cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

sušilica rublja

  
clock-img

17.11.2008, 09:07

clock-img

troubled

pencil-img

7104

zadnjih desetak dana je sanjam user posted image user posted image user posted image

imate li je?
jeste li zadovoljni?
koju preporučate?
u nedostatku prostora, može li se staviti iznad perilice rublja?

clock-img

17.11.2008, 13:21

clock-img

Anoniman

Ja imam perilicu/sušilicu u jednom. Prati mogu max 6 kg a sušiti 3 kg, pa moram pola izvaditi i 2x sušiti. Imam balkon za vješanje rublja, pa kombiniram, po hitnosti. Inače, zadovoljna, spas u nekim situacijama. Dok je rublje još vruće, dobro ga rastegneš, "speglaš" rukama i neke stvari ni ne treba poslije peglati. Možda malo popraviš prije nošenja za van. Za po kući ni ne treba, ko te vidi? Preporučam, ako imaš priliku, svakako nabavi, današnji ritam života je takav da treba svaku pomoć iskoristiti i olakšati si!

clock-img

17.11.2008, 13:40

clock-img

ninolina

pencil-img

15879

Nebi  mogla bez nje. Veš je toliko mekan, mirišljav joj obožavam ju. Mi smo na poklon dobili per-suš ali nije praktična. Sad imam svako za sebe i da možeš staviti sušilicu na perilicu. Gledaj da ti ima kondenzacijsku posudu

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

clock-img

17.11.2008, 14:29

clock-img

maja

pencil-img

6000

Ja imam gorenjevu sušilicu i stoji mi na perilici! Ne sušim baš sav veš u njoj i sušim samo kad je hladno vani i to uglavnom veće stvari, posteljinu, deke, ručnike ili nešto što mi treba hitnouser posted image

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

clock-img

17.11.2008, 15:29

clock-img

tonkica

pencil-img

6282

Moj mm je protiv nabave iste, veli da guta puno struje. user posted image Jel to istina?

_____________________________

Mia 13.07.2008
Blaž: cca 18.12.2010

clock-img

17.11.2008, 18:38

clock-img

Dora04

pencil-img

986

Mi ju nemamo ali ima moja mama, a kako nas samo terasa dijeli isto je kao da ju i imam jer ju koristim kad god mi treba. Mami stoji iznad perilice, Boshova je i mislim da troši struje kao fen za kosu.

clock-img

17.11.2008, 19:27

clock-img

Ruža

pencil-img

14064

Mi imamo gorenje, energetski razred A, ali puno struje troši tako da ju izbjegavam koristiti. Samo za veće stvari, jastuke i u hitnim situacijama. Ne sviđa mi se jedino što poslje sušenja veš više ne miriši onako lijepo kao kad se suši na sušilu.

_____________________________

Samo luda mama...

clock-img

06.12.2008, 08:09

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

7400

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

27.12.2008, 22:06

clock-img

božica

pencil-img

8832

veli da guta puno struje

isto ja mislim user posted image user posted image



_____________________________

idem micat rit...

clock-img

28.12.2008, 16:16

clock-img

selina

pencil-img

176

Imam ju i obožavam ju - uz perilicu suđa - moje dvije najbolje prijateljice.
Peglanje mi se prepolovilo.Vremena više. Po kući ne visi veš na sve strane.
Vlage od silnog sušenja veša po zimi - nigdje.
Potrebno mi je manje odjeće jer je odjeća sada puno brže ponovno u opticaju.
Jednostavno odlična stvar.


_____________________________

Selina

clock-img

29.12.2008, 10:46

clock-img

Kika83

pencil-img

6965

nemam ju,ponekad bi bila potrebna ali imam kalijevu i osuši mi svu robuuser posted image

clock-img

17.03.2009, 14:21

clock-img

meryb

pencil-img

162

...ja bi isto htjela sušilicu! ali su me odgovorili( kaj će ti dolazi ljeto,budeš veš sušila vani.....),ali se nadam da ću je nekako iskemijati do iduće zimeuser posted image

clock-img

17.03.2009, 14:31

clock-img

Nika 24052006

pencil-img

5558

Pozdrav svima..... Ja imam susilicu zadnjih 3 godine,i prezadovoljna sam njome (gorenje). Puno stvari susim u noj,posebno su mi predivni rucnici i deke,budu tako meki,kao da su taj trn stigli iz trgovine. Naravno,pazim da ne stavljam jako osjetljivo rublje,jer se pokupi,kao sto je vec netko napisao.No sada na svoj odjeci ima oznaka smije li u susilicu,tako da nema greske. Zaista mi je ona preko zime spas,preko ljeta najcesce susuim vani,ali ako mi je nesto jako hitno,ubacim u suilicu. Sto se tice potrosnje struje,nije mi rata nesto posebno veca nego sto sam imala prije. Ja bih ju preporucila svakome,svaka nasa sekunda je dragocjena,pa zasto ne bi i mi malo ustedile svoga vremena....

clock-img

17.03.2009, 14:31

clock-img

mariola

pencil-img

19495

Ja imam sušilnicu, i obožavam je. U jedno veče operem i osušim robu od cijelog tjedna. Struje ne troši puno, i imamo kondenzacijsku tako da nismo morali ništa ni bušit ni ništa drugo. Ja imam pronu odvojenu tako da imam puno mjesta a inače se može staviti i na perilicu. Roba je super mekana. Čak i stariji ručnici mekani ko novi. Peglam samo stolnjake, drugo ništa nije potrebno peglati.
Ružo ako ti veš ne miriši, staviš u ormar cocolino vrećice i roba predivno mirišiuser posted image

clock-img

17.03.2009, 14:35

clock-img

cokolada

pencil-img

1280

ja bi ju nabavila ali mi u kupaonu ne stane, ne znam gdje bi ju smjestila.

clock-img

25.05.2009, 17:49

clock-img

mia02

pencil-img

47

A koje tocno modele preporucujete?

Ipak se one medjusobno razlikuju...ne bih da uzmem neki model - Gorenje ili bilo koja druga marka - pa da suši jaaaaaaaaako dugo i da troši jaaaaaaako punooooooo......user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

25.05.2009, 18:00

clock-img

uspavana

pencil-img

3044

mi imamo sušilicu, ali ju rijetko koristimo...samo kad je zima a hitno trebamo veš...
možda ćemo je više koristiti kad ćemo imati klince...

a nemamo nikakvu marku, već ju dugo imamo a kupili su je moji roditelji negdje..mislim da u austriji...neka "no name" marka...ali radi skroz ok


_____________________________

...ne postoje nemoguće stvari,
postoji samo nedovoljno jaka želja...

Marta - ljubav naša - 10.06.2011.

clock-img

25.05.2009, 18:05

clock-img

curice

pencil-img

10443

Imam gorenjevu sušilicu i jako sam zadovoljna.Ne koristim je puno,najviše zimi,kad je velika vlaga ili kiša.Ne troši puno struje,a roba je prekrasno mirišljava i meka.

clock-img

27.05.2009, 19:40

clock-img

meryb

pencil-img

162

joj ljudi u velikoj sam nedoumici.... imam dvoje klinaca i nas je dvoje velikih  i stalno imam veša za prati i sušiti.... neznam da  li da kupim tu sušilicu ili ne....
da li je bolje kupit bolju ( whirpool 3000kn) ili je to danas svejedno....user posted image user posted image user posted image

clock-img

27.05.2009, 22:10

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

7400

[Sadržaj poruke je obrisan]

clock-img

27.05.2009, 23:20

clock-img

miha

pencil-img

424

imam zanussi sada već 2 g,koštala je oko 3000 kn i to mi je jedna od bolih investicija,po zimi ne visi veš svugdje po stanu(kad su mi ljudi dolazili na kavu redovito su gledali gaće i čarape kako se suše po radijatorima),sve je oprano i suho u par sati,mekano je i lako se pegla.moja je klasa C potrošnje energije i nisam primijetila značajne promjene na ratama za struju...svakako preporučujem..

clock-img

28.09.2009, 21:37

clock-img

meryb

pencil-img

162

user posted image user posted image ...evo ja sam napokon našla i kupila idealnu sušilicuuser posted image user posted image user posted image  
i tako sam sretna...

clock-img

28.09.2009, 21:44

clock-img

nancy

pencil-img

2045

ja je nemam al mmama ima i stavila ju je na perilicu.nema problema nikakvih

_____________________________

Karlo.03.2009 mamin vragolan
Renato nam stigao-26.01.2011

clock-img

28.09.2009, 22:38

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

7400

[Sadržaj poruke je obrisan]

clock-img

28.09.2009, 23:46

clock-img

lavica81

pencil-img

3268

imam candijevu  perilicu i sušilicu u jednom. zadovoljna sam s njom iako sušilicu ne upotrebljavam često, samo zimi kad zaredaju kiše. stvarno je praktična stvar. dižem spomenik onome ko je izmislio, kao i perilicu za posuđeuser posted image