IDEALNA PREHRANA ZA VRIJEME TRUDNOĆE I DOJENJA (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Prehrana trudnica



Poruka


Admin -> IDEALNA PREHRANA ZA VRIJEME TRUDNOĆE I DOJENJA (16.10.2012 10:36:56)

Saznajte kako se pravilno hraniti u vrijeme trudnoće i dojenja.
Darija Vranešić Bender i novi Ledo priručnik donose mnoštvo korisnih savjeta..
.[sm=smiley36.gif]


- Uz korisne savjete nutricionistice donosi i mnoštvo zanimljivih i ukusnih recepata
koji prate sva pravila zdrave prehrane za mame, bebe i trudnice.

- Saznajte zašto je folna kiselina važna u vrijeme trudnoće

- kakva jela je potrebno pripremati za dohranu vaših mališana

- u kojim namirnicama se nalaze važni minerali i vitamini,

- koji su bitni u vrijeme dojenja te kako uz pomoć tjednih jelovnika i slasnih recepata balansirati prehranu.


Saznajte više na http://www.ringeraja.hr/clanak/idealna-prehrana-za-vrijeme-trudnoce-i-dojenja_1489.html






Tia00000 -> RE: IDEALNA PREHRANA ZA VRIJEME TRUDNOĆE I DOJENJA (5.12.2014 17:24:35)

Što se tiče prehrane trudnica, svatko ima svoju teoriju. Svaki je savjet dobro došao, pokušavam se pridržavati.




sorina -> RE: IDEALNA PREHRANA ZA VRIJEME TRUDNOĆE I DOJENJA (8.12.2014 20:57:23)

U obje trudnoće sam se trudila paziti što jedem,znači voće,povrće,žitarice,mliječni proizvodi,meso...izbjegavala sam slatko i suhomesnato najviše iz razloga jer mi nije pasalo.




monstrum -> RE: IDEALNA PREHRANA ZA VRIJEME TRUDNOĆE I DOJENJA (9.12.2014 9:36:15)

Ja sam za vrijeme trudnoće pazila što jedem, u početku zbog mučnina a kasnije radi sebe i bebe..nisam uopće pila kavu, alkohol se podrazumijeva ni pod razno, gazirano sam također izbjegavala, a od hrane....kako mi došlo koji dan [image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Tia00000 -> RE: IDEALNA PREHRANA ZA VRIJEME TRUDNOĆE I DOJENJA (9.12.2014 10:04:36)

Ja kavu inače ne pijem ali mi je par puta zamirisala pa sam popila malo, možda 5-6 puta tijekom cijele trudnoće. Inače me kava uopće ne privlači, ne znam što mi je došlo. Gazirano također izbjegavam ali sam popila možda koju čašicu gaziranog al neznatno.




FIGICA FIFINANKICA -> RE: IDEALNA PREHRANA ZA VRIJEME TRUDNOĆE I DOJENJA (15.7.2015 0:29:44)

ne odricati se ničeg sli sve umjereno




Stranica: [1]