cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

sex nakon carskog

  
clock-img

14.03.2010, 09:21

clock-img

pincirotvajler

pencil-img

12489

cure, nemojte se zgražat ni smijat al fakat me zanima..user posted image
kaj moram isto čekat 6tj ko i kod vaginalnog poroda?user posted image    user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

clock-img

14.03.2010, 09:25

clock-img

curice

pencil-img

10443

nećemo se smijatuser posted image user posted image user posted image
neznam stvarno draga,nisam prošla carski,al sad će netko ko više zna

clock-img

14.03.2010, 09:29

clock-img

mišica 666

pencil-img

3302

joj ma di ti je prije sex na pameti user posted image user posted image user posted image ti bi bila idealna žena za mm on jadan ratove vodi sa mnom. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

clock-img

14.03.2010, 09:31

clock-img

mali_f

pencil-img

29

Ja sam imala carski i čekala 6 tjedana za svaki slučaj, ali mi je ginekolog rekao da se može i prije ukoliko se žena dobro osjeća i ne boli je rez! Ako te ništa ne boli i dobro se osjećaš, ne vidim razlog zašto čekati da prođe 6 tjedana... Samo ti navali!user posted image

clock-img

14.03.2010, 09:59

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

7400

[Sadržaj poruke je obrisan]

clock-img

14.03.2010, 10:36

clock-img

pincirotvajler

pencil-img

12489

joj kako sam znala da će te se rugati user posted image
prva tema nakon poroda sex umjesto npr,,,mislim da nemam mlijeka, ili premalo kaka user posted image
grozna sam user posted image , al bilo me sram pitat dr, a čekat do pola travnja...user posted image  ništ me ne boli, nekrvarim svaki dan..e sad jel to sugestija tijelu od silne želje ..user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

clock-img

14.03.2010, 10:37

clock-img

lidac0605

pencil-img

4975

user posted image user posted image user posted image radije ti pričekaj...ja sam bila "lakoma" iza carskog pa smo se zašli sexat nakon 3 tjedna jer me kakti niš nije više bolilo ni niš...i onda kad je bilo gotovo....imam kaj videt-na samom rubu mi se rez otvorio user posted image za centimetar user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"

clock-img

14.03.2010, 10:43

clock-img

adryosijek

pencil-img

3129

user posted image ja bi rade cekala nego nesto da se zakomplicira s ranomuser posted image

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

clock-img

14.03.2010, 10:48

clock-img

pincirotvajler

pencil-img

12489

IZVORNA PORUKA: lidac0605

user posted image user posted image user posted image radije ti pričekaj...ja sam bila "lakoma" iza carskog pa smo se zašli sexat nakon 3 tjedna jer me kakti niš nije više bolilo ni niš...i onda kad je bilo gotovo....imam kaj videt-na samom rubu mi se rez otvorio user posted image za centimetar user posted image



ma ja bi neku mirnu pozu i nježno user posted image
ti si negdje jašila koda je prošla godina user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

clock-img

14.03.2010, 10:53

clock-img

lidac0605

pencil-img

4975

user posted image user posted image user posted image user posted image ne bi ti mogla sa sigurnošću reć kak je to bilouser posted image user posted image user posted image ,prošlo već 11 god od onda...Pa ti probaj Pinci-ak se niš ne desi super...ak ti se tak nekaj i desi niš strašno,par dana morala to prematat i to ti je to...
I by the way,mislim da bu iu meni to prvo na pameti kad rodim user posted image user posted image user posted image pošto sad ne smijem...

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"

clock-img

14.03.2010, 10:56

clock-img

pincirotvajler

pencil-img

12489

I by the way,mislim da bu iu meni to prvo na pameti kad rodim user posted image user posted image user posted image pošto sad ne smijem...
[/quote]
hvala ti na toj rečenici, tješi me da nisam ludauser posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

clock-img

14.03.2010, 11:05

clock-img

xxl

pencil-img

1724

Joooj nemrem vjerovat da bi već!!!user posted image Fakat neznamuser posted image

_____________________________

Patrik 04082000
Paolo 30092008
Paula ili Pacifik
Ivanaa

clock-img

14.03.2010, 11:13

clock-img

ZVRK

pencil-img

20333

neznam kako je za sex poslije carskoga ali ja nisam čekala niti poslije mog poroda (vaginalnog).već 15 dan počela sam da idem oko mm ko macva oko vruče kašeuser posted image ,ali mm mi dopustio 23 dan.
njega bilo strah.
dok ''curiš''ja nikako nebi a poslije ovisi o vašoj volji i mogućnostima

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

clock-img

14.03.2010, 11:56

clock-img

m600

pencil-img

6732

pričekaj draga....barem tih mjesec danauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac

clock-img

14.03.2010, 11:58

clock-img

Florijan Jakov

pencil-img

9214

Ne znam kako nakon carskog, ali nisam čula da se nekon vaginalnog treba čekat 6 tj. Naravno ja nisam čekala 6 tj., "riješili" smo to 20ak dana nakon poroda, bilo mi je najvažnije da prestanem krvarit (jer je bilo obilno i prilično bolno, na krvarenje mislim).

_____________________________

FJ JE FRAJER

clock-img

14.03.2010, 11:59

clock-img

pincirotvajler

pencil-img

12489

IZVORNA PORUKA: m600

pričekaj draga....barem tih mjesec danauser posted image user posted image user posted image



meni je to duuugih mj dana user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

clock-img

14.03.2010, 12:21

clock-img

majda

pencil-img

426

Ja sam imala oba puta carski rez i čekala 6 sedmica.Bolje za tebe,posle ti bude sladje.A inače meni su oba puta curile rane malo duže pa mi k..... nije padala na pamet.user posted image user posted image

_____________________________

EDI 17.01.2002
ADRIAN 10.06.2009

clock-img

14.03.2010, 15:18

clock-img

cuba

pencil-img

21489

Ja sam ti isto čekala da prođe tih 6tjedana (na carski sam bila) a i krvarila sam 4 tjedna pa sve i da sam tila... i nakon onog pregleda kod ginića kad mi je potvrdio da je sve ok sam navalila na mm-auser posted image user posted image user posted image . Ma brzo će ti to proćiuser posted image !

_____________________________

Roko i Dino user posted image

clock-img

14.03.2010, 16:10

clock-img

evanda

pencil-img

1385

Ako se dobro osjećaš, ne krvariš, navali polako i sretno ti....

clock-img

14.03.2010, 22:00

clock-img

natalijax

pencil-img

12210

user posted image user posted image user posted image sory al moram se smijat,zbilja meni bi ovo bilo zadnje na pameti,Dobra siuser posted image

clock-img

14.03.2010, 22:03

clock-img

ninolina

pencil-img

15879

Ne znam kako nakon carskog, ali nisam čula da se nekon vaginalnog treba čekat 6 tj. Naravno ja nisam čekala 6 tj., "riješili" smo to 20ak dana nakon poroda, bilo mi je najvažnije da prestanem krvarit (jer je bilo obilno i prilično bolno, na krvarenje mislim).


potpisujem... i mi takouser posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

clock-img

14.03.2010, 22:07

clock-img

lee

pencil-img

4135

jesi me nasmijalauser posted image user posted image  kakav sex...joj ja sam čekala 3mj..prvo sam imala krvarenje pa dok su mi šavovoi zarasli pa onda dobila i tako prošlo 3mj...
moja je susjeda čekala toliko jer kaže da nije dobro zbog rane...mislim da bi trebala pričekati..e sad ti vidi..user posted image user posted image

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

clock-img

15.03.2010, 09:33

clock-img

njanja

pencil-img

8766

meni je na pregledu nakon 45 dana dr rekao da do 01.09. (to je 2,5 mj od poroda), nema ništa ni od sexa, ni kupanja u moru, niti vježbanja...Rekao je da izvana to sve može izgledati dobro, ali da su unutra rezani živci, mišići i da trebam dati vremena da dođe na svoje....Kako vjerujem 101 % doktoru, nevoljko sma čekala do 01.09..... Na kraju je 01.09. bio dan za akciju, ali sam shvatila da ništa nije kao prije i jako puno vremena je trebalo da dođemo na svoje....Jednostavno sam tih prvih mjeseci bila opterećena Janom i to nije bilo to.....

Tako da ti savjetujem da čekaš dok ti dr ne kaže da možeš jer šta je par mjeseci čekanja naspram ostatuku života :)


_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

clock-img

15.03.2010, 10:52

clock-img

Bebys

pencil-img

10225

IZVORNA PORUKA: cvrčak

ja se moram smijatiuser posted image user posted image user posted image gdje ti je već seks na pametiuser posted image  Nemam pojma. Ja sam pričekala onaj pregled mjesec dana poslije poroda da ginekologica potvrdi da je sve ok.

  potpisujem...

clock-img

15.03.2010, 10:53

clock-img

Bebys

pencil-img

10225

IZVORNA PORUKA: mišica 666

joj ma di ti je prije sex na pameti user posted image user posted image user posted image ti bi bila idealna žena za mm on jadan ratove vodi sa mnom. user posted image user posted image user posted image

  potpisujem

Zadnji članci

article-img