RE: Odbrojavanje srpanj 2015. (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Nadamo se zajedno



Poruka


hipo -> RE: Odbrojavanje srpanj 2015. (30.7.2015 9:59:40)

Jutro tj. dan [sm=smiley36.gif]
Mali andeo bome se naredalo iksića, želim ti da ti upali ovaj mjesec!
Hvala što pitaš za bebicu i mene, beba je jako živahna, bome se dobro vidi kako trbuh skače [sm=smiley1.gif] Neka samo lupa tako sam mirna da je ok, i lakše je pregrmit do idućeg pregleda. A ja sam ti ok, osim što sam sve umornija, valjda me hvata polako zadnje tromjesječje jer sam već 4-5 dan za redom nikakva. Da nismo radili sto pretraga prošli tjedan mislila bi da nešto nije ok, al sve štima pa sam odlučila proglasit 3. tromjesječje za krivca iako tehnički imam još koji tjedan do njega. Ranije su mi stale tegobe prvog, pa je valjda i ovo pomaknuto.

Snjeguljice ma šta taj FF zna, nema on pojma!

Ja još danas na poslu (fizički, a mentalno baš i ne [sm=jezicek.gif] ), na jug ćemo u pon. Mislim da će bit sto stajanja [sm=smiley36.gif]




mali andeo -> RE: Odbrojavanje srpanj 2015. (30.7.2015 10:45:30)

već treće tromjesečje ?vauuu...kud vrijeme leti [sm=smiley36.gif]
ma neka ona bude samo živahna...kad se toga sjetim sva se naježim...
o stajanja bit će sigurno...ali nema veze ,kad je tu maleno [sm=smiley27.gif]




noemaa -> RE: Odbrojavanje srpanj 2015. (30.7.2015 15:52:46)

Hipo...stvarno...vrijeme je avion! Ma uzivaj u vragolijama svoje curke,sad je bar ne moras loviti. A kad pocne juriti po kuci,e onda bude svasta[sm=bravo.gif][sm=smiley36.gif]

Perlice,i mene ti je tako u prvoj t znalo zezat,ali bude sve dobro. To se maternica smjesta,premjesta [sm=smiley1.gif] uzivaj i u trbuhu,to je taaaako slatko[sm=smiley1.gif]

Maliandeo,koliko akcija,bravo za vrijedne buduce roditelje[sm=bravo.gif]




danery -> RE: Odbrojavanje srpanj 2015. (30.7.2015 19:15:45)

netko me pitao (ne pratim postove baš najbolje,nemojte zamjerit,totalno sam komirana od nekih situacija zadnjih dana [sm=zz_sleep.gif][sm=zz_er_what.png])....kadćemo ponovno probati [sm=rozacrtici.gif]....
ne znam,niš ne planiramo,kako bude,sve bez opterećenja,zasaduzimam vitamine i folnu što mi je ostala,a ako budem imala sreće kao i dosad,onda će mi termin [sm=rozacrtici.gif] biti u studenom [sm=smiley36.gif]
tako sam ostala [sm=nosecka.gif] oba puta u tom vremenu.....kao mačke nekad u veljači [sm=smiley36.gif]
ostalima sretno....




noemaa -> RE: Odbrojavanje srpanj 2015. (31.7.2015 7:24:53)

Jutro,curkeeee![sm=kava.gif][sm=kava.gif][sm=kava.gif]

Perlice,skidam kapu za moj graf, 17dc[sm=smiley20.gif]

Snjeguljice,i tvoj je propricao[sm=smiley1.gif] je li ono suglasan s tvojim misljenjem?

Daxy,je li malo lezernije u tebe? Moj datum je 11.8. Taman dok se vratimo s braca.[sm=smiley1.gif]




chrna -> RE: Odbrojavanje srpanj 2015. (31.7.2015 7:39:09)

Jutro cure. Ajmo [sm=kava.gif][sm=kava.gif][sm=kava.gif][sm=kava.gif]
Kako paše kiša ovih dana, još da čovjek ne radi, pa da se može cijeli dan povlačit po krevetu . .. Al dobro je. Evo već 8 mjesec na vratima. Još samo on prođe i onda na godišnji [sm=smiley36.gif]

Jupiter kako si ?




Snjeguljica_83 -> RE: Odbrojavanje srpanj 2015. (31.7.2015 7:59:23)

Jutro!

Noema moj je popričao, ali laže.[sm=zz_throwball.gif] Ne slaže se sa UZV, koji je rekao u ponedjeljak u 9:00 da folikula više nema.... [sm=jezicek.gif]
Danas brojim 5 DPO, unatoč sporom rastu BT.[sm=smiley1.gif]

Još danas radim i onda GO!!!!!!!![sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] Neko zahlađenje danas, burrrrra i onda idući tjedan spori rast temperature i novi toplinski val. baš za GO![sm=smiley36.gif]




Jupiter -> RE: Odbrojavanje srpanj 2015. (31.7.2015 9:25:06)

Jutro cure!

Samo na brzinu da se javim da je beta pala i Sretna sam zbog toga ali zato me [sm=hudicek1.gif] ubi u bolovima i nema što ne izlazi iz mene..fuj
Da nemam ibuprofene od 600 ne bih preživjela. Nadam se da će mi danas ipak biti malo lakše...pa kad stignem ću na ivf temi završiti i ovu priču.
Ovaj mjesec ćemo biti u kućnoj radinosti, vjerojatno je nešto od stimulacije još aktivno pa tko zna, možda upali :)
Na get se nadam već onom sljedećem ciklusu, u 9 mj. Vidjet ćemo što će reći gin.
Vidim da su se neki grafovi užarili i samo tako nastavite! I mi ćemo [sm=smiley36.gif]
Trudnice drage, ljubim i grlim sve buše, sad mi je još veća želja i volja [sm=smiley36.gif] !!!




hipo -> RE: Odbrojavanje srpanj 2015. (31.7.2015 11:27:00)

Jupiter samo budi pozitivna i dalje i mora upalit. Znam dvije cure koje su dva ciklusa nakon IVF ostale trudne s FET-om, a tebi držim fige da upali i sad ovaj ciklus u kućnoj radinosti, a FET nek bude braco ili seka za drugu trudnoću [sm=smiley31.gif]

noema baš sinoć gledam temperature na jugu, u 11h navečer je bilo 30 stupnjeva [sm=zz_confused.png][sm=zz_eek2.png][sm=zz_confused.png]
Uživam u ovoj jeseni dok mogu, a od ponedjeljka opet roštiljanje na vrućini, al blizu je more, pa će valjda bit lakše, pogotovo što neću morat kuhat [sm=smiley1.gif]

Svima koji idu na GO želim dobar provod, cure koje (ne)čekate [sm=hudicek1.gif] nadam se da je nećete dočekat nego da ćete ugledat lijepi [sm=rozacrtici.gif] Vrijeme je da dio ekipe preseli na proljetne bebe i to vam svima jako puno puno želim!




noemaa -> RE: Odbrojavanje srpanj 2015. (31.7.2015 17:36:45)

Jupiter,zelim ti isto sto i hipo nasa. A kad trudnica zazeli nesto,ima da se to ispuni.[sm=smiley1.gif]

Hipo,lijepo se provedi,izrostiljaj, kupaj se... Brbljaj s bebicom...
[sm=smiley1.gif]

Evo,mi kod svekica,prespavat cemo,a ja zaboravila i eutirokse i toplomjer. [sm=smiley13.gif] sta kazete,znalice, da u ned popijem od 50,umjesto 25 jer inace vikendom pijem od 25, a tri dana u tjednu od 50?[sm=zmeden.gif]




perlica55 -> RE: Odbrojavanje srpanj 2015. (31.7.2015 18:26:27)

Curke pozdrav s Hvara [sm=smiley1.gif]
Hipo, bježite na jug, more je divnooooo [sm=bravo.gif]
Noema, svejedno, neće ti niš biti od jednog preskoka terapije...
Curke, šaljem vam vrele morske pozdrave, akcijajte redovito
i želim barem jedan [sm=rozacrtici.gif] dok dođemo natrag... [sm=smiley1.gif]




daxy -> RE: Odbrojavanje srpanj 2015. (31.7.2015 22:27:15)

Večer curke. [sm=smiley1.gif]

noemaa ja se slažem sa snjeguljicom da su momci napravili sačekušu. Već sam ti i pisala da ste solidno pokrili. Ne grizi se. [sm=smiley1.gif]

snjeguljice vidiš da ni BT nije nepogrešiva. Bitno da ste vi pokrili O. A tko zna,možda se i provuće nešto kroz taj jajovod! [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

mali andeo želim ti ispunjenje snova,pa da malena dobije najljepši poklon za rođendan! [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

danery i tebi želim da ugledaš [sm=rozacrtici.gif] što prije! [sm=bravo.gif]

jupiter žao mi je što te toliko boli. [sm=smiley13.gif]
Nek brzo prođe...

perlice guštaj na Hvaru! [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

A i vama ostalima koje gibate na Go želim puno lijepih trenutaka! [sm=bravo.gif]

Ja nažalost radim i nemam ni teorijske šanse za dobit Go,prije ću na lotu dobit... [sm=smiley13.gif]

Pitali ste me kako sam? Još uvik umorna,slobodnog vremena malo...
Al guram nekako i nadam se da će brzo ta jesen pa da i ja malo šmugnem na Go ili Bo.


Idem sklepat listu,pa gdje su ti datumi??? [sm=zmeden.gif][sm=zmeden.gif]




daxy -> RE: Odbrojavanje srpanj 2015. (31.7.2015 22:34:52)


Trudilice:

[image]http://i65.photobucket.com/albums/h203/Sexxieracerchik4/Miscellaneous/SMILIES/babydustfairy.gif[/image] Vilić zuba - 02.07. - ponosna [sm=nosecka.gif]





daxy -> RE: Odbrojavanje srpanj 2015. (31.7.2015 22:34:55)



Naši grafovi:


buba m - graf [sm=pikapoka2.gif]
daxy - graf [sm=pikapoka2.gif]
folletto - graf [sm=pikapoka2.gif]
hipo - graf [sm=pikapoka2.gif]
irchy85 - graf [sm=pikapoka2.gif]
Jupiter - graf [sm=pikapoka2.gif]
lidac0605 - graf [sm=pikapoka2.gif]
mali andeo - graf [sm=pikapoka2.gif]
noema - graf [sm=pikapoka2.gif]
perlica55 - graf [sm=pikapoka2.gif]
Snjeguljica_83 - graf [sm=pikapoka2.gif]





Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 18 19 [20]