cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

prijelazni objekt/predmet za u vrtić

clock-img

12.09.2010, 20:29

clock-img

inna

pencil-img

2441

Neznam dal ste skužile iz naslova, ali svi pričaju kako bi bilo dobro da dijete ima neki prijelazni objekt u vidu igračke, pelene, dekice ili sl. kako bi mu bilo lakše kod odvajanja. Problem je kaj se Domi nije osobito vezao za ništa (osim za mene, naravno user posted image . Pokušavala sam s plišancima, ali zanimljivi su mu do vrtića, onda ih redovito baci u autu ili ako i dođe do garderobe završi u ormariću jer nije zainteresiran. Dudu uglavnom ima prije spavanja. Nekako mislim da bi mu možda bilo lakše da ima neku takvu igračku iako adaptacija za sad kreće ok.

_____________________________

Dominik - 18.2.2009.

clock-img

12.09.2010, 20:46

clock-img

Tsmee

pencil-img

1121

Ni moja curka nema tak nešto. Jedan dan je uzela nekog plišanca sa sobom, ali su se svi drugi igrali s njim. Meni je s jedne strane drago da nema takvu igračku jer nema straha da će bit suza ak joj to neko dijete uzme i sl. S druge strane, nije mi drago jer je njoj prelazni objekt duda. To je nažalost ono za što je jaaako vezana, ali sad ne smijemo odvikavat...

_____________________________

Već nas je puna kuća...

clock-img

12.09.2010, 21:19

clock-img

dominik

pencil-img

7965

dominik je imao flasicuuser posted image , a dora dekicu, dudu i bocu...iako bolje je da nema nista, mislim lakse ce ti biti, ak nis drugo manje stvari moras imati na pameti kad jurite ujutro u vrticuser posted image

clock-img

12.09.2010, 21:39

clock-img

Gogule

pencil-img

2530

nama isto niti Roko niti sad Klara nema ništa osim dude i recimo bočice.

_____________________________

ROKO 20.10.2005.
KLARA 20.08.2009.

clock-img

13.09.2010, 08:55

clock-img

njanja

pencil-img

8766

jan cijelu 1. godinu nije imao ništa, osim boce, a od ljetos pokoyo suda ide s nama pa tako i u vrtić....očito je da se ne igra tamo s njim jer ga muž nađe ili na stolu ili u ormariću, dakle, pokoyo služi samo za dolazak, a onda si preusmjeri pažnju na 2. igračke....

 


_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

clock-img

13.09.2010, 10:22

clock-img

niina

pencil-img

340

Moji dečki nisu imali ništa tj.Jakov još uvijek ide u jasle ali nema ništa,pa ni dudu.Bila je prisutna bočica s nastavkom,ali to ako je i tražio bilo je ujutro u vrtiću kada smo stigli  pa je rekao  da je žedan.Inače je i bočica brzo nestala jel su tete imale odvikavanje.user posted image user posted image

_____________________________

Moji anđeli;

M 13.03.2000.
J 28.11.2007.

Zadnji članci

article-img