RE: Parlaonica! (Puna verzija)

Forum >> [Zajednica RR] >> Razgovori…o svemu i svačemu



Poruka


ribica1 -> RE: Parlaonica! (15.4.2014 8:21:21)

Mene stavrno dugo nije bilo jer sam stalno u nekoj gužvi...uuu di su oni dani kad sam doma ležala trudna, raja mi je bila cijeli dan upaljena, sad stvarno ne stignem!
Evo sad mi malo manja gužva na poslu pa bacim oko [image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley36.gif[/image]
I baš gledam uopće nema stare ekipe, fale mi iako sam s većinom na fejsu svakodnevo pa smo ostale u vezi i sa puno njih se i vidim i družim povremeno, recimo sa uspavanom sam si predobra iako smo si daleko i već nekoliko puta smo bili kod njih i oni kod nas i ta prijateljstva su mi baš posebna[image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley1.gif[/image]

Kako ste vi?
Šta ima novoga?




danery -> RE: Parlaonica! (15.4.2014 8:26:53)

[sm=smiley1.gif] ma mi svi super....bejb u vrtiću,ja ću skoro na posao,mm već radi i tak....
a ono,standard,znaš kak to kod nas u avliji ide [sm=smiley36.gif] baba i deda se čupaju ko kokoške (valjda preuskrsno raspoloženje,šta'š [sm=smiley36.gif] )....le baba je nakon 70+ godina života dobila tekuću vodu u kuhinji i jučer još uz to ganz novi kičen,pa sad dedu herc lagano izdaje [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] al ono,nemre reći da nije imao vremena da se na to pripremi [sm=jezicek.gif]
i tak....
bejb narasla,mugerica je i dobrica istovremeno,ide na ples,nedavno probušila uši pa je sva bitna sa novim bubamarama [sm=smiley1.gif]




ribica1 -> RE: Parlaonica! (15.4.2014 8:32:40)

Živo je kod vas stalno[image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley36.gif[/image][image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley36.gif[/image]
Ajde ajde barem nije dosadno!!





lidac0605 -> RE: Parlaonica! (15.4.2014 10:07:20)

[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] evo konačno starih faca da malo sretnem tu...lijepo je čut malo koju riječ kak ste,i di ste...ja svako malo virnem na RR makar prek moba,al često se ne mogu javit,puno radim dan-noć 12 satne smjene,doma me sve čeka,klinci hoće svoje i tak.L je velika,15 god,ide u gimnaziju,počela izlazit pa mi je i to koma,stalno u nekom strahu kad nekam ode di je i kaj je,ovi dvojica "srednjih" su 12 i 10 god,ovog od 12 su vec isto hormoni prespojili-zivci su mi ko vlas tanki s tim tinejdžerima,a maza L ce evo 4 god za 2 mj,ide u vrtic,vadili smo mandule prije mj.dana tak da je malo istraumatiziran od svega toga,dok malo ne zaboravi...
Lijepo vas je opet vidjet tu,nadam se da ne bute sad pobegle opet...skup sa mnom[sm=jezicek.gif]




ribica1 -> RE: Parlaonica! (15.4.2014 22:50:10)

Samo kratko da se javim umorna ko pas direkt poslje posla isla sam u Sloveniju po špežu i jos sad do susjeda na rodendan i krepana sam jedva gledam[sm=smiley1.gif]




daxy -> RE: Parlaonica! (16.4.2014 7:01:32)

Jutro,žene,šta radite?

Ja pijuckam kavicu prije posjeta ginekologu,pa da se javim malo...




ribica1 -> RE: Parlaonica! (16.4.2014 7:19:26)

Jutro!! Evo ja se bas digla i spremam se za na poso jer srijedom radim od 8 i pol inace sam od 7!
Dora je od jucet popodne kod bake jer mi i muz danas radi dnenu smjenu!
Jojjj moram ic kosu oprat a ne da mi seee!
Kod nas je nekako zahladilo?! Kako je kod vas?




daxy -> RE: Parlaonica! (16.4.2014 7:25:56)

Joj i na moru je hladno. Baš mi se uvukla hladnoća pod kožu. Brrrr....
Ne bih se ustajala ovako rano da nisam morala,ostala bih ležat bar do 8-9,onda bih još ljenčarila po kući bar do 11...




mamino zlateko -> RE: Parlaonica! (16.4.2014 7:28:43)

Jutro..ooo gle gle kolko starih rajki..bas lijepo..ribica i kod nas zahladilo..i neko tmurno vrijeme..evo mi se probudili,t gleda kockicu a h papa.. kako ste vi cure? Evo vam svima jedna vruca [sm=kava.gif]




folletto -> RE: Parlaonica! (16.4.2014 10:02:28)

jutro,
hvala mamino na vrućoj kavici.
moj dragi jutros uranio pa se kavica već ohladila dok sam se ja izvukla iz krevete.
da ne moram, najradije ne bi se ni dizala jer me ovo bljak vrijeme baš deprimira.
taman kada smo počeli izvlačiti kratke rukave, zapuše bura i odvrtna kiša, pa opet bunda i čizme fuuujj [sm=smiley11.gif]




mamino zlateko -> RE: Parlaonica! (16.4.2014 10:13:20)

Folleto slazem se s tobom..taman kad su nam setnje postale dio rutine evo ti ruzno vrijeme,tmurno i hladno a i vjetar puse..mi moramo u 12 na savjetovaliste i pikicu i bas mi se neda nikud po takvom sugavom vremenu..al sto se mora nije tesko..

Cure sta cete kuhat danas? Kod nas zapecena riza sa jajima,kobasicama i sirom..




PinkyFunkyBirdy -> RE: Parlaonica! (16.4.2014 10:38:36)

Baš je lijepo vidjeti da se javljaju cure koje su nekad tu pisale sve u 16 kad sam ja tek stigla na RR. [sm=smiley1.gif]
Uh, ovo vrijeme mi je grozno. Brrrrr. Ja volim toplinu, a ovo je za zavući se u kuću ili stan i ne izlaziti van. [sm=smiley36.gif]
Ja jedva čekam da prođe radno vrijeme jer idem na pregled nakon toga - napokon vodim i taticu da vidi našu bebicu. [sm=smiley1.gif] A u petak idemo do njegovih i napokon ćemo i njima priopćiti da postaju baka i djed. Mislim da će biti oduševljeni jer će im to biti prvo unuče. [sm=smiley1.gif]
I opet se ja raspisala o sebi. [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]

Kako ste mi vi?

Ja danas ne kuham. Za ručak smo ionako na poslu, a za večeru ćemo vjerojatno nešto što se nađe pri ruci (kruh i kobase ili nešto slično). Cijeli tjedan smo imali zdrave večere (juhice, salate i malo mesa) i slobodno jedan dan malo odmorim od kuhanja. [sm=smiley1.gif] A i baš mi je i počelo kapati ispod sudopera pa moram smanjiti pranje suđa (barem dok ne prođe Uskrs pa da zovem vodoinstalatera). [sm=smiley36.gif] Dobar izgovor zlata vrijedi. [sm=smiley36.gif]




daxy -> RE: Parlaonica! (16.4.2014 11:55:13)

Ja baš prkosim ovoj buri. Sjela sam na klupicu,a sunce mi se smiluje pa me grije.
Ne volim baš ljeto,a bome ni bura mi nije draga.
Ručat ću sama,pa će bit nešto nabrzaka,a za večeru ću neki rižot,možda riži-biži...




ribica1 -> RE: Parlaonica! (16.4.2014 18:22:09)

Evo i mene napokon doma umorna ko pas a jos treba damu okupat i stavit spavat i kucu dovestbu red!
Srecom danas ne moram kuhat za sutra jer je baki ostalo repe i fazola pa ce bit za sutra!!!fala baka [sm=smiley36.gif]




uspavana -> RE: Parlaonica! (16.4.2014 18:37:04)

Curke pozdrav i od mene i mojeg cudo(vista) ;-)
Necu dugo tipkat jer se smizla ljutiti pocela.
pusr svima!!!




ribica1 -> RE: Parlaonica! (16.4.2014 23:57:24)

Eto opet nikog cijelu vecer ni novih ni starih....polako odustajem[sm=jezicek.gif]




mamo -> RE: Parlaonica! (17.4.2014 11:03:02)

Pozdrav Ringerajke!
Ja sam relativno nova, ali ne tako česta gošća na forumu. Doduše, često vas sve čitam, ali rjeđe se javim s nekim pitanjem [sm=smiley9.gif]

Ali sad imam jedno pitanje, pa evo da ga postavim ovdje, ako neka mama ima savjet.

Moja curica od 17 mjeseci je prije 2-3 tjedna prestala jesti voće [sm=zmeden2.gif] S tim da moram napomenuti da je voće oduvijek rado jela, već s 9 mjeseci i bez zuba je "grizla" jabuku i bananu. Do prije 2 tjedna je najnormalnije jela sve voće, a najdraže su joj bile jabuke, banane i naranča. Sada bananu ne želi ni vidjeti, a jabuku čak malo zagrize pa ju odmah ispljune, naranču isto.

Kašice ne želi jesti, otkad su joj počeli rasti zubi, s nekih 10 mjeseci, tako da joj ne mogu voće podvalit ni kao kašicu. Probala sam i kao sok, iscijediti joj naranču, ali to hoće samo malo i to samo ako vidi bracu da i on pije.

Više stvarno ne znam što poduzeti, jer i kakica joj je zbog toga postala tvrda, a i općenito joj se apetit nekako smanjio [sm=smiley13.gif]

Inače, još cica, 2-3 puta dnevno, kako kad.

Imate li kakav dobar savjet ili ideju kako da ju navedem da opet počne normalno papati?





ribica1 -> RE: Parlaonica! (17.4.2014 23:28:34)

Uuu tako je i moja Dora samo ju ulovilo prije je jakooo puno voca jela pa prestala skoro skroz i sad opet jede normalno.. proc ce i ta faza.
I ja sam u toj fazi pocela cijedit narance i sad najcesce to i pije!

Ja malo svratila da vidim jel ima koga il vec svi spavaju?!
Mislim da cu i ja!




danery -> RE: Parlaonica! (18.4.2014 8:09:28)

Jutro,ima koga za parlare [sm=smiley36.gif]
ja srcem kavicu i razmisljam o poslicima po kuci....sreca pa nemam puno posla,samo finisiranje.....
jeste spremne za blagdane?




mamino zlateko -> RE: Parlaonica! (18.4.2014 8:37:08)

Jutro..evo mene malo..danery i kod mene isto dns samo jos neke sitnice..jucer bila u shopingu,sutra jos kolaci i gotovo..
Kako ste vi? Kako bejb?




mamo -> RE: Parlaonica! (18.4.2014 21:39:21)

Hvala ribica [sm=smiley36.gif]

Znam ja da je to faza vjerojatno i da će proći, ali nestrpljiva sam već [sm=zmeden2.gif]...samo čekam da što prije prođe




ribica1 -> RE: Parlaonica! (25.4.2014 23:10:15)

Ja svaki dan provirujem al nema nikog za ćakulu :)




anaxx -> RE: Parlaonica! (1.5.2014 14:09:37)

Modesti, jesam ja to tebe vidjela na rr ?[sm=smiley2.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]