RE: Odbrojavanje srpanj 2015. (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Nadamo se zajedno



Poruka


lidac0605 -> RE: Odbrojavanje srpanj 2015. (4.7.2015 8:13:16)

Jutro,spavalice...kaaaavicaaa [sm=kava.gif]

Kako smo,ima ko kakvih novosti?Nigdje žive duše....

Chrna,ima kakvih naznaka [sm=zmeden.gif]

Već od jutra je vruće,fuj [sm=smiley11.gif]




daxy -> RE: Odbrojavanje srpanj 2015. (4.7.2015 8:35:15)



Trudilice:

[image]http://i65.photobucket.com/albums/h203/Sexxieracerchik4/Miscellaneous/SMILIES/babydustfairy.gif[/image] chrna - 01.07. [image]http://www.forum.hr/images/smilies/hekla.gif[/image]
[image]http://i65.photobucket.com/albums/h203/Sexxieracerchik4/Miscellaneous/SMILIES/babydustfairy.gif[/image] Vilić zuba - 02.07. [image]http://www.picgifs.com/smileys/smileys-and-emoticons/sighing-and-waiting/smileys-sighing-and-waiting-509975.gif[/image]
[image]http://i65.photobucket.com/albums/h203/Sexxieracerchik4/Miscellaneous/SMILIES/babydustfairy.gif[/image] mali andeo - 05.07.
[image]http://i65.photobucket.com/albums/h203/Sexxieracerchik4/Miscellaneous/SMILIES/babydustfairy.gif[/image] dragana32 - 06.07.
[image]http://i65.photobucket.com/albums/h203/Sexxieracerchik4/Miscellaneous/SMILIES/babydustfairy.gif[/image] daxy - 12.07.
[image]http://i65.photobucket.com/albums/h203/Sexxieracerchik4/Miscellaneous/SMILIES/babydustfairy.gif[/image] Snjeguljica_83 - 13.07.
[image]http://i65.photobucket.com/albums/h203/Sexxieracerchik4/Miscellaneous/SMILIES/babydustfairy.gif[/image] anastazija0702 - 14.07.
[image]http://i65.photobucket.com/albums/h203/Sexxieracerchik4/Miscellaneous/SMILIES/babydustfairy.gif[/image] noemaa - 14.07.
[image]http://i65.photobucket.com/albums/h203/Sexxieracerchik4/Miscellaneous/SMILIES/babydustfairy.gif[/image] buba m - 18.07.
[image]http://i65.photobucket.com/albums/h203/Sexxieracerchik4/Miscellaneous/SMILIES/babydustfairy.gif[/image] irchy85 - 21.07.
[image]http://i65.photobucket.com/albums/h203/Sexxieracerchik4/Miscellaneous/SMILIES/babydustfairy.gif[/image] papučica - 25.07.
[image]http://i65.photobucket.com/albums/h203/Sexxieracerchik4/Miscellaneous/SMILIES/babydustfairy.gif[/image] Jupiter - 30.07. [image]http://www.picgifs.com/smileys/smileys-and-emoticons/sighing-and-waiting/smileys-sighing-and-waiting-509975.gif[/image]




daxy -> RE: Odbrojavanje srpanj 2015. (4.7.2015 8:35:45)



Naši grafovi:


buba m - graf [sm=pikapoka2.gif]
daxy - graf [sm=pikapoka2.gif]
folletto - graf [sm=pikapoka2.gif]
hipo - graf [sm=pikapoka2.gif]
irchy85 - graf [sm=pikapoka2.gif]
Jupiter - graf [sm=pikapoka2.gif]
lidac0605 - graf [sm=pikapoka2.gif]
mali andeo - graf [sm=pikapoka2.gif]
noema - graf [sm=pikapoka2.gif]
perlica55 - graf [sm=pikapoka2.gif]
Snjeguljica_83 - graf [sm=pikapoka2.gif]





daxy -> RE: Odbrojavanje srpanj 2015. (4.7.2015 8:39:43)

Jutro. [sm=kava.gif][sm=kava.gif][sm=kava.gif]

Budite se....

Vruće je strašno. Ja jedva čekam da lito završi. [sm=smiley13.gif]




perlica55 -> RE: Odbrojavanje srpanj 2015. (4.7.2015 9:16:01)

Jutro cure [sm=smiley1.gif]
Daxy draga, kupaš li se? Dal već ima gužve???
Mali andeo, jesi piškila testić??? Sretnoooo [sm=bravo.gif]
Jupiter čekamo izvještaj s f-metrije, javi nam...
Nestrpljive smoooo...
Lidac kak si? Divim ti se jer ja samo kukam, a ti uz klince i sve ostalo,
pa niti da nam se malo požališ [sm=smiley36.gif]
Tek sada sam ustala... 4 puta sam hodala noćas pipi, pa nisam
mogla zaspati..Utrići me izluđujuuu jer stalno cure, jao iscrpljena sam...
Daxy, stalno nešto papam, pa štapiće, voće, al nakon ručka me tlak
ubije...Juče sam popila kavicu popodne, pa mi je bilo malooo lakše,
još sutra i eto moj uzv [sm=smiley1.gif]




chrna -> RE: Odbrojavanje srpanj 2015. (4.7.2015 10:06:16)

Jutro curke. Samo da vam javim, od moje [sm=hudicek1.gif] i dalje ništa, izgleda da ipak nejdemo na ivf sad u 7 mjesecu..... Baš sam tužna i bezvoljna..... Nekaj me dole lagano bolucka, al kak je krenulo doći će glupača u nedjelju ili ponedjeljak, čisto da mi pokvari planove..... ma
Neznam kaj bi rekla osim da sam fakat jako tužna.




Jupiter -> RE: Odbrojavanje srpanj 2015. (4.7.2015 12:26:48)

Heloou
Evo da se brzinski javim posto smo tek sad došli iz Rijeke a onda picim na job.
Uglavnom, bio je drugi Dr, onaj koji ne priča ali posto već znam kamo gledati vidjela sam više folikula i skoro svi su bili 9,10 mm. Endometrij na 8mm. Dobila još za dva dana puregona i u ponedjeljak ponovo na fm. Za sada izgleda OK!

Chrna, ne mogu ti opisati kako mi je žao da, kad treba, vještica ne dolazi...baš bih sutnula nešto.

Lidac, poslat ću ti adresu u pp. Neizmjerno ti zahvaljujem i obećajem, ako uspijemo ovaj put, i ja ih prosljeđujem dalje! Kako je bilo kod Dr? Nešto si pisala da čekaš, ne vidim ako si negdje već pisala..

Nadam se da će Mali anđeo javiti [sm=rozacrtici.gif]

Svim ostalim curama želim more a ako ne, onda bar boravak u hladovini :) :) :)




perlica55 -> RE: Odbrojavanje srpanj 2015. (4.7.2015 16:53:01)

Chrna, nema druge neg čekati da prođu GO u klinici, a ti
fino misli, kak vam IVF i pikalice tada neće ni trebati, sretnooo [sm=smiley1.gif]
Jupiter, samo nak folikuli nastave jednakom brzinom rasti, čekamo
novu info u ponedjeljak, sretno [sm=bravo.gif]
Ne javlja se mali andeo, nadam se da slavi [sm=rozacrtici.gif] bez RR [sm=smiley36.gif]
Štrumfeta, škicaš, javi se ženo, kak si???




anastasija0702 -> RE: Odbrojavanje srpanj 2015. (4.7.2015 16:55:02)

Dan svima koliko vas na RR ima
a vidim da je puuuuustoo... vrućina vas smantala sve haha
[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]

Chrna žao mi je da te zaj. . [sm=hudicek1.gif] - možda i ne dođe, misli pozitivno.

Perlice ni ja noćas nisam mogla oka sklopiti, bilo je pakleno vruće- zraka niotkuda.
[sm=muca.gif][sm=muca.gif][sm=muca.gif][sm=muca.gif][sm=muca.gif]

Jupiter super za folikulometriju [sm=bravo.gif]

Ja evo danas dvokratno pa vam se javljam prije druge smjene. Možete misliti na moru biti a mora ne viditi, šmrc.
Ali bar je bilo akcije u lijepe tople ljetne dane...
Baš bi moglo biti bebica sad mi je manje stresa na poslu- svi normalni su na Go.





chrna -> RE: Odbrojavanje srpanj 2015. (4.7.2015 19:16:21)

Ej curke, evo da se javim. [sm=hudicek1.gif] i dalje nema, možda neće niti doć, sad sam u toj fazi razmišljanja [sm=smiley36.gif]
Ivf će ipak pričekati 8 mjesec..... No nema veze, sad je tako kako je. Valjda je negdje gore zapisano kada se kaj mora dogoditi. ...I onda neka tako stvari idu.
Danas mi cijeli dan nekaj kuha dolje, al niš od glupače. Jedino sam još proljev dobila. Ma Neznam sama kaj je samnom. Al oke sam, bolje nego jučer. Bar se više ne nadam za 7 mjesec i nisam više toliko u depri.




anastasija0702 -> RE: Odbrojavanje srpanj 2015. (5.7.2015 0:02:14)

Chrna jel ti inače tako kasni M ?
Meni je u zadnje vrijeme počela [sm=hudicek1.gif] kasniti i to sam primijetila zadnjih par mjeseci tako da mi je ciklus sa 30 došao na 34 dana.
Ja ti želim samo jedno [sm=modricrtici.gif] ili [sm=rozacrtici.gif] kao i sebi.
Pa zar ne misliš da si možda trudna??
[sm=zmeden.gif]




Tikica12 -> RE: Odbrojavanje srpanj 2015. (5.7.2015 0:17:23)

3957, 62 mUI /ml rezultat bete 15dnt




mali andeo -> RE: Odbrojavanje srpanj 2015. (5.7.2015 5:48:12)

Jutro...
Evo samo da javim...gledam u test ko tele u sarena vrata,ali ne druge crtice nema...[sm=smiley13.gif]
Jos jedna lazna nada ...uff sto boli...
Kako MM priopciti vijest ...toliko se veselil da je i test on kupoval...[sm=smiley19.gif]




chrna -> RE: Odbrojavanje srpanj 2015. (5.7.2015 6:08:47)

Jutro. Još malo i gotova noćna. Dakle cure moje, vani je pakleno i kroz noć. Užas. Sad je oke, al kad ću doć doma spavat, mislim da bez klime neće nikako proć :( od glupače i dalje ništa .

anastazija glupača mi nikad ne dođe spontano, tj.sama od sebe. Imam policistične jajnike i nikad nemam glupaču ako ju ne potaknem nekim tabletama. Do sad sam pila duphaston i više manje mi je nakon zadnje tablete dolazila u vremenu između 4 i 6 dana. Danas je 8 dan, od zadnje tablete. S tim da mi još od jučer nekaj kuha u trbuhu, tako da mislim da je pitanje kad će krenut.

tikica beta je super! čestitam !

mali anđeo žao mi je [sm=smiley13.gif]




Snjeguljica_83 -> RE: Odbrojavanje srpanj 2015. (5.7.2015 7:39:09)

Jutrooooo![sm=kava.gif][sm=kava.gif]

Evo jutra, evo vrele kavice, kao što je i vani vrelo![sm=jezicek.gif]

Mali andeo, misliš da nema nade? Ja vjerujem dok ti ne krene M. Žao mi je zbog - [sm=smiley13.gif], ali tko zna....

Chrna
, kako si? [sm=zz_unsure.gif]

Daxy, uspjela sam izdržati bez druge kave, jučer mi bio 2. dan.[sm=smiley36.gif] Ma tijelo mi ne traži. So far, so good. Nisam bila preveliki kavopija, ali bih rado bila samo na jednoj krmeljuši.[sm=jezicek.gif]

Noema i Jupiter
, idete na more? Jučer smo bili, a voda je preeeeeeedobra![sm=smiley1.gif] Već u 8 ujutro je bila 25 C, a nisam uspjela naći podatak kakva je u popodnevnim satima, ali mora da se digne za jojš jedan stupanj. To sam čekala! To je ono ugodno za kupanje!
[sm=smiley1.gif]

Tajci, vidim da upravo škicaš. Škicaš tu i tamo.[sm=zz_giggle.gif] Što ima kod tebe?[sm=zmeden.gif]

Cure, hvala svima na čestitkama povodom mog napredovanja. Plaća se već sada računa kao veća, a obveze su iste. Poslije ljeta očekujem promjene... Na gore.[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




danery -> RE: Odbrojavanje srpanj 2015. (5.7.2015 7:53:17)

jutro,cure [sm=smiley1.gif]
evo ja i moje dijete budne od pola 7,vikend je,jelte [sm=smiley36.gif]
pijuckam kavicu,pojele griz,sad red crtića do 8 dok se bar netko ne probudi [sm=smiley36.gif]
upeklo kod nas,bit će jako vruće danas kako mi se čini.....mogle bi zapalit na bazene,meni prošla [sm=hudicek1.gif],pa sam sad i s tim mirna....
od sutra sam službeno na godišnjem [sm=bravo.gif] jedva čekam more [sm=smiley1.gif]
vidim da od[sm=rozacrtici.gif] nema ništa [sm=smiley13.gif]
no glavu gore,bit će idući mjesec koja [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




lidac0605 -> RE: Odbrojavanje srpanj 2015. (5.7.2015 8:27:46)

Jutro,curke [img]http://www.4smileys.com/smileys/drinking-smileys/coffee_drink_smiley.gif[/img]

Mali andeo,žao mi je radi minusa,al dok [sm=hudicek1.gif] nema još ima nade...

Danery,lijepo se odmori na moru [sm=smiley1.gif].Kad kreće ponovna akcija?

Chrna,žao mi je što je [sm=hudicek1.gif] sve zahebala [sm=smiley13.gif]

Tikica12,beta je odlična,to su [sm=duda.gif][sm=duda.gif] sigurno [sm=smiley1.gif].

Perlice,eto nama ponedjeljka pomalo [sm=bravo.gif]...sretno sutra na uzv,neka tuče srce junačko [sm=bravo.gif]!

Vilić,sretno sutra s betom!

Ima još neko nekaj sutra [sm=zmeden.gif]već ne mogu to sve polovit [sm=smiley36.gif]

Ja sam u iščekivanju četvrtka i uzv,nadam se da je i dalje sve ok [sm=smiley1.gif]...

Uživajte u ovom vrućem danu [sm=smiley36.gif]




daxy -> RE: Odbrojavanje srpanj 2015. (5.7.2015 8:59:00)

Jutro,curke. [sm=kava.gif][sm=kava.gif][sm=kava.gif]

perlice bila na plaži jednom i smrzli mi se jajnici. [sm=zz_cold.gif] [sm=smiley36.gif]
Gužva je da nemaš di stavit šugoman,al MM i ja smo uhvatili mrvu lada,pa sam se pravila da se sunčam. [sm=smiley36.gif]
Bijela sam ko sir. Nije ni čudo što prodavači misle da sam čehinja ili njemica,pa mi nude "vrečku" ili "taša" na kasi. [sm=jezicek.gif]
Kad šetam po gradu bookeri mi nude "vylete" na Brač. [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]
MM se valja od smija,on lipo preplanuo,ja bijela... Izgledamo baš "sezonski" - galeb i neka čehinja. [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]

Jedva čekam sutra tvoj izvještaj s UZVa! [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

chrna jako mi je žao što [sm=hudicek1.gif] nije stigla. [sm=smiley13.gif][sm=smiley13.gif]
Drž se. [sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]

jupiter super za folikule! Naka njih! [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
Jel imaš ti protokol? U njeg se upisuje vel i broj folikula i debljina endometrija...
Ja sam to imala na AIHu.

tikice beta je ooogromnaaa! [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
Čestitam ti od srca! Budi srce,pa nam otipkaj detalje postupka na ovoj temi: http://www.ringeraja.hr/forum/m_917317/mpage_5/tm.htm

mali andeo jako mi je žao zbog minusa. [sm=smiley13.gif][sm=smiley13.gif]
[sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif][sm=smiley31.gif]

snjeguljice uživaj u većoj plaći i istim obvezam. Dok traje traje. [sm=smiley1.gif]
Uskoro ćeš ti na porodiljni. [sm=smiley36.gif]

danery ajde taman na vrime je završila [sm=hudicek1.gif]! [sm=bravo.gif]

lidac još malo do četvrtka! [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

vilić naša samozatajna,jedva čekam sutra tvoju beturinu! [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




perlica55 -> RE: Odbrojavanje srpanj 2015. (5.7.2015 9:06:41)

Snjeguljice, kavica je tak finaaa [sm=smiley1.gif]
Mali andeo, kaj da velim.... [sm=smiley19.gif]
Tikica čestitam od srca na beturini [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
Chrna, jako mi je žao kaj nije stigla na vrijeme... Prokletnica [sm=hudicek1.gif]
Lidac još imam prespavati, odraditi posao, ručati, i popodne kod G [sm=smiley36.gif]
Danery, uživaj u GO [sm=smiley1.gif]
Cure i ja bi malo guzom u more [sm=smiley36.gif] al ne znam dal smijem [sm=zmeden.gif]
Budem se sutra čula s dr. P nakon pregleda, pa ću vidjeti kaj on veli...
Kroz postupak je rekao bolje ne zbog infekcije, a nakn ET-a da izbjegavam
jako sunce... Tak da nisam pametna...




Tikica12 -> RE: Odbrojavanje srpanj 2015. (5.7.2015 10:18:00)

Hvala vam svima na čestitkama za bete, detalji opisani na temi IVF




hipo -> RE: Odbrojavanje srpanj 2015. (5.7.2015 11:02:22)

Tikice, cestitam na uspjehu tebi i buducim roditeljima!

Mali andeo, zao mi je radi minusa.

Chrna, zao mi je sto te vjestica iznevjerila[sm=smiley13.gif]

Perlice, sretno sutra! Dzim fige da sve bude kako treba!

Vilić, strumfeta, Kazimira di ste? sve ok?







chrna -> RE: Odbrojavanje srpanj 2015. (5.7.2015 12:46:23)

Tikice svaka ti čast! Za to kaj ti radiš čovjek treba imati jako puno hrabrosti..... Ja iskreno neznam dal bi mogla.

E ovak, već sam dosadna sama sebi , glupače nema , a sad joj je bolje da niti ne dođe! danas je 8 dan nakon zadnje popijene tablete , čekam još tjedan dana, ako ne dođe prije (a mogla bi jer od jučer kuha dole) , a ak ne dođe onda ću radit test . . cure hvala svima na podršci, evo ja sam oke. Nema depre ni ničega više..idemo dalje




chrna -> RE: Odbrojavanje srpanj 2015. (5.7.2015 12:46:52)

Tikice svaka ti čast! Za to kaj ti radiš čovjek treba imati jako puno hrabrosti..... Ja iskreno neznam dal bi mogla.

E ovak, već sam dosadna sama sebi , glupače nema , a sad joj je bolje da niti ne dođe! danas je 8 dan nakon zadnje popijene tablete , čekam još tjedan dana, ako ne dođe prije (a mogla bi jer od jučer kuha dole) , a ak ne dođe onda ću radit test . . cure hvala svima na podršci, evo ja sam oke. Nema depre ni ničega više..idemo dalje




Jupiter -> RE: Odbrojavanje srpanj 2015. (5.7.2015 16:56:46)

Vrući pozdravi!
Doslovno.
Danas se pakao preselio na površinu a postotak vlage je valjda 110%. Nije za izaći. Na more tek poslije 6h. Ako Ako ne i kasnije...uh..[sm=zz_hot.gif]
Chrna ne znam što bih rekla. Da ne treba doći, došla bi odavno...A opet, nekako se nadam, da će doći do nekakvog preokreta, te nas sve iznenadis. [sm=smiley27.gif][sm=pikapoka2.gif]

Tikica, Čestitam još jednom! Baš me zanima koliko [sm=duda.gif] se krije u buši [sm=smiley1.gif]
Nadam se da ćeš nas obradovati i sa tom informacijom.

Mali Anđeo možda je test u banani. Točno znam kako se osjećaš. Na žalost znam.

Lidac četvrtak će brzo doći. Sanjam o danu kada ću čuti otkucaje u svojoj buši [sm=smiley27.gif]

Daxy, sad su svugdje takve gužve uz obalu a većina ponese toliko stvari kao da će takoreći kampirati.
Krade se naveliko. Ovaj put sam si obećala da ću bar malo provesti na suncu jer sam bijela kao i ti..i sad kad sam bila doma, nisu mogli vjerovati da nisam otišla do mora, tj, iskoristila te dane...pa sam objašnjavala da ni ne bi smjela, ako ćemo se držati preporuke dr. No ovaj put ću si priuštiti, bar u kasno popodne, za malo boje, bez kupanja.

Perlice jedva čekam sutra detalje! [sm=bravo.gif]

Ej, stvarno, di su nam i Noema i Kazimira i Strumfeta i Buba?
Cure drage, svima ide [sm=smiley31.gif] !




Jupiter -> RE: Odbrojavanje srpanj 2015. (5.7.2015 17:25:32)


IZVORNA PORUKA: daxy

jupiter super za folikule! Naka njih! [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
Jel imaš ti protokol? U njeg se upisuje vel i broj folikula i debljina endometrija...
Ja sam to imala na AIHu.


Daxy, vjerojatno protokol postoji, samo što svaki put kad dobijem svoj karton u ruke ja blejim u svoje hormone i kalkuliram...
Baš sam zadnji put gledala opet u fsh i lh. Pa piše 1:1. Tj, 8.1 i 8.2. Koliko sam vidjela, sve je u granicama normale.. Budem pogledala sutra za taj protokol a i pitati ću, sutra bi se trebalo i bolje vidjeti koliko ih je.
Zadnji put, kad sam pila 100mg klomiphena, imala sam isto tako dosta folikula ali vidiš, uz menopur se trebalo aktivirati više njih, pa na kraju samo po jedan na svakom jajniku. I kad mi Dr kaže da ne zna zašto tako loše reagiram, dođe mi da plačem.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>