U VRTU POD ZVIJEZDAMA-tražimo igračke, knjige, bilo što :) (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Dječja oprema



Poruka


Tajanaa -> U VRTU POD ZVIJEZDAMA-tražimo igračke, knjige, bilo što :) (18.7.2013 20:12:53)

Prije par godina starija kćer je doslovce "poludjela" za ovim crtićem, i dugo smo tražili dvd-e kod nas jer se crtić tek počeo prikazivati.

Sada nakon par godina je manji klinac cijeli dan spominje taj ctić, naveče kad počne mir i tišina, sav sretan, a kada prođe...PLAČE JOŠ POLA SATA BAR! :-(

Molila bih sve koji znaju gdje kupiti bilo što povezano sa ovim crtićem(osim dvd-a), kod nas u Hrv., može i plišance i manje figure i knjigice...bilo što, neka mi se jave, gdje ima za kupiti.

****MOŽE I VEĆ KORIŠTENE, AKO IMA TKO KOD KUĆE OD STARIJIH KLINACA, ALI OČUVANE I U DOBROM STANJU.

PUNO, PUNO HVALA SVIMA....




ucitelj -> RE: U VRTU POD ZVIJEZDAMA-tražimo igračke, knjige, bilo što :) (19.7.2013 9:24:15)

poz i moj obozava ovaj crtic nemam bas dvd al sam pronasla knjigice kod nas u bih ima ih raznih svakavih[sm=smiley36.gif]




calpurnia -> RE: U VRTU POD ZVIJEZDAMA-tražimo igračke, knjige, bilo što :) (17.10.2013 17:29:14)

Ima na Tisak media web shopu. http://tisakmedia.hr/Artikl/Film-DVD-U-vrtu-pod-zvijezdama-DVD.html?q=cGdcOTIscHJcMzI1NQ%3d%3d
Mi imamo doma 2 dvd-a ali taj crtić ne voli ni pod razno, pa ako netko želi neka se javi na private.




Stranica: [1]