cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

samostojece najlonke u trudnoci

clock-img

25.11.2011, 08:23

clock-img

marinazg

pencil-img

483

pozdrav svima
jel nosite samostojece najlonke?
patronazna sestra nam je na tecaju rekla da se ne smiju nositi u trudnoci, jel netko mozda zna zasto se nebi smijele nositi??

p.s moj muz ih obozava user posted image


_____________________________

ribicu smo ocekivali 23.02.2012 i ribica nam je dosla 23.02 u 23.14 :)

clock-img

25.11.2011, 09:27

clock-img

ruwenzor

pencil-img

1065

nek ih tvoj muž i nosi
pred kraj trudnoće kad počneš oticati neće ti pasti na pamet nositi ih

_____________________________

zvrkica frkica 26.05.2011. <3
smjehuljica 06.09.2013. <3

clock-img

25.11.2011, 09:34

clock-img

zara13

pencil-img

817

ja sam ih nosila i to satalno po timi jel mi ove normalne smetale a bilo mi zima bez njih a i par puta sam ih imala i na pregledu kod gin pa mi ništ nije spomenuo da se to nesmije nositiuser posted image

clock-img

25.11.2011, 09:40

clock-img

mariola

pencil-img

19495

A zašto se ne smijuuser posted image  hm, baš me zanima koji bi mogao biti razloguser posted image
Ne nosim nikakve jer ja kad sam trudna uvijek mi je vrućeuser posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

clock-img

25.11.2011, 10:29

clock-img

marinazg

pencil-img

483

ruwenzor omg naravno da ih moj muz obozava vidjeti na meni a ne da ih on nosi user posted image
zara13 i meni se cini da su bolje samostojece od obicnih jer ne tiskaju
da moj muz cuje da zene na pregled nose samostojece mislim da bi odma isao za ginekologa hahaha user posted image user posted image
mariola neznam, tak nam je patronazna sestra rekla na tecaju ali mi je bilo neugodno pred 40-ak ljudi pitati zakaj se ne smiju user posted image
a kad je to rekla mom muzu je odma palo raspolozenje user posted image user posted image


_____________________________

ribicu smo ocekivali 23.02.2012 i ribica nam je dosla 23.02 u 23.14 :)

clock-img

25.11.2011, 10:47

clock-img

mariola

pencil-img

19495

user posted image user posted image user posted image  mogu ga zamislituser posted image
A ja mislim da krenem kod gina u samostojećim čarapama da me mm ne bi pustiouser posted image
A koji muškarac ih ne voli vidit.

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

clock-img

25.11.2011, 11:48

clock-img

marininzg

pencil-img

2

IZVORNA PORUKA: zara13

ja sam ih nosila i to satalno po timi jel mi ove normalne smetale a bilo mi zima bez njih a i par puta sam ih imala i na pregledu kod gin pa mi ništ nije spomenuo da se to nesmije nositiuser posted image



Ovo naprosto nije u redu, mislim da obucem nailonke na sebe user posted image   nego koliko sam ja gledao okolo nema nikakvih problema da zenska osoba nosi nailonke samostojece na sebi dok je trudna . a kada vidim dragu u samostojecim to je koda si budali samar zveknul pa je i dalje ko mutav i gleda u jednu tocku

clock-img

25.11.2011, 11:49

clock-img

marinazg

pencil-img

483

hahahha mislim da nebi nit mene ali nikad nisam pomislila na to jer mislim da nebi stigli kod ginekologa, stalno bi skretao u neke sljepe ulice user posted image user posted image user posted image



_____________________________

ribicu smo ocekivali 23.02.2012 i ribica nam je dosla 23.02 u 23.14 :)

clock-img

25.11.2011, 11:50

clock-img

marininzg

pencil-img

2

Zanemarite  ovu prije, krivu osobu sam citirao

IZVORNA PORUKA: ruwenzor

nek ih tvoj muž i nosi
pred kraj trudnoće kad počneš oticati neće ti pasti na pamet nositi ih



Ovo naprosto nije u redu, mislim da obucem nailonke na sebe   nego koliko sam ja gledao okolo nema nikakvih problema da zenska osoba nosi nailonke samostojece na sebi dok je trudna . a kada vidim dragu u samostojecim to je koda si budali samar zveknul pa je i dalje ko mutav i gleda u jednu tocku

clock-img

25.11.2011, 12:04

clock-img

adryosijek

pencil-img

3129

svasta,user posted image ni na kraj pameti mi nije bilo da u trudnoci i to na kraju nosim stikle ili neke gluposti,svak ima svoj izbor,ali ono jedva odas i dises od bolova ,sad da jos mislim koje cu carape da obucemuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

clock-img

25.11.2011, 16:01

clock-img

modesty blaise

pencil-img

4874

user posted image ne znam razlog zbog kojeg ih ne bi smjela nositi...osim ako ne želiš
ja sam ih nosila u trudnoći jer hulahopke ne podnosim niti ovako a kamoli kad sam imala trbuh. uvijek imam osjećaj da me stišću a i grde su miuser posted image
samostojeće obožavam...ja u njima i po cičoj zimi...i to u onima od 80denauser posted image user posted image
... a user posted image draga moja , usput, mislim da ih svi muškarci voleuser posted image user posted image
mm veli da ženi ne treba niš drugo neg čarapa i štiklauser posted image user posted image

e da...a ne treba niti zanemariti koliko je stvarno lakše kad ih imaš na pregledu kod ginića...ko bi skido one drugeuser posted image user posted image

< Poruku je uredio modesty blaise -- 25.11.2011 16:04:32 >


_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

clock-img

26.11.2011, 07:09

clock-img

Ninjago

pencil-img

150

Ija sam ih nosila u trudnoci,definitivno udobnije od obicnih hulagopki a i prakticnije a mm su fetis bijele guste,mozda je tvoja patronazna ljubomorna sta tebi pada na pamet i u trudnoci nosit samostojeceuser posted image user posted image

clock-img

26.11.2011, 08:17

clock-img

pticica

pencil-img

3622

ja ne vidim razloga zasto se u trudnoci ne bi smjele nositi

licno ih ne oblacim jer mi spadaju, probavala sam i kupovala vise njih,al sa svima isto, uvijek ih moram vuci goreuser posted image

clock-img

26.11.2011, 15:08

clock-img

mirna

pencil-img

8134

Prema kraju user posted image se možda ne smiju nositi jer bi mogla trudove dobiti od smijeha kada bi se pogledala u ogledalu...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

a sada šalu na stranu... možda zbog cirkulacije???

< Poruku je uredio mirna -- 26.11.2011 15:09:58 >

clock-img

26.11.2011, 21:23

clock-img

marinazg

pencil-img

483

hahahahaha :D :D bas ste me nasmijale user posted image
ili ih mozda nebi smjele nositi pred kraj da ne puknu dok ih pokusamo navuc user posted image

pticica meni padaju jedino kad si obrijem gornji dio noge pa mi je glatka koza, tako da sam dragom rekla ili glatko bez dlaka ili samostojece user posted image user posted image

mirna da vidis to mi nije palo na pamet mozda je zbog toga ili mozda da nam se ona stvar ne smrzne user posted image


_____________________________

ribicu smo ocekivali 23.02.2012 i ribica nam je dosla 23.02 u 23.14 :)