cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

perilica za suđe

  
clock-img

16.11.2008, 19:16

clock-img

božica

pencil-img

8832

dali ju imateuser posted image i koliko ju koristiteuser posted image kakve tebletice stavljate skuplje ili one jeftinije i koja je razlika u tabletamauser posted image
mi smo u pripremi da bi kupili..na što moramo najviše gledat pri kupnjiuser posted image
btw kupili bi srednju


_____________________________

idem micat rit...

clock-img

16.11.2008, 19:34

clock-img

koka

pencil-img

10266

Mi ju nemamo jer prvo nemamo mjesta, što bi ja našla da inzistiram, a kao drugo mislimo napravit kuhinju pa nema smisla sad ju kupovati, kad neznamo još di će biti. Jednom je bila jedna curica kod nas , oko 5 g.ima, i vidila me da perem čaše na ruke, upitala me da gdje mi je perilica, ja sam joj rekla da nemamo, a ona začuđeno, pa kako onda perete tanjureuser posted image user posted image ...e draga moja i ja bi ju voljela, ta curica znači nije vidila mamu da pere tanjureuser posted image

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D

clock-img

16.11.2008, 19:43

clock-img

božica

pencil-img

8832

ta curica znači nije vidila mamu da pere tanjure

hm dauser posted image



_____________________________

idem micat rit...

clock-img

16.11.2008, 20:46

clock-img

njanja

pencil-img

8766

iako volim prati suđe i općeniti sve gdje se moče rukeuser posted image , sada više ne znam što bi bez perilice...

 
božo, mi koristimo prašak jer je bolji, doziraš ga ovisno o popnjenosti perilice, a tableru uvijek moraš cijelu staviti.....


_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

clock-img

16.11.2008, 21:35

clock-img

Ruža

pencil-img

14064

Teta blebeta, moja najbolja frendica! Volim ju naj, naj.....user posted image
Svaka čast onomu tko ju je izmislio!user posted image
Imamo Končarevu, jer ja nekako volim ove naše domaće marke i moram priznati da sam jako zadovoljna jer mi super pere i sa jeftinim tabletama, kuma ima neku bjesnu, duplo skuplju, samo što ne govori, ali njena pere dobro isključivo sa Calgon tabletama koje su puno skuplje.

_____________________________

Samo luda mama...

clock-img

16.11.2008, 21:37

clock-img

božica

pencil-img

8832

mi koristimo prašak jer je bolji, doziraš ga ovisno o popnjenosti perilice

znači postoji i prašak vidiš vidiš nisam znalauser posted image
dali se isplati prašak kupiti nego tablete..ili je cijena tu negdje (ah vjerojatno je)



_____________________________

idem micat rit...

clock-img

16.11.2008, 21:38

clock-img

božica

pencil-img

8832

pere i sa jeftinim tabletama,

ok a ima tih tableta svugdje za kupiti ili samo u večim centrimauser posted image

_____________________________

idem micat rit...

clock-img

16.11.2008, 21:49

clock-img

ninolina

pencil-img

15879

imaš u svakom dućanu Ja kupujem koje mi prve dođu pod ruku, trenutno calgon jer su bile 100 kom 100 kn. U moju stavljam sol u dio kud ide i tekučinu za sjaj, ekstra imam miris od limuna a prašak nisam probala. Ja sam gledala da je čim šira jer kad staviš dvije rangle nema više mjesta znači obrati pažnju da ti stane u nju barem dnevna tura suđa.  Moja radi dnevno jedan put do dva i millerova je. 

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

clock-img

16.11.2008, 23:25

clock-img

Puli

pencil-img

12860

kuhinja mi je majušna pa perilica ne staneuser posted image

imam ručnuperilicuuser posted image



_____________________________

mamin najljepši Cvijet stigao je 6.1.2008.

clock-img

17.11.2008, 09:17

clock-img

troubled

pencil-img

7104

čekamo da stigne user posted image
po preporuci smo se odlučili za gorenje (ne znam koju user posted image ) jer su pouzdane, a ako i zapne dijelovi su istog trena dostupni...

ranije kad sam imala perilicu (u nekom prošlom životu user posted image ) koristila sam prašak dok se nisu pojavile tablete....što je jednostavnije, jednostavnije je user posted image

svakako kupi onu koja je predviđena za (kao) 12 kompleta jer ti u manju neće stati sve što trebaš...
mi smo još gledali da bude u A klasi...to su neke oznake za štednju vode i struje, tako da je najbolje da su sve oznake A
user posted image

clock-img

17.11.2008, 09:54

clock-img

Florijan Jakov

pencil-img

9214

nemam niti ću skoro imati... skoro znači dok se ne preselimo nekamo (veća kuća ili stan) jer ova kuhinja premala za sve što treba biti u njoj, stoga za perilicu nema mjesta

_____________________________

FJ JE FRAJER

clock-img

17.11.2008, 10:25

clock-img

cokolada

pencil-img

1280

Imam gorenje ugradbenu i zadovoljna sam.
Koristila sam prasak a sada vec duze vrijeme tablete jer su mi prakticnije. Koristim uvijek Calgonit clasic tablete (ne one 3u1, 5u1 ili kako vec), ove su ok po cijeni 100 kom, 80-100 Kn ovisno gdje kupis. Perem sude svaki drugi dan. Super pere, sude nije potrebno prethodno namakati ili ispirati. Stavljam sol calgon, a sjajilo nije potrebno jer je i ovako sude dovoljno sjajno.

clock-img

17.11.2008, 10:53

clock-img

Anoniman

Mi smo ju nabavili kad se rodila Katarina, jer je suđa biloooo na tone! I prezadovoljni smo, ne znam kak bi sad bez toga! Jednostavno ne mogu pronaći 10 mminuta u danu za prati suđe, a dok to čudo pere, ja očistim kuhinju! Ili skuham ručak!
U svakom slučaju, preporučam!
Mismo ju zgurali na jedvite jade, ali mi je draže da se guram kroz balkonska vrata, nego da perem suđe na ruke!user posted image

Što se tiče sredstava, kombiniramo, zavisi koliki nam je buđet taj put kad idemo u dućan, pa kupimo jeftinije ili skuplje, a sve je dobro...

clock-img

17.11.2008, 12:30

clock-img

BUMBIKA

pencil-img

12072

Ja je isto imam i nemogu zamisliti se bez nje...
user posted image user posted image  za onoga tko ju je izmislio...user posted image user posted image
Imam ugradbenu Candy,dobili smo ju u svatovima,a tablete koristim kako kad,a najbolje su mi ove zadnje od calgonita(one što je jedna polovica mekana)

_____________________________

DINO 04.09. 2007

clock-img

17.11.2008, 12:39

clock-img

Dora04

pencil-img

986

I ja imam ugradbenu od Gorenja i zadovoljna sam, prem kad mi se napuni, sada rjeđe jer jedemo kod mojih.
Koristim tablete od kalgonita, ali Njanja dala si mi dobru ideju za prašak, jer ponekad imam samo čaše a za njih ne treba baš cijela tableta.user posted image

clock-img

06.12.2008, 08:22

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

7400

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

08.12.2008, 19:10

clock-img

božica

pencil-img

8832

oznake A

naravno



_____________________________

idem micat rit...

clock-img

09.12.2008, 20:10

clock-img

Kika83

pencil-img

6965

imam ugradbenu od whirlpool i zadovoljna sam s njom,iako ju nekoristim svaki dan jer mi jakoooo puno struje troši i koristim od finisha ili calgona prašakuser posted image

clock-img

14.12.2008, 11:40

clock-img

selina

pencil-img

176

Koristim perilicu već desetak godina i ne znam više bez nje.Imam samo jedan problem - Čaše.Nakon izvjesnog vremena pranja u perilici dobiju neke bjelkaste fleke.

Ima li netko riješenje?


Inaće stavljam tblete,sol i sjajilo...


_____________________________

Selina

clock-img

14.12.2008, 12:38

clock-img

Vjeverica ST

pencil-img

1218

ni ja nemam perilicu jer ju nemam di stavituser posted image , doduše, kad bi inzistirala, možda bi je i uspjeli negdi smjestit, al so sad nas je bilo dvoje pa mi je čak bilo sramota kupovat perilicu...al koliko se tu sudja skupi ipak! a tek kad dodju gosti...ništa, izdržat ću još koju godinu kad dodje druga beba, a do tad-trpiuser posted image .  stvarno se s današnjim tempom života ne može bez perilice!!!!!!!!user posted image

clock-img

02.04.2010, 19:16

clock-img

Zvonki

pencil-img

10869

Cure, u zadnje vrijeme mi perilica uopće ne opere dobro posuđe. Ostaju ostaci hrane a čaše su mutne. Nije do tableta jer preko susjeda koristi iste i imamo istu tvrdoću vode,a njoj je posuđe čisto. Kupila ja i one NAJSKUPLJE od Calgonita. Stanje opet slično. Doduše, malko bolje, ali nije kako bi trebalo - biti čisto! Imate sl. iskustava? Imate muža servisera? user posted image

clock-img

02.04.2010, 19:22

clock-img

mama mery

pencil-img

5395

ja sam sad pocela koristiti prasak i dosta je dobar

tablete sam kupovala iz mullera blink a prasak sam uzela dm-om


zvonki meni od praska neostaju fleke a od tableta jesu


< Poruku je uredio mama mery -- 2.4.2010 19:23:25 >


_____________________________



clock-img

02.04.2010, 20:24

clock-img

Zvonki

pencil-img

10869

E vidiš, ja sam uvijek koristila tablete, pa sam kupila prašak, ali od njega mi suđe ostaje mutno user posted image

clock-img

02.04.2010, 21:14

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

7400

[Sadržaj poruke je obrisan]

clock-img

02.04.2010, 21:17

clock-img

anja979

pencil-img

86

meni je sveki rekla da nekad znaju ostajat fleke ako nema dovoljno soli, pa vidi. ja koristim onaj prasak iz konzuma(dax) ful je jeftiniji a meni super opere.

_____________________________

Jana 17.01.2006
Petar 15.04.2010

Zadnji članci

article-img