tj. trebala je stici [sm=hudicek1.gif] 10.10




nymeria -> RE: Odbrojavanje listopad 2015. (12.10.2015 9:47:12)

Peskocio mi je ciklus... zadnja je bila 4.8.. vikend prije dva tjedna sh mi lh trakice bile pozitivne a 30.9 mi je ginicka potvrdila da je ovulacija prosla.... tak da sam ja bubnula taj 10.10.. lako je mogao bit i 8.10 i 13.10... nemam pojma ni sama vise...

To racunanje i analiziranje izluduje




mutilica -> RE: Odbrojavanje listopad 2015. (12.10.2015 9:56:19)

Hmm pa ima jos nade za [sm=modricrtici.gif] kupi osjetljiviji test
Jesi javila dr da jos [sm=hudicek1.gif] nije stigla? Moja bi mene vec slala da vadim betu




nymeria -> RE: Odbrojavanje listopad 2015. (12.10.2015 10:03:57)

Radila sam u subotu sa gravignostom i bio negatuvan... misla sam danas kupit i radit sutra neki... mislim da danas vise nece ni doc... obicno dodje u rano jutro..

Koji je osjetljiviji test?

A betu jel mi moze ginicka izvadit il moram u labos?




mutilica -> RE: Odbrojavanje listopad 2015. (12.10.2015 10:14:48)

Trazi u ljekarnama test od 10 milijedinica,taj navodno moze i 4 dana prije ocekivane [sm=hudicek1.gif] pokazati postoji li trudnoca

Betu radis u labosu,ona je najsigurniji pokazatelj a mozes i privatno otici




Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>