cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

rođendanske proslave za klince

clock-img

09.04.2010, 16:32

clock-img

ZVRK

pencil-img

20333

zanima me da li vaši(manji)klinci idu svojim prijateljima na ročkas i da li ostaju sami tamo ili i vi budete?kako to organiziraju vi i vaše ekipe?????

zvrkić bio prije 15dana na ročkasu di su bili samo klinvi ali me mama slavljenika zamolila da ostanem da joj pomognem.slavlje bilo u kući.
danas mi ima nečak ročkas i ekipa slavi samo vrtićki klinci u našoj konobi i ''placu''ispred radione



zanima me mmišljenja?

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

clock-img

09.04.2010, 22:02

clock-img

lukici

pencil-img

385

Mi radimo veliku fešticu za rođendan,većina nas ima manju djecu pa budu i roditelji tako da se to nakupi:))).I kad idemo nekom na rođendan svugdje budu roditelji,ali su to djeca od 1-5 goduser posted image

_____________________________

Djeca su za sve ljude njihov život
P-18.06.2008

clock-img

09.04.2010, 22:10

clock-img

božica

pencil-img

8832

Prvi puta je bilo prije 10mj kada sam ju ostavila samu na rođendanu od prijateljice.
Rođendan je bio u "tulumarki" 2 tete animatorice....
e da imala je manje od 4 god
Sve bilo ok.

< Poruku je uredio božica -- 9.4.2010 22:16:24 >


_____________________________

idem micat rit...

clock-img

09.04.2010, 22:15

clock-img

curice

pencil-img

10443

moje velike već tri god(otkad je A pošla u školu) idu  na rođendane bez roditelja(u igraonice sa animatorima ili u pizzerije sa mamom od djeteta slavljenika)
čak je L sa 4 god ostala bez sestara,na rođendanu u igraonici

clock-img

10.04.2010, 14:45

clock-img

cuba

pencil-img

21489

Pa ok mi je ostaviti ako klince ako imaju tipa 4 godine, prije nebi nikako, rano mi se čini...

_____________________________

Roko i Dino user posted image

clock-img

10.04.2010, 15:18

clock-img

Monica

pencil-img

1360


IZVORNA PORUKA: lukici

Mi radimo veliku fešticu za rođendan,većina nas ima manju djecu pa budu i roditelji tako da se to nakupi:))).I kad idemo nekom na rođendan svugdje budu roditelji,ali su to djeca od 1-5 goduser posted image



Tako je i kod nas,ali sam već ostavila malenu na ročkasu.Ako dijete poznaje okolinu zašto da ne

_____________________________

"Tko želi nešto napraviti nađe način,tko ne želi ništa napraviti nađe izgovor"

clock-img

10.04.2010, 16:33

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

7400

[Sadržaj poruke je obrisan]