cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

nezainteresirani muž

  
clock-img

12.06.2010, 19:52

clock-img

mare i gogo

pencil-img

247

ovako moj muž je nezainteresiran uopće za seks ja sad smijem voditi ljubav,ali on ne pokušava ništa baš ništa a ja ne želim biti ta koja će prva krenuti definitivno jer to radim već dvije godine a kad se njega pita on je umoran,boli ga glava itd.ja ne znam više što se s njime dešava prije je bijo vatren i sve ali sad sad ne mora voditi ljubav sa mnom 5mj. i ne nije brojao dane ko vaši muževi nakon poroda već ga baš briga što sad smije .hello nakon 5mj. on nema volje za seksom jesam li ja normalna ili on.....

_____________________________

31.10.2008
02.05.2010god.

clock-img

12.06.2010, 19:58

clock-img

lee

pencil-img

4135

neznam što bi ti napisala...možda ga nešto muči ako ne želi...ja sam npr nakon poroda bila totalno bez volje za sexom...probaj sa njim razgovarati..da vidiš što on želi u sexu...ponekad se partneri zasite istih poza..pa ono ajmo brzo dok djeca spavaju...odite negdje sami pa češ vidjeti...sretno!

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

clock-img

12.06.2010, 20:01

clock-img

tiny

pencil-img

1247

a ne znam sta bi ti rekla,moj kad je  umoran i nasekiran zbog neceg nije mu ni do cega.pokusaj razgovarati s njim,mozda ga nesto muci...

clock-img

12.06.2010, 20:32

clock-img

adryosijek

pencil-img

3129

hehe nebi meni moj  bio nezainteresiran i da mi nekaze da ga sta muci ...nebi ja njega cekala da mu se smisli bez brigeuser posted image ..... a ako ga nista nemuci onda je samo jedan razlog  koj se moze predpostaviti koj ... sretno

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

clock-img

12.06.2010, 21:03

clock-img

MiniMama

pencil-img

939

a pokusaj razgovarati s njim.. znas, frajeri se cesto boje nakon poroda bilo sta pokusavati, cekaju inicijativu zene.. bar je u mom slucaju tako bilo.. bojao se cijelu trudnocu, a nakon poroda sam svaki put JA morala nesto inicirati jer je njega bilo stah da se ja nisam dovoljno oporavila da bi se vratili na staro..  i koliko god da sam mu tupila da sam se oporavila od poroda, njegova rehabilitacija u glavi je potrajala dobrih 6-7 mjeseci..

clock-img

12.06.2010, 21:07

clock-img

pincirotvajler

pencil-img

12489

mi imamo dogovor : ako jedan drugom neda više od tjedan dana,bez razumnog razloga(bolest) taj drugi ima pravo potražit trećeg user posted image
tak da ak me kad pusti na suhom više znam da mu  nije stalo user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

clock-img

12.06.2010, 21:15

clock-img

novamama

pencil-img

8532

trebali biste nježno porazgovarati, bez optužbi....
ako ne uspije, ti počni glumiti nezainteresiranost, obnovi garderobu, utegni se, izbaci sise, nabaci osmijeh i dobro raspoloženje...pa da vidiš kako će skakatiuser posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

clock-img

12.06.2010, 21:24

clock-img

adryosijek

pencil-img

3129

IZVORNA PORUKA: pincirotvajler

mi imamo dogovor : ako jedan drugom neda više od tjedan dana,bez razumnog razloga(bolest) taj drugi ima pravo potražit trećeg user posted image
tak da ak me kad pusti na suhom više znam da mu  nije stalo user posted image

bas to mislim i ja


_____________________________

moja mala cura je moje sve...

clock-img

12.06.2010, 22:10

clock-img

Točkica28

pencil-img

2918

grozno...
nadam se da ce se opametiti...
jel i inače bilo takvih perioda ili je ovo prvi put?


_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

clock-img

12.06.2010, 22:28

clock-img

zaba

pencil-img

5626

IZVORNA PORUKA: pincirotvajler

mi imamo dogovor : ako jedan drugom neda više od tjedan dana,bez razumnog razloga(bolest) taj drugi ima pravo potražit trećeg user posted image
tak da ak me kad pusti na suhom više znam da mu  nije stalo user posted image

ZAKON user posted image


_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.

clock-img

12.06.2010, 22:35

clock-img

Anoniman

Samo razgovor tu moze da pomogne.

clock-img

12.06.2010, 22:39

clock-img

natalijax

pencil-img

12210

IZVORNA PORUKA: lee

neznam što bi ti napisala...možda ga nešto muči ako ne želi...ja sam npr nakon poroda bila totalno bez volje za sexom...probaj sa njim razgovarati..da vidiš što on želi u sexu...ponekad se partneri zasite istih poza..pa ono ajmo brzo dok djeca spavaju...odite negdje sami pa češ vidjeti...sretno!

sretnouser posted image

clock-img

12.06.2010, 22:42

clock-img

mare i gogo

pencil-img

247

IZVORNA PORUKA: Točkica28

grozno...
nadam se da ce se opametiti...
jel i inače bilo takvih perioda ili je ovo prvi put?

da  vam se vratim išla sam klince staviti u krevet ,bilo je takvih perioda ali ovako dugo baš ne sijećam se da kad sam bila na moru kod mojih sama ,kad sam se vratila nije mogao dočekati a sad tako dugo baš ništa to nije baš ok,prvo probala sam pričati sa njim ali njega uopće nije briga,kaže da mu nije ništa a kad se ja posvađam jer ne mogu podnijeti tu ravnodušnost on šuti ...da i utegla sam se sredila se i glumila nezainteresiranu ne pali ni to .....OČIGLEDNO ĆU SE MORATI POMIRITI SA TIM DA NJEMU NJE STALO


_____________________________

31.10.2008
02.05.2010god.

clock-img

12.06.2010, 22:47

clock-img

mare i gogo

pencil-img

247

kod nas to nikada nije bilo na brzaka uvijek je trajalo predigra....pa sve skupa oko 1h čak ponekad i 1,5h a sad ništa suša user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
pitala sam ga za poze čak sam oblačila i seksi robu,kupila vibrirajući prsten,ali ništa od toga nije probudilo onu staru strast....bilo je tu noć dobro poslije mu opet ne treba po 2 mj.ili kad ja zvoncam i kvocam onda to ide raditi samnom zato što mora a ja to ne želim TO MI DJELUJE KO SILOVANJE E MORAŠ VODITI LJUBAV SA MNOM BEZVEZE


_____________________________

31.10.2008
02.05.2010god.

clock-img

12.06.2010, 22:49

clock-img

Marta j

pencil-img

7508

Ako ni prica ni nova garderoba ne pomazu jedan dan mu samo reci ako nece on da ces ti vec naci nekog kome ces biti zanimljiva i tko hoce pa vidi kakvu ce tada imati reakciju.

Kod nas tog nema ja sam juce prvi put kako je vruce obukla haljinicu kratku po doma pa mi je muz odmah poludiouser posted image .


_____________________________

Uzivam uz svoja tri musketira....

M&M-10.6.2006

Mate-11.05.2009

Antonio-29.6.2011

clock-img

12.06.2010, 23:41

clock-img

mare i gogo

pencil-img

247

blago se tebi ja sam sinoć po kući hodala u gaćicama i majici pa ništa tako i jutros pa ništauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

31.10.2008
02.05.2010god.

clock-img

12.06.2010, 23:56

clock-img

mirna

pencil-img

8134

hmm... ako se nesto promijenilo zbog same trudnoce ili poroda onda bi trebao s nekim o tom razgovarati npr. s psihijatrom ako s tobom ne želi... jer pomiriti se s tim ne možeš... kakav je to onda brak???

clock-img

12.06.2010, 23:57

clock-img

leilany

pencil-img

9082

IZVORNA PORUKA: mirna

hmm... ako se nesto promijenilo zbog same trudnoce ili poroda onda bi trebao s nekim o tom razgovarati npr. s psihijatrom ako s tobom ne želi... jer pomiriti se s tim ne možeš... kakav je to onda brak???



ovo potpisujem....


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

clock-img

13.06.2010, 00:15

clock-img

mariola

pencil-img

19495

a ne znam šta bi reklauser posted image  kako mu je na poslu? imate dovoljno love? možda ima neki problem pa mu nije ni do čega. kako se inače ponaš aprema tebi tih zadnjh 5 mjeseci?

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

clock-img

13.06.2010, 06:50

clock-img

danery

pencil-img

10504

ženo draga,jel ima tm klona? user posted image

mm je isto takav i ja ne brinem previše...mi ne smijemo do kraja user posted image zbog krvarenja u početku...eto to je već od 11.mj. na snazi,pa si ti računaj...a još 2 mj.dok stigne user posted image pa dok se ja oporavim...user posted image
ak tome bude s od sexa na pameti,ja sam sretna žena...
pitam ga neki dan jel bi,veli mm PA SAD ME PREŠLO...
a prije user posted image je malo malo bio za...
mene ne sekira,a sad tebi je sigurno drukčije...nadam se da će se tm uskoro pomamiti za tobom user posted image user posted image


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

clock-img

13.06.2010, 06:53

clock-img

danery

pencil-img

10504

IZVORNA PORUKA: MiniMama

a pokusaj razgovarati s njim.. znas, frajeri se cesto boje nakon poroda bilo sta pokusavati, cekaju inicijativu zene.. bar je u mom slucaju tako bilo.. bojao se cijelu trudnocu, a nakon poroda sam svaki put JA morala nesto inicirati jer je njega bilo stah da se ja nisam dovoljno oporavila da bi se vratili na staro..  i koliko god da sam mu tupila da sam se oporavila od poroda, njegova rehabilitacija u glavi je potrajala dobrih 6-7 mjeseci..



i sa ovim se slažem...
(majko mila...kako bi tek dugo trajala rehabilitacija da muški rađaju user posted image )


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

clock-img

13.06.2010, 09:10

clock-img

MiniMama

pencil-img

939

(majko mila...kako bi tek dugo trajala rehabilitacija da muški rađaju user posted image )



uh. oporavak od obicne prehlade traje nekih mjesec dana jer mm uvijek UMIRE. proljev bar dva tjedna.. porod?? ma ne bi ga prezivio uopce.

inace, kad je mm znao otic na teren bez "pozdrava" uredno bi mu rekla da mi ostavi bar 500 kn za troskove osobnih potreba. pa je blenio kakve su to osobne potrebe? rekoh mu da toliko u prosjeku kosta muska kurva, a ako placam njegovim parama nije prevara user posted image od tada je dobar user posted image

i jednom sam se domanstrativno pokupila iz kuce u zimskom kaputu, a ispod sam imala samo cipkasto rublje pripremljeno za njega. smrzavala sam se na stubistu dobrih dva sata. jadan bio izbezumljen di sam takva otisla. i dan danas mu lazem da sam otisla kod frenda na cigaretu da se smirim. user posted image

clock-img

13.06.2010, 09:10

clock-img

MiniMama

pencil-img

939

demonstrativno.. fali mi kava.

clock-img

13.06.2010, 09:16

clock-img

danery

pencil-img

10504

ja sam se sad tako nasmijala user posted image user posted image user posted image
i ti znači sabotaže radiš,ha?
neki dan sam ja mm dočekala ovak...:
na glavi kapa partizanka original iz '46...sa veeeeelikom zvijedom user posted image
na kompu svir internacionala...a ja kad je mm ušao u stavuu MIIIIIIIIRNO! i salutiram...hahahhahah!
sve zato jer je bio rođendan Titu,a mm opsjednut partizanima i vojnom opremom....
e da sam stala u pionirsku opravicu ovak pupasta,mislim da bi me odrapio uzduž i poprijeko user posted image user posted image user posted image


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

clock-img

13.06.2010, 09:33

clock-img

ninolina

pencil-img

15879

IZVORNA PORUKA: leilany

IZVORNA PORUKA: mirna

hmm... ako se nesto promijenilo zbog same trudnoce ili poroda onda bi trebao s nekim o tom razgovarati npr. s psihijatrom ako s tobom ne želi... jer pomiriti se s tim ne možeš... kakav je to onda brak???



ovo potpisujem....


potpisujem ovo...svakako sijedni i porazgovaraj s njim...a kako se inače ponaša prema tebi


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...