cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

poligamija

clock-img

15.10.2011, 21:56

clock-img

danery

pencil-img

10504

evo baš gledam emisiju Taboo na National Geographicu....
jedna od večerašnjih priča je o čovjeku iz Engleske koji ima 7 žena....iako mu je to zakonom zabranjeno....

zanima me kako bi se vi nosile sa još kojom ženom vašeg muža?
ja mislim da bi to kod nas prošlo jaaaaaaaaaaaaako loše,s obzirom na moj nizak prag tolerancije prema babama koje su mu rod i samo žive blizu njega,a kamoli štogod više user posted image user posted image


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

clock-img

15.10.2011, 23:45

clock-img

mamacita

pencil-img

1873

Ne bi islo! Definitivno ne! Ta ja sam ljubomorna na njegove bivse, one prije mene, davno prije mene, a kamoli da necu biti na jos koju sada. Tu bi bilo mrtvih. user posted image

clock-img

16.10.2011, 08:52

clock-img

chichina

pencil-img

137

ne bi išlo. a taj lik iz dokumentarca mora da ima ili velik račun u banci ili velikog... kad je uspio skupit ni manje ni više nego sedam priležnica (mogu biti samo to po mom mišljenju, supruge nisu) user posted image  

_____________________________

06.10.2010. - mamina i tatina princeza

clock-img

16.10.2011, 09:05

clock-img

modesty blaise

pencil-img

4874

A uuuuuuuuuuuuuuuuuuu user posted image user posted image user posted image ......kakva poligamija? kakve žene? kakvi bakrači????user posted image user posted image user posted image

Nikakvo dijeljenje ne dolazi u obzir! Zanima me samo exkluzivna vezauser posted image  ili nikakva...
Iako muškarci više od žena žude za više partnerica u isto vrijeme, psihološka i sociološka istraživanja govore da se većini muškaraca zapravo isplati živjeti u monogamnom društvu, dok bi se dobar dio žena sasvim lijepo snašao u poligamiji.
Malo sam prosurfala i po mišljenju evolucijskih psihologa Alana S. Millera i Satoshija Kanazawe, jedino bi se izrazito privlačni, utjecajni i imućni muškarci okoristili poligamijom, jer bi tada svaki od njih nekoliko uspio okupiti veliki broj žena.
No, u tom bi slučaju brojni muškarci(koji ne spadaju u tu kategoriju) ostali bez ijedne raspoložive partnerice, jer bi značajan postotak žena bio zauzet s malim brojem moćnih i bogatih!
Monogamija je (gledano sa znanstvene baze), dakle, općenito bolja za muškarce, jer gotovo svakome jamči da će si pronaći ženu. Ne nužno jako poželjnu, ali i to je bolje od nikakve.



_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

clock-img

16.10.2011, 09:26

clock-img

pincirotvajler

pencil-img

12489

neznam,,mislim da nebi još žena baš trpila ali ak bi se dogovorili da želimo nekog sastrane samo za zabavu ok..user posted image

< Poruku je uredio pincirotvajler -- 16.10.2011 9:27:44 >


_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

clock-img

16.10.2011, 09:59

clock-img

jagodicabobica

pencil-img

1678

IZVORNA PORUKA: modesty blaise

A uuuuuuuuuuuuuuuuuuu user posted image user posted image user posted image ......kakva poligamija? kakve žene? kakvi bakrači????user posted image user posted image user posted image

Nikakvo dijeljenje ne dolazi u obzir! Zanima me samo exkluzivna vezauser posted image  ili nikakva...
Iako muškarci više od žena žude za više partnerica u isto vrijeme, psihološka i sociološka istraživanja govore da se većini muškaraca zapravo isplati živjeti u monogamnom društvu, dok bi se dobar dio žena sasvim lijepo snašao u poligamiji.
Malo sam prosurfala i po mišljenju evolucijskih psihologa Alana S. Millera i Satoshija Kanazawe, jedino bi se izrazito privlačni, utjecajni i imućni muškarci okoristili poligamijom, jer bi tada svaki od njih nekoliko uspio okupiti veliki broj žena.
No, u tom bi slučaju brojni muškarci(koji ne spadaju u tu kategoriju) ostali bez ijedne raspoložive partnerice, jer bi značajan postotak žena bio zauzet s malim brojem moćnih i bogatih!
Monogamija je (gledano sa znanstvene baze), dakle, općenito bolja za muškarce, jer gotovo svakome jamči da će si pronaći ženu. Ne nužno jako poželjnu, ali i to je bolje od nikakve.




user posted image user posted image user posted image

clock-img

16.10.2011, 10:05

clock-img

bubaMaja

pencil-img

930

po meni ja bih rekla jadan on!! nije to da ima ljubavnice to je 7 žena, sedam PMS-a, sedam ženskih usta... o seksu ni neću govoriti.. tko će to sve zadovoljiti?? ufff... mnogoženstvo je dio maštarija mnogih muškaraca i ponekih žena, ali mislim da kad bi ih se stavilo u realnu situaciju da žive sa svima njima vrlo brzo bi pobjegli od svih i postali neženje ))))

_____________________________

Blagoslovljeni najljepšom zvjezdicom s neba - došla nam je naša Stella 6.2.2011.

clock-img

16.10.2011, 12:31

clock-img

Nika 24052006

pencil-img

5558

Aaaa ne....Ja ne bi mogla živjeti u takvoj "zajednici"....Muža ne dijelim ni sa kimuser posted image

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

clock-img

16.10.2011, 20:46

clock-img

Krky

pencil-img

1683

Hmm, pitanje je i kak bi se on nosio s mojih 6 preostalih (potencijalnih) muževa. A kak je meni moj dovoljno "težak" i više mi ne treba, a neravnoteža ne funkcionira, 1:1 je naš idealan omjer. Tj: 1:1 (+5, a to može i više)

_____________________________

MAMA SA 6 ******

clock-img

17.10.2011, 11:25

clock-img

škorpioni

pencil-img

109

A NE,nema šanse.....ja ili doviđenja!!!!

_____________________________

"uvijek samo hrabro i odlučno"
sin 11.11.2005
kćer 25.10.2010

clock-img

17.10.2011, 11:48

clock-img

troubled

pencil-img

7104

Tj: 1:1 (+5, a to može i više)



yep user posted image user posted image user posted image

_____________________________

imam novi ticker :)

clock-img

17.10.2011, 12:50

clock-img

lavica81

pencil-img

3268

IZVORNA PORUKA: Nika 24052006

Aaaa ne....Ja ne bi mogla živjeti u takvoj "zajednici"....Muža ne dijelim ni sa kimuser posted image



_____________________________

Mara 04.10.2010. mamina i tatina princeza
Toni 08.07.2013. mamin i tatin princ

clock-img

19.10.2011, 16:10

clock-img

leilany

pencil-img

9082

IZVORNA PORUKA: pincirotvajler

neznam,,mislim da nebi još žena baš trpila ali ak bi se dogovorili da želimo nekog sastrane samo za zabavu ok..user posted image



luda si stara moja....user posted image


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

clock-img

19.10.2011, 16:25

clock-img

drugasrecica

pencil-img

996

Poligamija, za mene, ne hvala. Treba to i financirat, a i obavljat sve bračne dužnosti user posted image  Mislim da su tu u stvari žene na dobitku a ne muškarci.

_____________________________

Moje dvi srećice
Lea 10.12.2008.
Rina 17.12.2010.

Zadnji članci

article-img