RE: Odbrojavanje listopad 2015. (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Nadamo se zajedno



Poruka


hipo -> RE: Odbrojavanje listopad 2015. (6.10.2015 16:31:45)

Chrna, super za mrvicu, nek ti vrijeme do slijedeceg pregleda brzo prodje!

Danery, prava si svodnic[sm=jezicek.gif]




danery -> RE: Odbrojavanje listopad 2015. (6.10.2015 17:55:04)

[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif] jelda,hipo [sm=smiley36.gif]
još je dobro dok ne naplaćujem [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]
ma ne,sad za ozbiljno,znam da je chrna stavila [sm=rozacrtici.gif],pa virnem i ja tu da pročitam kako sve cure napreduju u iščekivanju [sm=nosecka.gif]...al lakše mi popratit na jednoj temi i pohvatat tko je,tko nije,tko koga... [sm=smiley36.gif] malo sam otupava kad sam [sm=nosecka.gif],šta'š [sm=smiley9.gif]




noemaa -> RE: Odbrojavanje listopad 2015. (6.10.2015 19:13:21)

cure, samo da se javim... na pregledu [sm=smiley27.gif] kuca [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] već za dva tjedna opet na uzv, ovaj put u bolnicu. kao, sigurnost zbog prethodnog spontanog, a ona nema nijedan termin slobodan pa mi dala uputnicu za H. a dala mi je ukupno 6 uputnica.... ni ne pitajte za šta sve jer sam i ja zaboravila... od krvi, hormona štitnjače, urina itd... uglavnom, lakše se diše [sm=smiley1.gif]

navijam i za vas sve, a posebno za snjeguljicu. želim ti urnebesno sretan četvtrak ili subotu, štogod ti odlučila [sm=bravo.gif]




nymeria -> RE: Odbrojavanje listopad 2015. (7.10.2015 8:43:45)

Cure imam jedno pitanje...

Jel neka od vas isla vadit hormonski status na vuk vrhovac od 2-5 dc?

Pa jel mi mozete sam rec giinicka mi rekla da se ne treba narucit.. od kolko oni gore rade i kolko se ceka?

S obzirom da bi isla prije posla..




lidac0605 -> RE: Odbrojavanje listopad 2015. (7.10.2015 8:52:56)

[sm=zz_wavespin.gif][sm=zz_wavespin.gif][sm=zz_wavespin.gif] Toooo,Noemaaaaa!!!!Sretno dalje [sm=bravo.gif]




perlica55 -> RE: Odbrojavanje listopad 2015. (7.10.2015 12:16:18)

Noema i chrna, [image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/bravo.gif[/image] [image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/bravo.gif[/image] za hrabra [image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley27.gif[/image]
Chrna, odmaraj što više i uzimaj redovito terapiju, vjerujem
da će biti sve dobro s [image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/duda.gif[/image]... Znam kak ti je, imala sam oko 10tt i
ja smeđi iscjedak preko Utrića, poludila sam...
Nymeria, nazovi labos na VV pa pitaj, al mislim da se treba narućiti..




Snjeguljica_83 -> RE: Odbrojavanje listopad 2015. (7.10.2015 13:12:23)

Dan!

Ovo vrijeme je bljakić pravi...[sm=smiley11.gif] Kišurina i tmurno je kao da će nebo pasti na zemlju...[sm=zz_poop.gif]

Noema i Chrna terminuše jedne[sm=smiley36.gif] Hvala Bogu na malenim srdašcima![sm=smiley27.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley9.gif] Preeeedivno![sm=smiley1.gif][sm=smiley1.gif]

Svima pozdrav,[sm=zz_inlove.gif] i [sm=smiley31.gif]




faustina -> RE: Odbrojavanje listopad 2015. (7.10.2015 14:18:30)

Evo da se javim. ,simptoma kao u prici a to moze biti i pms simptomi ,a ko ce ga znati.
uglavnom danas mi se pojavio gusti bijeli iscijedak ,grudi su mi dosta osjetljive i bolne ,ali
takve su svaki put prije menge .,jedina razlika je sta me je danas tako prisiklo priko grudi
kao da me je neko nozem zariza.,napuhala san se kao bacva i iman osicaj da cu svaki
tren procuriti,eto toliko od mene ,




Leilani -> RE: Odbrojavanje listopad 2015. (7.10.2015 18:12:25)

Chrna i noemaa bravo za srceka!! [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] Jako lijepe vijesti. Sad samo mirno do sljedeceg UZV :)

snjeguljice kak sam uzbuđena kad sam sad vidjela da ti nije dosla, a danas je 7. Joooj, drzim fige do neba da ni ne dođe.

nymeria evo ovako, vadila sam na V.V prije dva mjeseca hormone 5. dan ciklusa. Nazovi odmah prvi dan kad dobijes i onda te oni naruce za dan dva, tri, ovisi, ali do 5.og dana sigurno. To ti je na 3.katu i vazno ti je da sjedis tamo oko 20-ak min prije vađenja da se smiris zbog progesterona. Ali reci ce ti oni tamo. Jer ja sam bila odmah na redu, a isla sam tramvajem pa sam morala malo sjediti u cekaoni. Nalaze ti mogu poslati postom ili mozes doci po njih. Mislim da rade od 7, a ja nisam nista cekala jer sam isla oko pol 9. E sad bilo je ljeto, pa nije bilo guzve.

faustina, to je sad najgori i najduzi perido, iscekivanje i promatranje simptoma. Drzim ti fige. Mene su evo prosli ciklus cice rasturale kao nikad, a eto ipak nista, iako ja mislim da je bila biokem.t.

Ja danas napravila digitalni test na ovulaciju, negativan, ali vidjela sam da je jedna crtica svjetlija, pa sam zbunjena,ne znam jel O prosla ili tek treba biti. Danas mi je 13 DC. Jer sam i na 10.DC piskila trakicu, isto je crtica bila svjetlija od kontrolne. Pa nisam ziher jel mi mozda bila 11 ili 12 dan. Uglavnom, pokrili jesmo pa sad cekanje.




hipo -> RE: Odbrojavanje listopad 2015. (7.10.2015 19:03:16)

Snjeguljice, nek se ta vještica drži dalje od tebe!

Noema i Chrna, jako mi je drago da su pregledi dobro prošli!




noemaa -> RE: Odbrojavanje listopad 2015. (7.10.2015 20:02:08)

snjeguljice, ajde, držim ti sve prste, ma sve dlake na glavi i što god još treba da nam se pridružiš. mislim, ja se još uvijek uzdam u hipinu sposobnost proricanja preko snova[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

leilani, samo vi odakcijajte još koji dan, možda ti O tek slijedi tipa sutra, preksutra...

eto, moram ići jer je mali micek dotrčao i ne da mi radit više, mislim pisati... kiss




nymeria -> RE: Odbrojavanje listopad 2015. (7.10.2015 20:39:11)

E hvala ti puno leilani... bar da nes znam otprilike... jos uvijek cekam al da znam reagirat na vrijeme..




nymeria -> RE: Odbrojavanje listopad 2015. (7.10.2015 20:39:57)

Cure drzim fige za puno plusica ovaj mjesec... jeeei




noemaa -> RE: Odbrojavanje listopad 2015. (8.10.2015 8:37:33)

Jutroooo[sm=kava.gif]


Kako ste? Snjeguljice draga, zestoko navijam[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Snjeguljica_83 -> RE: Odbrojavanje listopad 2015. (8.10.2015 8:40:08)

Jutro! [sm=kava.gif]

Cure, popiškila sam [sm=rozacrtici.gif][sm=smiley1.gif]





perlica55 -> RE: Odbrojavanje listopad 2015. (8.10.2015 8:49:08)

Jupiiiiii, draga Snjeguljice pa čestitam ti od srcaaaaa [sm=rozacrtici.gif]
[sm=bravo.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=bravo.gif][sm=sloncek.gif]
Baš si me razveselila za dobro jutro [sm=smiley1.gif]




danery -> RE: Odbrojavanje listopad 2015. (8.10.2015 8:59:14)


IZVORNA PORUKA: Snjeguljica_83

Jutro! [sm=kava.gif]

Cure, popiškila sam [sm=rozacrtici.gif][sm=smiley1.gif]





moooooolim [sm=smiley3.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

čestitaaaaaaam [sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif]




chrna -> RE: Odbrojavanje listopad 2015. (8.10.2015 9:09:56)

Jutro
snjeguljice čestitam! [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=zz_dance.gif][sm=zz_dance.gif][sm=zz_dance.gif][sm=zz_dance.gif][sm=zz_dance.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif]




faustina -> RE: Odbrojavanje listopad 2015. (8.10.2015 9:41:48)

Cestitam snjeguljice,,zelim ti urednu i skolsku trudnocu ,,uzivaj u trudnoci
[sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=sloncek.gif][sm=zz_dance.gif][sm=zz_dance.gif][sm=zz_dance.gif]
nadam se da cu i ja biti takve srice ,da cu i ja za koji dan ugledati[sm=rozacrtici.gif]




nymeria -> RE: Odbrojavanje listopad 2015. (8.10.2015 10:52:45)

Snjeguljice pa cestitam tibod srca... eto otvorila si pobjednicki niz...

Idemo dalje po jos pluseka[sm=bravo.gif]




lidac0605 -> RE: Odbrojavanje listopad 2015. (8.10.2015 11:03:54)

AAAAAAAAAA,SNJEGULJOOOOOOOOOOOO pa čestitam dragaaaaaaaa,konačnoooooooooo[sm=zz_dance.gif][sm=sloncek.gif][sm=zz_wavespin.gif]




hipo -> RE: Odbrojavanje listopad 2015. (8.10.2015 12:57:51)

Snjeguljoooooo nista mi nije moglo popravit ovaj dan ko tvoj plus!
Draga moja tresem se od srece!
[sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif]

Dakle , ja vjestica sam sanjala da ces bit skupa trudna kad i Noema, znaci sad je red da se ostvari drugi san, a to je da mi daxy bude [sm=nosecka.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=zz_dance.gif][sm=zz_dance.gif][sm=zz_skip.gif][sm=zz_inlove.gif][sm=zz_wub.gif][sm=rozica.gif][sm=metulj.gif][sm=muca.gif][sm=love.gif]




noemaa -> RE: Odbrojavanje listopad 2015. (8.10.2015 13:38:10)

Snjeguljiceee, aaaaaaa[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif][sm=pikapoka2.gif][sm=zz_skip.gif][sm=zz_wavespin.gif] cestitaaaaaam! Evo ga, dosao je i taj dan!!!! P.s. bit ces taman zadnja proljetnica, ako se ne varam!?![sm=bravo.gif] veselim se sto ces nam se uskoro pridruzit, ceka te pocasna fotelja[sm=smiley36.gif]

I, sad, naravno, hipo, ima da i tvoj drugi san postane java!!! Dakle, DAXY!!!! Svi navijamo za tebe[sm=bravo.gif]




Leilani -> RE: Odbrojavanje listopad 2015. (8.10.2015 13:41:12)

[sm=sloncek.gif][sm=sloncek.gif]

Ajme snjeguljice [sm=nosecka.gif] [sm=zz_dance.gif] [sm=zz_inlove.gif][sm=metulj.gif][sm=love.gif] Čestitkeeee!!!!! Kakvo uzbuđenje! Daj nam napisi reakciju od muža. Ajme sreće!





Leilani -> RE: Odbrojavanje listopad 2015. (8.10.2015 13:45:39)

Noemaa bacamo se mi i dalje na posao, jucer nismo stigli. Idem sad piskiti testic za O pa da bas vidim. A jucer sam bas osjetila pikanje jajnika pa reko sigurno ce bit pozz, kad ono šipak.

daxyc tak je, navijamoooo!!! [sm=bravo.gif]





Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>