cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

prvi poljubac...

clock-img

07.11.2008, 09:03

clock-img

Florijan Jakov

pencil-img

9214

...je bio mmmmmmmm 7. nebo..ali...

Čim sam došla doma sa "spoja" brže bolje četkicu i pastu u ruke i ribaj jezik...i dan danas se sama sebi smijem kako sam bedasta bila. Pripremala sam se za taj poljubac...uh, dugo, imala sam 14 godina, on je bio sav super....lijepo sam po savjetu prijateljice popila sok od višnje prije spoja, jer kao onda ti lijepo miriši iz ustauser posted image user posted image ..i jedva sam dočekala da me poljubi...činilo mi se da traje godinama..ali svejedno sam morala pošteno izribati jezik user posted image


_____________________________

FJ JE FRAJER

clock-img

07.11.2008, 09:32

clock-img

božica

pencil-img

8832

ah joj odravtan je bio user posted image user posted image user posted image user posted image eeeeeeeee
ljigavo sve nekak kaj ja znam ah nisam ga tak zamišljala..
a opet prvi prvi poljubac user posted image


_____________________________

idem micat rit...

clock-img

07.11.2008, 09:35

clock-img

tiha

pencil-img

10103

ja sam bila u sedmom nebu naravno zaljubljena do usiju....ahahhahhahaa....bio je odvratan ali nisam ribala jezik. jos sam navecer razmisljala mogla bi oprat zube tek ujutro ahahhahhaaaa.....ludaca!!!!

_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

clock-img

07.11.2008, 09:36

clock-img

božica

pencil-img

8832

jos sam navecer razmisljala mogla bi oprat zube tek ujutro ahahhahhaaaa.....ludaca!!!!

ijoooooooooj kak si me nsmijalauser posted image user posted image


_____________________________

idem micat rit...

clock-img

07.11.2008, 09:41

clock-img

tiha

pencil-img

10103

ahahhahaaa a kad se ja sjetim dode mi da se valjam od smijeha......da nebi slucajno ooprala njegov poljubac ahahaahhahhaaaa

_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

clock-img

07.11.2008, 10:03

clock-img

Florijan Jakov

pencil-img

9214

IZVORNA PORUKA: tiha
da nebi slucajno ooprala njegov poljubac ahahaahhahhaaaa



meni je bio on mrak, ali mi nisu bile cool njegove bakterije, pa sam ih se morala rješiti user posted image


_____________________________

FJ JE FRAJER

clock-img

07.11.2008, 11:02

clock-img

lelo

pencil-img

5066

prvi poljubac........
kad se sjetim smijem se.user posted image
sve sam isplanirala jer sam bila luda za tim dečkom a kad smo se napokon poljubili user posted image .smrdilo mu iz usta.user posted image

_____________________________

Leon 19.04.2007

clock-img

07.11.2008, 11:11

clock-img

ninolina

pencil-img

15879

Mene je moj ljubio duuuggoooo i lijepo joj ponovila bi to. jooj biiiuser posted image user posted image

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

clock-img

07.11.2008, 14:20

clock-img

Dajana

pencil-img

985

Moj prvi poljubac je bio sa 14 godina, jako ga se dobro sjećam. Na moru, bila sam zatelebana u tog dečka i san mi se ispunio jedne večeri.
Bila sam u sedmom nebu i poslije nisam mogla spavati cijelu noć od uzbuđenja. A na putu kući sam cijelo vrijeme ko sumanuta brisala usta da nebi netko vidio da sam se ljubila.
Zbilja se lijepo toga sjetiti.user posted image

clock-img

07.11.2008, 15:31

clock-img

Ruža

pencil-img

14064

Uf, uf... kad se sjetim.... Nakon toliko  slatkog isčekivanja?? Šta to je to?user posted image  Bljak, bljak, ostavila dečka nakon tri dana jer mu se previše ljubilo.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

clock-img

07.11.2008, 20:25

clock-img

Indy

pencil-img

1759

I ja sam bila očekivala nešto više, no na kraju mi se nije svidio, bio je bljakuser posted image

clock-img

07.11.2008, 20:27

clock-img

piggy

pencil-img

6299

meni je prvi poljubac bio strašan,pun nekog straha,al ne znam dali bi ga ponovila,al prvi poljubac sa svojim mužem bi uvijek ponovilauser posted image

_____________________________

šašava,vrckasta,nasmijana i posebna :) :)

clock-img

07.11.2008, 21:11

clock-img

njanja

pencil-img

8766

Znam da je pjesma narodnjak, ali ipak: http://www.youtube.com/watch?v=B4oqPDaj1U8

 
ja sam se 1. puta poljubila s dečkom kojeg sma dugo škicala i bila sma ful sretna....nije mi bilo ni ugodno, ni neugodno, samo se sijećam ogromne sreće što smo se napokon poljubili...
 


_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

clock-img

08.11.2008, 08:16

clock-img

sanjarica

pencil-img

746

..ajoj nazalost bio je katastrofa..momak je pusio  kutiju cigara dnevno i smrdilo mu je iz usta i tako me grubo i odvratno zazvaljio da mi se gadi taj 1 poljubac.medjutim.najljepsi i najbolji i nezaboravan poljubac prvi bio je s mojim muzem..uh uh uhhh

_____________________________

Ljubav! Citava knjiga u jednoj rijeci,cijeli okean u jednoj suzi,
sedam nebesa u jednom pogledu,
vihor u jednom uzdahu,grom u jednom dodiru,hiljadu godina u jednom trenu."

clock-img

10.11.2008, 21:50

clock-img

tonkica

pencil-img

6282

Baš prvi, prvi poljubac?! Ideš!!! Sjećam se prvog poljupca, samo on je bio sladak... Pjevao je nekad Jura Stublić. user posted image
Moj je prvi poljubac bio OK. Feeling mi je bio totalno čudan, znam da su me drugi dan čube ful boljele. user posted image
Prvi poljubac sa mm je bio totalno zakon!!! Nismo se mogli prestat ljubit. user posted image


_____________________________

Mia 13.07.2008
Blaž: cca 18.12.2010

Zadnji članci

article-img