cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

vrtić

clock-img

17.08.2009, 12:56

clock-img

Vjeverica ST

pencil-img

1218

namjeravam svog bebonju dati u vrtić dogodine...znam da je dobro da se socijalizira itd., premda bih voljela da navrši 3 god., a ne tek godinu (navodno se tamo često pokupe virozice itd.???). Kažu da su državni kvalitetniji, ali ih je teže dobiti? A privatni je lakše dobit, samo je sve nekako neorganizirano? Kad se šalju prijave, ljeti za jesen? Ja bi njega stavila tek na proljeće, imam neke obaveze (ne radim)? Što kažete? Kako ste podnijele odvajanje od djetet a(pogotovo mame koje su dojile?)? Advices please!!! Thnx

clock-img

17.08.2009, 21:18

clock-img

dikac

pencil-img

1452

u 5.mjesecu 2010. su ti natječaji za jesen 2010.

svoju sam djecu prijavila ove godine u gradski vrtić jer su po meni puno kvalitetniji od privatnih, barem od onih privatnih koji se nude na riječkom području. nije ih lako upisati ni u privatne vrtiće, jaslice. zvala sam u 5 .mjesecu i neke privatne i rekli su mi da su za 2009. već puni pa da se mogu pribilježiti za 2010.
svako odvajanje je teško. mene to upravo čeka sa dorom koja će u 9. mjesecu imati 2 godine i 3 mjeseca. pripremam se cijeli ovaj mjesec na to odvajanje. mislim da će proći ok, moram tako razmišljati.

clock-img

17.08.2009, 22:14

clock-img

uciteljica

pencil-img

1322

Moje zrno je dobilo mjesto u vrtiću. Kreće poslije nove godine jer tada i ja startam. Trudim se ne razmišljati o odvajanju jer mi srce pukne kad se sjeim da ju neću viđati pola dana. Sve bih dala da mogu s njom ostati do njene treće godine, ali život je surov... Mislim da ću prvi tjedan njenog vrtića umrijeti od tuge...

_____________________________

Ja sam PAUVA!!!!
30.01.2009.



clock-img

17.08.2009, 22:29

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

7400

[Sadržaj poruke je obrisan]

clock-img

18.08.2009, 13:25

clock-img

Vjeverica ST

pencil-img

1218

a očito mora jednom počet.....šmrc.....dakle, na proljeće iduće godine se prijavimo za jesen, a do tad ga možda budemo stavili u privatni, ako bude mjesta???? mogu li npr. u 2 mj. pokušat u privatni?

clock-img

20.08.2009, 10:53

clock-img

Vjeverica ST

pencil-img

1218

aloooo, ima li koga? može li se u privatni vrtić bilo kad?