cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

povodljivost

clock-img

13.12.2008, 22:32

clock-img

Florijan Jakov

pencil-img

9214

Je li vaše dijete povodljevo? Stapa li se sa okolinom bez obzira na vašu prisutnost ili pak gleda i očekuje neku vašu reakciju? Prestanu li sa ludovanjem i neprimjerenim ponašanjem nakon vašeg upozorenja?

S FJem je za sada dobra situacija, uzevši u obzir njegovu dob i temperament. Poslušan je i kada su tete u vrtiću u pitanju, nekada "zeza" drugu djecu i malo je zločest ali na tetino upozorenje i opomenu reagira. 

_____________________________

FJ JE FRAJER

clock-img

13.12.2008, 22:38

clock-img

mirna

pencil-img

8134

koja je rijec suprotna povodljivostiuser posted image user posted image user posted image

ja moram biti jako ljuta ili jako lukava, da me stvarno slusa, ali tete u vrticu navodno slusa. tamo nije toliko siguran kao doma..user posted image

clock-img

13.12.2008, 22:45

clock-img

božica

pencil-img

8832

stapa se sa okolinom ali vrlo vrlo opreznouser posted image
a da me sluša uspjeva i nama za sadauser posted image user posted image isto kao i mirna moramo biti koji puta domišljati i lukaviuser posted image user posted image


_____________________________

idem micat rit...