cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

prijevara

clock-img

07.09.2008, 14:17

clock-img

mlada mama

pencil-img

3670

kako bi ste se nosili s tim? da vam se slucajno desi da saznate da vas muz/zena vara? biste li mu oprostili?

neki dan smo razgovarali (drustvo) o tome,ja mislim da nebi oprostila,jer vise nebi bilo kao prije,i kad bi izbila neka svadja vjerojatno bi to nabijali na nos. moj prijateljica tvrdi da bi oprostila iste sekundeuser posted image

clock-img

07.09.2008, 14:33

clock-img

Elena

pencil-img

1874

pa ovako,moj mm dok smo bili u vezi me prevario i ja sam mu oprostila,ali normalno ne i zaboravila,i tada je sve bilo drugacije,dala sum mu priliku da ode,jer sam mislila stom me je prevario da nesto nije kako treba u nasoj vezi i nema zasto ja i on produziti dalje,s cime se on nije slozio.Nakon puno razgovora,ostali smo skupa,ali sad,da se to desi,necu mu oprostiti jer sad nas spaja i porodica i djete pred svega,i mislim da vise nece to biti to,mada ponekad razmisljam i cemu svrha ako me prevari i razdvoimo se?Kaj?I sta sad kao on me je povredio mene i moj ego ili kaj ja znam,pa se pitam a sta je mozda to sto ga moze naterati da mm ode kod druga.Postoje puno puno razloga da mm prevari zenu,mislim za normalne mm,a ne na one koima prevara je nacin zivota.I opet kazem nisam svesna dal cu oprostiti ili ne...Ali ja znam parove kome prevara je ojacala veza,isto kako i parove kome prevara je stavila kraj njihova veza,sve to zavisi od puno toga....

_____________________________

volim vas sve

clock-img

07.09.2008, 16:07

clock-img

FIONA

pencil-img

9057

mislim da svaki komentar je suvišan... tek kada bi se našla u toj situaciji znala bi odgovor... daj bože da nikada do toga ne dođe!!!

clock-img

07.09.2008, 16:11

clock-img

mirna

pencil-img

8134

u ovome trenu ne mogu zamisliti da bi to mogla oprostiti... Moj ego je prevelik.. i ako bi oprostila, ne bi mu nikada više mogla vjerovati: a kakav brak bi to onda bio...user posted image

clock-img

07.09.2008, 20:37

clock-img

mlada mama

pencil-img

3670

ja isto mislim da nebi mogla,i jos koliko smo pricali o tome sam ja tu noc to i sanjala da me prevario . u snu  sam se lose osjecala,a kako bi tek bilo da se to stvarno desi

clock-img

07.09.2008, 22:53

clock-img

njanja

pencil-img

8766

znate što mene muči u ovome pitanju?

mislim da bi se trebali zapitati iz kojeg nas je razloga prevario pa bi onda znali da li bi oprostili....
 
ja uvijek kažem da bi vjerojatno manje bolilo ako bi prevario zbog hira, nego zato jer me ne voli....Jer ako bi bilo iz hira, zbog prilike ili strasti, to bi bio njegov problem, ali meni lakše jer bi ga mogla mrziti....Ali ako bi prevario zato jer me više ne voli, e to bi bilo teže jer bi dijelom krivica bila i moja....pitala bi se zbog čega me ne voli...a tada bi meni bilo teže...
 
tako da stvarno ne znam odgovor na to pitanje i nadam se da ga nikada neću saznati.....


_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

clock-img

08.09.2008, 09:29

clock-img

sanjarica

pencil-img

746

definitivno ne bih oprostila,u vezi sam jednom prevarena..i nista nije bilo kao prije iako smo pokusali bar poslije izlazit,koji bed..no no

_____________________________

Ljubav! Citava knjiga u jednoj rijeci,cijeli okean u jednoj suzi,
sedam nebesa u jednom pogledu,
vihor u jednom uzdahu,grom u jednom dodiru,hiljadu godina u jednom trenu."

clock-img

08.09.2008, 09:30

clock-img

Krky

pencil-img

1683

I mi razgovarali o tome u društvu, MM se izjasnio da bi to bila prevelika povreda povjerenja i da ne bi mogao oprostiti. Moje mišljenje je da bih lakše preboljela (i oprostila) prijevaru (kao:"Desilo se", ali ne kao nešto što traje paralelno s našim životom). Ono što mislim da ne bih mogla oprostiti je vrijeme koje bi uzeo meni i malcima i dao nekom drugom (drugoj), iz razloga što se, po mojem mišljenju ne bavi dovoljno s malcima, a dok je radio u bivšoj firmi situacija s radnim vremenom je bila dovoljno napeta sama po sebi (ostajanje do 20 h od jutra), a subote i nedjelje su bile s njegovom glavoboljom i razmišljanju o poslu kojeg nije stigao napraviti. Neka ljubavnica nije bila ni potrebna. No, upće ne bih željela razmišljat što bih bilo, kad bi bilo, jer bih morala razmišljat o svojoj velikoj odgovornosti da svojim potezom, bez obzira na sve, lišavam svoje dijete (1 ili 5, svejedno, jer je svatko od njih individua) tate. Ovo sve se odnosi isključivo na slučaj prevare, bez npr. nasilja u obitelji, bez psiho-maltletiranja, bez konkretnog zanemarivanja uz sve to. I mislim da bi uz oproštenje morao biti puuuuuuuuuuuuuuuno bolji nego prije.

_____________________________

MAMA SA 6 ******

clock-img

08.09.2008, 09:39

clock-img

tonkica

pencil-img

6282

Iz ove perspektive mislim da ne bi mogla oprostiti i prijeći preko toga. Mislim da bi se to poslije uvijek vuklo i bilo negdje u mislima i da mi ne bi dalo mira...
Slažem se sa Njanjom, trebalo bi vidjet zbog čega je došlo do prevare. Ja nisam od onih koje bi prevarile, pa isto tako očekujem i od mm...

clock-img

08.09.2008, 11:24

clock-img

mlada mama

pencil-img

3670

IZVORNA PORUKA: Krky

Ono što mislim da ne bih mogla oprostiti je vrijeme koje bi uzeo meni i malcima i dao nekom drugom (drugoj), 




slazem se

Zadnji članci

article-img