RE: Svekr(i)ve (Puna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Obitelj i partnerski odnosi



Poruka


Bebys -> RE: Svekr(i)ve (10.5.2010 11:19:05)

ej cure..ali zamislite si puno svega ..od mirisa..znate li kako boli glava...od toga...ja znam...[image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/zmeden.gif[/image]




ejmama -> RE: Svekr(i)ve (10.5.2010 11:19:46)

IZVORNA PORUKA: cvrčak

sve bi bilo super da se i okupala jer sam morala otvoriti prozor u autu koliko smrdi-nije se dalo disati-doslovno[image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley11.gif[/image]
Maloj je kosica smrdila (jer ju je cmakala).
Ako netko ima isti problem zna da ne pretjerujem


Ja sam mislila da ja imam jedina taj problem, jučer je uzela malu na doslovno 3 min i ja je uzemem i smrdi joj kosa i domah na kupanje, odvratno, samo što je mojoj H počela govoriti da smrdi i da se ode oprat, a ona sigurno misli da je ja i mm nagovaramo.




ejmama -> RE: Svekr(i)ve (10.5.2010 11:21:36)

IZVORNA PORUKA: maja

IZVORNA PORUKA: cvrčak

IZVORNA PORUKA: danery




[image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/jezicek.gif[/image] [image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/jezicek.gif[/image] [image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/jezicek.gif[/image] joj danery, i ja bi voljela da je to miris kreme i parfema[image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley36.gif[/image]  a ne da me nos peče od  NEkupanja i  NEpresvlačenja



Majo slažem se s tobom




MILLA -> RE: Svekr(i)ve (10.5.2010 11:25:00)

IZVORNA PORUKA: cvrčak

Moja se osjeti onako prokislo(ko prokisle čarape),jer se kupa vjerojatno jedan puta tjedno...


aj cvrči [image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/jezicek.gif[/image][image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/jezicek.gif[/image][image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/jezicek.gif[/image][image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/jezicek.gif[/image]......
moj samuel nakon svekrve sav miriše od parfema...i bude sav crven od šminke. po licu,vratu,rukama,kosici.....[image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




Brisani uporabnik -> [Obrisani korisnik] (10.5.2010 11:26:06)

[Sadržaj poruke je obrisan]




Bebys -> RE: Svekr(i)ve (10.5.2010 11:30:10)

covjece moja baka je bila 1926. godiste i nije smrdila..samo nekad malo od znoja ali kada je jako dan bio vruc...i navecer se uvijek prala malo...pa boze..kako te zene jesu normalne..
baka je zivila na selu i bila stara sokica..i uvik je govorila...pa za safun i vodu se uvik ima novaca...[image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/bravo.gif[/image]




ejmama -> RE: Svekr(i)ve (10.5.2010 11:35:55)

IZVORNA PORUKA: cvrčak

IZVORNA PORUKA: ejmama

IZVORNA PORUKA: cvrčak


Mm joj je jednom rekao (nasamo)da se počne prati. Ona se smrtno uvrijedila,i rezultat je bio da sada trpa deziće-pa imamo sloj znoja-sloj dezića-sloj znoja-sloj dezića[image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley11.gif[/image] =rezultat je taj prokisli smrad od kojeg suze idu na oči.




Nemam šta drugo reći nego da te potpisujem doslovno od riječi do riječi i to je zapravo jedino što meni smeta kod nje i što joj jako zamjeram.




MiniMama -> RE: SVEKR(I)VE (10.5.2010 12:10:22)

cvrcak nisi samo ti zlica. epilog o mojoj sveki.
*MOG sina zove SUNCE MAMINO i tepa mu DOĐI MAMI misleci pritom na SEBE

*daje mu skrivecki svakakve gluposti za jelo. ne kuzi da mis mali ima osjetljiv probavni trakt i da nisam jednom zbog njenih eksperimenata nasla krvavu stolicu. kada joj prigovorim kaze da sam ja kriva jer je dijete gladno. (moj sin je malo debelo prasence i jede sve sta mu se da i nikad ne odbija hranu i moze biti sve samo nikad nije gladan jer stalno nesto kusa. ja forsiram voce, a baka se ulizuje cokoladom)

*kad je bio bolestan s temperaturom, ja ga nisam htjela voditi na hitnu jer je bila sezona gripe, ona mi je doslovno uzela dijete iz ruke i skupa sa svekrom sjela u auto i odvela ga. ja sam dosla taksijem za njima.

* mom muzu prigovara da sam zivcana jer se ne seksamo dovoljno. i stalno ispituje kada smo se zadnji put i kako seksali.

*kada smo otisli na more i ostali neplanirano dva tjedna duze (frendica nam ustupila apartman jer je imala smrtni slucaj, a vac je platila pa da ne propadne),sveki nas je histericno nazvala da ako se sutra ne nacrtamo u zg, da ce nam zvati socijalnu sluzbu, da sta mi radimo s djetetom toliko na moru. i fakat je zvala socijalnu sluzbu.

*konstantno posuđuje novce od nas i nikad ih ne vraca.

*suprug otplacuje njen kredit vec 3 godine. svaki mjesec 1500 kn pljuc u vjetar.

*svima prica kako je u dugovima zbog nase svadbe, a lipe nije dala, dapace ja sam provukla karticu za njenu haljinu jer nije imala sta obuci.

* djetetu od mjesec i pol dana je isla dati komad krempite i kada sam ja poludila nadurila se na mene. od tih istih krempita se taj dan troje ljudi otrovalo salmonelom. i dalje se durila na mene jer ja djetetu uskracujem slatkise.

* prigovara mi da previse trosim na dijete i da sam snob jer ga oblacim u markice. trosim svoje novce! a tek toliko da kazem, ne trosim previse jer uvijek kupujem na snizenjima i preko oglasnika. ali da, uvijek je u benettonu i jani ili tako necem. ali meni je to gust i kupujem samo nuzno i fakat ne trosim previse jer NEMAM.

*kad dođe kod nas, nakon pranja ruku namaze ruke mojom kremom za lice (koja je dosta skupa u koju ja stedim jer imam problema s kozom)

* kada sam joj rekla da cu ici kuci pjeske jer je lijepo vrijeme za setnju, a i da se ne volim voziti bez autosjedalice ako ne moram, rekla je da joj branim da se druzim s unukom i da ju vrijeđam. moje silno vrijeđanje ju je tako uznemirlilo da je morala popiti tabletu za smirenje i pozvati hitnu jer je umislila da ima infarkt.

*dok sam bila trudna, suprug je pokupio neku virozu i otisao je spavati kod svojih da se ja ne zarazim. mamica ga je poslala kuci jer sam ja samo trudna, a ona ne moze bolesna na posao. i onda je nakon posla dosla kod nas i ostala spavati sa suprugom u boravku da ga moze paziti. sunce mamino.

jao, ima toga jos ali nemam snage tipkati..




danery -> RE: SVEKR(I)VE (10.5.2010 12:18:06)

ok,ovo je definitus ludača od svekrve...

mozak me ostavio kod onog dijela kad ti muža ispituje koliko se i kada sexate [image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/zmeden.gif[/image][image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/zmeden.gif[/image][image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/zmeden.gif[/image][image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/zmeden.gif[/image][image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/zmeden.gif[/image]




ejmama -> RE: SVEKR(I)VE (10.5.2010 12:23:46)

[image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley29.gif[/image][image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley29.gif[/image][image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley29.gif[/image][image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley29.gif[/image][image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley29.gif[/image][image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley29.gif[/image][image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley29.gif[/image][image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley29.gif[/image][image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley29.gif[/image]




ninolina -> RE: SVEKR(I)VE (10.5.2010 12:31:12)

kada smo otisli na more i ostali neplanirano dva tjedna duze (frendica nam ustupila apartman jer je imala smrtni slucaj, a vac je platila pa da ne propadne),sveki nas je histericno nazvala da ako se sutra ne nacrtamo u zg, da ce nam zvati socijalnu sluzbu, da sta mi radimo s djetetom toliko na moru. i fakat je zvala socijalnu sluzbu.

meni je ovo strašno....draga tuži ju za psihičko zlostavljanje[image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley29.gif[/image]
mislim žena je ludaaaaaaaaa




pincirotvajler -> RE: SVEKR(I)VE (10.5.2010 12:45:12)

evo priznajem da je gora od moje [image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley29.gif[/image]




JASNA33 -> RE: SVEKR(I)VE (10.5.2010 12:57:29)

jadna ti minimama s tom ludačom[image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley13.gif[/image][image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley13.gif[/image][image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley13.gif[/image]




maja -> RE: SVEKR(I)VE (10.5.2010 12:57:29)

IZVORNA PORUKA: danery

ok,ovo je definitus ludača od svekrve...

mozak me ostavio kod onog dijela kad ti muža ispituje koliko se i kada sexate [image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/zmeden.gif[/image] [image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/zmeden.gif[/image] [image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/zmeden.gif[/image] [image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/zmeden.gif[/image] [image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/zmeden.gif[/image]



[image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley36.gif[/image][image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley36.gif[/image][image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley36.gif[/image] i mene
ova je za psihijatriju definitivno




Ninaa -> RE: SVEKR(I)VE (10.5.2010 13:16:44)

Ajme kakve sve ludače ne hodaju ovim svijetom, moram biti zločesta malo, moja je bila dobra i super smo se slagale i ona umre a ovakve kobre žive i zahebavaju sve oko sebe




mišica 666 -> RE: SVEKR(I)VE (10.5.2010 13:17:19)

mini mama ja stvarno ne znam zašto dopuštaš da se tako ponaša prema tebi. mislim dami je vala socijalnu službu sigurno ne bi više vidjela ni djete ni mene mislim dok je ne pošalješ u neku stvar i ne pokažeš ko je mama i glavni tom djetetu gazit će te.




Duve -> RE: SVEKR(I)VE (10.5.2010 13:25:07)

i šta su joj rekli na socijalnoj kad ih je nazvala?? da nije za plakat bilo bi smješno...




isabela -> RE: SVEKR(I)VE (10.5.2010 13:57:29)

Stvarno je grozna.....




curice -> RE: SVEKR(I)VE (10.5.2010 14:09:24)

užas[image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley13.gif[/image][image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley13.gif[/image][image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley13.gif[/image]




osobno -> RE: SVEKR(I)VE (10.5.2010 14:40:41)

O bože mili, Minimamice, tebi dobro da je mozak još u lubanji, moj bi iscurio kroz uši od tolike gluposti i zloće...[sm=smiley11.gif][sm=smiley11.gif][sm=smiley11.gif][sm=smiley11.gif][sm=smiley11.gif][sm=smiley11.gif][sm=smiley11.gif]
I budi sigurna, ja ti se divim, ali ja bi imala PUNO manje strpljenja, nisam ga imala za neke članove svoje obitelji, a kamoli tuđe...




osobno -> RE: Svekr(i)ve (10.5.2010 14:46:54)


IZVORNA PORUKA: cvrčak

Od nove godine smo si moja svekrva i ja čist ok[image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley36.gif[/image]  Mislim kurtoazne smo si skroz i više ni ne tražim od nje. U par navrata je probala pametovati,ali sam odmah srezala u korjenu.
Jučer smo ju vozili kući(bili smo svi zajedno u graddu na kavi) i bila je podnošljiva(više je peglala mm) i sve bi bilo super da se i okupala jer sam morala otvoriti prozor u autu koliko smrdi-nije se dalo disati-doslovno[image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley11.gif[/image]
Maloj je kosica smrdila (jer ju je cmakala).
Ako netko ima isti problem zna da ne pretjerujem

[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]
Imam priju čija sveki ima isti problem...jadna...otple joj dlačice u nosu jer stara ponekad dođe k njima i po misec dana...bidna moja draga...[sm=jezicek.gif]




MiniMama -> RE: Svekr(i)ve (10.5.2010 17:39:59)

a nazvala me zena iz socijalne sluzbe i zamolila da popricam s njom jer oni vise nemaju strpljenja jer zove za svaku glupost. i mojoj sogorici ista sranja radi. ali sogorica je fino odnjela na socijalnu svu medicinsku dokumentaciju svoje majke (moje svekrve) tako da ju uopce vise ne dozivljavaju ozbiljno.
sta je najtragicnije, ona je uzasna svekrva, ali je super baka. izuzev toga da je opsjednuta mislju kako je dijete gladno i hipohondrije.
zapravo zivcirala sam se prvu godinu, a sad ju naprosto ignoriram i ponavljam sve beskonacan broj puta jer ju tretiram kao jos jedno dijete. a zlobne primjedbe ignoriram jer bi u tom slucaju jos koza jedna i uzivala. njoj je cilj mene izbaciti iz takta tako da nastane opci cirkus, da se posvađam s muzem, a ja se nedam pa ona ludi [image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley1.gif[/image] izjadam se mami i muzu i ovako na forumu i idemo dalje [image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley36.gif[/image]

vjerojatno bi prekinula svaki kontakt s njom, ali kad vidim kako se ona glupira s unucima i kako uzivaju s njom, nemam srca.  beba je prva. a beba voli baku, hebiga [image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley1.gif[/image]

odselila sam na drugi kraj grada, vidim ih jednom tjedno i tada se iskljucim. kada dolaze u posjet, ja imam "razgovor za posao, pilates, termin kod ginekologa..", muz to odradi i mirna bosna.







ZVRK -> RE: Svekr(i)ve (10.5.2010 17:43:59)

[image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/bravo.gif[/image] za ''razgovor za posao''[image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/bravo.gif[/image]




natalijax -> RE: Svekr(i)ve (10.5.2010 21:45:42)

ako če netko osvojiti titulu za najgoru svekrvu to če biti od minimame[image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley29.gif[/image][image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley29.gif[/image][image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley29.gif[/image]




anuska08 -> RE: Svekr(i)ve (10.5.2010 22:05:41)

IZVORNA PORUKA: natalijax

ako če netko osvojiti titulu za najgoru svekrvu to če biti od minimame[image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley29.gif[/image] [image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley29.gif[/image] [image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley29.gif[/image]


Minimama, nisam sve ni pročitala, al po onome što jesam slažemse s Natom!![image]http://www.ringeraja.hr/forum/smileys/smiley29.gif[/image] 




Stranica: <<   < Prethodna stranica  25 26 [27] 28 29   Sljedeća stranica >   >>