cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

sexy muškarac

clock-img

20.12.2008, 22:17

clock-img

piggy

pencil-img

6299

u čemu vam je vaš muškarac najviše sexy?
nešto što vas tjera da ga srušite,stisnete i pokažete zubeuser posted image



meni je moj sexy kad obuće svoje traperice jer mu guza onda izgleda mrak,a još mi je sexy kad ima samo bokserice i to sa spermićimauser posted image

_____________________________

šašava,vrckasta,nasmijana i posebna :) :)

clock-img

20.12.2008, 22:18

clock-img

Ira_

pencil-img

1603

Ovisi kako kada mi šta odgovara!

clock-img

20.12.2008, 22:20

clock-img

FIONA

pencil-img

9057

piiiiggyyyyy....al si mi dala mislit....ja svog niti ne stignem srušit on zapravo skoro uvijek mene sruši!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

clock-img

20.12.2008, 22:42

clock-img

kitty

pencil-img

3260

ujutro...kad se probudi napalj....
samo ga tad ne moram rusituser posted image user posted image

clock-img

27.12.2008, 17:23

clock-img

Florijan Jakov

pencil-img

9214

kad je friško obrijan i spremamo se za van...onak sav zbigecan u košulji i hlačama, fino namirišan..... mmmmmmmmmm


_____________________________

FJ JE FRAJER

clock-img

29.12.2008, 13:16

clock-img

Lady3

pencil-img

7201

Volim kada je svjež obrijan i miriši na after shave koji me dovodi do ludila.Još kad me pogleda svojim plavim okama već sam reš* pečena*Ha,ha,ha.user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)

clock-img

29.12.2008, 13:23

clock-img

mariola

pencil-img

19495

Ja sam svom kupila neki gel za tuširanje od diora čini mi se. Bio je tako ljut što sam potrošila 200kn na to alimi se svaki dan ispričava nekon tuširanja jer tako dobro miriši da se čudim sama sebi kako se napalim, a da ne govorim kako on uživa kad ne silazim s njega, he,he,he....

clock-img

29.12.2008, 13:29

clock-img

Marta j

pencil-img

7508

Kada se otusira i obrije kada je cijeli mirisljav doslovno navalim na njega.user posted image user posted image user posted image user posted image

Mada od kada sam trudna dovoljno je da me pogleda ja vec navalim na njega.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

29.12.2008, 13:29

clock-img

Lady3

pencil-img

7201

Joj znam o čemu pričaš i moj je takav.Al kad pokažem ja interes za sex sav sretan zaboravi i na cijenu i oko čega smo se porječkali.Stalno kuka kako *dobiva*malo.Kraj 2_oje djece i s tim da još dojim sina od 14 mj.koji se budi noću po 5_6 puta kome je stalo do čestoga sexa.Premorena sam do ludila...Volim i ja sex al kad mi paše i kad nisam umorna.user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)