najjeftinije pampers? (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Roditeljski razgovori



Poruka


katica -> najjeftinije pampers? (25.10.2007 11:34:48)

Recite mi gdje su u zg najpovolnije pampers pelene?  Svi vele da su one najkvalitetnije ali svejedno još vas pitam da li postoje neke jednako kvalitetne i jeftinije od pampers?




duba -> RE: najjeftinije pampers? (25.10.2007 14:04:57)

Bile su najjeftinije u getrou ne znam gdje bi sad bile jeftinije.




klarinet -> RE: najjeftinije pampers? (25.10.2007 21:04:47)

Ja koristim pampers pelene sleep & play i jako sam zadovoljna njima i mislim da su najeftinije  u getrou.




Tata -> RE: najjeftinije pampers? (25.10.2007 21:22:41)

Te u Getrou, da li je to poljsko smeće od pelena kao što ih prodaju na placu,
engleske ili  njemačke?

Sve su isto su pakirane , a unutra totalno drugi proizvod. Važno je ono "made in .."

Active fit je u Austriji 65 kuna. Mi si kupimo za dva mjeseca unaprijed.




duba -> RE: najjeftinije pampers? (26.10.2007 9:09:10)

Mislim da su iz Poljske.Zašto smeće?




Mamica -> RE: najjeftinije pampers? (26.10.2007 11:51:00)

I ja sam čula da su pampers u austriji kvalitetnije od onih naših poljskih ali  meni je austrija predaleko.




bigmamma -> RE: najjeftinije pampers? (31.10.2007 8:09:01)

Ja sam s pampersica prešla na Libero i već dugo kupujem te pelene i meni su bolje od pampersa. A jeftinije su kojih 20-ak kuna ovisno o tome gdje kupuješ.




Tata -> RE: najjeftinije pampers? (31.10.2007 22:45:17)

Probali smo i poljske (moja greska) i engleske i njemacke. Kao sto rekoh isto pakiranje a unutra totoalno drugi proizvod!!!! ove poljske uopce ne upijaju a njemacke upiju sve. probajte naci uzorke. drugi dizajn i materijali!




BruMa -> RE: najjeftinije pampers? (4.11.2007 10:37:34)

Ima jeftinijih i puno boljih pelena od pampersa.Meni su one shit.
U City Centru u Mulleru imaju savrsene pelene,Beauty Baby-45kn-42 pelene.Ovisi koji broj uzimate,negdje ih ima više,negdje manje,ali su svake 45kn.Najbolje su mi,ostale su sve promakale.Probajte-isplati se,pa mi javite kakve su vam.Meni su super.
Pampers su popularne jer su pampers,to je sve samo reklama.




mirna -> RE: najjeftinije pampers? (4.11.2007 20:15:52)

I mi kupujemo pelene beauty baby i super su ali se ne mogu mjeriti sa pampers active fit. one jesu jako skupe ali vrijede svog novca. kad kod smo u austriji nabavimo rezervu tamo. kada trebamo promijeniti pelenu za kraće vrijeme stavimo one od mullera.




katica -> RE: najjeftinije pampers? (6.11.2007 21:02:27)

Gdje se mogu kupiti Libero pelene? Mislim da ću nabaviti po jedan paket od svih koje ste spomenule pa ću onda vidjeti koje su najbolje..




duba -> RE: najjeftinije pampers? (7.11.2007 9:15:27)

Libero se može kupit u Getrou meni osobno nisu ok




Tata -> RE: najjeftinije pampers? (9.11.2007 23:06:16)

Mullerove koristino preko dana jer su jeftinije i ok su, samo preko noci ipak stavljamo pampers.




BruMa -> RE: najjeftinije pampers? (22.11.2007 13:39:27)

Nama su ama baš SVE pelene promakale,ali od kad kupujemo te od Mullera nikad,osim ako je baš jako upišani,i to stvarno jako.Koristili smo i pampers i libero i babylove i huggies ,i one neke nove violeta,i uvijek su promočile!Stvarno sam isprobala skoro sve pelene,dok nisam našla prave.[sm=bravo.gif]




mirna -> RE: najjeftinije pampers? (26.1.2008 13:31:40)

U DM-u sam danas kupila pampers active fit (made in germany)  ekonomično pakiranje (42 umjesto 28) za 105 kuna i dobila gratis slikovnicu. To se stvarno isplati...

lijepi pozdrav




božica -> RE: najjeftinije pampers? (18.6.2008 8:16:16)

ma mi koristimo baby love i jednako su nam dobre kao i pampers a uz to su jeftinije-bitno je da ne promaću kako -ćešće bi mijenjala i jedne idruge sada po vrućinama ...............




Zhezha -> RE: najjeftinije pampers? (23.6.2008 23:57:35)

mi ne koristimo pampersice vec iz DM-a BABYLOVE....odlicne su nam i nije viskoa cijena




Gitonija -> RE: najjeftinije pampers? (28.6.2008 12:45:43)

Moja curica ima devet mjeseci i od dana kada se rodila kupujem joj pampers. I meni su dobre, jesu iz Poljske ali nažalost ne mogu do Austrije da kupim pampers proizveden u Njemačkoj.....I tako prije tjedan dana kaže meni prijateljica kako ona kupuje pelene koje po njoj pariraju pampersu, a puno su jeftinije. Zamolila sam ju da mi kupi, i po meni je ta njena tvrdnja točna. U City centru one u trgovini Mulller imaju pelene koje koštaju oko kunu komad - i doista su po kvaliteti jednake pampersima... Pa tko ima mogućnosti doći do te trgovine, neka proba....možda mu bude drago kao i meni kada sam skužila koliko mogu uštedjeti, a ne na uštrap svoje kćeri.[image]http://www.ringeraja.com.hr/forum/smileys/sloncek.gif[/image]




Puli -> RE: najjeftinije pampers? (28.6.2008 13:29:12)

vec iz DM-a BABYLOVE....odlicne su nam


i mi isto i stvarno prezadovoljna po noći joj ne mjenjam i ništa mi ne promoče

ja jučer dobila dvije pampersice iz mullera za probu(proizvedene u njemačkoj) i stvarno su savršene lagane tanke i   mekane  a super upijaju




mirna -> RE: najjeftinije pampers? (28.6.2008 13:48:28)

Ma acitve fit su po kvaliteti Nr. 1... ako mu stavim mueller bez hlača, visi mu do poda kada se popiša, s active fit se to nikada ne događa i ako je puna.. jedino je cijena ubitačna..




božica -> RE: najjeftinije pampers? (28.6.2008 13:59:02)

Može bit Mirna-ali kad pogledaš za mališane koji hodaju je bolja kvalitetnija-
a za ove gmizavce dok ne prohodaju su dobre i manje "kvalitetnije"




maja -> RE: najjeftinije pampers? (28.6.2008 14:35:49)

Mi koristimo pampers i za sada ostajem na njima. Probala sam babylove, dobre su mi za dan, ali za noć pošto se ne presvlačimo pampers. Ali probat ću i ove od mullera kad budem u Zg.-u




božica -> RE: najjeftinije pampers? (29.6.2008 21:22:08)

Samo me zanima nešto-kako se toćno zovu pelene iz Mullera-dali PAMPERS Ili kako već drugaćije[image]http://www.ringeraja.com.hr/forum/smileys/zmeden.gif[/image][image]http://www.ringeraja.com.hr/forum/smileys/zmeden.gif[/image][image]http://www.ringeraja.com.hr/forum/smileys/zmeden.gif[/image]

Muž će mi možda sutra tamo biti pa da ih uzme-

     thx




mirna -> RE: najjeftinije pampers? (29.6.2008 21:32:07)

Mueller- pelene se zovu: Beauty baby




maja -> RE: najjeftinije pampers? (13.8.2008 13:16:00)

Bili u Zg-u i kupila pelene! Beauty baby, jako jako sam zadovoljna! Stavila sam mu preko noći i nisu promočile i bolje su mi nego pampersice jer mu one skliznu preko guze kad je malo punija pelena, a ove ostanu na mjestu!




Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>