RE: Osvojite Prvi otisak - komplet za izradu 3D otisaka! (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Nagradne igre



Poruka


leot -> RE: Osvojite Prvi otisak - komplet za izradu 3D otisaka! (21.7.2014 13:56:28)

Nismo radili otisak sa prvom bebom jer nismo znali da to uopce postoji- samo imamo otisak nogice i rukice na papiru (namazali sa ruzem i otisnuli [sm=smiley1.gif])
Bili bi jako sretni da osvojimo i napravimo otisak.




nelly68 -> RE: Osvojite Prvi otisak - komplet za izradu 3D otisaka! (22.7.2014 8:55:35)

joj pokušala brašno sol pa pekla na kraju je sad premekano nisam valda dosta pekla [sm=smiley13.gif]




maza1303 -> RE: Osvojite Prvi otisak - komplet za izradu 3D otisaka! (22.7.2014 21:36:04)

Probala nisam napraviti otisak, a voljela bih..dali ste mi super ideju...ako moja tromjesecna Antea ne osvoji nagradu svakako cemo se potruditi da nekim bojama ovjekovjecimo male rucice i nozice....[sm=smiley1.gif]




Maja RR -> RE: Osvojite Prvi otisak - komplet za izradu 3D otisaka! (23.7.2014 0:30:50)

Hvala na komentarima i dijeljenju iskustava :)

Imamo i pobjednicu!

maza1303 [sm=bravo.gif]

javi nam se što prije na info@ringeraja.hr sa svojim osobnim podacima (ime i prezime, adresa, broj telefona/mobitela).

Maja RR




maza1303 -> RE: Osvojite Prvi otisak - komplet za izradu 3D otisaka! (23.7.2014 6:58:16)

Hvala na osvojenoj nagradi...nestrpljivo je iscekujemo... Veliki pozzzz.[sm=bravo.gif]




maza1303 -> RE: Osvojite Prvi otisak - komplet za izradu 3D otisaka! (23.7.2014 7:00:38)

Hvala na osvojenoj nagradi, nestrpljivo je iscekujemo... Veliki pozzzz.[sm=sloncek.gif][sm=zz_dance.gif][sm=sloncek.gif]




mTIMm -> RE: Osvojite Prvi otisak - komplet za izradu 3D otisaka! (23.7.2014 10:19:13)

Zar ima lijepše uspomene od otisaka malenih ručica i nožica koje ostaju za cijeli život?!?
Komplet 3D nikada financijski nije došao na red pa smo pokušali s bojama za prstiće, a otisak se ostavljao na karton koji smo priložili u knjigu uspomena. Ispalo je jako lijepo...




gizma -> RE: Osvojite Prvi otisak - komplet za izradu 3D otisaka! (23.7.2014 11:20:01)

Nismo radili otisak jer smo jos jako mali. Tek za par dana cemo napuniti 2 mjeseca. Voljeli bi imati otisak koji bi lijepo pasao u bebinu sobicu koja je uredjena iskljucivo vlastitim "uradi sam" dekoracijama.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]