RE: Zimske bebe! (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Razgovori u očekivanju (djeteta)



Poruka


BUMBI -> RE: Zimske bebe! (30.1.2013 15:16:24)

Cestitke[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
Vidim dosta si se namucila s obzirom da si bila dosta otvorena.Bitno da je sada sve ok




daze -> RE: Zimske bebe! (30.1.2013 17:13:06)

vgaspic cestitam!!!!!uzivajte![sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




seraphyme -> RE: Zimske bebe! (30.1.2013 17:15:11)

[image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/bravo.gif[/image][image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/bravo.gif[/image][image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/bravo.gif[/image][image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/bravo.gif[/image][image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/bravo.gif[/image]




nelly68 -> RE: Zimske bebe! (30.1.2013 21:44:28)

Vgaspic veelike čestitke uživaj u bebici [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]...znači ipak nije tako strašno hvala na lijepim željama za brz i laki porod nadam se da ću i ja poslije reć da i nije tako strašno[sm=smiley36.gif]




Tuck -> RE: Zimske bebe! (30.1.2013 21:57:55)

Vgaspic cestitke i od nas! citajuci tvoj post podsjetila si me na mene, ni ja necu zaboraviti sivanje nikada, tocno sam osjetila kako doktoru drhte ruke uh uh uh fuj odmah me boli na samu pomisao :)
drz se mamice i sve najbolje vam zelimo :D




daze -> RE: Zimske bebe! (31.1.2013 13:14:03)

ova zima trenutno više podsijeća na proljeće[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
ja od jutros sidim na terasi i uživam u sunčevim zrakama, sunčam trbuh [sm=smiley36.gif]
imala sam sto stvari u planu za danas al mi se čini ništa od toga, baš sam super volje i uživam u lijepom danu. kućanski poslovi će me čekat i popodne kad se smrkne tako da zasada ostajem na balkoniću[sm=jezicek.gif]




Lotte -> RE: Zimske bebe! (1.2.2013 8:46:35)

vgaspic, čestitke tebi i tvojoj obitelji na novom članu!!![sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




evanoi -> RE: Zimske bebe! (1.2.2013 12:35:39)

Bok, cure! Evo i mene da se uključim... još mjesec dana i moj slatkić stiže van :) Prvi put ću se susresti sa svime... Brrr.... Ma sve će biti ok., samo da bebač bude zdrav! Najviše me to brine iako mi nikad doktori nisu dali naslutiti drukčije. Je li normalno to da brinem oko zdravlja? Jesu li i vas ostale tresle te misli? Ima li koja roditi u Puli za nekih mjesec dana?




sminkret -> RE: Zimske bebe! (2.2.2013 14:26:29)

Čestitke vgaspic![sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif] ( oprosti što tek sad, imala problema s logiranjem)
Nadam se da ste se lijepo priviknuli na novu situaciju i da jednstavno uživate!

Kod mene ništa novo, vaga pokazuje +8 kg, a ja sve više počinjem tamanit slatko[sm=smiley36.gif]. Tu je bil stvarno predivno vrijeme ovih dana, pretoplo! Snijega je ostalo još nekih 5-10cm, a sad će valjda kiša sve rastopiti[sm=bravo.gif]
Evanoi, dobro došla! Kad ti je termin?




daze -> RE: Zimske bebe! (2.2.2013 14:39:03)

Evanoi dobrodosla[sm=bravo.gif]
Sminkret pa nisi se puno udebljala,blago ti se!!! Ja sam na +17, iako kazu ljudi nije strasno jer sam bila dosta mrsava pa ono...
A zene moje sinoc uzbune...pocelo me oko 11 uvecer stezat ko menstrualni bolovi samo dosta jaci.i tako svakih 20 ak min.ja se vec psihicki pocela spremat da je to to,rekla mm.on se jadan cilo ustrtarija,sve cigaru na cigaru pripaljiva.i tako negdi do 1. Onda sam odlucila ic lec i kako sam zaspala jos me 2 puta probudila bol,a jutros nista[sm=smiley36.gif]
A ja uvjerena da cu ic rodit[sm=jezicek.gif]




Točkica28 -> RE: Zimske bebe! (2.2.2013 16:18:29)

hej,evo nas... mi smo supac.cickamo i rastemo.kak ste mi vi'




evanoi -> RE: Zimske bebe! (2.2.2013 20:56:39)

Sminkret, imamo dan razlike termina! Moj bebić stiže 27.2. A i ja si mislim kako ću prepoznati ono pravo... da ne idem u bolnicu bez veze pa me vraćaju doma. Ma valjda ću znati da je "to" - to. Jedva dišem ove dane, a o tuširanju ni da pričam :) I sad jedva sjedim za kompom. Ali nema veze, glavno da se naposljetku ipak sve isplati. [sm=smiley1.gif]




sminkret -> RE: Zimske bebe! (2.2.2013 20:57:48)

Super Točkice! Uživajte i dalje![sm=bravo.gif]

Daze, veliko finale je sve bliže i bliže! Želim ti čim prije prave trudove i da krene! Znači kod vas se uopće ne ide u bolnicu naa pregled i ctg? Samo čekate porod i više ne ideš ni kod svog gin? Ja ću valjda krenut s 38 tjedana u bolnicu na pregled i ctg. A i gin u Suncu mi je rekao da će me sljedeći petak stavit na ctg tamo. Veselim se svemu jer se približava i moje finale[sm=smiley36.gif]




evanoi -> RE: Zimske bebe! (2.2.2013 20:58:01)

daze, je li bilo još trudova? zna se to odužiti i danima, barem tako iskusni kaže. :) je li te jako boljelo? ajd, izdrži pa ćete valentinovo slaviti u troje [sm=bravo.gif]




sminkret -> RE: Zimske bebe! (2.2.2013 21:02:31)

E super Evanoi, mi smo zadnje zimske trudnice[sm=smiley36.gif]
Ne znam ti što reći za trudove, prati ih i vidi kako se razvija. A stvarno su ti zadnji mjeseci baš teški za preživit. Još da se mogu naspavati...




evanoi -> RE: Zimske bebe! (2.2.2013 21:05:44)

mi u puli idemo nakon 35. tjedna u bolnicu na preglede, svaka 2 tjedna ili tjedan, ne znam točno. baš idem sljedeći tjedan prvi put pa ću vidjeti. stavit će me i na ctg, iako sam već bila kod svoje gin.na ctg-u.




sminkret -> RE: Zimske bebe! (2.2.2013 21:11:03)

Da, slično je i kod nas u vž, ovisi koji gin te šalje. Ali se svakako ide na ctg-e i pregled plodne vode nakon 38 tjedna. A onda kako se približava termin, tako naručuju sve češće. Još malo!!




daze -> RE: Zimske bebe! (2.2.2013 22:52:19)

ne ide se kod nas u bolnicu dok ne kreneš rađat [sm=zmeden.gif] i ja sam se u početku čudila kako vas šalju tako zadnji mjesec na pretrage i ctg u bolnicu,a sad mi baš krivo šta kod nas toga nema.makar bi znala jel se nešto počelo događat, jesam se počela otvarat...
a imam još jedan pregled kod gin u pon, to mi je kao 7 dana prije termina i to je to. uputnicu za rodilište mi je već dala zadnji put prije 15ak dana u slučaju da šta krene ranije i to je to. jedino znam da te šalju u bolnicu ako pređeš termin pa na pregled plodne vode.prije termina ništa...
a meni brate dosadilo više, jedva čekam svoje malo čudo, baš mi se odužilo ovih 9 mjeseci...
još kako je počeo 2.mjesec valjda svi moji prijatelji i rodbina očekuju da ću svaki tren rodit, tako da me svaki dan neko zove jesi li više rodila.ili nedaj bože da ja koga zovnem,prvo pitaju paničnim glasom šta je,al rađaš???[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]
ajde i vas dvi i nelly,još malo....




BUMBI -> RE: Zimske bebe! (3.2.2013 10:27:12)

daze tebi se dobro približio termin[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]
jel sve spremno?Naravno i jel mamica spremna?[sm=smiley36.gif]




nelly68 -> RE: Zimske bebe! (3.2.2013 13:49:07)

hej evanoi dobrodošla [sm=smiley1.gif]kod mene ništa novoga evo idući tjedan zadnji pregled kod moje gin.tad će bit 37+4 a onda isto ko i vi curke na odjel na ctg ja nosim nisko pa je počelo jučer prva noć da sam čak 2 puta bila na wc-u,mali se rita stalno...na mojoj vazi je 9+ al mi se čini da će do pregleda bit još makar jedna gore....daze jesi spremna za veliki dan???meni što je bliže nemogu doć sebi kad prije....




daze -> RE: Zimske bebe! (3.2.2013 18:47:57)

sutra mi je u 16h pregled kod gin pa ćemo vidit jel se išta događa...
a Bumbi draga,spremna sam koliko mogu bit[sm=smiley36.gif]za bebu sve spremno,a ja na dane...uglavnom jedva čekam da sve to skupa krene iako me na momente malo strah.sitim se tebe tako pred porod kako ti je bilo dosta svega al isto strah kad misliš šta te čeka[sm=smiley36.gif]
evo palo par pahulja u splitu,već je počela panika[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




sminkret -> RE: Zimske bebe! (4.2.2013 4:25:48)

Daze, onda ti je vrijeme ako je počeo snijeg [sm=smiley36.gif] Drži se! Ovi dani pred kraj ispadaju najduljiiiii!
Nelly, mi ćemo roditi svakako isti dan, i ja idem ovaj petak kod gin, nekako isti scenarij[sm=smiley36.gif]
Mene će žgaravica uništiti, više ništa ne pomaže, osim poroda[sm=jezicek.gif] Noći provodim budna, spavam neka 3-4h u prosjeku. Očito će malac imati puno kose [sm=smiley36.gif]





daze -> RE: Zimske bebe! (4.2.2013 10:38:24)

Sminkret pa vidim ja da ti pišeš u sitne sate, znači žgaravica je u pitanju...
mene je isto satrala.ja sam mislila da će prestat,jer mi je gin rekla kao kad uđem u 35. ili 36. tjedan da će se trbuh malo spustiti pa da više neće biti pritisak na želudac i da će žgaravica nestat[sm=smiley21.gif]
kad sam ušla u 36.tjedan postala je još i gora ako je to moguće[sm=zmeden.gif]ugl ništa mi ne pomaže osim gastala. pokušala sam par puta izdržat bez da ga prožvačem, međutim onda sam budna cijelu noć ko i ti i ne mogu ležati jer mi je kiselina u grlu...užas...jedino nas porod može spasiti[sm=bravo.gif]
e,da vas pitam nešto.jeste ikad čule za prirodni klistir pred porod?kao priroda se pobrine za to? jer mene od jutros 2 puta potjeralo na zahod,a inače imam zatvor tako da se nadam da je to možda to[sm=zmeden.gif]
a vidit ćemo sve,čuvajte se vi i vaše [sm=duda.gif]




nelly68 -> RE: Zimske bebe! (4.2.2013 11:38:31)

Sminkret mogle bi mi baš na isti dan [sm=smiley36.gif],a mene žgaravica nemuči jedino ako baš pojedem pošteno a stomak mi je mali možda zato neznam...hej daze ja sam čula za taj prirodni klistir pa i to pratim [sm=jezicek.gif] kod mene ništa još,al sam pročitala negdje da su neke žene tako koji dan pred porod možda stvarno počinje [sm=bravo.gif]...puuno sreće i ti čuvaj svoju[sm=duda.gif]....i pitanje kako vi preko moba idete na forum ja uopće nemogu mislim nije mi mob.zadnji krik tehnologije al na fejsu mogu gledat i slike i sve a kad dođem na forum izbaci mi sve i da upišem ime i lozinku a ja nemam di upisat koda piše samo za ukras šta ću u bolnici kad odem?????




daze -> RE: Zimske bebe! (4.2.2013 12:27:26)

nelly mene opet "potiralo" na zahod, moguće da se stvarno nešto događa [sm=bravo.gif] haha,ili jednostavno nešto probava ne štima a ja prizivam simptome početka poroda[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]
a neznam zašto ne možeš preko moba,ja sve normalno mogu čitati,jedino ako želim komentirati traži mi korisničko ime i lozinku,al i to normalno mogu upisati.ti baš ništa ne možeš?




Stranica: <<   < Prethodna stranica  37 38 [39] 40 41   Sljedeća stranica >   >>