cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

osamostaljivanje djeteta nakon preseljenja u novi kvart

clock-img

17.04.2012, 13:27

clock-img

kanader

pencil-img

258

Obzirom da smo se preselili s početkom godine u novi kvart a od jeseni imam dva prvašića zanima me , vi iz manjih gradova, kada ste samostalno počeli puštati djecu da odu u dućan (u bivšem kvartu nam je bio prerko puta) koji je ono 3 minute dalje i kako ste ih vodili u školu?da li pješke ili s autom.? u bivšoj kući nam je dućan bio blizu a škola dalje pa smo ove starije vozili cjelu 1.godinu.tu nam je škola 10-tak minuta pješke pa me zanimaju iskustva.

< Poruku je uredio kanader -- 17.4.2012 13:29:04 >


_____________________________

letio sam nekad, letio i ja...imao sam krila ,krila leptira

clock-img

17.04.2012, 13:44

clock-img

stars777

pencil-img

1063

Kod nas je škola udaljena isto nekih 10-15min pješice,mi smo svju djecu prvih tjedan dana vozili do škole a drugi tjedan s njima išli pješke u školu i tako po njih,putem smo im objašnjavali gdje treba paziti,što gledati i to......(srećom pa nema prelaska preko ceste)a što se tiće trgovine kod nas je nekih 300m od kuće pa su i puno prije znali sami ići.....

_____________________________

Matija 28.09.1994.
Ivona 12.06.1999.
Lana 22.08.2010.

clock-img

17.04.2012, 13:48

clock-img

kanader

pencil-img

258

ma idu ovi moji sami recimo na str.jezik.i moraju preći 2 raskršća.pratili smo ih i zadovoljni smo kak su to odradili ali škola je dalje, a i treba preći prek pruge,to nam je dodatno opterećenje.

_____________________________

letio sam nekad, letio i ja...imao sam krila ,krila leptira