cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

svrbi me nos nešto me ljuti

  
clock-img

12.05.2008, 21:03

clock-img

Puli

pencil-img

12860

drage mojeuser posted image
sjetih se kako nas često neke stvari u životu naljute user posted image a nemate se kome izjadati
pa pomislih da bi bilo zgodno imati mjesto za ispuhivanjeuser posted image

clock-img

12.05.2008, 21:06

clock-img

mirna

pencil-img

8134

što te ljuti puli? mene trenutno ništa jer mi je muž u drugoj prostoriji...user posted image

clock-img

12.05.2008, 21:10

clock-img

Puli

pencil-img

12860

danas u šetnji naljutio me vozač zetovog tramvaja

-prelazim s kolicima zebru u zvonimirovoj, na semaforu upaljeno zeleno svjetlo za pješake ,a on meni trubi tj.zvoni
-vidim da juri i brzo pomaknem unatrag cvijetića u kolicima i ponovo pogledam semafor pa meni je zeleno
-tramvaj se zaustavio na pola zebre pokazujem vozaču da je zeleno meni a on viče oprostite

stvarno sam umrla od straha,hvala bogu da se ništa nije desilo ali kako mogu tako nepažljivo juriti i ne obazirati se na semafor

clock-img

12.05.2008, 21:14

clock-img

mirna

pencil-img

8134

to se i ja pitam, i ne samo šoferi tramvaja.. mene je s kolicama (i deda je bio s nama) prošle godine skoro zgazio auto na zebri...user posted image user posted image user posted image

clock-img

12.05.2008, 21:15

clock-img

Ruža

pencil-img

14064

Puli stvarno ima svakavih vozača, ali bar se ispričao. Vjerojatno nije skužio da vam je zeleno pa je pomislio i on "koja neodgovorna mama".
Znači ovo nam je kutak za istresanje...user posted image user posted image  Super si se sjetila, bravo, bravo!user posted image user posted image user posted image

clock-img

12.05.2008, 21:18

clock-img

Puli

pencil-img

12860

-srela sam kolegicu s posla koju dugo nisam vidjela a ona će "ti stvarno moraš na dijetu"
-ljuta sam jer svi vide tuđe mane
-naravno da imam kilograme viška nakon trudnoće i poroda, pa rodila sam pred 4 mjeseca i nažalost ne spadam u one sretnice koje u mjesec dana izgube kilažu i imaju ravan trbuh, a nisam ni holivudska diva pa da idem na tretmane i imam osobnog trenera
-naravno da znam da moram smršaviti ali ne moraju mi to svi nabijati na nos
pa curka još papa mamino mlijeko  i mislim da sad nije vrijeme za gladovanje

clock-img

12.05.2008, 21:22

clock-img

Ruža

pencil-img

14064

Puli ne sekiraj se i ne daj da ti takvi ljudi pokvare dan, obično tako liječe svoje komplekse. Ali da znaju biti otrovni i bocnuti pravo... e to znaju!
Pogledaš u svog Cvjetića i odmah ti sunce zasja...user posted image user posted image

clock-img

12.05.2008, 21:22

clock-img

mirna

pencil-img

8134

jao puli pa ima puno toga..najbolje da joj sljedeći put odgovoriš u rimi. to bi bila fora..user posted image

mene je prije par dana u slo moja susjeda uvrijedila kad mi je rekla da sam presuha. kaže da uopće nemam riti, i da mojemu mužu nije lako kad nema za ništa primiti. u biti se je šalila, ali svejedno me pogodilo.. ne mogu se zdebljati kad sam cijelu vrijeme u akciji s malim...user posted image Možda bi nas dve mogle malo skompenzirati...user posted image user posted image

clock-img

12.05.2008, 21:26

clock-img

Ruža

pencil-img

14064

Mirna i ja se javljam ako ti treba koji kg!user posted image

clock-img

12.05.2008, 21:37

clock-img

Dajana

pencil-img

985

Eto mjesta gdje se i ja mogu požaliti.user posted image
Prije nekih desetak dana, moj muž je bio kod nekih susjeda jer su ga skužili da prolazi pa su ga pozvali da dođe k njima na kavu. Drugi dan mi je rekao uz uvjet da ne padnem u koma, što sam mu ja obećala, kako je susjeda (btw koju ja jedva da vidim svake prestupne iz auta ili sa balkona) rekla kako sam se ja sad kad sam rodila četvrto dijete proširila, da prostite u dupetu, i kako sam sad napokon prava ženska. Žena je neka priprosta seljanka pa misli kako mi je dala kompliment. Katastrofa. Ne moram vam ni reći da sam tri dana bila u komi zbog toga.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

12.05.2008, 21:42

clock-img

Ruža

pencil-img

14064

Baš je user posted image  ta vaša susjeda! Kako samo dijele komplimente i šakom i kapom.

clock-img

12.05.2008, 22:08

clock-img

Puli

pencil-img

12860

curke hvala na potpori
mirna ideja ti je super moram smisliti nešto u rimi za te prilike
ma znamuser posted image reći ću da sam dobila ulogu Merlinke u kazalištu  i da sam potpisala ugovor u kojem stoji da ne smijem mršavitiuser posted image
a za kile se dogovorimo reci koliko ti treba

evo sad imamo mjesto za ispuhivanje
činilo mi se zgodna ideja
nadam se da vam se dopada
veliki user posted image svima

clock-img

14.05.2008, 10:08

clock-img

božica

pencil-img

8832

mirna javljam se za dodjelu kilauser posted image
a puli potpuno se slažem da ljudi uvijek vide maneuser posted image a nikada dobro-a šta ti ta ženska nije rekla BRAVO pa ti DOJIŠ što  je puno bolje od gladovanja kako si napisala.

Tako je meni frendica nakon prve trudnoće kada mi je ostalo puno kila viška rekla kako super izgledam da su žene kojih ima ljepše-a ona sva suha.
Kakva je to osoba ona mršava i galduje da bude mršava- pa meni govori kako super izgledam da netrebam mršavitiuser posted image

clock-img

14.05.2008, 10:51

clock-img

mamara

pencil-img

522

ja sam curke jedna od onih koji imaju problema sa kilama al sa manjkomuser posted image . od malena sam sitna i nikak da se zdebljam i rekli su mi nakon poroda da ču se zdebljat al ništa i dalje sam ista, pa poludim kad mi ljudi stalno govore: joj kak si ti mršava!
jednom sam jednoj ženi rekla da nemam šta jest doma!user posted image

clock-img

14.05.2008, 10:55

clock-img

ZVRK

pencil-img

20333

user posted image  svaka čast na odgovoru.vjerovatno takve komentare daju nekakve user posted image   ili   user posted image    ???kada memaju boljeg posla user posted image

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

clock-img

14.05.2008, 11:02

clock-img

maja

pencil-img

6000

o pa ovo je super tema, ali od kuda da počnem: kad sam bila trudna, većina ljudi mi je stalno govorilo joj kak si se raširila( u guzi). Moja kuma kad je došla u bolnicu nakon porođaja, odmah me je pitala koliko sam smršavilauser posted image
Što se tiče stajanja na pješačkom, već sam par puta opsovala, jer majka sa djetetom očito nema prednostuser posted image


_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

clock-img

14.05.2008, 12:42

clock-img

mamara

pencil-img

522

maja pa to se podrazumjeva, a da nepričamo o stepenicama i vratima dok voziš kolica pa to ti nitko nebi pomogao, još se i guraju da budu prije tebeuser posted image

clock-img

14.05.2008, 21:51

clock-img

tonkica

pencil-img

6282

pozdrav svima, ja sam ovdje nova! user posted image  
čitala sam ovaj razgovor i morala sam se uključiti. trudna sam, u 32 sam tjednu. user posted image  i zovem se Karolina, da se ne zaboravim predstavit.
kad se već priča o kilama, sjetila sam se svoje svekrve koja me svaki tjedan bar jednom pita koliko sam kila dobila do sad u trudnoći. user posted image  mislim, helou? još da mi netko drugi postavi to pitanje ne bi niš rekla! al žena je već u godinama, ima i ona kojih 30 kila viška i sad ona mene proziva što sam se malo zaokružila? a netko koga nisam vidla dugo mi pak veli da sam dobila samo trbuh, da mi se s leđa ni ne kuži da sam trudna. pa tko je tu lud?



_____________________________

Mia 13.07.2008
Blaž: cca 18.12.2010

clock-img

14.05.2008, 21:52

clock-img

tina1602

pencil-img

2534

dobrodošla tonkica user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

14.05.2008, 21:55

clock-img

Ruža

pencil-img

14064

Tonkica bok!user posted image A to je ipak svekrva, ne daj se nasekirati!user posted image

clock-img

14.05.2008, 22:10

clock-img

tonkica

pencil-img

6282

hvala vam curke! user posted image
navikavam se lagano da u jedno uho uđe, na drugo izađe, pa se da izdurat nekako...
šta se može, svekrive tome služe! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

14.05.2008, 22:17

clock-img

tina1602

pencil-img

2534

tako je user posted image user posted image user posted image

clock-img

15.05.2008, 00:37

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

7400

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

19.05.2008, 13:38

clock-img

božica

pencil-img

8832

znam da ima tema baš za svekrvice ali ju nemrem naćiuser posted image
jućer smo se muž dječica i ja krenuli šetati evo ti i nje ona bi išla sa nama- živi kat ispod -a nebi sama uzela jedno djete i išla sa njim u šetnju to ne-nedaj bože da bi ja i muž ostali malo doma-A cijeli dan je bila doma
fakat ih ne kužim-user posted image

clock-img

19.05.2008, 13:40

clock-img

božica

pencil-img

8832

nakon šetnje kao oćemo biti još u vrtu-ja se pokupila gore-kaj misliš da je ostala dole sama sa dječicom NIJE-brzo su i djeca došla gore.