cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

ne mogu biti udomljeni zbog okrutne birokracije

clock-img

02.02.2011, 15:17

clock-img

diba

pencil-img

125




Jutros sam naišla na ovaj članak, ne ja ne posvajam, ja imam djecu koja nisu moja o kojima brinem i skrbim, besplatno u nadi da ću ih uspjeti udomiti, povremeno ih vodim kući uz povjerenje ustanove.... djeca rastu, vezana su za mene, psihički, i vole me kao i ja njih ali naša je birokracija okrutna do besvijesti......

http://www.jutarnji.hr/s-roditeljima-nikad-nije-zivio--a-u-domu-10-godina-ceka-posvojenje/503194/

clock-img

02.02.2011, 15:23

clock-img

Bebys

pencil-img

10225

znam to jako dobro...bitno da lopovi...uzivaju u drzavi..i da jaca misli da je pametna...kad ono glup.........koja nist ne radi...jadna nesretna djeca...boze jadna li su...user posted image

clock-img

02.02.2011, 15:24

clock-img

Indy

pencil-img

1759

okrutna i traljava birokracija zbog koje najviše pate djeca

_____________________________

moji veliki decki, Patrik i Dominik
"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje plaćenih poslova. Uzevši u obzir da je plaća čista ljubav"

clock-img

02.02.2011, 15:28

clock-img

diba

pencil-img

125

Gle drage ja to već živim iz dana u dan, nadam se dječici, posječujem ih u domu, s njima radim, svi službenici već su začuđeni jer su oni poslali izvještaj i sve ono što radim, da czss još ne reagira a mališani naočigled propadaju....

clock-img

02.02.2011, 15:39

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

7400

[Sadržaj poruke je obrisan]

clock-img

02.02.2011, 15:40

clock-img

diba

pencil-img

125

http://www.24sata.hr/cudne-vijesti/jos-je-sam-malog-jana-5-nitko-ne-zeli-posvojiti-81884

http://www.24sata.hr/news/mali-jan-ce-napokon-dobiti-roditelje-i-otici-iz-doma-73833

http://www.24sata.hr/news/cudo-u-zagrebu-prohodao-nepokretni-djecak-iz-doma-163596

Linkam dalje, evo kako se piše i sve su to samo puste priče, ako je netko zainteresiran, a njegov czss ga spotiče, muči, ponižava, vrijeđa, i tako vrlo se često odustaje..... mi se i dalje borimo a mali je još uvijek u domu....

clock-img

02.02.2011, 17:13

clock-img

diba

pencil-img

125

A opet se i ovdje piše i piše, ja bila na svim tim seminarima, dobila cijeli neiz literature, sve proučila......

http://www.vecernji.hr/zivot/udomljena-djeca-bolje-napreduju-djece-bez-roditeljske-skrbi-clanak-125569

clock-img

02.02.2011, 19:47

clock-img

natalijax

pencil-img

12210

moja sestrična radi u sos dječjem selu,i pričala je za to,nema veze što su u dmu ako roditelj barem jednom u mjesecu nazove i pita kako su do tad se on vodi ko roditelj,što meni uopče nije jasno,ako ti nemožeš vodit brigu o tom djetetu nego ti ga odgaja ,hrani i oblači dom odma bi ukinula majčinstvo,SRAMOTA,jadna dijecauser posted image

clock-img

02.02.2011, 20:26

clock-img

bubaMaja

pencil-img

930

natalija to je napravljeno radi brižnih roditelja koji su jednostavno u nekoj situaciji da se ne mogu trenutno brinuti o djeci.. zakon je krut jer se mora pisati na papiru i ne poznaje ljudskost, a mora biti dovoljno općenit da obuhvaća sve...

nemojte me krivo shvatiti, meni je užasno kad djeca žive po ustanovama, a ima toliko voljnih ljudi da im daju svu ljubav svijeta. i sama bi voljela biti udomitelj ili posvojiti neko dijete..
želim svima koji se trude da uspiju što prije..

_____________________________

Blagoslovljeni najljepšom zvjezdicom s neba - došla nam je naša Stella 6.2.2011.

clock-img

03.02.2011, 15:59

clock-img

diba

pencil-img

125

Da to je istina ali tako brižnih roditelja je malo, vrlo malo, i to se prepoznaje pa bi se trebalo tako i postupati. Ono što mene u svemu tome boli je to što naš czss ne prepoznaje kada neka obitelj želi primiti djete jer želi dobro tome djetetu, nego izmišljaju sve i svašta, kada te umjesto da te smatraju suradnikom, smatraju neprijateljem, itd. A djetetu porolaze tako mjeseci, godine..... a sve to u 24 sata ma o čemu pričaju. Gdje je smisao svega toga? Neznam!!!

_____________________________

Najsretniji je onaj čovjek koji je učinio sretnim najviše ljudi!(Didro)

clock-img

17.02.2011, 17:57

clock-img

diba

pencil-img

125

Ah ja luda zbog situacije, nedaju nam nikakve odgovore, poslali smo molbe i sada smišljam pismo Jadranki Kosor jer http://dnevnik.hr/vijesti/zelimo_znati/ekskluzivno-kosor-najavila-reformu-sustava-posvajanja-djece.html

_____________________________

Najsretniji je onaj čovjek koji je učinio sretnim najviše ljudi!(Didro)

clock-img

09.04.2011, 14:50

clock-img

diba

pencil-img

125

Još uvijek ništa naš mališan je u domu a mi ne možemo da ga uzmemo, njima je daleko da nas posjete...

_____________________________

Najsretniji je onaj čovjek koji je učinio sretnim najviše ljudi!(Didro)

clock-img

30.04.2011, 17:04

clock-img

diba

pencil-img

125

Bili su nam u posjeti iz CZSS i na naše veliko razočaranje oni zahtjevaju xx stvari tako da prvo moramo kompletno renovirati stan-kraečenje,nove tepihe, nove zavjese, sve osvježiti.... a onda ćemo dalje imamo rok do 10.5. ali ne predajemo se....

_____________________________

Najsretniji je onaj čovjek koji je učinio sretnim najviše ljudi!(Didro)

clock-img

30.04.2011, 21:00

clock-img

BUMBI

pencil-img

23108

Strašnouser posted image

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

clock-img

30.04.2011, 21:04

clock-img

cuba

pencil-img

21489

Jako mi je žao. Iskreno se nadam da ćete uskoro ipak uspjeti riješiti sve njihove zahtjeve i uživati sa svojim mališanimauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

clock-img

05.05.2011, 11:12

clock-img

diba

pencil-img

125

Evo sve je pokrečeno na novo, danas kupujem još naljepnice za zid u veselim oblicima i tako nadam se da ćemo ovaj puta proći obradu...

_____________________________

Najsretniji je onaj čovjek koji je učinio sretnim najviše ljudi!(Didro)

clock-img

05.05.2011, 13:39

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

7400

[Sadržaj poruke je obrisan]

clock-img

05.05.2011, 13:40

clock-img

BUMBI

pencil-img

23108

user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

clock-img

05.05.2011, 14:52

clock-img

mariola

pencil-img

19495

Sretno user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

clock-img

05.05.2011, 14:59

clock-img

cuba

pencil-img

21489

Želim vam svu sreću svijeta da ovaj put zbilja uspijete u udomljavanju klinaca ~~~~~~~~~~~~~~~~~user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

_____________________________

Roko i Dino user posted image

clock-img

05.05.2011, 15:19

clock-img

mayathebee

pencil-img

1544

  Sretno!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

IVANO.... mamin i tatin draguljčić 06.01.2011.
ISSA..... mala naša palčica, mamina 'potica! 18.03.2014.

http://www.facebook.com/maja.cancar?ref=tn_tnmn#!/photo.php?v=2720553127823

clock-img

05.05.2011, 16:15

clock-img

lavica81

pencil-img

3268

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

IZVORNA PORUKA: mayathebee

Sretno!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Mara 04.10.2010. mamina i tatina princeza
Toni 08.07.2013. mamin i tatin princ