cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

vezanost za tetu u vrtiću

clock-img

01.10.2010, 08:59

clock-img

inna

pencil-img

2441

Mogu samo reći da jadna Domijeva teta Nina...ili kako on kaže teta Niiiina user posted image user posted image . Domi je opsjednut s njom...cijeli dan doma pjeva teta Niiina, teta Niiina...meni je zabranio pjevati jer svaki put sad kad hoću nešto otpjevati stavi mi ruku na usta i kaže ne, ne...teta Niiina pevati user posted image user posted image . No šalu na stranu, teta Nina stvarno ima problem s njim jer Domi cijeli dan visi na njoj, ne da drugoj djeci da joj priđu i baš je ljubomoran. Za razliku, ja sam uvijek mogla uzeti bilo koje dijete i nije se nikad bunio. Pokušala sam mu ja nekako doma objasniti da teta Nina mora čuvati i drugu djecu, ali nije me baš skužio. Ne znam kaj da napravim...ima 19 mjeseci tako da sumnjam da će razgovor s njim upaliti. Rekla sam teti da ako ona zna kakvu metodu neka slobodno pokuša. Eto od svih slatkih curka u grupi mojj muškić se zaljubio u tetu user posted image

_____________________________

Dominik - 18.2.2009.

clock-img

01.10.2010, 09:04

clock-img

FIONA

pencil-img

9057

ma joj ne govori mi niš...moj amene zove teta....u stilu - tetaaaa daj mi sokić...na kaj dobijem ospice i lijepo ju pitam a di je teta...a onad onak se kroz smijeh namršti i kaže a mamaaaaa daj mi sokić...hehehehe...nije ni čudo kad je 10 sati s njima a svega tri do četiri samnom kroz tjedan ...i to mi se ne sviđa al drugačije ne ide! user posted image

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

clock-img

01.10.2010, 09:34

clock-img

ZVRK

pencil-img

20333

neko voli starije curkeuser posted image

mislim da bi taj problem teta iz vrtića trebalA nekako da sama pokuša da riješi jer doma mu je teže objasniti nego direktno u vrtiću ''dok se pentra po njoj''

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

clock-img

01.10.2010, 09:39

clock-img

ninolina

pencil-img

15879

ma zna on kaj radiuser posted image user posted image
pustit će ga to, jednostavno je sad našao sigurnost u njoj ...bolje tako nego da ti plače..kod nas je problem kaj je moj već uspio šarmirati par teta pa ih sve zavlači i iskorištava...glavno da oni hoćeju ići u vrtić a tete moraju red napraviti


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

clock-img

01.10.2010, 09:45

clock-img

inna

pencil-img

2441

ma plače on i dalje kad ga ostavljam. sreća pa to traje samo par minuta. Ali ajde, bolje i da voli tetu nego da je se boji ili da je ne prihvaća.Ajde barem ima ukusa, teta je stvarno zgodna i draga user posted image user posted image

_____________________________

Dominik - 18.2.2009.

clock-img

01.10.2010, 09:49

clock-img

ninolina

pencil-img

15879

user posted image user posted image ne žali se onda

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

clock-img

01.10.2010, 10:13

clock-img

njanja

pencil-img

8766

Meni se čini da se i tvoj muškić jako dopada teti Nini jer bi ona u suprotnome malo manje ga nosala i bila s njim s obzirom na ostalu djecu.

Meni je to što si opisala PREDIVNO, dijete se sa praktički nepoznatom osobom, osijeća SIGURNO I VOLJENO i mislim da sve mame koje imamo djecu u vrtiću tome težimo....

Sijećam se kad je jan prije 6 mj imao jedan dojmljiv susret sa tetom N. koja je bila nma GO pa se nisu vidjeli cca 2-3 tj i kad su se zagrlili, kada je on potrčao prema njoj, ja sma se skoro rasploakala, grlo mi se stisnulo koliko je to bilo simpatično, tada sam znala da mogu biti potpuno mirna što je 8 h u jalsicama jer je tamo netko DO KOGA MU JE STALO i KOME VJERUJE....
Sijećam se te svoje teme i da su mi neke dorumašice napisale: šta nisam ljubomorna???

Meni je ovo tvoje u svakom slučaju jako slatko, mislim da će i njega proći ta opsjednutost da je po cijeli dan na njoj, ali da će mu i dalje ostati jako posebna...Eto Jan još ne priča, ali kada ja kažem: čeka te teta N., on sav sretan viče TAAAAAA


_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

clock-img

01.10.2010, 10:57

clock-img

ama

pencil-img

760

moj jos neide al nadam se da ce isto bit neka teta koja ce mu se tako svidjetuser posted image sigurno mu je lijepo snjom inace nebi takouser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...Osobe koje vas mrze su samo zbunjeni ljudi koji nemogu da razumiju zasto vas svi ostali vole ;)))).....

clock-img

01.10.2010, 14:06

clock-img

uciteljica

pencil-img

1322

I Paula ima "svoju" tetu Ljiljanu. I to je super kad je ona u smjeni,,. ali kad je teta  Marica ujutro u smjeni onda se dere kao mali jarac kad ju ostavljam. Nekak mislim da i nije baš dobro da se toliko vezala smao uz jednu...

_____________________________

Ja sam PAUVA!!!!
30.01.2009.



clock-img

01.10.2010, 14:08

clock-img

troubled

pencil-img

7104

magda obožava ići u jaslice i za sad još nema "svoju" tetu...obje voli podjednako...
ali zato ja imam "svoju" tetu od njene dvije user posted image user posted image user posted image

_____________________________

imam novi ticker :)

clock-img

01.10.2010, 14:10

clock-img

inna

pencil-img

2441


IZVORNA PORUKA: ninolina

user posted image user posted image ne žali se onda


user posted image user posted image ne žalim se, žalim tetu user posted image user posted image


_____________________________

Dominik - 18.2.2009.