cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

sahrane - plačete li ?

clock-img

12.12.2008, 08:40

clock-img

sanjalica

pencil-img

2410

jučer sam ispratila dragu mi osobu... uvijek plačem... koliko god sebi objašnjavala sve to sa vjerskog stajališta, koliko god znala da je njoj sigurno lakše.... plačem....
ono što me je još više natjeralo na suze je to što sam gledala mladu osobu koja je jako bliska pokojnici.... kako nije pustila ni suze....

plačete li vi ? koliko ste osjetljivi na takve situacije ?

clock-img

12.12.2008, 08:51

clock-img

FIONA

pencil-img

9057

ko kišna godina ali pokušavam da se suzdržim jer ne volim plakati pred drugima!

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

clock-img

12.12.2008, 08:57

clock-img

mamica29

pencil-img

667

Treba se isplakati za najdražima. Kad su mi umrla oba djeda plakala sam i prije jer sam znala da su jako bolesni i da nema nade za oporavak.

_____________________________

JAN 04.05.2006.

clock-img

12.12.2008, 08:58

clock-img

ZVRK

pencil-img

20333

inače ne idem na njih.svega 2 puta do sada .školskom prijatelju kada je tata umro -nisam plakala-
a drugi put za jednu jako dragu ženu-moju baku.
nitko me nije mogao zaustaviti,stim da su mi tu vijest javili preko telefona.samo sam se skljokala i uspijela nazvati mm.
i dan danas kada se sjetim na nju(većinom kada idem spavati)u krevetu user posted image  .ona je mene ipak othranila i neću je nikada moći spominjati a da se ne rastužim da nje nema.

kao i sada .ja user posted image

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

clock-img

12.12.2008, 10:07

clock-img

maja

pencil-img

6000

I ja sam neki dan ispratila baku, koliko god da smo to očekivali i znali da će biti uskoro ipak nas je potreslo...stegne te u srcu...evo plačem i sad i svaki put kad se sjetim

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

clock-img

12.12.2008, 10:19

clock-img

ZVRK

pencil-img

20333

ali mi nismo očekivali da baka ..... nego dida koji je goooooooodinama bolestan
kad onouser posted image

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

clock-img

12.12.2008, 12:21

clock-img

Kika83

pencil-img

6965

uvijek se makar malo rasplačem,a kad su mi mamu pokapali tad sam bila doslovno kišna godinauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

12.12.2008, 12:30

clock-img

tiha

pencil-img

10103

ako idem na sahranu nekom daljnjem rodaku ili tako nesto onda neplacem a naravno da placem kad idem nekom meni jako dragom...ali ako idem na sahranu gdje bude glazba placem svakako jer me to totalno dotuce.

bila sam mom braticu poginuo u ratu sa samo 19 godina i  tetku i maminoj sestricni oni su bili u vojsci pa je i vojska bila i ona pucnjava limena glazba prestrasno uf...nisu poginuli u ratu i onda odu tako iznenada...user posted image

olaksam si kad se isplacem user posted image


_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

clock-img

12.12.2008, 21:03

clock-img

tonkica

pencil-img

6282

Plačem, plačem... Pogotovo kad se radi o nekom meni bliskom. Ono što je Tiha napisala, kad čujem muziku na sahrani, gotova sam i ne mogu si pomoć. 

_____________________________

Mia 13.07.2008
Blaž: cca 18.12.2010

clock-img

31.12.2008, 15:04

clock-img

Indy

pencil-img

1759

Ja i moja obitelj smo prije 10 dana sahranili mog dedu. Bio je star (86g) i umro je u snu, no bilo mi ga je jako žao i plakala sam.

clock-img

02.01.2009, 08:37

clock-img

sanjalica

pencil-img

2410

IZVORNA PORUKA: Indy

Ja i moja obitelj smo prije 10 dana sahranili mog dedu. Bio je star (86g) i umro je u snu, no bilo mi ga je jako žao i plakala sam.




žao mi je .... znam kako je teško ostati bez nekoga bliskog i dragog user posted image

_____________________________

Ja nisam luzer, ne, naprotiv
Meni je osmijeh light motiv...
P 2001
M 2003
K 2009

clock-img

14.04.2009, 15:32

clock-img

uspavana

pencil-img

3044

plačem i ja... to mi je na neki način kao ispušni ventil... onda sve ono što me muči i tišti "Izlazi" iz mene van...



_____________________________

...ne postoje nemoguće stvari,
postoji samo nedovoljno jaka želja...

Marta - ljubav naša - 10.06.2011.

clock-img

14.04.2009, 15:39

clock-img

pepeljuga

pencil-img

17269

ja kad cujem trubu gotova sam,suze same krenu.....user posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))