cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

prijavljujem se za tetu čuvalicu

clock-img

12.06.2012, 11:29

clock-img

ELENA35

pencil-img

881

drage mamuške,evo sad definitivno,odlučila sam se na čuvanje djeteta.Uz blizance u vrtiću mi je to najbolja opcija,i iskreno veseli me...nekako sam sretna uz dječicu,ništa drugo me toliko ne ispunjavauser posted image Zato valjda imam četvero dječice user posted image
Istočni sam dio Zagreba,nije problem niti čuvanje u mom domu (sve je sigurno isključivo zbog male djece,preoprezna sam oduvijek),a nije problem niti da ja dolazim k vama.
Iskustvo neupitno,ništa nas ne smije iznenaditi user posted image

Ostavljam broj moba,jer ne mogu često na net. 097 7134477 user posted image

_____________________________

VEDRANA-21.10.1996.
IVAN-30.12.1999.
JAN I SARA- 9.5.2009.

"Knjige koje majke pišu nitko ne čita,one se vide i čuju kada njihova djeca ulicom prolaze..."

clock-img

12.06.2012, 11:49

clock-img

mala pcelica

pencil-img

5866

svaka čast!!! ja bi volila da imam strpljenja kao ti za djecu,al nazalost nije tako user posted image
sretno,nadam se da ce se neko javiti kome treba teta cuvalica i vjerujem da si ti prava osoba za to ,uz toliko uskustva i strpljenja vjerujem da jesi user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

clock-img

12.06.2012, 13:20

clock-img

ELENA35

pencil-img

881

pčelice,ma djeca su divna...ja ne mogu više raditi sa odraslima,zato sam dala otkaz u firmi i počela malo gledati da radim ono što volim,a ne uvijek ono što moram.Hvala ti na podršci,divna siuser posted image user posted image

_____________________________

VEDRANA-21.10.1996.
IVAN-30.12.1999.
JAN I SARA- 9.5.2009.

"Knjige koje majke pišu nitko ne čita,one se vide i čuju kada njihova djeca ulicom prolaze..."

clock-img

12.06.2012, 13:29

clock-img

ribica1

pencil-img

2145

Vesele me ove novosti a najviše to šta si napokon sretna!!!
Pusa!user posted image
Nadam se da će ti se javit puno mama koje trebaju tetu čuvalicu!

_____________________________

Moja dva anđela......
Luka i Eni - 02.01.2011.

Čuda se događaju...

I moje malo čudo je tu - 10.12.2011. Dora

clock-img

12.06.2012, 13:30

clock-img

mala pcelica

pencil-img

5866

meni su sva djeca bila divna i obozavala sam ih dok nisam otisla u svicarsku cuvati djecu ( katastrofa su bili) od onda ja nema strpljenja ni za jedno,pa čak ni za svoje user posted image zalosno,ali istinito ...

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."