cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

zašto smo se udaljili

clock-img

25.03.2013, 14:36

clock-img

kupa

pencil-img

94

MM i ja smo se udaljili sve više i više a sad nakon drugog djeteta je postalo zabrinjavajuće. Prošlo je već 10 mj.od poroda mi oš uvijek nismo spavali zajednouser posted image , nekako vrijeme prolazi i primjetili smo da smo u problemu. Kaze da me nije htio zamararati s time pošto stalno kukam da sam debela ali bojim se da nisam više privlačna kao prije.Krenula sam na dijetu, izgubila 7 kg ali još imam viška user posted image user posted image user posted image Kako je kod vas nakon dječice, pada li seks često kao prije i osječate li se privlačno???

_____________________________

Naše sunce će postati velika seka :)
Naše drugo zlato 7.5.2012.

clock-img

25.03.2013, 15:16

clock-img

pincirotvajler

pencil-img

12489

kaj se niste ni u trudnoći ili?
mislim zna se desit da uslijed nejebice naviknu na to pa onda im ni netreba kad dođe vrijeme da se mogu sexat bez beda
10mj je jaaaako dugo i nemrem ni zamislit,ali eto,,vama će kad krenete opet bit ko prvi put
a ovo kaj pitaš dal se kaj mjenjalo,s obzirom na moju (ne)privlačnost ne..

< Poruku je uredio pincirotvajler -- 25.3.2013 15:17:42 >


_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

clock-img

25.03.2013, 15:27

clock-img

danery

pencil-img

10504

10 mj. na suhom user posted image user posted image
ne lajkam user posted image .....mi smo jedva dočekali da rodim,a ono još 2 mj.gratis can't touch this user posted image
ugl.,mislim da je tm možda odbilo to kukanje kako si debela,čuje,vidi,primijeti tvoje nezadovoljstvo i nesigurnost i to ti je to....onda mu se ne da započinjati nešto što zna da bi te još zdrmalo....
opusti se,pusti kile i ogledalo,daj čovjeku šansu da ti se približi kao svojoj ženi,a ne nekome tko se sam boji sebe.....
polako će sve biti lakše,a kile,hah,pa otići će,a ako i ne odu,ako njemu ne smeta baš toliko,pusti ga....ne kažem da se moraš zapustiti,ali opet,nemoj da te tvoja nesigurnost košta bračnih odnosa user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

clock-img

25.03.2013, 15:48

clock-img

Sunshine28

pencil-img

2443

ja sam moraal mirovati vecinu trudnoce tak da kod nas nije bilo 9mj. sexa i kako kaze pinc - navikli smo se, tak da je bilo malo cudno nakon poroda, posebno jer sam imala carski i stalno sam u glavi bila svjesna tog reza i potpuno iracionalno se bojala da ne pukne usljed napora - iako znam da to niej moguce...
ali eto, 7 tjedna nakon poroda otisla na pregled i kada je gin. rekla da je sve ok, obzanila sam mm da mozemo, onda je dosla prva user posted image i u principu jedno 2 mj. nakon poroda smo se prvi put sexali nakon 11 mj...i bilo je super user posted image

samo sto je sada problem sto sex vise nije ucestal kao prije, ali mi smo otvoreno pricali o tome i dosli do zakljucka da smo sada na kraju dana jednostavno preumorni zbog bebaca...on dolazi kuci u 21.30 i dok jede, otusira se....vec smo oboje koma, jedva se odvucemo u krevetu....opet ujutro nas ona budi, odmah skaci iz kreveta bavi se bebom....
kada ju netko cuva i malo zbrisemo eto, onda smoi zajedno....i dobro nam je....

mislim da je razgovor vazan, ja sam isto mislila da je problem u mom tjelu, ali nije, vec u povecenju obaveza i umoru..

_____________________________

I + G = E & L

clock-img

25.03.2013, 17:45

clock-img

newmum

pencil-img

224

Pa i unas je se smanjio broj odnosa nakon poroda. Tijekom trudnoće živili smo sa mojima i to je bilo strašno, psihički. No nekako smo uvik uspijevali naći vremena i mjesta za sebeuser posted image . Kako je bebi došao, pogotovo prvih miseci veoma rijetko, veoma..većinpm mojom krivicom, prvo umor i iscrpljenost onda osjećaj da sam debela i neprivlačna...no na kraju smo porazgovarali o svemu i zaključili smo da cemo korisiti svaku priliku...

Onda ga je posa odnjeo daleko, tako da keks padne kad je doma...

_____________________________

Patrik 21.04.2012

clock-img

25.03.2013, 22:30

clock-img

kupa

pencil-img

94

Za vrijeme trudnoce nismo smjeli a poslije sam dugo krvarila jer sam lose sivana. Jednostavno jedno s drugim i proslo je 10 mj. Nadam se da cemo se uspjet vratit na staro . Znam da nece bit kao kad nije bilo djece ali barem upola.

_____________________________

Naše sunce će postati velika seka :)
Naše drugo zlato 7.5.2012.

clock-img

26.03.2013, 00:01

clock-img

mala pcelica

pencil-img

5866

jaoj ja ne znam sto kukate user posted image ja sam od početka trudnoce do sada (a to je sve ukupno skoro 5 godina) mozda 5 puta spavala sa mm i uopšte se ne žalim,čak mi to i odgovara user posted image u trudnoći nismo smjeli jer je bila rizična,pred kraj smo jednom probali ,ali nije islo,poslje kad se dijete rodilo sex mi nije padao na pamet od umora,a kasnije pa do sad nisam mogla zbog antidepresiva jer su imali za nuspojavu oslabljen libido tako da je kod mene suša jaaaaakooo dugoooo user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

clock-img

26.03.2013, 08:05

clock-img

troubled

pencil-img

7104

Znam da nece bit kao kad nije bilo djece ali barem upola.



ovo nikako ne možeš znati...
sigurno si čula/čitala da s godinama sex postaje bolji, ne lošiji...ja se s tom tvrdnjom potpuno slažem...provjereno user posted image

što se tiče ovog perioda kod vas...pretpostavljam da ste se udaljili i izvan kreveta...tu bi trebalo početi...približiti se jedno drugome duhovno i emotivno, a onda će doći i fizičko...
družite se, šalite, budite nježni i pažljivi...i eto....uvjerena sam
sretno user posted image


mala pčelice...u šoku sam...posvema user posted image

_____________________________

imam novi ticker :)

clock-img

26.03.2013, 08:11

clock-img

pincirotvajler

pencil-img

12489

i ja,pčelica je full sexy i jadan joj mužuser posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

clock-img

26.03.2013, 09:36

clock-img

Zvonki

pencil-img

10869

Prvo ti je važno željeti se ponovno zbližiti, ali ono iskreno željeti. Iskreno razgovarati s mužem o tome što vam se dešava i ići to promjeniti. Nije kod vas manjak odnosa problem, to je samo posljedica. Rješavajte sve probleme odmah ma koliko bili ružni i neugodni. A odnosi će doći sami po sebi nakon svega. Sretno!

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!

clock-img

26.03.2013, 11:11

clock-img

kupa

pencil-img

94

Nakon razgovora uvidjeli smo da je problem osim umora i nedostatka vremena bio i nedostatak komunikacije. Mm se povukao i nije se htio nametati jer smo nakon prvog poroda prosli tesko razdoblje moje porodajne depresije. Volimo se i vec radimo na svemu. Razgovor je kljuc svega

_____________________________

Naše sunce će postati velika seka :)
Naše drugo zlato 7.5.2012.

clock-img

26.03.2013, 11:12

clock-img

pincirotvajler

pencil-img

12489

bravo,uskoro ćeš nam se javit sa zanimljivostima user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

clock-img

26.03.2013, 12:50

clock-img

sina

pencil-img

1737





samo sto je sada problem sto sex vise nije ucestal kao prije, ali mi smo otvoreno pricali o tome i dosli do zakljucka da smo sada na kraju dana jednostavno preumorni zbog bebaca...on dolazi kuci u 21.30 i dok jede, otusira se....vec smo oboje koma, jedva se odvucemo u krevetu....opet ujutro nas ona budi, odmah skaci iz kreveta bavi se bebom....
kada ju netko cuva i malo zbrisemo eto, onda smoi zajedno....i dobro nam je....

mislim da je razgovor vazan, ja sam isto mislila da je problem u mom tjelu, ali nije, vec u povecenju obaveza i umoru..
[/quote]




kod mene je isto tako,umor i obaveze oko K,raspored mene i mm je totalno neusklađen i sex je jako rijetka pojava u našem životu (prođu i po 2 tjedna na suho),samo što mi veći problem stvara to što mi ni ne fali,pa se pitam čemu to vodi.
napominjem da sam još 10 mj. nakon poroda osjetila bol i nelagodu prilikom odnosa, (tak su me lijepo sredili nakon poroda) pa mi je i pasalo da mm ne dira....

_____________________________

16.03.2012- Korana
09.10.2013- Ivan

clock-img

26.03.2013, 13:06

clock-img

CallamityJane

pencil-img

11119

Razgovor je kljuc svih problema, meni se cini da ste na jako dobrom putu da sve rijesite..Samo nastavite tako.....Po meni sex je zadnja stavka za prekriziti....naravno svakako neophodna, ali kada bi morala da biram da se odreknem sexa ili razgovora u odnosu, to bi svakako bio sex.

clock-img

26.03.2013, 15:35

clock-img

Sunshine28

pencil-img

2443


samo što mi veći problem stvara to što mi ni ne fali,pa se pitam čemu to vodi.



kod nas je obrnuto, meni fali, a njemu ne toliko, on kaze da mu zbog posla i bebe vrijeme tako brzo prolazi da je ostao sokiran kada sam ja neki dan konstatirala da se nismo keksnuili skoro mjesec dana...s druge strane ja sam kuci, imam vremena za razmisljanje pa eto....meni valjda cesec pada na pamet....

_____________________________

I + G = E & L

clock-img

26.03.2013, 21:06

clock-img

mala pcelica

pencil-img

5866

IZVORNA PORUKA: pincirotvajler

i ja,pčelica je full sexy i jadan joj mužuser posted image


on jadan stalno zapomaže "DAJ MI,DAJ MI DAJ MI..!" ali dobije uvijek isti odgovor "zaobidji me u širokom luku" user posted image
nebi me čudilo da nadje nešto sa strane za drndanje user posted image

< Poruku je uredio mala pcelica -- 26.3.2013 21:07:27 >


_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

clock-img

26.03.2013, 22:38

clock-img

mamacita

pencil-img

1873

Kakav umor i ostala cuda?! Nego, nakon svakog poroda (4),koji su svi bili vaginalni sa sivanjem proslo je 6 tjedana bez sexa. Kod mene i mm nije bio bojazan ili netrpeljivost zbog odnosa u pitanju, nego je meni vjecito bila na pameti mogucnost rane trudnoce nakon tih slavnih 6 tjedana. Dakle, prije menstruacije smo koristili kondome.

Mislim da je zeni taj strah od prerane trudnoce to sto koci zelju da se sjedini s muzem nakon poroda. Ima muskaraca koji ne bi takli zenine grudi ako iz njih kapi mlijeko, te im to predstavlja razlog za odbijanje odnosa, a nisu u istinu i to ne priznaju zeni. Ima ih svakakvih. Ima parova koji prakticiraju sex samo u nadi za povecenjem broja djece, pa ako im se ne koristi kontracepcija onda apstiniraju. A ima onih koji zive uredno kao frendovi nakon djeteta...

No, u zdravom braku, u kojem partneri komuniciraju i verbalno i fizicki (sex) je brak u kojem se djeca osjecaju ugodno, i gdje i muz i zena nakon strasnog dana mogu pronaci utjehu, ljubav, njeznost u zagrljaju jedno drugog u intimi svog kreveta... ili kupaonice (u mom slucajuuser posted image , jer sa 4 djece, plus baka i deda u kuci, plus krevet koji uopce nije najtisi... to nam jedino preostaje hahahahaha, dakle nista nije nemoguce ako zelja postoji).

Osvojite jedno drugog, zaljubite se ponovno (u nadi da ste bili i prije zaljubljeni jedno u drugo) i dajte pa cete primiti user posted image .

clock-img

01.04.2013, 00:52

clock-img

tina0310

pencil-img

1019

moj se mm načeka iza poroda,al zato u trudnoći user posted image user posted image user posted image hehe
ijako sam rodila prirodnim putem, nekako drip me satra.... a kasnije šavovi,nisam mu dala ni prić od same pomisli mi se dizala kosa na glaviuser posted image

nakon duuuga 3 mj smo odlučili al pooolako,i bilo je užas,ijako sam stalno nešta prigovarala oko poza...bolilo me katastrofauser posted image

al nakon 2-3 puta upoznavanja sa novim tijelom i kg nastavili smo di smo staliuser posted image

_____________________________

-mamin miš-
Alen 19.05.2010.