cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

svjetlo mrak

  
clock-img

05.03.2010, 17:48

clock-img

natalijax

pencil-img

12210

nije da turam nos svugdjeuser posted image žene jel vi više volite u mraku il pod svjetlom da seuser posted image znate več što

clock-img

05.03.2010, 17:51

clock-img

marija0

pencil-img

874

he he heuser posted image user posted image user posted image meni bolje u mraku al ne potpunom da sad baš ništa nevidim nego ono, posvjetljeni mrakuser posted image

clock-img

05.03.2010, 17:53

clock-img

natalijax

pencil-img

12210

user posted image user posted image ja sam morala ovo pitat ja volim potpuni mrak ja čak i tv isključim iz struje da mi nebi ona točkica svjetlilauser posted image user posted image

clock-img

05.03.2010, 17:58

clock-img

marija0

pencil-img

874

ha ha ha a dobra siuser posted image meni taman ta točkica svjetla dovoljna user posted image

clock-img

05.03.2010, 18:01

clock-img

dominik

pencil-img

7965

IZVORNA PORUKA: marija0

he he heuser posted image user posted image user posted image meni bolje u mraku al ne potpunom da sad baš ništa nevidim nego ono, posvjetljeni mrakuser posted image



potpisujem

clock-img

05.03.2010, 18:08

clock-img

lee

pencil-img

4135

IZVORNA PORUKA: dominik

IZVORNA PORUKA: marija0

he he heuser posted image user posted image user posted image meni bolje u mraku al ne potpunom da sad baš ništa nevidim nego ono, posvjetljeni mrakuser posted image



potpisujem








i ja se slažem...moglo bi biti i svjetlo da ga bolje vidim...user posted image user posted image user posted image  uf...



_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

clock-img

05.03.2010, 18:12

clock-img

ninolina

pencil-img

15879

e jesi luda natouser posted image user posted image user posted image user posted image
pa meni je u biti  sve jedno, ako nam dođe da je baš bjeli dan, ne ustručavamo seuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

clock-img

05.03.2010, 18:13

clock-img

hugabuba

pencil-img

214

ja volim polutamu.....user posted image
***nemoj te se smijati....al ja bi svugdje sexala...pa cak i u grmlju...al u spavacoj sobi nikako...neznam sto????zato sto mi je dojadila....user posted image


_____________________________

:)) moj smisao za zivot moja cura Lory ... :)))
.... cekamo malog Davida :)))))))))))))))))))))))

clock-img

05.03.2010, 18:14

clock-img

Ninaa

pencil-img

7487

Pa ne volim potpuni mrak već polu tamu ne smeta ni po danuuser posted image

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

clock-img

05.03.2010, 18:14

clock-img

ninolina

pencil-img

15879

nemoj te se smijati....al ja bi svugdje sexala...pa cak i u grmlju...al u spavacoj sobi nikako...neznam sto????zato sto mi je dojadila...


neću ti se smijati da budem iskrena mi se nismo u spavačoj sobi poseksali već godinamauser posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

clock-img

05.03.2010, 18:22

clock-img

Ninaa

pencil-img

7487

IZVORNA PORUKA: ninolina

nemoj te se smijati....al ja bi svugdje sexala...pa cak i u grmlju...al u spavacoj sobi nikako...neznam sto????zato sto mi je dojadila...


neću ti se smijati da budem iskrena mi se nismo u spavačoj sobi poseksali već godinamauser posted image

Kaj zbog djece ili ovak?
Moja jako slabo spava tak da smo mi izbačeni iz spavaće sobe do daljnjega i već mi to ide na živce. Ona se probudi i kad ja po noći idem na wc koliko ima slab san.

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

clock-img

05.03.2010, 18:25

clock-img

adryosijek

pencil-img

3129

volim u mraku a i kad tv osvjetli ... po danu mrzim uzass a sta ces ako bas moras ako on oce user posted image user posted image user posted image ali samo rano ujutro ili navecer kad je mrakuser posted image

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

clock-img

05.03.2010, 18:26

clock-img

ninolina

pencil-img

15879

Kaj zbog djece ili ovak?
Moja jako slabo spava tak da smo mi izbačeni iz spavaće sobe do daljnjega i već mi to ide na živce. Ona se probudi i kad ja po noći idem na wc koliko ima slab san.


pa  većonom zbog djece ali već smo se i nekako navikli da tražimo nešto drugo, novo.... krevet nam je nekako zadnji na pameti...user posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

clock-img

05.03.2010, 18:28

clock-img

CallamityJane

pencil-img

11119

hmm mi to stalno radimo u kupatilu user posted image jednostavno nam najzgodnije tada pobjeci od kike a svjetlo pa neka ga mada ja vise preferiram onako sumrak user posted image

clock-img

05.03.2010, 18:30

clock-img

pepeljuga

pencil-img

17269

ma meni bas sve jedno,kad me uvati obavim i to je to......bilo podne ili ponoc....user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))

clock-img

05.03.2010, 18:32

clock-img

CallamityJane

pencil-img

11119


IZVORNA PORUKA: pepeljuga

ma meni bas sve jedno,kad me uvati obavim i to je to......bilo podne ili ponoc....user posted image user posted image user posted image user posted image


da se primjetiti ti treci put trudnice da ne biras mjesto user posted image user posted image user posted image

clock-img

05.03.2010, 18:34

clock-img

pepeljuga

pencil-img

17269

IZVORNA PORUKA: callanhoe


IZVORNA PORUKA: pepeljuga

ma meni bas sve jedno,kad me uvati obavim i to je to......bilo podne ili ponoc....user posted image user posted image user posted image user posted image


da se primjetiti ti treci put trudnice da ne biras mjesto user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))

clock-img

05.03.2010, 18:54

clock-img

Njofra

pencil-img

1598

Ma zavisi od raspoloženja. Kad se osječam više sexy onda može i na jakom svjetlu, a kad sam tak tak onda polumrak. Ne volim u kmici jer ga ne vidim a to mi nije ok.


_____________________________

mama

Princezica 13.11.1998.
i
Njofra 14.8.2006.

clock-img

05.03.2010, 19:10

clock-img

m600

pencil-img

6732

IZVORNA PORUKA: hugabuba

ja volim polutamu.....user posted image
***nemoj te se smijati....al ja bi svugdje sexala...pa cak i u grmlju...al u spavacoj sobi nikako...neznam sto????zato sto mi je dojadila....user posted image



istouser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac

clock-img

05.03.2010, 19:43

clock-img

boba125

pencil-img

2423

IZVORNA PORUKA: ninolina

e jesi luda natouser posted image user posted image user posted image user posted image
pa meni je u biti  sve jedno, ako nam dođe da je baš bjeli dan, ne ustručavamo seuser posted image user posted image user posted image


potpisujem user posted image

_____________________________



clock-img

05.03.2010, 19:51

clock-img

hugabuba

pencil-img

214

IZVORNA PORUKA: m600

IZVORNA PORUKA: hugabuba

ja volim polutamu.....user posted image
***nemoj te se smijati....al ja bi svugdje sexala...pa cak i u grmlju...al u spavacoj sobi nikako...neznam sto????zato sto mi je dojadila....user posted image



istouser posted image user posted image user posted image user posted image




jeli se koja od vas sex... na  nekom javnom mijestu?????
ja jesam....i mogu reci da je odlicno.... ( jednom samo) ....


_____________________________

:)) moj smisao za zivot moja cura Lory ... :)))
.... cekamo malog Davida :)))))))))))))))))))))))

clock-img

05.03.2010, 20:00

clock-img

cuba

pencil-img

21489

Da u moru user posted image user posted image user posted image
Ma meni svejedno noć, dan, svjetlo, mrak, tvuser posted image user posted image

IZVORNA PORUKA: hugabuba

IZVORNA PORUKA: m600

IZVORNA PORUKA: hugabuba

ja volim polutamu.....user posted image
***nemoj te se smijati....al ja bi svugdje sexala...pa cak i u grmlju...al u spavacoj sobi nikako...neznam sto????zato sto mi je dojadila....user posted image



istouser posted image user posted image user posted image user posted image




jeli se koja od vas sex... na  nekom javnom mijestu?????
ja jesam....i mogu reci da je odlicno.... ( jednom samo) ....




_____________________________

Roko i Dino user posted image

clock-img

05.03.2010, 20:27

clock-img

ninolina

pencil-img

15879

postajemo perverzni a nata nam pobjeglauser posted image

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

clock-img

05.03.2010, 20:30

clock-img

boba125

pencil-img

2423

user posted image user posted image user posted image
to je nata,uvijek nesto zakuhauser posted image

_____________________________



clock-img

05.03.2010, 20:30

clock-img

Nika 24052006

pencil-img

5558

Ovisi o sitaciji,ali mi nekako najviše odgovara zona sumrakauser posted image

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.