cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

smrt 24 godišnjaka

clock-img

07.03.2009, 14:29

clock-img

mamavlatkica

pencil-img

1219

Drage moje evo danas sam još u šoku preksinoć mi je preminuo dragi susjed . Dečko je imao samo 24 godine na šalost bio je teško bolestan a pod kraj svog života bio da tako kažem prikovan za krevet , hranili su ga na sondu ili intravenozno , nije više znao ništa niti je pozbnavao bilo koga od članova obitelji . ja sma ga zadnji puta vidjela prije mjesrc dana ali nije me više prepoznao .
Jućer sam srela njegovu šogoricu u parku i tada mi je rekla da je Davorin preminuo .
Sada definitivon onam cijeniti svoj život koji nije baš sjajan ali daleko je lakše meni nego
je bilo njemu .
Davorina ču se vijećno sjećati kao nasmijanog dečka koji iako je bio teško bolestan nikada nije briso osmijeh sa lica, Uz njega sam spoznala kako neke stavri uzimam zdravo za gotovo i da je meni daleko lakše nego njemu i oper iako mu je teško imao je osmijeh na licu svaki puta kada bi ga vidjela .

Dragi davorine iako ovo menožeš proćitati neka te čuvaju svi nebeski anđeli , sada si ti postao jedan od njih .



_____________________________

Ljubav je mala riječ ;
ljudi je čine velikom .
LJubav znači dijeliti dio sebe s drugima
Ljubav je čin beskrajnog oprosta , nježnog pogleda koji prelazi u naviku .
Ljubav je uvijek spremna vjerovati u čuda

clock-img

07.03.2009, 14:38

clock-img

Ruža

pencil-img

14064

Jako tužno mama Vlatkica.user posted image  Žalosno ali tako je, tek onda spoznamo koliko su naše muke malene.

_____________________________

Samo luda mama...

clock-img

07.03.2009, 14:41

clock-img

Lady3

pencil-img

7201

Jako tužno..user posted image i tako mlad..strašno..user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)

clock-img

07.03.2009, 14:43

clock-img

ZVRK

pencil-img

20333

baš mi je žao za tvog susjeda
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

clock-img

07.03.2009, 15:00

clock-img

tikica_69

pencil-img

25386

Samo se nadam da mu je sada bolje.....

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

clock-img

07.03.2009, 19:50

clock-img

mamavlatkica

pencil-img

1219

Evo dage moje danas cijeli dan mislim na Davorina ili Rina kaako smo ga svi pa i ja od milja zvali . Nekako mi neide još u glavu da ga nema . Danas sam vidjela njegovog brata i oca ali nisam imala kontakt sa njima sve nekaako nema još snage izraziti im sućut iakao mi to ljudsko dostojanstvo nalaže . Čekat ću da se malo smiri sve oko Rinovog sprovoda . Sutra idem kao i obićno ma misu i naravno da ću Rineka imati u svojim mislima i sve molitve uputiti njemu .

_____________________________

Ljubav je mala riječ ;
ljudi je čine velikom .
LJubav znači dijeliti dio sebe s drugima
Ljubav je čin beskrajnog oprosta , nježnog pogleda koji prelazi u naviku .
Ljubav je uvijek spremna vjerovati u čuda

clock-img

07.03.2009, 20:37

clock-img

Marcus

pencil-img

376

IZVORNA PORUKA: mamavlatkica


Sada definitivon onam cijeniti svoj život koji nije baš sjajan ali daleko je lakše meni nego
je bilo njemu .




u slicnoj situaciji sam ja nedavno razmisljao kolko je krhki nas zivot i koliko bi toga ostalo neispunjeno i nedoreceno da me sutra vise nebude....razmisljas cemu sekirancija jer te sef zeza na poslu i zasto te izludjuje banka koja je digla kamatu na tvoj stambeni kredit....a bitne stvari prolaze kraj tebe da ni ne prijmetis...legnes kraj osobe koju volis a da joj ne kazes da je volis a nisi siguran da ces vise ikada imati za to priliku....definitivno da se covjek zamisli

clock-img

07.03.2009, 20:42

clock-img

tikica_69

pencil-img

25386

IZVORNA PORUKA: Marcus

legnes kraj osobe koju volis a da joj ne kazes da je volis a nisi siguran da ces vise ikada imati za to priliku....definitivno da se covjek zamisli

 
da, upravo tako - uopce ne cijenimo ono sto nam je bogom dano i stalno tezimo za necim boljim, vecim, skupljim i ne mozemo si pomoci....a najvece bogatsvo je tik uz nas i uredno ga zanemarujemo user posted image


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

clock-img

07.03.2009, 20:44

clock-img

minchi

pencil-img

41

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

07.03.2009, 20:49

clock-img

mamavlatkica

pencil-img

1219

tikice p potpunosti sw slažem sa tobom , mnogu neznaju što iamju u svojim životima sve dok to ne izgube samo zato što nisu bili dovoljno spremni vidjeti ono što je pred njima , sve drugo je bilo bitnije . user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ljubav je mala riječ ;
ljudi je čine velikom .
LJubav znači dijeliti dio sebe s drugima
Ljubav je čin beskrajnog oprosta , nježnog pogleda koji prelazi u naviku .
Ljubav je uvijek spremna vjerovati u čuda

Zadnji članci

article-img