cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

treći razred

clock-img

08.07.2012, 17:57

clock-img

sirenas

pencil-img

196

Budući ja volim sve obaviti i kupiti u 7 mjesecu neznam kakve bilježnice trebaju za treći razred nije ništa rečeno ali od dosta mama čula da već koriste velike ,kakve ste vi kupovale za treći osnovne

clock-img

08.07.2012, 18:30

clock-img

lidac0605

pencil-img

4975

Ma kakvi!Pisanka c,matematika 2,nikakve velike teke,evo sad u 4.razredu idu na pisanke d,one koje imaju klasične crte unutra(bez crtovlja za pisana slova)

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"

clock-img

09.07.2012, 08:26

clock-img

Zvonki

pencil-img

10869

Zavisi valjda i od učiteljice. Mi smo za hrvatski imali pisanke C, matematiku 3 ali za prirodu je rekla da može velika na crte, lektira velika na crte. Bilježnice nisu veliki izdatak pa je bolje novac spremiti sastrane i pričekati da učiteljica kaže što i kako.

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!

clock-img

09.07.2012, 08:30

clock-img

sirenas

pencil-img

196

Znam da nisu veliki izdatak ,nevolim gužvu po dučanima ,kako si Zvonki rekla velika za lektiru ,prirodu ,tako i naša je napomenula djeci ostalo pisanke i matematička .