Rolanje s kolicima (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Novorođenče, beba >> Oprema za bebe



Poruka


jelci -> Rolanje s kolicima (3.5.2012 15:46:38)

bok svima
nekako sam se namjerila da ću s bebom rolati, i sviđaju mi se pegperego GT  kolica. Imaju kočnicu, amortizere, prednji kotaač pokretan i sve što trebaju imati - muči me jedna stvar - u specifikaciji kolica piše: nisu sa jogging i za rolanje!

wtf??!?!

koja su kolica za rolanje ili za trčanje? da nema upozorenja u specifikaciji? zna li neko? kakva su vaša iskustva?




mayathebee -> RE: Rolanje s kolicima (3.5.2012 16:50:43)

Pogledaj da li se još uvijek rade i prodaju Quinny speedi kolica, nama je žena kad smo kupovali slična za ta rekla da imaju kočnicu i baš je naglasila da su za rolanje!




Zvonki -> RE: Rolanje s kolicima (3.5.2012 19:18:08)

Ma gluposti, ja sam sa svojim kolicima (Peg Perego, model 2000 [sm=jezicek.gif]) rolala ko' velika. Ako se netko želi rolati sa kolicima to prje svega ovisi o tome kakav je roler a ne o kolicima koje vozi [sm=smiley13.gif]. Jedino treba paziti da kolica lijepo skreću, ono da ne umreš dok ne skreneš s njima.




keksić -> RE: Rolanje s kolicima (4.5.2012 8:38:38)

valjda moraju imati gornju-ručnu kočnicu[sm=zmeden.gif]
ak juriš da se možeš zaustaviti [sm=jezicek.gif]




Zvonki -> RE: Rolanje s kolicima (4.5.2012 8:51:23)

Kočit će rolama.




Nika 24052006 -> RE: Rolanje s kolicima (7.5.2012 14:22:27)

Naša kolica su imala gornju ručnu kočnicu,3 kotača,i sve ostalo što kolica imaju,rolala sam bez da imam pojma šta je pisalo u uputama[image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




Stranica: [1]