cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

oralni sex za zube

clock-img

01.12.2008, 22:55

clock-img

piggy

pencil-img

6299


Uz mnoštvo drugih blagodati koje seks pruža čovjeku, oralni seks ženama čuva zube.



Učestala istraživanja pokazuju da seks smanjuje prekomjernu težinu, blagotvoran je za krvožilni sustav, oslobađa stresa i poboljšava imunitet, pišu 24sata.
No, pokazalo se kako je muško sjeme bogato mineralima kalcija i cinka i spriječava propadanje zuba.

Iako portal MSNBC nije želio ulaziti u detalje primjene sjemena u očuvanju zubiju, istaknuli su kako pomaže i uobičajena praksa da se prije i poslije seksa operu zubi.


žene šta kažete na ovo?
jeste li uopće znale da oralni sex čuva naše zube?user posted image
kako gledate uopće na oralni sex?


_____________________________

šašava,vrckasta,nasmijana i posebna :) :)

clock-img

01.12.2008, 23:43

clock-img

tiha

pencil-img

10103

ahhhahaaaa zato imam tako jadne zubeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeuser posted image user posted image

al smo oralno aktivni user posted image ...samo zinem i sve vam jasno....e pazi a sta moj zubar misli kad ja zinem? ahahhahhahaaa sad necu bit u stanju ni zinit od smijehauser posted image


_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

clock-img

02.12.2008, 08:09

clock-img

sanjarica

pencil-img

746

pa cula sam za to.ima to haman efekta,vidim ja kod mene se slabo kvare.hahahahaha

_____________________________

Ljubav! Citava knjiga u jednoj rijeci,cijeli okean u jednoj suzi,
sedam nebesa u jednom pogledu,
vihor u jednom uzdahu,grom u jednom dodiru,hiljadu godina u jednom trenu."

clock-img

02.12.2008, 14:29

clock-img

Wukovarka

pencil-img

6821

IZVORNA PORUKA: piggy

jeste li uopće znale da oralni sex čuva naše zube?user posted image
kako gledate uopće na oralni sex?




Prvi put to cujem...a na oralni sex gledam gledam kao normalnu pojavu....
Pa moramo zasladiti sex user posted image ...a sad imamo i vise razloga za to user posted image

clock-img

02.12.2008, 19:03

clock-img

spužvasta

pencil-img

559

Hmmmm......user posted image    otvarat usta doma ili kod zubara????   Izbor je jednostavan user posted image user posted image user posted image user posted image   Mislim da će mi mm sad namjerno davat čokolade samo da se zubi lakše kvare pa da ih on "popravlja".....user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

SVEN - 22.09.2008.
ZUBATI MOJ MALI.....

Zadnji članci

article-img